Semisul

Opinie o Semisul

koko666

witam powie ktos jak na chwile obecna wyglada praca w semisul na kontraktach w niemczech

Legs
@koko666

dosc ogolne pytanie? musisz bardziej konkretne bo chcialbym pomoc a nie wiem jak mam na to odpowiedziec

@koko666

Dzień dobry, Praca na projektach zlokalizowanych na terenie Niemiec, polega na modernizacji lub wykończeniu obiektów magazynowych. Są to głównie prace monterskie, prowadzone w środku na różne stanowiska. Zapewniany jest dojazd na projekt, zakwaterowanie oraz dojazd do pracy i z pracy. Celem uzyskania wiecej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rektutacji: tel. 22 1026153, mail: relrutacja@semisul.eu. Pozdrawiamy Semisul Poland

Sokrates

Czy oferta pracy sprzed miesiąca jest jeszcze aktualna? Widnieje na stronie, ale są tam takie sprzed roku również, więc nie wiem czy rekrutacja wciąz jest otwarta, czy już po ptokach. Pozdrawiam.

Edi
@Sokrates

no skoro nadal tam jest no to duża szansa że wciąż jest aktualne i jeszcze zbierają cv do bazy

@Sokrates

Co Ty na to, żeby wysłać CV i przekonać się samemu? ;)

@Giorno

Oczywiście mogę to zrobić i pewnie zrobie, pytałem jednak licząc na uzyskanie jakiejś informacji może od kogoś z wewnątrz, albo kogoś kto niedawno też aplikował

@Sokrates

Raczej nikt poza rekruterami tak naprawdę nie wie o aktualności danej oferty, pracownicy nie interesują się zbytnio takimi rzeczami raczej, a nowo przyjętym i kandydatom nie udziela się takich informacji o rekrutacjach

Bigi
@Giorno

no ale jakby ktoś niedawno aplikował i otrzymał jakąś zwrotke to by była juz jakas informacja. ale co ja tam wiem

@Bigi

A na jakie stanowisko właściwie?

@Sokrates

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Niektóre oferty publikowane przez dłuższy czas, z uwagi na to, że dotyczą długofalowych projektów. Aby uzyskać bieżące informacje i więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: tel. 22 1026153, mail: rekrutacja@semisul.eu Pozdrawiamy Semisul Poland

@Giorno

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Celem uzyskania bieżących i szczegółowych informacji dotyczących naszych ofert, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: tel. 221026153, mail: rekrutacja@semisul.eu Pozdrawiam Semisul Poland

@Semisul

Dziękuję bardzo! :) Również pozdrawiam.

Brawo

Minęło pół roku Jestem już zniechecony żeby dzwonić,zarazem przerażony i podziwiam sztukę perfekcyjnego kłamstwo jaka opanowali pracownicy Semisulu co do tłumaczeń w sprawie braku wynagrodzeni za projekt na Wegrzech pod Iremem.

Było..
@Brawo

Przykro mi to pisać, ale nie nastawiałbym się na $$. Pracowałem tam w biurze, wiem jak to wygląda. Oni na prawdę nie interesują się człowiekiem. Oczywiście pewna pani zaraz wstawi komentarz, że walczą, że to wyjatkowa sytuacja, że to tak na prawdę nie oni, itd... ale fakty są jakie są.

Było-Minęło

Z zaciekawieniem czytam dyskusję na temat mojego byłego pracodawcy i postanowiłem się (podkreślam) OBIEKTYWNIE udzielić :-) Moja przygoda z Semisulem (w biurze) nie potrwała długo bo stwierdziłem, że straconego tam zdrowia nie da się odkupić, a nie chcę też w tych warunkach brać odpowiedzialności za ludzi na kontraktach. Niemniej pewne spostrzeżenia mam. W ciągu tego czasu na moje konto wpłynęło kilka pensji. Żadnej z nich nie otrzymałem na czas, wszystkie były spóźnione. Za każdym razem słyszałem inną wymówkę (szczery szacuneczek dla(usunięte przez administratora) za kreatywność), ale każdy kto pracuje w tym biurze doskonale zdaje sobie sprawę jaki jest powód opóźnień. Najgorsze było wymyślanie wymówek, co powiedzieć pracownikom będącym na kontraktach. Tu miałem moralniaka. Dla "starszych" pracowników to chleb powszedni, spływa to po nich. Kasa to z resztą temat rzeka. Ktoś napisał o eksmisjach za granicą. Potwierdzam. Dochodziło do nich, bo noclegi nie były opłacane. Często też dzwonili do biura spanikowani pracownicy z informacją, że właściciel obiektu żąda od nich kasy za pokoje. Była też w postach mowa o zaliczkach na paliwo dla pracowników, którzy podjęli się roli kierowcy. Moja rada: absolutnie nie zgadzać się na bycie kierowcą bo będziesz tankować za swoje. Kontrakty: Gdyby np. znajomy chciał pojechać na kontrakt i spytał mnie o zdanie, to chyba jednak bym odradził. Za duże ryzyko przykrych przygód, zwłaszcza jak się widzi to z innej perspektywy. Stawka na kontraktach jest uczciwa w porównaniu z konkurencją to fakt. Ale co z tego skoro nie wiesz kiedy ją otrzymasz i nie zostanie od tego odprowadzony ani grosz na poczet Twoich składek w PL. Warunki mieszkaniowe? Tu plus! Jeżeli będą jakieś niedociągnięcia w temacie warunków zamieszkania to zwykle dlatego, że w krótkim okresie nie dało się znaleźć niczego lepszego (oczywiście mieszczącego się w budżecie, który przyznaję jest rozsądny). Pozostaje mieć nadzieję, że pewnego dnia po powrocie z pracy nie zastanie się swoich rzeczy pod drzwiami bo kasa nie wpłynęła - a niestety takie sytuacje bywały. Co do pracy w samym biurze... Potwierdzam jeden w komentarzy: Mega smutno, wręcz odrzucająco. Jedyny uśmiech jaki tam widziałem to kiedy pytałem o finanse. Nadgodziny? Ok 16 nadgodzin tygodniowo to normalka. Przy umowie o pracę nie dostaniesz za to pieniędzy. Możesz jedynie odebrać nadgodziny, ale kiedy....? Zorientowałem się, że wychodziłem z pracy nie kiedy był na to czas, tylko kiedy nie byłem już w stanie trafić palcem w odpowiedni klawisz. Praca w sobotę? Często bo w tygodniu nie dało się wszystkiego ogarnąć. Efekt mega rotacji, absolutnego braku procedur i niedoboru pracowników. Z tego powstają potem niezłe kwiatki, ale przecież człowiek to nie maszyna. Ktoś napisał, że nowy pracownik dostaje „mentora”. Litości.... Czy to ten mentor który jako jedyny pracuje po 8h, a czasem mniej, bo ceduje swoje obowiązki na innych? Było też wspomniane, że „w nowoczesnych i dynamicznych międzynarodowych środowiskach tak jest”. Tu już wzięła mnie agresja. Proponuję choć raz w takim popracować i potem pisać takie głupoty. Zgadzam się z jednym z przedmówców, że Semisul taką firmą zdecydowanie nie jest. W komentarzach ze strony firmy wyczytałem, że pracownik w trakcie rekrutacji jest informowany o tym co go czeka. W moim przypadku było to: „czasem trzeba zostać troszkę dużej, czasem trzeba odebrać telefon w weekend” (który nomen omen dzwonił cały czas w sobotę i niedzielę). Plusy? Biuro z klimą tuż przy stacji metra.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Semisul, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kalimondore

Okej. Po przepracowaniu trochę czasu mogę śmiało powiedzieć że agencja w miarę okej - dużo godzin co jest plusem . zakwaterowania też na poziomie , z transportem do pracy nie ma problemu. Niestety minusy to : Spózniaja się z wyplatami - i to po pare dni Pracujesz nie wiesz ile - przychodzisz na 8 , mozesz wyjsc o 17 a nawet o 22 i pozniej , zalezy od projektu i menadzera. Kierowcy bardzo czesto prosza sie o pienaidze na paliwo. Ogolnie jesli chcecie tu pracowac to nastawcie sie na ciagle proszenie i dzwonienie do firmy o pieniadze.

hungaria
@Kalimondore

Kolego chyba jestes pierwszą osoba od dłuższego czasu z swoim wpisem który pisze dobrze o tej agencji .Na Węgrze pod Iremem też było tez było dużo godzin ,a pieniędzy ludzie nie dostali do dziś i chyba każdy juz odpuścił sobie ten temat i nic się nie dzieje .Nigdy więcej pracy z Semisulem i włoską firmo .

@Kalimondore

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że ogólnie pozytywnie ocenia Pan/i współpracę z naszą firmą. Przywiązujemy dużą uwagę do utrzymania na projektach odpowiednich standardów warunków pracy. Jeśli chodzi o kwestię wynagrodzenia, to bardzo prosimy o szczegółowe opisanie sprawy i przesłanie wiadomości na adres: biuro@semisul.eu. Wówczas będziemy mogli zweryfikować tę sytuację. Dziękujemy, pozdrawiamy,

@hungaria

Dzień dobry; Pragniemy zauważyć, że odnosi się Pan do wyjątkowej jednostkowej sytuacji - projektu na terenie Węgier zakresu prac mechanicznych - gdzie Pracownicy byli zatrudnieni / podpisali umowę bezpośrednio z firmą IREM . Oznacza to, że zaległe wynagrodzenia są po stronie pracodawcy Iremu. Tak jak już pisaliśmy wcześniej, jesteśmy w kontakcie z Pracownikam oraz podejmujemy wyjaśnienia i intererwencje bezpośrednio w firmie IREM. Spora część Pracowników wynagrodzenia już otrzymała, jednakże wiemy, iż nadal kilka procent z grupy jest w oczekiwaniu. Sprawa przeciąga się w czasie również m.in. ze względu na zawieszenia w pracy na projekcie ze względu na COVID-19. Zapewniamy, jednak że dołożymy wszelkich starań aby finalnie temat został rozstrzygnięty pozytywnie dla wszystkich Pracowników. Pozdrawiamy, Semisul Poland

Pierre Dolain
@Kalimondore

Ok, pora zagrać w otwarte karty. Po doświadczeniach w pracy na projektach dla NPSG Global i Amazona. Wrażenia mieszane ze wskazaniem na pozytywne. Odnośnie kasy - co by nie mówić, biorąc pod uwagę charakter pracy lepiej niż dobra. sorry, ale nikt Wam chyba nie zapłaci tyle za robotę, która nie wymaga w sumie jakiegoś tam wielkiego doświadczenia. Zakwaterowanie - bomba. Standard wysoki. Transport - z tym czasami było trochę gorzej, ale to czasem kwestia panującej zarazy, Największy mój zarzut pod adresem agencji to trochę niefrasobliwe zasady rekrutacji. Sorry, ale to robota zespołowa, często na czas. Mimo wszystko robota okołotechniczna, wymagająca zaangażowania, czytania planów, dbałości o kosztowne narzędzia. Na miejscu okazuje się, że narekrutowano (przez telefon, nawet bez obejrzenia gęby kandydata, weryfikacji jego cv) różnych niebieskich ptaków albo studentów z wyższych szkół gotowania na parze albo akademii lansu i bounce"u, takich co nie odróżniają klucza płaskiego od wiolinowego. specjalistów od tego by się przypadkiem nie narobić. Sorry, ale takie podejście wpływa niekorzystnie nie tylko na jakość wykonywanych prac ale i na atmosferę w zespole. Ludwiku Dorn, psie Sabo i Semisulu - nie idźcie tą drogą

Zadowolony
@Pierre Dolain

Witam wszystkich byłem również na jednym z projektów Semisul dla N.P.S.G Global pracując w Amazon i powiem tak dla mnie wszystko ok jak chodzisz do pracy nie pijesz alkoholu nie ćpasz to naprawdę nie ma na co narzekać kasa jak miała być dziesiątego to max była 12/13 bo był weekend sama praca naprawdę ok atmosfera ok . Niezadowolonych zapraszam do Holandi albo Niemiec przez Polskich pośredników jak wam sie będzie pot z (usunięte przez administratora) lał to przypomnicie sobie jak było na płaconych wczasach z Semisul ( pisze bo byłem pracowałem w Holandii I w Niemcach i wiem co tam się dzieje) na koniec dodam że wybieram się na następny projekt po nowym roku i Ci z którymi pracowałem również a jak ktoś muśi być ciagniety za raczke to pomylił adres. Życzę Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Don Szpiclo

(usunięte przez administratora) Zwroty typu " z tego co wiem, to pieniądze zostaną przelane" to codzienność. A jak już pieniądze otrzymacie, to napewno nie w takiej wysokości w jakiej być powinny. Dostaniecie 50 centów mniej za godzinę na projektach Santa jako kierowcy, ale tego w umowie nie ma, nikogo to nie obchodzi, nikt wam wcześniej o tym nie powie. Kilka stów euro z wypłaty Wam wstrzymają, bo "mogą przyjść jakieś mandaty", fajna będzie Wasza mina jak to usłyszycie. Nie polecam, wprost przeciwnie - lepiej trzymać się z dala

Jaki jest wkład kierownictwa Semisul w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Xxx

Absolutnie żaden.

Obiektywna

Wkład kierownictwa firmy w budowanie atmosfery jest znaczący – menadżerowie systematycznie wyznaczają kierunki rozwoju, wspierają i kształtują politykę organizacji. Specyfika firmy i prowadzone przez nią międzynarodowe projekty, wymagają by pracownicy byli gotowi do działania i szybkiej, merytorycznej reakcji. Każdy nowozatrudniony pracownik jest informowany przez kierownictwo o czekających jego/ją obowiązkach i o tym, iż sukces organizacji jest wynikową pracy całego jej zespołu.

W odniesienu do poniższej opinii, ze strony firmy pragniemy stanowczo zaprzeczyć przedstawionym informacjom. W procesie rekrutacyjnym każdy kandydat, który przeszedł do II etapu rozmów jest dokładnie informowany o specyfice pracy, warunkach, wyzwaniach, dynamice, zakresie autonomii i jednocześnie odpowiedzialności. Po zatrudnieniu - nowy Pracownik w ramach procesu adapatacji jest w stałym kontakcie z wyznaczonym mentorem od którego otrzymuje odpowiedni zakres informacji i systemowe wdrożenie. Oczywiście, najlepszą metodą weryfikacji kompetencji jest praca na danym stanowisku, jak wiadomo nie każdy jest w stanie taką próbę przejść i wówczas musi szukać pracy o innej specyfice. Pozdrawiamy serdecznie Semisul Poland

PotwierdzamNegatywneOpinie
@Semisul

@obiektywna Pani z firmy Semisul raczej mija się z prawdą. Kandydat w żadnym wypadku nie jest informowany zawsze spóźnionych wypłatach i o konieczności wymyślania kolejnych wymówek adresowanych do rozgoryczonych pracowników oraz podwykonawców (np. hotelarzy). Nie informuje również o potwornej atmosferze w biurze. Nie tłumaczy też skąd bierze się taka rotacja. Słabiutko...

WartoNawetBardzo

Nie zgadzam się z przedmiotową opinią - być możne nie mówimy o tej samej firmie? To co Pan/Pani nazywa "spontanem" wynika ze specyfiki firmy, która opiera się na pracy z setkami ludzi z całej Europy, przy międzynarodowych projektach przemysłowych. Jeżeli chcemy by wszystko zawsze działało na tzw. tip top należny być możne zatrudnić się w szwajcarskim banku lub w skupie znaczków w Pcimiu Dolnym, a nie w dynamicznej, ciągle rozwijającej się organizacji, której pracownicy nie potrzebują ciągłego prowadzenia za rączkę przez kierownictwo. Nie oszukujmy się - sytuacja na rynku jest taka, iż chcąc utrzymać pozycję firmy na rynku pracy, czasami trzeba pracować do późna lub nawet w weekendy. Ważne by nie stało się to regułą. Kto tego nie rozumie, nie ma pojęcia o współczesnych realiach i żyje mrzonkami o dawnych "pięknych" czasach kiedy yo "czy się stoi, czy sie leży 1000 zł sie należy".

Były biurowy
@WartoNawetBardzo

Praca po godzinach i w weekendy to norma w tej firmie. Telefony z pretensjami od pracowników-uzasadnionymi również. Prawdą jest, że rotacja to również norma.

Ex

Jako osoba która zobaczyła jak działalność tej firmy wygląda „od środka”, gorąco zalecam dwukrotne przemyślenie przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu się (zarówno na projektach jak i w samym biurze). (usunięte przez administratora) Opóźnienia w wypłatach to norma. O zaliczki na paliwo kierowcy muszą ostro walczyć. Spora część zakwaterowania jest nieopłacana przez co niestety dochodzi do sytuacji, kiedy właściciel domaga się zapłaty pod groźbą eksmisji lub do tej eksmisji po prostu dochodzi. Przykre bo pracownicy, niezależnie od projektu, nie mogą być pewni, że po powrocie po pracy do hotelu nie zastaną walizek przed drzwiami. Do tego nigdy nie wiadomo kiedy wypożyczalnia zablokuje zdalnie jedyny środek transportu. Do tego dochodzi bałagan organizacyjny w biurze połączony z dużą rotacją pracowników – mało kto jest tam w stanie dłużej wytrzymać. (usunięte przez administratora) W treści ogłoszenia o pracę do biura można przeczytać: „Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, w miłej dynamicznej atmosferze”. Nie jestem w stanie zrozumieć jak bardzo zniszczoną przez tę pracę psychikę trzeba mieć, aby napisać coś takiego…

Songo

Przestrzegam wszytkich przed tą agencją. Kontakt wspaniały przed podpisaniem umowy. Podczas projektu i ewentualnych problemów kontaktu z biurem brak. B(usunięte przez administratora) Hotele tragedia. Pokój 3 osobowy o powierzchni 10m2. Biuro nie weryfikuje kandydatów. (usunięte przez administratora) Nie polecam

zawiedziony

ty juz tak kolego sobie nie chwal tego semisula bo faktycznie jak byłeś w holandi i robiłeś najgorsze roboty dla polaczków to mozesz sobie porównywać ale prawda jest taka w Holandi polaków sie traktuje jak bydło ale nie wszystkich lecz tylko tych co sobie na to pozwalają i im to pasuje . (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Borys

Nie polecam współpracy z firmą Semisul. (usunięte przez administratora) Musisz codziennie martwić się czy po powrocie z pracy twój pokój będzie jeszcze wolny bo ktoś z biura znowu zapomniał go opłacic.(usunięte przez administratora) Pieniądze za paliwo zapomnij. Wynagrodzenie na czas zapomnij. (usunięte przez administratora) Obiecują wyjazd na 2/3 tygodnie wracasz po 3 dniach do domu. Lądujesz w Warszawie nikogo z biura nie interesuje jak masz trafić w środku nocy do swojego miejsca zamieszkania.(usunięte przez administratora) Tak więc za 11euro szkoda nerwów i lepiej zastanowić się dwa razy.

@Borys

"Musisz codziennie martwić się czy po powrocie z pracy twój pokój będzie jeszcze wolny bo ktoś z biura znowu zapomniał go opłacic" - nie zapomniał, lecz nie miał z czego. Konto firmowe puste.

Anonimowy

Dzień Dobry, czy ktoś z Państwa pracował lub będzie chciał podjąć prace jako monter magazynowy lub może coś więcej powiedzieć na ten temat ? Pozdrawiam

Xxx
@Anonimowy

Na prawdę nie wystarczy poczytać poprzednich postów żeby zrozumieć co to za firma?

Kasy brak

15-dni po terminie za Węgry nadal brak wynagrodzenia - jest super .

Borys
@Kasy brak

To sobie jeszcze poczekasz. Ja dostałem 45 dni po terminie. Taka agencja. Nie polecam nawet wrogowi.

Anonimowy

Dzień Dobry, czy ktoś z Państwa był może lub chce jechać do Niemiec jako Robotnik magazynowy lub czy wie coś więcej na ten temat ?

Smutne ale prawdziwe

Panowie którzy byli na Węgrze musimy się chyba przygotować na najgorsza nie chce złe wróżyć ale moze dojść do takie sytuacji ze nie zobaczymy swoich pieniędzy . Z tego co słyszałem od innych były interwencje do Semisulu który za każdym zapewniał ze pieniądze będą, ze juz wyszły przelewy podając każdemu inna datę i tysiące innych powodów . Najciekawsze jest to ze Semisul pisze o jakiś Polakach na Węgrze a tam już nikogo NIE ma z Polaków . Musimy przygotować się na najgorsze czyli walkę z Semisulem i IREM który ma swoje korzenie z Sycylii tzn. Współpraca przez firmę Semisul to był zła decyzja .

@Smutne ale prawdziwe

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż pracodawcą osób zatrudnionych na projekcie przemysłowym na Węgrzech jest firma IREM, będąca tym samym podmiotem wypłacającym świadczenia finansowe. Niemniej pragniemy wyrazić również nasze zaniepokojenie i zrozumienie trudnej sytuacji w jakiej znaleźli się Pracownicy, dlatego podjęliśmy niezbędne kroki zmierzające do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Otrzymaliśmy od firmy IREM zapewnienie, iż środki zostały uruchomione, nadal jednak monitorujemy sytuację, będąc w kontakcie zarówno z pracownikami, jak i z przedstawicielami ich pracodawcy. Mamy nadzieję na pilne rozwiązanie sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie,

Zła opinia

Następna opinia która osłabia pozycji i ma wpływ na reputacje agencji Semisul . Projekt Węgry -dla włosko -rumuńskiej firmy IREM Cisza nagły wyjazd ,szybkie załatwianie dokumentów plus odpisy różnych aktów . Na miejscu .Warunki zakwaterowanie marne , jedzie -porcje jak w obozie .Na Kampach Ukraina ,Rumunia Europy wschodniej Praca . Cały czas wymagany Progres ,brak podstawowego .sprzętu . Po tygodniu -Polakom się dziękuje za współpracy ,którzy domagają się lepszych warunków i wiel innych aspektów . Wynagrodzenie . Do dziś dnia NIE MA ,chociaż umowa zobowiązuje płatność do 20 -tego Szukanie problemów . Semisul podobno interweniuje i obiecuje rozwiązanie -Na razie bez skutecznie . Rada .Raczej nie proponuje nawiązywania współpracy ,dobre czasy tej agencji juz się skończyły a przytaczane wczesnie przykłady o tym świadczą . Ps. Proszę portal Go-Work jeśli uważa się za neutralny i niestronniczy a chce pomóc pracownikom,kandydatom itp. w podejmowaniu dobrych decyzji i unikaniu późniejszego stresu o nie usuwanie złych opinii jak również dodanie mojej .

@Zła opinia

Szanowni Państwo; Pracownicy wykonujący zakres prac mechanicznych na projekcie przemysłowym na Węgrzech posiadają kontrakty podpisane bezpośrednio z firmą IREM, która jest odpowiedzialna za wynagrodzenia. Tym samym prganiemy podkreślić, że nasza firma nie jest stroną. Jednak po otrzymaniu informacji od Pracowników o opóźnieniu w wypłacie, podjęliśmy niezwłocznie interwencje. Jesteśmy też w kontakcie z Pracownikami i wskazujemy im rozwiązania na miesjcu - gdyż mają dostęp do swojego pracodawcy bezpośrednio. Będziemy sprawę monitować, mając nadzieję na szybkie rozwiązanie problemu. Pozdrawiamy Semisul Poland

Fantomas90

Czesc czy firma na prawdę jest taka zła? Dostalem ofertę na projekt we Francji na 6.09.2020r. Jak to jest z tymi kwaterami z pieniędzmi naprawde mocno sie spóźniają? Nie wypłacają? Prosze o opinie kogos kto tam byl lub jest. Nie chce się wladowac na mine niepotrzebnie

@Fantomas90

Wszystko zależy od połączenia farta z tym jak wysoko masz zawieszoną poprzeczkę tolerancji na przykre sytuacje. Generalnie żyjesz w realiach w których nic nie wiesz: możesz wyjechać, ale nie wiesz czy Twój hotel jest opłacony i czy pewnego dnia obsługa nie każe Ci się wyprowadzić. Nie wiesz też, czy ze względu na nieopłacone faktury wypożyczalnia nie zablokuje Ci zdalnie samochodu który dostaniesz od firmy. Nie jesteś też pewien kiedy dostaniesz wypłatę. Jeśli podejmiesz się roli kierowcy nie wiesz również czy i kiedy otrzymasz pieniądze żeby go zatankować. No i jak już coś z ww. się wydarzy, to nie wiesz czy uda Ci się dodzwonić do biura bo tam połączenia przychodzące są traktowane jako zawracanie głowy.

ali

witam czy był ktoś lub może przebywa obecnie na robocievwe francji? jaki tam mają warunki?

Najgorsze jest to, że tam w "centrali" przyzwyczaili się do wspomnianych sytuacji do tego stopnia, że różne przykre i kompromitujące wpadki po nich po prostu spływają.

vic1

mimo że zostałem nie słusznie usunięty z projektu w Magdeburgu to o semisulu nie mogę powiedzieć złego słowa pracowało mi się dobrze atmosfera w pracy była ok.

@vic1

Pamiętaj, że będąc na projekcie, a nie w biurze, nie wiesz o 90% rzeczy które mają miejsce w firmie. A akurat Magdeburg to ciekawy temat... ????

Zostaw merytoryczną opinię o Semisul - Warszawa

• Jak się pracuje w Semisul?

Zobacz opinie na temat firmy Semisul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semisul?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 12 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Semisul