EWOPHARMA AG SP. Z O.O.

Opinie o EWOPHARMA AG SP. Z O.O.

@Etka

Dziękujemy za wpis. Zatrudniamy specjalistów w swoich dziedzinach, ponieważ chcemy mieć pewność oferowania usług jak najwyższej jakości. Stawiamy na rozwój naszych pracowników oraz doceniamy ich wiedzę, a także kompetencje, dlatego doceniamy każdego z nich proponując atrakcyjne benefity. O kwestii wysokości premii oraz sposobie raportowania informujemy już na samym początku procesu rekrutacyjnego. Dbamy o to, by każdy pracownik miał jasno przedstawione warunki zatrudnienia. Rotacja w każdej firmie jest zjawiskiem naturalnym. Jej niski poziom nie wzbudził w nas żadnych zastrzeżeń. Pana/ Pani zarzuty są dla nas bardzo istotne, gdyż zależy nam na kreowaniu przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy. Nieustannie się rozwijamy i pragniemy wciąż zachowywać jak najwyższe standardy. Prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@ewopharma.pl, w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości. Pozdrawiamy, Ewopharma

Dzień dobry. widziałem właśnie ofertę pracy dla przedstawiciela medycznego. Zastanawiam się czy ta umowa o pracę to konieczność? Wolałbym podjąć się współpracy na B2B, czy to możliwe?

Stary Pracownik EWO

Kilka lat temu proponowali mi przejście z grupy otwartej do szpitalnictwa i teraz żałuję bo jak widzę może byłby już awans? Bardzo dobrze że awansują swoich. Mamy stały kontakt i wiem, że w hospitalu atmosfera jest w porządku , niestety wszędzie trzeba ciężko pracować i niektórym to zapewne nie pasowało. Wiem też, że początkowo nie każdy się sprawdzał w szpitalnictwie, bo najpierw brali ludzi bez doświadczenia i stąd była ta rotacja. Jak ktoś nie dał rady to trudno, zachowujcie się jednak na poziomie. Czas skończyć te narzekania i nie ośmieszać się już dalej bo fakty mówią inaczej niż piszecie. Proszę zmienić płytę bo wieje nudą! Znam może lepsze firmy, ale tu nie jest źle, trzeba tylko skutecznie pracować!

Ewo
@Stary Pracownik EWO

kolego, masz szanse zrealizować swoje marzenie i przejść do szpitalnej, właśnie są 4 rekrutacje do tego działu…

Edyta
@Ewo

Ciężko się tam dostać? Jakie trzeba mieć doświadczenie itd.?

Pp
@Edyta

Na znanym portalu są wymagania. Wyślij CV to zobaczysz. Pomimo rotacji pracowników co rusz pojawiają się naiwni…

Julia
@Pp

Jacy naiwni? Sugerujesz że nie warto tu pracować?

Gghh
@Julia

Dopóki nikt nie przekona to nie uwierzy… jak na zamknięte lecznictwo najniższe wynagrodzenie na rynku.

Łucja Nowy wpis
@Gghh

A można się dowiedzieć jakie konkretnie?

Reppp Nowy wpis
@Gghh

Kiedy byłam to poniżej 4K .

Becia Nowy wpis
@Reppp

Serio???????????

Ewo

Jest okazja pracować w strukturach Ewopharma i przekonać się na własnej skórze o wspaniałej kulturze organizacyjnej! Malkontentom i roszczeniowym chamom mówimy stanowcze nie! 4 miejsca w lecznictwie zamkniętym już czekają!

Ghh
@Ewo

O czyms to świadczy… ciągła rotacja

B.

Bardzo dziwią mnie te wszystkie wylewane gorzkości pod adresem Ewo. Atmosfera w firmie zawsze była świetna, zarówno w biurze jaki i w polu. Na wszystkie zatrudnione osoby w Ewo jest jedna, z którą komunikacja jest faktycznie dramatyczna ale z pewnością nie jest to ani Prezes, ani żaden z kierowników, na których sypały się tu gorzkie żale. Zawsze, w każdej firmie znajdzie się ktoś z kim ciężko się będzie dogadać, Ewo jest pod tym względem bardzo wyjątkowe bo jak wspominam, w tej firmie jest tylko jedna osoba, która nie uznaje żadnego sposobu komunikacji. Z całą resztą naprawdę jak się chce można załatwić wszystko. Nieprawdą są komentarze na temat wiecznych rotacji pracowników i tego, że od lat pracuje tam tylko garstka osób. Jest to firma, w której ludzie pracują po kilka a nawet kilkanaście lat i jest to zgrany zespół kompetentnych osób. Żeby uzyskiwać pożądane wyniki trzeba ciężko pracować wszędzie i nie jest to jakiś rocket science. Nigdy nie spotkała mnie w firmie sytuacja, w której jakiś problem zostałby pozostawiony bez odzewu, pomocy i chęci rozwiązania go. Odradzam osobom rozważającym współpracę z Ewopharmą sugerowanie się negatywnymi komentarzami, ponieważ są one absolutnie niezgodne z prawdą.

Pm
@B.

O Boze… bo jeszcze ktoś w to uwierzy ????????????????

@B.

Bardzo obszerna wypowiedź. Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest źle? Macie z problem zatrudnieniem ludzi? Trzeba obniżać wymagania, podnosić wynagrodzenie na rozmowach? Policz sobie ile osób zmieniło się tylko w samej Warszawie i w jakim czasie… Może w końcu przyszła jakaś refleksja….

B.

Ciężko jest mi się odnieść do zarzutów na temat tego co jest źle bo ja osobiście mam zupełnie inne zdanie i zupełnie inne doświadczenia. W trakcie mojej pracy w Ewo zawsze wszystko było tak jak być powinno i naprawdę nie mogę się o nic przyczepić. A już tym bardziej w kwestiach formalnych. Tak jak napisałam wyżej - Ewo ma swoich żelaznych pracowników, którzy są w firmie od lat. Jeśli już mówimy o Warszawie to w open care jest ten sam Rep od lat. Zmiany były w hospital ale zmiany zdarzają się wszędzie i wcale nie zawsze przez pracodawcę i jego złą wolę tylko np. dlatego, że ktoś zwyczajnie się nie sprawdził mimo tego, że miał szansę na udowodnienie swoich możliwości i tego nie zrobił. Niestety ale jak ktoś nie chce zwinąć rękawów do pracy to ponosi tego konsekwencje. Praca jest od tego żeby w niej pracować a nie się ślizgać i jeśli ktoś tego nie rozumie to może stąd wynikają później te jadowite komentarze, które notabene brzmią jak pisane wciąż przez jedne i te same osoby. Ja uważam, że Ewo to jest porządna firma, dbająca o swoich ludzi. Co podkreślam ponownie można zobaczyć po wielu osobach pracujących od lat.

Gujgg
@B.

Te odpowiedzi obronne to ewidentnie są udzielane przez jedna osobę. Z mojej perspektywy da się wyczuć ze ma coś za uszami tak broniąc siebie i firmy. Z doświadczenia wiem ze nie ma firm doskonałych i gdy ktoś pisze ze jest tak wspaniałe w kaZdym aspekcie to ewidentnie coś tu śmierdzi… Pracuje w firmie i szczerze powiem ze bywało roznie. Zwalniano i zatrudniano rożne osoby i najszczęściej mało elegancko

Jghkm
@B.

Te sytuacje dotyczą obydwu linii i całej Polski …. Żaden region nie jest tu wyjątkiem . Wspomniane Mazowsze akurat ma się od zawsze bardzo dobrze

...

Rozumiem, że tobie jest źle tam gdzie jesteś i przykro mi z tego powodu. Może skupienie się na szukaniu pozytywów odczaruje rzeczywistość wokół ciebie, czego ci życzę. Wiele osób zatrudnianych w ostatnich latach wciąż z nami pracuje, a te, którym było z firmą 'nie po drodze', nie są już z nią związane. Wierzę, że spełniają się zawodowo w innych miejscach.

ddddddddd

bo to nieprawda

Cccc
@B.

Bo to nieprawda niestety, pracuje tam wielu fajnych ludzi i to jest prawda. Czemu jest już były pracownik?

Aplikowałeś do firmy EWOPHARMA AG SP. Z O.O.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy w EWOPHARMA AG SP. Z O.O. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ggbb

Tak oczywiście. Firma szybko i skutecznie pozbywa się problemu (czyt. Pracownika). Nie polecam nikomu. Mała firemka która ledwo wiąże koniec z końcem.

Ggww

xyz
@Ggww

Ggbb zgłaszałaś zgłaszałeś jakieś problemy w firmie czy piszesz tylko tu na forum już po rozstaniu z firmą ? Wg ciebie firma ledwo wiąże koniec z końcem - na szczęście dane finansowe spółek są jawne i łatwo dostępne a osoba zainteresowana może sama to zweryfikować.

Czy w EWOPHARMA AG SP. Z O.O. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracujący

Tak jeśli pracujesz kilkanaście lat... szansa rozwoju w zasadzie żadna, wynagrodzenie najniższe jakie tylko można w branży. Generalnie jest słabo.

Czy rozmowa rekrutacyjna w EWOPHARMA AG SP. Z O.O. odbywa się również w języku angielskim?

Z

Jeśli rep to nie

Operator

Czy mgr analityki może być farmaceutą(usunięte przez administratora)?

zapa
@Operator

Może. Może być nawet prezesem farmaceutom

Jaką jest atmosfera w firmie? Jak pracodawca dba o przedstawicieli w czasie pandemii?

@Kandydat

Dba bardzo dobrze. Zwalnia

kandydat1

Ja też jestem zainteresowany najnowszym naborem do lecznictwa szpitalnego, bo mam trochę doświadczenia w drobnym sprzęcie medycznym czy warto się tam starać? Przeczytałem wszystkie komentarze i widzę ze negatywne wypowiedzi są ciągle pisane przez 1-2 osoby, które straciły pracę i teraz się mszczą bo był konflikt pewnie personalny. Tak za nic się przecież nie wylatuje z roboty skoro już cie przyjeli albo nie robisz wyniku, albo im nie pasujesz. Skoro się jednak rozwijają to musi być w miare dobrze przynajmniej. Napiszcie jakich ludzi szukają, czy rok doświadczenia wystarczy bo nie chcę tracić całego dnia żeby sie przejechać do stolicy, jak się przygotować do rozmów, o co pytają, i najważniejsze jaką kasę płacą, jakie samochody, komputery.

@kandydat1

Po ci pytasz? Jeśli sam odpowiadasz sobie na pytania ? Jeżeli pytasz czy rok wystarczy : to odpowiadam że nawet przyjmują ludzi bez doświadczenia. Jeżeli chodzi o auta corolla dobrze wyposażona, komputer z jabłkiem. ZArobki zawsze możesz negocjować choć na kokosy nie licz. Ale masz szanse nie maja kandydatów to może kasę ugrasz większa ;) A jakich ludzi szukają - uległych, bez swojego zdania. Życzę powodzenia !

B
@kandydat1

to próbuj - nikt nie broni, na rozmowie dowiesz się wszystkiego - szukasz pracy, wysil się i sam sprawdź. Czasem trzeba zmarnować dzień, jak Cię zatrudnią zmarnujesz więcej dni niż 1. Na jakiej podstawie uważasz, że komentarze są pisane przez 1 czy 2 osoby i że one się mszczą? Po to jest ta strona aby obecni, byli czy przyszli pracownicy mogli się wypowiedzieć, zadać pytania. Skoro jest tyle negatywnych opinii, znaczy jest coś na rzeczy. Zawsze możesz popytać w tzw "środowisku", nie musisz zaglądać tutaj, chociaż roczne doświadczenie w tzw branży nie daje Ci wiele możliwości. Odpowiadając na Twoje pytanie - rok wystarczy, w sprzęcie medycznym - nie bardzo, oni sprzętem nie handlują.

A.
@B

Zgoda, że strona jest po to aby byli i obecni pracownicy mogli się wypowiedzieć a kandydaci zapytać. Najczęściej jednak wypowiadają się byli pracownicy którzy albo nie osiągali wyników które obiecywali albo rozstali się z firmą w kiepskim stylu albo mieli konflikty i ich żądza zemsty jeszcze nie została zaspokojona. Dwie osoby które tu piszą powtarzają wciąż te same zarzuty i argumenty niepasujące do aktualnej sytuacji w firmie. Wyglada jakby "nakręcały się" nawzajem prowadząc ze sobą dialogi i często podkreślają wagę opinii negatywnych (swoich) w ocenie pracodawcy. Ich wpisy pojawiały się wtedy kiedy na portalu umieszczane było nowe ogłoszenie lub nowy wpis. Przypadek? Ocenę pozostawiam czytelnikowi. Doświadczenie pokazuje ze aktualni pracownicy nie są zainteresowani dyskusją na portalach i dlatego mniej jest wpisów pozytywnych. W firmie pracuje się dobrze o czym może świadczyć fakt, że niektórzy pracownicy pracują od kilku lat, inni od kilkunastu, a niektórzy nawet od kilkudziesięciu. To firma dla osób samodzielnych i bardzo dobrze zorganizowanych. Inni mogą się męczyć... (może stąd negatywne wpisy). Firma oczekuje zaangażowania w czasie pracy i uzgodnionych wyników. Od tego uzależnia wypłatę premii. Firma oferuje niezawodne narzędzia pracy, wsparcie i atrakcyjne benefity: opiekę medyczną dla pracownika i najbliższej rodziny, ubezpiecznie, kafeteryjny system MyBenefit (w tym karta Multisport na dobrych warunkach), naukę języka angielskiego. Na plus są też posiłki dla pracowników mobilnych i szkolenia cykliczne w ciekawych miejscach w kraju i za granicą...

Wazelina
@A.

Kilkanaście lat to przez zasiedzenie (usunięte przez administratora) się ostał. Reszta to rotacja... (usunięte przez administratora)

@Wazelina

No tak. To ten mgr analityki który jest farmaceutą przy sterach

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EWOPHARMA AG SP. Z O.O.?

A.

To zależy od stanowiska. Wymagania znajdziecie w ogłoszeniach. Szanse ma każdy kto spełnia oczekiwania. Wyślij cv a jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę - przyjdź i się przekonaj. Zapraszamy.

Pm

Jak sytuacja w firmie? Jak w obecnej sytuacji pracuja przedstawiciele w linii szpitalnej? Czy szykują się jakieś zwolnienia lub sugerowanie opieki? Jakie nastroje panują w firmie w samym zespole?

Gggv
@Pm

Cisza... czy wszyscy pracuja?

Ggh
@Pm

Wszyscy pracują a firma ma się bardzo dobrze

Jaki jest styl zarządzania kadrą w EWOPHARMA AG SP. Z O.O.?

Ggg

Prawidłowy

Łot

To się posypało! (usunięte przez administratora) wybija... i środowisko szpitalne komenuje.

gość

Ostatnio awansowali 2 doświadczonych przedstawicieli na Kierowników i dlatego szukali nowych osób, powiększyli grupę szpitalną, a to o czymś świadczy w obiektywny sposób. Wnioski nasuwają się same...

@gość

Gratulacje!! Szkoda tylko ze to są osoby jedyne które nie odeszły z ewopharma ;) dla przypomnienia 2 osoby z 8 osobowego składu, a w 2 lata zmieniło się 10 osób - tego nie trzeba tłumaczyć - i to o czymś świadczy - komentarz zbędny. Jeżeli doświadczeniem nazywają Państwo 2 lata pracy w lecznictwie zamkniętym to brak mi słów... Czemu firma nie przyzna się do tego że nie jest w stanie ściągnąć doświadczonego rks - odpowiem bo kto się szanuje w środowisku nie chce u Państwa pracować. (usunięte przez administratora) Na koniec życzę kolegom i koleżankom by miały na tyle siły by odwrócić postrzeganie Ewo w środowisku, by wprowadzili „normalność” postępowania ; pracy w firmie. Życzę sukcesów!!! Proszę również o nie zakłamywanie rzeczywistości na tej grupie: rzeczywistości się nie zaczaruje;) Jeżeli mówią ze zatrudniają specjalistów i osoby z wieloletnim doświadczeniem ?? To proszę jeszcze raz przeczytać Państwa oferty pracy. Uprzedzam wypowiedz: „ dajemy szanse najlepszym” - opowiedz nikt z doświadczeniem w lecznictwie zamkniętym nie chce pracować ( postrzeganie firmy wśród klientów jest fatalne, nie mają zaufania - dziś ty jutro inny, a co z ustaleniami???) u Państwa, o pensji nie wspomnę gdyż do innych firm wyglada to śmiesznie.

Obiektyw

To nieprawda, że to jedyne osoby które nie odeszły. W tym zespole jest kilka osób które dają sobie radę od 2-3 lat i są zadowolone. Kto zna tą grupę to wie że nie piszesz prawdy. Piszesz w ten sposób bo ci się nie udało i masz do nich żal, to zrozumiałe, ale inni są zadowoleni. Po co wypisujesz te bzdury. Ja Polecam firmę dla kandydatów z doświadczeniem.

Aktualność
Szanowni Państwo,
bardzo cieszymy się, że korzystają Państwo z płaszczyzny komunikacji, jaką stanowi profil naszej firmy. Każde spostrzeżenia, rady czy uwagi są przez nas mile widziane, ponieważ tylko w takiej sytuacji jesteśmy w stanie wyciągnąć wnioski i pracować nad obszarami, które można ulepszyć.
Uprzejmie przypominamy, że nie dopuszczamy obrażania kogokolwiek, naruszania godności osobistej oraz rozpowszechniania kłamstw. Z tego powodu komentarze zawierające treści niezgodne z regulaminem będą archiwizowane przez administratora.
Zachęcamy Państwa do udzielania informacji o pracy w EWOPHARMA AG SP. Z O.O. Prosimy jednak, by wpisy były merytoryczne i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. W takich warunkach będziemy w stanie prowadzić z Państwem rzetelny dialog i czerpać cenne wskazówki.
Prosimy wszelkie trudności czy niejasne sytuacje, szczegółowo opisywać pod adres info@ewopharma.pl lub nr tel. 22 620 11 71, byśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.
Pozdrawiamy,
zespół EWOPHARMA AG SP. Z O.O.

Mam pytanie: Jestem zainteresowany praca w firmie, jednak nie mam doświadczenia w lecznictwie zamkniętym. Zastanowiło mnie to gdyż tego nie wymagają czy to jest dobra firma na start ? Czy dużo się tu nauczę, chciałbym się rozwijać, jednak czytając poniższe opinie jestem przerażony, gdyż żadna z firm nie ma aż tylu negatywów... Proszę o pomoc bym nie stracił czasu i zdrowia. Konkretnie polecacie czy nie..:. Poproszę merytorycznie Dziękuje

Były Ewo
@Zainteresowany

Nie polecam, jeśli nie posiadasz doświadczenia nie nauczą cię tu niczego... a wręcz wypacza twoje postrzeganie specyfiki rynku, jeśli chcesz się rozwijać w farmacji to lepiej unikaj tej firmy, gdyż ma bardzo złe postrzeganie w środowisku farmaceutycznym. Rozwoju i wiedzy w tej firmie nie znajdziesz... Nie polecam dla osób bez doświadczenia !!!! Lecz zrobisz jak uważasz

Etka

Ewopharma jest kpina organizacji. Dział szpitalny to farsa głównie za sprawą regionalnego , który nie ma pojęcia o specyfice pracy. Potrafi tylko straszyć prezesem, sam nie przyjmie żadnej odpowiedzialności, zawsze szuka jakieś podkładki na ciebie, by samemu się wybielić. Z pozytywów to wycieczki zagraniczne oraz spotkania cykliczne - dobre hotele. To tyle z pozytywów Premie są uznaniowe nigdy nie wiesz czy dostaniesz a jak już to ile wszystko uzależnione od prezesa. Robienie bezsensownych tabelek - chyba tylko dla następnego pm. W dziale szpitalnym od początku istnienia zostały 1 może 2 osoby reszta odeszła lub jej podziękowali. Brak poszanowania człowieka Firma dla ludzi uległych nie mających swojego zdania typowych żołnierzy. Osobiście nie polecam tej firmy i przestrzegam

@Etka

eks
@EWOPHARMA AG SP. Z O.O.

"O kwestii wysokości premii oraz sposobie raportowania informujemy już na samym początku procesu rekrutacyjnego - tak obiecujecie góry pieniędzy!. "Dbamy o to, by każdy pracownik miał jasno przedstawione warunki zatrudnienia" - farsa, żenada a przede wszystkim nieprawda! "Rotacja w każdej firmie jest zjawiskiem naturalnym. Jej niski poziom nie wzbudził w nas żadnych zastrzeżeń" - dzień świra! Lepiej już milczcie - rada eks-pracownika!

Dominika

Zawsze można zmienić pracę i po co to biadolenie? Dobremu pracownikowi jest dobrze!!

Witold
@Dominika

I dlatego odeszło 7 osób z ośmioosobowego zespołu w (usunięte przez administratora) dziale szpitalnym, który dziala od 1.5 roku. Szacunek dla manegerów ;)

Franek
@Dominika

I Ci zo mają rozum w głowie zmieniają. Pozostałych widocznie nigdzie nie chcą

Aleksandra
@Franek

Wasze opinie sugerują, że w EWOPHARMA AG SP. Z O.O. nie dzieje się dobrze. Ale nie piszecie zbyt wielu konkretów na temat tej pracy. Na czym ona polega, jak wyglądają zarobki?

Wiktor
@Dominika

Kolejna rekrutacja w dziale szpitalnym. Kolejnemu pracownikowi nie jest dobrze w Ewopharmie. 8 albo 9 wymiana przedstawiciela, w dziale który istnieje od stycznia 2018. Dział liczy 8 przedstawicieli. Czy coś komentować?

Aleksandra
@Wiktor

Co powoduje te wymiany przedstawicieli o których piszesz? Jestem bardzo ciekawa dlaczego w ciągu 1,5 roku funkcjonowania działu szpitalnego odeszło tyle osób? To nie świadczy najlepiej o warunkach pracy w firmie.

@Wiktor

@ Wiktor Komentuj jeśli wiesz a jeśli chcesz tylko kopiować opinię sfrustrowanego byłego pracownika który pisze to samo pod różnymi nickami to może sobie już daruj. W dziale szpitalnym są osoby, które pracują od początku jego istnienia, pracują bardzo dobrze, mają bardzo dobre wyniki i nie narzekają.

@pracownik

(usunięte przez administratora)premia uznaniowa, przełożony dział szpitalny- mistrz strategii marketingowych - jedyna wprowadzona przez niego, kontrolowana skrupulatnie strategia to tzw. tajna strategia długopis - jeśli przez przypadek zostawiłeś podczas spotkania np. 3 długopisy tego samego koloru, mogłeś spodziewać się maila lub telefonu z zarzutem narażenia firmy na koszty i nie zastosowania strategii firmowej w praktyce, na takie spotkanie są przewidziane 2 długopisy, zielony i czerwony, granatowy już tylko na specjalne okazje. (usunięte przez administratora)Generalnie strach przed wszechwładnym Prezesem jest ogromny - manager - za samochód i pensję robi to co Prezes chce i tu już niestety nie ma znaczenia jaki dział... Po pracy w tej firmie można być sfrustrowanym.... rozumiem tego sfrustrowanego człowieka doskonale, na pocieszenie: to już przeszłość:)

znajomy
@pracownik

1 osoba w dziale szpitalnym pracuje od początku istnienia tego działu - pracownik z kilkuletnim stażem w Ewo - ma poparcie Prezesa więc pseudo manager po prostu boi się, cała reszta wymiana co kilka miesięcy. I taka jest prawda.

an
@znajomy

Nie wymiana pracownika tylko samodzielna rezygnacja ludzi z pracy.

an
@pracownik

Nie jest to jeden pracownik, ja też jestem byłym pracownikiem i uważam, że coś jest dziwnego w tej firmie, szkoda mi czasu opisywanie tego dokładnie, jednak chce zostawić ślad, po to aby przestrzec innych, że firma nie jest warta zainteresowania

zainteresowana
@znajomy

Bardzo ciekawe co piszesz ze poparcie prezesa wystarczy. To nie trzeba pracowac? A udaje się im utrzymać na rynku.

@zainteresowana

pracowałam tam 2 lata i oczywiście musiałam pracować, ale bez poparcia prezesa profitów z tego nie masz. Niejasne zasady i zakulisowe rozgrywki.

@znajomy

To nieprawda, że jedna osoba pracuje od początku istnienia działu szpitalnego bo połowa pracuje od początku. Pozostali, jak to w młodym dziale, czasem to pracownik rezygnował a czasem pracodawca. Pracować trzeba jak w każdej pracy, najlepiej mądrze. Premie są wypłacane. Atmosfera w porządku.

gość
@pracownik

3 rekrutacja w tym roku na podlskie, cięzko uwierzyć w żale (usunięte przez administratora)

Danuta
@gość

Starajmy się pisać bardziej merytorycznie, byłoby super. Szukam opinii o pracy w EWOPHARMA i takie nieco wyjęte z kontekstu wpisy nic mi nie mówią. Jak wygląda rekrutacja?

@Danuta

Postaram się, aby było merytorycznie, a nie emocjonalnie -choć to bardzo trudne. Kiedyś kiedy startowali w działce szpitalnej mieli stosunkowo wysokie wymagania, jak na dystrybutora -przede wszystkim doświadczenie kilkuletnie w lecznictwie zamkniętym, ukończone studia magisterskie. Na rozmowie weryfikacja doświadczenia pracy w lecznictwie zamkniętym, znajomość postępowania przetargowego, SIWZ. Spotkania: zwykle prezes i dwóch menagerów ze szpitalnej. Główną rolę odgrywał prezes. Jeśli się spodobałaś -decyzja często zapadała już podczas pierwszego spotkania. Jak jest teraz -nie wiem. Jest dwóch Product Managerów, przy czym jednego od drugiego różnią lata świetlne jeśli chodzi o przygotowanie merytoryczne Przedstawicieli do pracy (jak również ulotki, prezentacje) -łatwo poznasz.

Et
@Dominika

Tlącego kto mądry ucieka z tej firmy i nie narzeka.

Dziękujemy za opinię. Jest ona dla nas bardzo niepokojąca, ponieważ dbamy o atmosferę pracy oraz transparentność warunków zatrudnienia. Nasi pracownicy stanowią cenny kapitał, dlatego pragniemy oferować im jak najlepsze możliwości rozwoju. Opisywane przez Pana/ Panią praktyki są przez nas niedopuszczalne. Jeśli jednak zauważył/ ła Pan/Pani jakiekolwiek uchybienia w tym zakresie prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@ewopharma.pl, byśmy mogli zbadać całą sytuację oraz wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy Ewopharma

Zostaw merytoryczną opinię o EWOPHARMA AG SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w EWOPHARMA AG SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy EWOPHARMA AG SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

EWOPHARMA AG SP. Z O.O.