Instytut Rachunkowości i Podatków

Opinie o Instytut Rachunkowości i Podatków

zaangażowany

Pracuję dla tej firmy już dość długo. Jestem pracownikiem, któremu dano szansę i bardzo się z tego cieszę. Na tym portalu identyfikuję (z imienia i nazwiska) osoby, które nie miały takiej szansy. Przykro mi, ale same są sobie winne. Nie powód to jednak do żałosnych wpisów.

sprzedawca

Życzliwa atmosfera w pracy jest bardzo ważna, szczególnie, jeśli nic się nie umie i zaczyna od zera. Dodatkowo można się czegoś nauczyć i to z tematów trudnych, jak widzę. To jest dla mnie obiecująca informacja. Nie rozumiem tylko, jak mogli zatrudnić do sprzedaży osobę o tak niskiej kulturze osobistej, która sama o sobie mówi, że nie przykładała się do pracy? Powinni wystrzegać się takich ludzi w przyszłości.

szczery

możliwość awansu w kilkuosobowej strukturze firmy jest naprawdę 'imponująca', lokalizacja jest rzeczywiście dobra i w zasadzie tylko to jest prawdą, ps pozdrawiam serdecznie osobę, która pisze te jakże optymistyczne i zachęcające do pracy komentarze, szkoda tylko, że mija się z prawdą...

olaf

Organizują szkolenia twarde, głównie dla księgowych, podatkowców, audytorów itd. Żeby sprzedać szkolenie "Rachunkowość zabezpieczeń" musisz coś wiedzieć na ten temat. W przeciwnym razie niczego nie uda ci się sprzedać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Instytut Rachunkowości i Podatków spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
olaf

Musisz być dobrym sprzedawcą i szybko zdobyć informację o ofertach, które sprzedają. Wtedy masz szansę zarobić, nauczyć się i awansować. Innej drogi nie ma, ale warto, wiem coś o tym

liza

pracowałam tam na telefonie, praca 6,5 h dziennie, umowa zlecenie, podstawa + prowizja, ale nie słyszałam by ktoś z telemarketerów zarobił 2500 - 3000. Gdy pracowałam co chwile zmniejszała się ilość sprzedawców. Długo się czeka na wypłaty, ale w końcu płacą.

ola

Też uważam, że są dobrzy, wiele lat na rynku i niemało osiągnięć. Mają też konkurencję, niekoniecznie działającą fair,której trudno jest to zaakceptować, ale na tym polega wolny rynek

tomek

Oczywiście, ze dobry pracodawca. Warto się zaangażować i przyłożyć do wykonywania obowiązków a wtedy jest szansa dużo się nauczyć i zyskać. Niestety "niebieskim ptakom" stanowczo odradzam. Przechowalnia bagażu to nie jest - trzeba pracować.

kenet

Mają dobrą atmosferę i rzetelne podejście do wykonywania obowiązków. Wejść może nie jest trudno, ale i pożegnać się z pracą też można szybko. Albo praca albo kombinowanie. Wybór jest prosty.

harry

Dostać się jest bardzo łatwo, problemów z urlopami nie robią. Przynajmniej tyle, bo na pieniądze średnio możesz liczyć :)

henio

Dobre miejsce żeby się czegoś nauczyć, ale nie zaczynaj rozmowy od urlopu. Żaden pracodawca tego nie lubi, ponieważ to oznacza, że słabo rokujesz, jako pracownik. Pracuje u nich już 2 lata i nie narzekam na płatności.

stażysta

Po finansach i rachunkowości tylko tam. W żadnej innej firmie nie śledzą tak dobrze zmian w prawie, jak u nich i to dla różnych branż. Jeśli wybierać staż bezpłatny w jakiejś kancelarii, w której z założenia pracuje się kilka miesięcy za darmo i jeszcze jest wyścig szczurów lepiej u nich. Przynajmniej można się czegoś nauczyć, ale kokosów nie należy się spodziewać, chyba, że się spodobasz.

współpracownik

Współpracuje z nimi długo i dobrze. Najszybciej reagują na zmiany prawa i potrzeby klientów. Wiele można się nauczyć i warto, ale wymaga to pracy, czasu i cierpliwości. Trzeba też znać uwarunkowania zewnętrzne.

neutralny

Znam ich z bardzo dobrej strony. Wykazują się wiedzą i doświadczeniem. Dobrze monitorują rynek. Być może zdarzy im się słaby podwykonawca lub kontrahent. Jak w każdym biznesie. Dali zarobić bardzo wielu i pewnie jeszcze dadzą....

kolega

Robią dobrą robotę od ponad 10 lat. Żeby utrzymać się tak długo na rynku nie można być słabym. Czasami trafi im się nielojalny ekspert albo pracownik, jak w każdej branży. Obserwuje ich długo i wg mnie starają się.

@kolega

Ciekawe w jaki sposób działają 10 lat, skoro firma powstała 02-02-2015 roku...?

kolega

Wiele dobrego o nich słyszałem. Branża jeste trudna ponieważ bazuje na zmianach prawa, a tych w ciagu ostatnich kilku lat nie ma dużo. Trzeba więc wykazać sie dużą kreatywnością i pracą.

znawca

Dobrze sobie radzą na trudnym rynku i w niełatwych czasach. Nie wszyscy ten rynek muszą znać i rozumieć, chociaż dobrze byłoby, aby wiedzieli o czym piszą...

fajnie że fajnie

firma ma fajne pomysły, a jak nie ma fajnych to też fajnie , ciekawe pomysły , ciekawi ludzie , wydaje się że te wszystkie wpisy robi i fajna i ciekawa jedna i ta sama osoba bo wpisy są do bólu podobne i ..... fajne

obserwator

Mają fajne pomysły i robią dużo ciekawych projektów, które są przedmiotem zazdrosci konkurentów i powodem do frustracji zwolnionych pracowników. Tak bywa, jeśli chce się prowadzić działalność w trudnych czasach. Ja ich cenię.

gość

Wiele dobrego o nich słyszałem. Mają fajne oferty do sprzedaży i można się z nimi dogadać,jeśli się chce. Wiem też, że potrafią się pożegnać ze sprzedawcą, kiedy ten nie przychodził do pracy i ci sprzedawcy nie potrafią się z tym pogodzić. No cóż...albo ktoś chce pracować albo nie...

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Rachunkowości i Podatków - Warszawa

Instytut Rachunkowości i Podatków