MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Krzysiek M

Co taka cisza na forum sie zrobila ? Piszcie cos ... :)

o zadowolonym

Tak, zdecydowanie, jest tu jedna osoba, ktora od poczatku miala ambicje zostac kierownikiem i nie chce na tym poprzestac :D zlote mysli niby (usunięte przez administratora) tu i tam, to juz trzeba bylo sie podpisac, moze predzej doceni kto trzeba?

(usunięte przez administratora)Cóż za ambitna przypowieść na dole... Znam tylko jedną osobą, która się tak potrafi wczuć w rolę "managiera" ;)

ktoś

Do zadowolonego? Zadowolony, po umie wchodzić w (usunięte przez administratora) bez mydła, a nie, że jest pracowity. Nie chodzi o ambicje, bo są rejony, gdzie kierownicy wybrali się sami. Pracodawca dba o pracownika? Kierownicy po zawodówkach:) Pozdrawiam:)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MediaExpert? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Zadowolony

Nie wiem czemu lidze tak narzekają, ja pracowałem w innych firmach i innych branżach. Gdy się zatrudniłem w Media Expert to zobaczyłem prawdziwego pracodawce który dba o ambitnych i pracowitych pracowników. Premia: tylko dla pracowitych osób jest, więc co narzekacie? jak nie wyrabia się planów i priorytetów firmy to jak można liczyć na premię ? Może to wasze przyzwyczajenie ze jak były przez kilka miesięcy z rzędu wyrabiane plany to dostawaliście sowite premie, a teraz kiedy trzeba walczyć o każdego klienta to marudzicie że firma co róż wprowadza nowe usługi, a to tylko po to żebyście mieli większą możliwość dostania premii i żebyście nie mieli ciętej płacy tak jak to inne firmy robią. Zadowolenie z kierownika: czemu nikt z was nie został kierownikiem - może dlatego że nikt z was nie miał takich ambicji. Pamiętajcie że zawsze możecie mieć gorszego kierownika niż obecnego. --- Daj z siebie najpierw wszystko a później wymagaj od innych --

bOski:P

Ładnie się u was tam porobiło:P ja nie będę się ukrywał - wtajemniczeni wiedzą kim jestem:P, Byłem tam w tym ME ostatnio, z nadzieją, że jest elegancja Francja, a tu w tym samym dniu słyszę, że (usunięte przez administratora) zwolnili. Jako były pracownik ME doceniam TYLKO i wyłącznie SZKOLENIA, jakie firma nam organizowała - TYLKO!! Dziś zostali nieliczni, bo większość wyszkolonych znalazła się w firmach, którzy ich doceniają, a nie wpajają swoje racje, pomimo, że ich często nie mają. W ME chcieli zrobić obóz (czytaj. biedronka) i powoli się udaje:) Cieszy mnie to forum i nie piszę tutaj, by mi ulżyło, czy by to coś zmieniło. Dziękuję za ten czas w ME, bo tam poznałem zajefajnych ziomków i była to najlepsza ekipa, którą (usunięte przez administratora)rozbił:) Dodam, że będąc tam ostatnio wciąż nic się nie zmieniło pod jednym względem - money money money - ciągle o tym rozmowy, ciągle źle, ciągle cięcia, ciągle nie wiadomo o co kaman z premiami. Masakra. Ciągle to samo, niczym syzyfowa praca;] Gdzie ta radość i entuzjazm? A przecież kiedyś był ogromny:) Pozdrawiam wszystkich i powodzenia wam! bOski :D PS Wybaczcie za błędy :P

były_pracownik_obozu_ME

co fakt to fakt ;) szkoda tylko ludkow z (usunięte przez administratora)... RTV zawsze byla git ;) - pomyslec ile moze zepsuc dwoje ludzi, albo nawet i(ch) troje ;D wiecie o kim mowie ;) niestety nie ma juz starej gwardii.. ;/ ps. gwoli wyjasnienia do wielce szanownych panow (usunięte przez administratora)- nawet wam przez wypaczona mysl analizami nie przeszlo ze chlopaki dawali duzo a w niektorych przypadkach wszystko z siebie.. podziekowaniem byly coraz slabsze wyplaty oraz bonus typu "weryfikacja".. i nie trujcie ludzi tymi wyczytanymi z ksiazek dla akwizytorow "zlotymi myslami".. bo az sie rzygac chcialo w wielu przypadkach...

Super Łuki

Widzę ostra szpoka się tam robi :) Sklep się trzymał jak była 6tka liderów na rtv tralalala :D(usunięte przez administratora) to tyle respect dla (usunięte przez administratora) i reszty starych zawodników :) (usunięte przez administratora)

:) witam wszystkich pracownikow media expert :D. Pozdrawiam ekipe. Pisze bez polskich znakow, bo widze ze sa z tym tutaj jakies problemy. (usunięte przez administratora) Co do pracy w tym sklepie. Jezeli skladasz papiery to tylko na AGD, tam w miare dobrze sie pracuje i mozna zarobic. Jezeli zaproponuja Ci inny dzial uciekaj jak najdalej. Zima gdy bedzie -10 stopni, beda cie zmuszac zebys rozladowac tira pelnego telewizorow, lodowek, wiem bo sam to robilem. (usunięte przez administratora)

ciup-lizon

LUDZIE NIE NARZEKAJCIE NA PRACE ALE POMYŚLCIE JAK ZOSTALIŚCIE WYCHOWANI...O ILE ZOSTALIŚCIE! 85% PRACOWNIKÓW TEGO SALONU TO KŁAMCY I NIEROBY DLATEGO TAK SIĘ DZIEJE-kolejne zwolnienia niebawem:)

qw - 2010-06-07 09:33:45 Były kierownik RTV:) Panie były kierowniku RTV jesteś właśnie jedną z osób która wracała na klęczkach do Media ale dostałeś kopa... Panie [usunięte przez moderatora] - po pierwsze nie wracałem na klęczkach :) tylko nie miałem ubezpieczenia i chciałem się gdzieś załapać ... ale tobie nie muszę tego tłumaczyć a po drugie nie dostałem żadnego kopa :) Jak nie wiesz jak było to sie nie wypowiadaj ... szkoda że nie masz na tyle jaj żeby się przedstawić ... ja przynajmniej się nie ukrywam :)

martyna

Widzę, że niedobrze się u was dzieje. Jak się wam nie podobało, że B. została swego czasu kierownikiem, to była petycja, a teraz co? Nikt nic z tym nie robi? Ja tam się cieszę, że poleciałam, bo na dobre (w zasadzie bardzo dobre) mi to wyszło. Ale zaznaczam, że lubiłam pracować w Media, ale to ze względu na towarzystwo, a nie na zasady tam panujące. Jeżeli komuś z was się tam tak bardzo nie podoba, to czemu nie kopniecie kierownictwa w (usunięte przez administratora) i nie odejdziecie? Czekacie na weryfikację? :P Tak czy siak trzymam za was kciuki i życzę miłego spłacania inwentary :)

qw

anonim - 2010-06-06 23:53:34 obstawiam, że qw to moto moto, albo jakiś jego zaufany pracownik, który dzięki Zapewne jesteś jednym z tych dwulicowych kretynów który jak trzeba to się uśmiecha i do dyrektora i do kierowników. I dla niego wszystko jest ok, a za plecami obrobi każdemu [usunięte przez moderatora]!!! i ponarzeka jak to mu jest źle jak on to ciężko nie pracuje ale i tak go nikt nie docenia. Jeszcze raz zamiast narzekać weźcie się wszyscy do roboty!!!!!!

obstawiam, że qw to moto moto, albo jakiś jego zaufany pracownik, który dzięki "zaufaniu" dostanie podwyżkę... Nie brzydzisz się jak patrzysz w lustro? Nie boisz się, że zobaczysz między zębami łoniaka, który został Ci po cięzkiej wazeliniarskiej pracy?

nie liżący

a widzisz d.upku, nie wszyscy, którzy się tu wypowiadają już nie pracują, a część tych którzy nie są pracownikami zwolniła się sama. Co do wypowiadania się wprost, to pracują z nami tacy, którzy otwarcie mówią co myślą i nie zgadzają się na różne rzeczy(usunięte przez administratora)Poza tym wypowiedzi tu mają przestrzec ludzi, że nie warto tu pracować. (usunięte przez administratora)

qw

Jedna prosta rada jeśli się komuś nie podoba droga jest wolna nikt nikogo nie trzyma na sile. Większość osób która wygłasza tu swoje opinie już nie pracuje a dlatego że została zwolniona!!! Jesteście takimi cwaniakami że potraficie tylko użalać się nad sobą, jeśli ktoś ma do kogoś pretensje niech je powie prosto w oczy a nie spuszcza się na forum!!!

K.b.
@qw

Mam nadzieje , że zdechles szma_TO? Jak masz na tyle odwagi to się odezwij -chetnie się spotkam i zobaczymy .......?...........?

Prosze Panstwa koniec tych demagacji ! Prawda jest taka, ze cala sytuacje na sklepie zawdzieczamy zaklamanemu Dyrektorowi i jego poplecznikom, czyli [usunięte przez moderatora] ! ! ! ! ! Bo to wlasnie miedzy nimi rozdzielal on premie, ktore przede wszystkim nalezaly sie sprzedawcom... [usunięte przez moderatora] mam nadzieje, że uwaznie sledzisz te forum, poniewaz mam Ci cos waznego do powiedzenia - jesli sadzisz, ze w tej firmie ujdzie Ci to na sucho, to juz teraz sie pomyliles, poniewaz moja opinie podzieli 95% pracownikow, czyli wszyscy Ci, ktorych nie faworyzowales ze wzgledu na sam fakt istnienia, poniewaz jak wspomnial moj przedmowca, to wlasnie pracownicy najnizszego szczebla musza sie [usunięte przez moderatora] na Twoja wyplate i premie i tak na prawde kazdy zyczy Ci smierci, mimo iz wszyscy wiedza, ze jestes zdrowy i codziennie gdzies smigasz, bo Legnica to male miasteczko i z Nas, swoich pracownikow idiotow nie zrobisz [usunięte przez moderatora] pasożycie ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Pozdrawiam, milego powrotu do pracy zycze i zdychaj w poplochu !

wolny

Mam nadzieję ,że zdechłeś w popłochu (usunięte przez administratora)

Płacą coraz mniej, a wymagają coraz więcej. Najlepiej jakbyś był od wszystkiego i pracował na każdym dziale. masz sie znać na wszystkim i sie poświecać. Jak gruby się opier.ala, to masz sprzedawać lapki, a on sie potem chwali, że jego dział wyrobił plany... a Ty się weź natyraj przez cały miesiąc a na koniec i tak ch..j i przy dziesiątym i tak się dowiesz że nie dałeś z sibie wszystkiego co trzeba

Jak chcesz zeby ktos Cie docenil to zwolnij sie i zatrudnij w innej firmie ! W Media Expert w Legnicy twoich staran nie dostrzeze nikt i w dodatku jak sie nie upomnisz o to co Ci sie nalezy to bedziesz wiecznie zarabiac po 1300 zl na reke - z czym do ludzi przy tych chorych wymaganiach... straszna zenada... Malo tego Twoje zarobki w tej firmie sa uzaleznione od wynikow innych pracownikow i calego sklepu, wiec majac nadzieje na lepsze zarobki przy nadziei mozesz pozostac... Zero perspektyw, bo u gory siedza same debi.e, a u dolu ktos musi sie na ich wyplaty i premie [usunięte przez moderatora] ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! W zwiazku z czym odradzam chyba, Ze ktos ma niewielkie ambicje i liczy najwyzej na najnizsza krajowa, bo niebawem tylko takich ludzi bedzie zatrudniac ta firma... Przykre, ale prawdziwe !

Gruby

ja tez nie polecam pracy w tej firmie nikomu-na początku było ok ale teraz jest co raz gorzej...niestety wymagania rosną w miarę jak zarobki maleją....i do tego Moto-Moto porażka...panoszy się jak by był panem i władcą i czatuje tylko na krzesło [usunięte przez moderatora]...kasztan.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Legnica

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MediaExpert