Opinie o Mobelteknik w Göteborg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mobelteknik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mobelteknik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobelteknik w Göteborg

były robotnik

Naprawdę NIE POLECAM,ODRADZAM, OSTRZEGAM I PRZESTRZEGAM przed tą firmą. Czas wielki, że związki, policja i skarbówka wezmą się za ... . Uwaga na próbę przepisania firmy na ŁOSIA.

TAPICER

KONIEC MOBELTEKNIKA

NAJLEPSZY TAPICER

KONIEC MOBELTEKNIK

firma okropna to prawda ze po odliczeniu wszystkich wymyslonych przez szefa rzeczy na reke zostaja grosze.Nikomu nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)

@pracownik

Widzę że doszła kolejna osoba. Powiedz kolego za co i dlaczego wyleciałeś. Na pewno za to że krzywo popatrzyłeś i za mało pieniędzy w portfelu zostało i Tobie się to nie spodobało. Pierw słodził porobił sobie fotki z Tobą a potem wypieprzył. Mnie się wydaje że ON to lubi taki mały fobek z niego :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mobelteknik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Mechanik naczep
Göteborg
PlusJob Poland Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Pomp Przemysłowych
Göteborg
Baltix.se sp. z o.o.
leon

ja pracuje jakis czas i nie jest tak zle jak piszecie szef jak szef musi trzymac ręke na pulsie a jesli o was chodzi to widocznie z wami było cos nie tak . A jesli chodzi o płace to chyba w ciemno nikt z was nie jechał bo wczesnie sie karzdy dowiaduje ile ma zarabiac

Zawiedziony

Macieju,jaka kasa? Przeczytaj wszystkie posty jeszcze raz. Ten co pisze o kasie tam nie pracował tylko jest właścicielem .

Zawiedziony

Były , są i będą.Nie będę opisywał szczegułów bo post zostanie skasowany jak pierwszego kolegi. Wiemy dużo nawet bardzo dużo o tej firmie i o tym co się tam dzieje.

Zawiedziony

Nie kolego jest nas więcej i próbujemy poinformować innych o tym co się tam dzieje. Pracowali tam tapicerzy tak że nick tapicer może być mylący. Jeden pisze że to świadek jehowy a drugi że mu to nie przeszkadza. To sugeruje że jest już nas trzech. Wierz mi to nie wszyscy.

tez-tapicer

Zdziwiony! Pracowałem w tej firmie parę miesięcy i byłem bardzo zadowolony. To prawda że dostałem kopa, ale wiem dla czego i tyle. Jak byśmy byli w pożo to by było dalej. Gdyby to była moja firma to też bym sobie nie pozwolił skakać po głowie. Warunki i szef normalny. Mieszkanie super. Miałem bardzo dobra wypłate jak wszyscy?! Nie rozumiem was? Pracuję w polsce za marne 2600 brutto a tam miałem na reke od 12 do 14 tys koron, czyli okolo 6500 zł! Brutto około 18 tysiakow! (usunięte przez administratora)Nie wiem ile kosztują mieszkania w szwecji (wszystko kosztuje) ale po zakupie jeszcze jedzenia i mieszkania mogłem wyslac rodzinie i dzieciom ponad 4500 zł !!!! Tam pracują ludzie już od kilku lat i są zadowoleni. Facet nawet dał mi extra miesiąc płatny dla dzieci, choć nie musiał po zakonczeniu i ze wszystkimi się rozliczył. Wpożo gość. Polecam i sam może zadzwonie jak będe w potrzebie! Anglia się chowa!

@tez-tapicer

No czekałem na to.Uderz w stół i nożyce się odezwą. Z tego co piszesz : że warunki super ,wynika że mieszkałeś na willi. Znam wszystkich co mieszkali od początku po przeprowadzce. Z nich wszystkich tylko trzech miało dzieci. Dzisiaj sobie składaliśmy życzenia i nieźle się uśmialiśmy bo nikt cię nie pamięta. Wniosek.KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI ! Czyli wiemy już kto tu pisze :))) Co do wiary to osobiście mi nie przeszkadza przynależność do świadków , tylko mnie dziwi nieuczciwe postępowanie człowieka który mówi że lubi pomagać ludziom. No i pracujący tam ludzie od kilku lat - ZADOWOLENI hihi ale żeśmy się uśmiali. Napisałem : ( w pierwszym poście który został usunięty ) Że praca dla łapiących się brzytwy , czyli dla ludzi bez wyjścia. Ale przecież ty to wszystko wiesz bo tam "pracowałeś".

Tapicer

Wreszcie ktoś zaczął mòwić o tej pseudo firmie. Niech piszą tu wszyscy co zostali pokrzywdzeni przez tego bajeranta żeby nikt więcej nie wpadł do tego obozu pracy.Ja pierdziele robić ponad 210godzin za marne pare tysi sek to w Polsce za te godziny wyjdziecie tyle samo. Pocieszam się tym ze już nie długo ten interes pociągnie.

Tapicer

Nie polecam.Nie rzetelny pracodawca ,bajerant i kombinator. Warunki warsztatowe tragedia.Wynagrodzenie po odciągnięciach na poziomie nędzy. Praca tylko dla łapiących się brzytwy, NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mobelteknik - Göteborg

• Jak się pracuje w Mobelteknik?

Zobacz opinie na temat firmy Mobelteknik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobelteknik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 27 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobelteknik