Opinie o Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie w Wapiennik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie w Wapiennik

Jest tu wystawiona oferta pracy dla instalatora. Z jej treści nie jestem w stanie wywnioskować średnich zarobków, a to w zasadzie one by mnie teraz interesowały. Jest tu może ktoś zorientowany kto mógłby je przybliżyć?

marrrcc Nowy wpis

Witam czy w firmie są jakieś benefity typu paczki na święta czy jakieś talony czy coś w tym stylu?

To skoro już ktoś sugerował by w firmie zjawić się bezpośrednio to może ktoś był niedawno i by opisał co i jak? po pierwsze jak się umawialiście? Na jaki numer można zadzwonić i z kim trzeba pogadać by przyjść na rozmowę? zawsze są dostępni?

Czy w Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Macie więcej info o tej całej inwestycji? Tutaj akurat napisano, że dużo nowych osób będzie potrzeba ale jakoś bez szczegółów. jakich kwalifikacji będzie potrzeba przy tym? I Pracodawca będzie ten sam, tak?

Zwał jak zwał? O co może chodzić z ta inną firmą w takim razie? teraz to się pogubię w warunkach, czemu o innej piszecie jako o odrębnym oddziale? Co z ludźmi? Przeszli do tej drugiej czy o co wam tu chodzi?

Nie stara farma zostaje tylko właściciele otwierają nową firmę na terenie krzepic i jest to ogromna inwestycja i podobno dużo nowych pracowników będzie potrzebnych tylko mało info jeszcze jest na ten temat

Witam czy wiadomo kiedy będą oferty pracy na nowy oddział w Krzepicach

joc
@Kandydat

to nie jest oddział l tylko inna firma

Tez bym się chciał właśnie dowiedzieć czy zatrudnienie jest możliwe jak poprzednik. Jak wchodzę w zakładkę z rekrutacją ze strony to nic mi się tam nie wyświetla… opiszecie mi te hale, o której już wspominali jakiś czas temu? jak jest wyposażona i jak stoją teraz z BHP?

Czy firma planuje zatrudnienie w obszarze kadr i płac?

Dla biurowych nie ma multisporta? :( widziałam pytanie o kartę i ktoś kiedyś opisał, że jak zasuwa się po hali to się tego multisporta ma. chyba, że w biurze tez czasami z papierami jest podobny ruch? Macie większość tematów już bezpośrednio w systemach? I czy praca zdalna / hybrydowa jest praktykowana?

Czy Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie zapewnia kartę multisportu?

SWÓJ

Tak jak zasuwasz po hali to masz sport

Robert C.

Witam. Firma ta posiada swój tabor. Jak wygląda prawa kierowcy w tej firmie. Mniej więcej jakie zarobki. Myślę o zmianie pracy, a widać,że auta zadbane. Może to będzie dobre rozwiązanie. Podzieli się ktoś wiedzą, czy są przyjęcia i jak wygląda jazda w tej firmie

@Robert C.

Czytając Twój wpis wywnioskowałam, że zależy Ci na tym aby zdobyć dość szybko odpowiedzi na swoje pytania ponieważ planujesz zmienić pracę. Tutaj ostatni wpis został dodany we wrześniu tak więc istnieje mała szansa, że w ciągu najbliższych dni ktoś Ci odpowie. Może udasz się bezpośrednio do firmy i o wszystko wypytasz? Jeśli się czegoś dowiesz to daj znać też tutaj na forum.

Roberto
@Marta

Auta piękne i nowe, pewnie latają za granicę. Ciekawe czy weekendy też robią. Jest dużo pytań, a informacji bardzo mało o tej firmie w Internecie. Pracy pracy nie równa, oprócz zarobków ważna też jest atmosfera jaka panuje i nastawienie pracodawcy. W tych czasach ciężko jest trafić na szefa, który dba o dobro pracownika. Dzwoniąc i i pytając nie usłyszę opini na temat firmy, czy pracy, tylko warunki zatrudnienia. Pozdrawiam Cię Koleżanko, dziękuję za odpowiedź.

@blum od pierwszych dni?

Czy Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

blum

Wszyscy mają umowy o pracę

el COMENDANTE

JEDEN Z LEPSZYCH ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH W OKOLICY MIMO RÓŻNYCH OPINI OSOBIŚCIE POLECAM PRACE W FIRMIE

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kiepurex? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pablo

Jaka rekrutacja idziesz i steryd cie bierze z pocalowaniem ręki że chcesz pracować

Adrian
@Pablo

Orientujesz się może, czy zatrudniają osoby bez doświadczenia? chodzi mi o to, czy jest szansa przyuczenia?

Pablo
@Adrian

Śmiało pakuj do steryda tam wszystkich biorą nawet jeśli nic nie umiesz w tej branży

Adrian
@Pablo

Piszesz, że każdy pracownik ma szansę na zatrudnienie nawet nie mając żadnego stażu w branży. Czy dodałbyś informacje na temat umów jakie na początek proponowane są nowym pracownikom i ile trwa dla nich okres próbny?

Sank

Michal, tez zapoznawalem się z opiniami o nich i generalnie wszystko ok. Pytabie tylko czy idzie laczyc u nich prace i nauke, bo akurat studiuje zaocznie.

Michal

Firma ok,stawki za niskie i denerwują 2 zmiany w sobotę.Steryd nie jest taki bardzo zły,chyba ze jest na cyklu xD pozdro

stefanXD

Dobra firma Jp dill gang jp na 99% bo 1 się boję :)

kngh

Co to za firma że co chwile policja zgarnia pracowników za narkotyki. Coraz głośniej o kiepurex. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie - Wapiennik

• Jak się pracuje w Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie?

Zobacz opinie na temat firmy Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kiepurex sp.j. A. P. P.Kiepurowie
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Główna 59
    42-165 Wapiennik