Opinie o Aibp w Clones

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aibp. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aibp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aibp w Clones

Czarek Nowy wpis

Czy firma rzeczywiście funkcjonuje coraz lepiej? szkoda, że nikt nie pisze od dawna.

Zibi Nowy wpis
@Czarek

A czego pytasz chcesz może tam pracować

Zibi Nowy wpis
@Zibi

Czy ktoś może pracuję na tą chwilę w abp w clones i mieszka tam to niech napiszę

Domowy Nowy wpis

Na jaki temat nie ma informacji, bo ja nie rozumiem? Chodzi o to wyżej z długami co jest napisane, że kiedyś tam jakieś tam mieli? Bo to chyba o to chodzi, ale sytuacja ucichła i nic o tym nie ma wcale.

bizon

Irlandzka firma ABP Food Group nabyła drugi zakład przetwórstwa mięsnego w Polsce, nowa lokalizacja położona jest w kłosowicach. Firma ABP pojawiła się na polskim rynku w 2011 r. przejmując zakład uboju bydła w Pniewach. Obecnie jak widać interes kręci się co raz lepiej skoro myślą o tym by się rozsrastać

daro79

w bandon nie jest zle sa bonusy i overtaimy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Aibp? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
daro79

dan teraz jest bosem wszystkich aibp

malutki2

JA PRACOWALEM W AIBP W CLONES I WATERFORD JA BYLEM TAM PIERWSZY JAK JESZCZE BYL DAN BYLO DOBRZE

Siemka ziomki szukam ludzi ktorzy pracowali w roku 2007 na rozbiozre ,jest tak jeszcve kto?

Pan

rekin! wlasnie takich jak ty to ja nie bede w polsce zatrudnial. wracaj do tej irlandii czy tam anglii i innym (usunięte przez moderatora) zawracaj! Nie place jalmuzny tylko tyle na ile mnie stac. Moze zaraz po wejsciu Pl do Unii niewiele moglem zaplacic ale teraz kiedy produkty ida za granice moi chlopaki zarabiaja moim zadaniem w miare dobrze, a tych co wyjechali(usunięte przez moderatora) i dobrze wam tak szpanerzy za 3 centy

Rekin

Witam ja pracowałem w 2007 roku a Clones ,Shine ten superwizer zwolnił mnie za to ze nie dałem sie ponizac(usunięte przez moderatora) w sumie jako boner zarazbiałem najnizsza krajowa czyli 8,50 na reke,gdzie w innych rzezniach płacili po 15.Chciałbym sie spotkac kiedys z ludzmi ktorzy tam pracowali i pogadac

jan

Wszyscy przyjechaliśmy żeby pracować za normalne pieniądze za które stać nas będzie na utrzymanie nas i naszych rodzin, ale wam ciągle mało poczytajcie sobie o prawach pracownika zapiszcie się do związków zawodowych a potem narzekajcie.Każdy może wrócić do kraju i też będzie źle,a kolega z tymi podwórkowymi tekstami o lizaniu dolnych części ciała trochę przegiął.

;/

no najwidoczniej w kazdej firmie miesnej jest tak samo. Ja przez przypadek trafilem do AIBP- ale nie do Clones. Tylko po to aby sie w Irlandii o jakas robote zachaczyc. I w sumie wniosek taki: jak sie nie chcialo uczyc to tak sie wlasnie konczy. Dzieki Bogu skonczylem studia, nauczylem sie angielskiego i znalazlem inna prace. Sami sobie jestescie winni, ze taka robote robicie.

tez pracownik

no wlasnie! Przez te Clones to tylko inne fabryki traca. Najpierw trzeba bylo za nich srednia wyrabiac bo jak zaczynali to nic nie potrafili. Sciagnieci chyba z chodnika byli bo bylo zapotrzebowanie. Potem tlumaczka nie miala dla innych fabryk czasu bo tam ciagle jakies problemy i trzeba bylo im jak dzieciom dogadzac. I teraz jeszcze narzekaja ze w czasie kryzysu robote maja.

:((

Drogi Polaku długo nie trzeba było czekać na zmiany. Na dzień dzisiejszy to aby pracować to trzeba samemu zatroszczyć się o narzędzia. Firma wyposaża cię w noże, kask,odzież ochronną i takie tam, ale wiadoma sprawa że w niedalekiej przyszłości nóż się zużyje i trzeba go wymienić a za wymianę musisz zapłacić już sam, caaaaałe 10 euro. Niedługo to trzeba będzie własne krowy na sznurku przyprowadzać aby mieć na czym te noże tępić. Pozdrawiam i szczerze nie polecam tej firmy. "więcej strat niż zysku"

Polak

Na dzień 27.06.2009 nic się nie zmieniło w metodach pracy jak i płacy. [usunięte przez moderatora]

rozczarowany

Witam forumowiczów.Również miałem z tą fabryką do czynienia. Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy ludzie pracujący przy linii mają zabrane bonusy i zarabiają tyle samo co pakerzy choć odwalają kawał ciężkiej pracy, cięższej niż pakowacze ale no cóż władze objął 20-to kilku latek i chyba sobie nie bardzo poradził. Co do overtimów się zgodzę.Kiedy przychodzi do płacenia to są tłumaczenia że kadrowa się pomyliła i wyrównają tylko pytanie kiedy bo jakoś do tej pory słowa nie dotrzymali. Ludzie zastanówcie się lepiej dobrze wam radze. pozdrawiam

Ta to prawda,pracowałem tam ale jak się oriętuje we wszystkich nowych fabrykach Aibp ,jest na początku fajnie. Właściciel [usunięte przez moderatora] jest Miliarderem jego majątek sięga ponad miliard Euro Hamidło lata helikopterem a ludzią skąpi ,za dobrze zrobioną prace . [usunięte przez moderatora] Ten co chce tam pracować niech się zastanowi 5 a nawet 10 razy. A i jeszcze jedno jak będziecie mieli do czynienia z panią [usunięte przez moderatora] . to pamiętajcie, jest to osoba która dostaje kasę od głowy.Pomyślcie czy jest wiarygodna .

NAIWNY

Witam chciałbym wam powiedzieć że w Aibp Clones jest jedno wielkie [usunięte przez moderatora] .Przerobiłem tam spory kawał czasu.Byłem świadkiem wielu kłótni,rozczarowań,zawodów,strajków i nawet wylanych łez,a wszystko to przez władze które obiecują,ładnie gadają a potem jest jak jest.Ja na początku byłem zachwycony.Miałem dobre-super pieniądze ale pewnego dnia zmieniła się władza i wszystko poszło się [usunięte przez moderatora] .Pracownicy przy taśmie mieli płacone w akordzie i tak samo mieli bonerzy.Uwierzcie mi,ze zarabialiśmy od 490-550 euro tygodniowo już na rękę a pakerzy zarabiali stówkę mniej.Po zmianie szefostwa i jednego z supervisora w aibp clones [usunięte przez moderatora] Zaczęliśmy pracować każdego dnia dłużej i nawet zdarzało się w soboty [usunięte przez moderatora] Nowy supervisor [usunięte przez moderatora] zwalnia ludzi za byle co "dosłownie".I tak mógłbym opowiadać w nieskończoność.Więc zastanówcie się za nim tam podejmiecie pracę i nie mówię tego bo jestem obrażony na fabrykę po prostu tam pracowałem i wiem jak jest.Jeżeli ktoś tam pracuje niech opisze jak tam teraz jest może lepiej (: Pozdrawiam Naiwny

Zostaw merytoryczną opinię o Aibp - Clones

Aibp