Opinie o Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka w Dobrzyń nad Wisłą

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka w Dobrzyń nad Wisłą

xxx

chciałem tu podjąć prace jako maszynista chłodniczy ale jak poczytałem o tej firmie to pierdziele to

diabelik

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy na czas, kompetencja tych ludzi z biura, niższa niż zero, czego można się spodziewać po takiej firmie, nikt nic nie wie, żeby cokolwiek się dowiedzieć pół zakładu trzeba przedzwonić,

Nie polecam nikomu tej firmy to jest najgorszy zakład w jakim pracowałem. Marne pieniądze na które trzeba czekać do 2-tygodni po terminie. Stawka niby 9zl za godzine a przy wypłacie okazuje się ze 6,20 za godzine. Umowa na zlecienie oczywiście, składki smieszne. Do tej onki to szukają ludzi non stop bo wszyscy co tam pójdą odchodzą po jakimś czasie to (usunięte przez administratora) a nie normalna praca w Polsce.

ZOMBI

Zastanawiałem się czemu Komitet Obrony Kierasa zakończył swoją działalność . Taki news troszkę mi temat wyjaśnił .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

A pracują tam Ukraińcy?

niunia

Zgadzam sie!!! Moze wyplaca wszystko ale ile trzeba czekac!!! A szlachetne panie z biura chyba po podstawowce bo logika ich myslenia jest rowna z mysleniem mojego 6letniego syna przez ta firme mamy same klopoty i nie przyjemnosci jedyne co moge dobrego powiedziec to to ze pracuja tam fizycznie bardzo mili ludzie i nie zasluguja na takie traktowanie

kala

Boze czlowieku trzymaj sie od tej firmy z dala nie placi kretacz oszust !!!!!

pracowita

Ja tylko szukam jakich kolwiek informacji na temat tej chłodni, bo nie wiem czy warto podejmować tam pracę.

xxx2

Prośba o kontakt z biurem we Włocławku pod numerem tel 54 2316971

@xxx2

Jeśli ktoś boi się na forum napisać jak to jest z wypłatami to może napisze mi na maila

@pracowita

Zaniemówili

pracowita

Chciałabym podjąć tam pracę ale nie wiem jak to jest z wynagrodzeniem.Czy jest płatne na czas? Czy wypłacalne jest całe wynagrodzenie?

xxx2

daj namiary jeśli jesteś zainteresowany zmianą pracy

kontakt na forum

xxx

maszynista chłodniczy szuka pracy czekam na kontakt

jdisj

Nie wierzę Ci, że nie pracujesz w tej firmię

jdisj

Ja się nie boję, możemy spotkać się nawet jutro.

Widzę, że ZOMBI ma na forum swojego adwokata;-0

@jdisj

ZOMBI sobie doskonale radzi bez adwokata , ale jeśli mu będzie potrzebny to służę .

@Avatar

No najwyraźniej nie radzi sobie zbytnio dobrze skoro Ty aż tak bardzo stajesz w obronie kolegi, który jestem pewna, że pracuje w tym "ZAKŁADZIKU" choć nie chce się do tego przyznać. Tak jak i TY. Pozdrawiam:-).

@jdisj

Przesympatyczna nieznajoma zapewniam Cię że w tym zakładzie nie pracuję i pracował nie będę , mam natomiast pewną wiedzę którą mogę się z Tobą podzielić jeśli wyrazisz ochotę mnie wysłuchać . Nie musimy się spotykać jeśli się boisz możemy porozmawiać przez jakiś bezpieczny telefon .

@ZOMBI

Chcesz rozmawiać przez tel? Boisz się na żywo?

@jdisj

Dobra , z pewnością Cię odwiedzę w tym zakładzie i spotkam się z Tobą twarzą w twarz . Strach to uczucie które rzadko mi towarzyszy . Dam znać jak odwiedzę to miasteczko . Zaglądaj proszę na forum .

@ZOMBI

Jeżeli twierdzisz, że tak rzadko się boisz to , przedstaw się...

@jdisj

Słyszałaś o ochronie danych osobowych ? Nie podaje się ich w sieci , i nie jest to strach ale raczej rozsądek . Jeśli się spotkamy to oczywiście że się przedstawię . To jasne że kiedy się spotkamy zapraszam również jak twierdzisz pomówionego . Nie rozmawia się o nieobecnych .

@ZOMBI

Ochrona danych osobowych? A sam zacząłeś pisać o Staśku. Nie rozmawia się o nieobecnych, a Ty cały czas coś miałeś do powiedzenia na jego temat. Przestań się kompromitować i zaprzeczać samemu sobie. Lepiej zajmij się pracą.

@ZOMBI

Ogarnij komory GIZBERCIE razem ze swoim kolegą Avatarem-ADRIANEM.

@jdisj

Oj nieładnie , sama teraz pomawiasz niewinnych ludzi . Nieładnie .

@jdisj

Forum jest dostępne dla wszystkich więc ten Pan też może sobie poczytać . Nie zacząłem o nim pisać lecz tylko nie zgodziłem się z opinią forumowicza Bołda , więc tematu nie podniosłem . Powtarzam nie pracuję w tym zakładzie więc poleceń też nie możesz mi wydawać . Przykro mi że ranie Twoje uczucia ale tego gościa nigdy nie polubię .

@jdisj

Na tym forum zostałem pomówiony o tchórzostwo , więc 26 lutego w piątek jestem gotowy bronić swojej wypowiedzi twarzą w twarz . Nie spodziewaj się jednak sensacji , Pan S. nie jest T.W. Bolkiem z zapisków Kiszczaka . Nie jest też członkiem mafii ani żadnym innym przestępcą, temat dotyczy relacji z pracownikami . Gdzie mam się stawić ? Liczę również na obecność zainteresowanego . Nie będę uzbrojony i przybywam w pokoju , he he taki żarcik . Pozdrawiam

Avatar

Przecinkami szastasz jak Bill Gates dolarami .

@Avatar

Ojj Avatar, nie produkuj się, wiem co gdzie się stawia. Akurat przecinki w tych miejscach są wskazane, chyba nie słuchałeś na lekcjach, to przykro mi :(

jdisj

Ok nie ma problemu. Jak będziesz dostępny/a daj znać. Zgadamy się.

ZOMBI

Wnioskuję że mam do czynienia z kobietą więc postaram się być taktowniejszy . Chętnie z Tobą porozmawiam i ocenisz sama czy kogoś oczerniam . Jednak w terminie który podałaś jest to niemożliwe . Jeśli Ci będzie odpowiadało to ostatni tydzień lutego jestem do Twojej dyspozycji .

ZOMBI

Zaszedł na skórę ? coś intelekt Cię zawiódł . Zdanie które napisałeś jako ostatnie pozbawione jest sensu , chyba że rozwiniesz wątek . Na koniec mojego wypracowania muszę Cię zmartwić , jeśli próbowałeś mnie obrazić to szkoda Twojego czasu na takie wypociny . Natomiast nazywając ten zakładzik firmą pomniejszasz znaczenie tego słowa .

@ZOMBI

A co nie zaszedł za skórę? To po co poruszasz o nim temat? Teraz Twoje zdanie, które napisałeś jako ostatnie zawiera błąd gramatyczny, chyba, że miałeś/aś na myśli, to, że nazywając ten zakładzik firmą, nie pomniejszasz tylko wyolbrzymiasz znaczenie tego słowa :) jednak intelekt mnie nie zawodzi...tak.. Jeżeli Ci nie pasuje towarzystwo w tym "ZAKŁADZIKU" to nie pracuj tam po prostu. A zdanie, które ja napisałem ostatnie, dotyczy niestety Ciebie, żal, wielki żal, że pracują tacy ludzie, jak Ty, którzy chcą pokazać swoje problemy na forum, zamiast je rozwiązać pomiędzy sobą. Pozdrawiam, widać, że ten "ZAKŁADZIK" trzeba omijać szerokim łukiem :)

@YETI

Musiałbym być zdesperowany żeby tam pracować . Tyle Ci chciałem napisać . Co do reszty się nie ustosunkuję ponieważ nie jestem biegły z Chińskiego .

@YETI

Masz wielki problem z interpunkcją .

@ZOMBI

Nie jesteś biegły z języka polskiego, gdyż małą literą piszemy przymiotniki utworzone od nazw kontynentów, krajów, miejscowości, narodów, plemion, niebędące nazwami geograficznymi ;)

@Avatar

Tak? Wytknij mi, gdzie popełniłem błąd :)

@YETI

No widzisz , jak coś skopiujesz z Google to się nawet kupy trzyma. Co do pisowni to masz rację . Nie zmienia to jednak faktu że Twoje wpisy powinien interpretować specjalista .

@ZOMBI

.....na myśli , to , że ...... To tylko jeden przykład .

Przepraszam ZOMBI to była odpowiedź do Yeti

@ZOMBI

Nie chciało mi się pisać, to skopiowałem, (super, że sprawdziłeś to w Google), ale zasady znam, poniekąd jak co niektórzy nie hehe :) szkoda, że nie rozumiesz treści moich "wypocin"- znajdź specjalistę ")

@Avatar

Przepraszam za niewybaczalny błąd :)

@YETI

Poniekąd jak co niektórzy nie ????? W jakim celu użyłeś tej partykuły . Poza tym nie ma sensu zaśmiecać tego forum wpisami nie na temat .

@YETI

Jednak nie jesteś nieomylny ? Co za samokrytyka .

@ZOMBI

Nie używaj słów, których nie rozumiesz człowieku :) Tak, to powinno być forum o FIRMIE SEBASTIAN ONKA Eksport- Import, i masz rację, nie powinno się zaśmiecać forum wpisami nie na temat dotyczącego tego "ZAKŁADZIKU".

@YETI

Tracisz panowanie nad sobą i nie odpowiadasz na pytania , w jakim celu użyłeś tej partykuły ? Czy to takie trudne . Może podeprzyj się Google .

@ZOMBI

Jestem bardzo spokojnym człowiekiem i nie tracę tak szybko panowania nad emocjami. Czytaj ze zrozumieniem, proszę Cię :) i nie neguj swoich słów, tu się pisze o FIRMIE. Koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka - Dobrzyń nad Wisłą

Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka