Opinie o Halofarmacja Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Halofarmacja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Halofarmacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halofarmacja Sp. z o.o. w

do-tej-pory-niewierząca

Uważam, że wszystko zmierza ku dobremu. Nowy inwestor wie, czego się podjął, jest dorosłym i świadomym człowiekiem. Wie, co robi. Na pewno wyprostuje wszystko. Ludzie nie obrażajcie go. Przelewacie swoją złość z poprzednich właścicieli. Dajmy nowemu właścicielowi szansę. Będzie dobrze. Ograniczcie się do suchych faktów i nie obrażajcie kogoś zupełnie nieznajomego. Coś ta firma stworzyła, kontynuujmy to (choćby dla pacjentów), trzymajmy się razem. Powodzenia dla nowego inwestora.

kris

Dajcie spokój chłopu. Inwestor tak ciężko pracuje, że już pogubił się w dniach 29 czy 27 wtorek czy piątek wszystko jedno. Ja też jak popije to dni mi się mylą. Moim zdaniem ten tajemniczy inwestor to dalsza gra na zwłokę. Człowiek wypił mamrota i poczuł się INWESTOREM.

Inwestor

Rzeczywiście literówka, wtorek. 27.03. I tym sprostowaniem, zamykam swoją dyskusję na tym forum. Jeżeli macie Państwo pytania, to proszę o maile lub telefony, pełnymi danymi kontaktowymi do mnie dysponują kierownicy aptek. Jestem do Państwa dyspozycji przez cały dzień, z drobną chwilą na sen, bo rzeczywiście pracy jest dużo.

wierzyciel

Bezdomny z dostępem do neta ? Gra na zwłokę. Ciekawi mnie co zrobiliście z lekami ze zlikwidowanych aptek - bo sprzedać raczej w myśl ustawy do innych aptek nie można... Najwyżej zawiadomi się nadzór i prokuraturę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Halofarmacja Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
ciekawe

Inwestor - 2012-03-29 15:17:26 Szanowni Państwo, informacja o mnie jako nabywcy udziałów w spółkach Halofarmacja i Optima farma jest jawna. Informację tą otrzymali drogą mailową wszyscy kierownicy. Od nich właśnie pracownicy, mogą pozyskać inne szczegółowe informację lub telefon do mnie a ja od wtorku (29.03) czyli od momentu zakupu udziałów jestem przez cały dzień do Państwa dyspozycji. Więc jeżeli czujecie Państwo taką potrzebę to proponuje, skontaktować się z kierownikami swoich aptek i stamtąd zasięgnąć wszelakich informacji. Nie uważam że to forum jest miejscem na korespondencję i wymianę informacji zwłaszcza dotyczących spraw służbowych.29.03. to na pewno nie wtorek w tym roku rzekomy inwestorze. No, chyba że mówimy tu o wtorku, 29.03.2011r.

Inwestor

Talblo

Drogi PgUp, jak masz jakieś informacje to podziel się z resztą. To tak nie ładnie zaczynać, nie kończyć, a później robić z tego wielką tajemnice. Oczywiście jest nowy właściciel...ale gdzie??Bo to nie zostało jeszcze nam objawione. Kolejny chwyt z worka wspaniałości Halofarmacji. Czyli ukrywajmy wszystko, grajmy na zwłokę, niech się toczy dalej dyskusja na forum. I tak nam nic nie zrobią!!! Pomimo tych wszystkich jakże nikłych informacji, nadal nic nie jest wyjaśnione, a ja najzwyczajniej w świecie NADAL jestem oszukiwana przez firmę-tak jak reszta pracowników. Nie wiem czy szczerość wobec pracowników, którzy jeszcze zostali w firmie, aż tyle cały zarząd kosztuje?? Nie mieć do tej pory skrupułów?? No to są ludzie prawie,że ze stali. Rozumiem, że nie musieli, nie muszą, nie mogli czy też nie mogą nam mówić o wszystkim, ale wikłać się w dalsze niemiłe sytuacje, które mogą pociągnąć za sobą jeszcze bardziej negatywne skutki niż do tych czas?? Spać bym nie mogła na ich miejscu. Szkoda, że pomimo jakiejś tam wierności, którą okazywaliśmy firmie, w ten sposób zostaliśmy potraktowani. Chciałabym usłyszeć od zarządu najzwyczajniejsze Przepraszam. Choć to i tak za mało...

cfdf

A ja uważam że będzie super jak na moje konto wpłynie kasa,dopiero wtedy wycofam pozew.Innej drogi nie ma.

PgUp

Personelu halo i Optimy, jak nie wiecie to Wam powiem, jest nowy właściciel :-) juz od 2 dni i super. My już wiemy na 100% i jest super, wszystko po mału zaczyna się odgruzowywać....z tej pozostałości. Apteka z ...

s.k.

nowa fura przed domem raczej nie świadczy o upadłosci.......

kika

czy sa jakies nowe wiesci !

halotoja

ZUS egzekwuje swoje należności a my ze składek na FUS. Jeśli zostanie ogłoszona upadłość to pojawi się syndyk masy upadłościowej a nie nowy inwestor. A czy halofarmacja zamieściła obwieszczenie regulujące czas pracy w sytuacji przestoju niezawinionego przez pracowników? Egzekwowanie prawa wynikającego z ustawy o ochronie danych osobowych jest śmieszne kiedy pracodawca albo osoba upoważniona do jego reprezentowania, prokurent nie udziela pracownikom informacji łamiąc w ten sposób kodeks pracy.

hhh

zobowiązania wobec pracowników są na szczeście na pierwszym miesjcu, a w nastepnej kolejnosci sa wierzyciele, najemcy czy hurtownie

GOSC

Brak informacji od kierownictwa to gra na zwłoke. Poprzepisywali swoje wszystkie firmy na słupa i śmieja sie byłym pracownikom w twarz. Skoro ogłoszono upadłość (tak przynajmniej wynika z wpisów na forum), to o jakim inwestorze mowa. Pracownicy, którzy jeszcze pracują "ćwierkają", że wydzielono dziewięć najlepszych aptek i przepisano je na słupa, aby wierzyciele nie mieli dostepu do ich majatku. Na pozostałych aptekach ogłoszono upadłość. To sprawa dla prokuratury, a nie dla PIPu, czy Zusu. Likwidator firmy musi najpierw spłacić zobowiazania wobec US i ZUS, wierzycieli, a na końcu pracowników (oczywiście jak coś zostanie). Dziwię się, że niektórzy wierzą, że coś wyegzekwują. A jeszcze bardziej tym, co mówią że niedługo pracownicy pensję otrzymają.

a

... do Asa nie dociera,że gdyby była INFORMACJA od właścicieli , konkretna informacja , to by to forum miało inne wpisy ... a poza tym proponuję używać trochę kulturalniejszego języka wypowiedzi...

a

.... do asa....a co w tym nadzwyczajnego że pensje dotychczas były na czas, to chyba normalne i moralne ... .... przede wszystkim brak rzetelnych informacji o sytuacji jaka mamy obecnie wzbudza agresję, ....a jaką asa ty masz pewność ,że pensja będzie w najbliższym czasie, a może dopiero za pół roku ...

asa

chociazby przez wzglad ze tyle czasu wam dawali zatrudnienie i na chleb powinniscie teraz zamknac sie i czekac az sie sprawa wyjasni chociaz 3 tyg. A wy od razu zaczeliscie ich gownem obrzucac i wszystkie brudy na forum prac. Wstyd, wstyd, wstyd

do v

no mam kontakt z innymi pracownikami mojej apteki i nikim poza tym. dowiaduję się wszystkiego przez internet, ale nie wmawiaj mi że masz numery tel do wszystkich pozostałych pracowników, bo tylko kadry je mają. a wypowiedź ta była a propos tego, że pracownicy "piorą brudy tutaj na forum" no bo w końcu gdzieś muszą się czegoś dowiedzieć skoro nie mogą uzyskać informacji z biura

nikto

sprawdźcie kto jest prokurentem w Białej Róży.

v

XXI wiek, rodzina ma po kilka telefonów komórkowych. Jest powszechny dostęp do internetu a ty mi piszesz, że jesteś z innego miasta i nie możesz się porozumieć z innymi pracownikami. 30 lat temu ludzie nie mieli tych zdobyczy technologicznych a jednak potrafili wyegzekwować swoje prawa a nawet doprowadzili do upadku systemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Halofarmacja Sp. z o.o.

Halofarmacja Sp. z o.o.