Semisul

Opinie o Semisul

Leon

Witam Czy był ktoś na projekcie w Czechach? Ktoś jedzie w maju 2022? Jakie warunki zakwaterowania oraz jak jest z płatnościami na co zwrócić uwagę? Dzięki za odp.

@Leon

rozważam właśnie opcje wyjazdu tam

Maks
@kopiko

to myślę, że warto. Było całkiem spoko jak tam byłem

@Maks

mówisz o pracy, czy o warunkach zakwaterowania, czy o jednym i drugim?

Maks
@kopiko

można powiedzieć, że o obu tych rzeczach

@Maks

ok, dziękuje

Jakub

Wszystkim polecam z czystego serca współpracę z firmą Semisul ! Mieszkanie jak najbardziej dogodne i transport zawsze dograny jak potrzeba.

@Jakub

Hej, na jakiej lokalizacji byłeś?

@Jakub

I orientujesz się w ile osób się z reguły mieszka?

@zeno

W Duisburgu i Piacenza(Wlochy) @zeno

@zeno

Zależy od mieszkania. Ale zazwyczaj to pokoje dwuosobowe

Ok dziękuję

J,R

Za moją zła opinie i ocenę Przepraszam firmę Semisul.

J,R

Chciałbym sprostować swoją wypowiedź na Temat firmy Semisul którą zamieściłem w 2020 roku . Z mojej winy źle oceniłem i obraziłem firmę....Zostało wszystko wyjaśnione i jestem wdzięczny. Polecam współpracę z tym pracodawca !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Semisul, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Mateusz Piskorski

Oferta pracy w magazynach (Czechy, Włochy) tylko i wyłącznie dla zaszczepionych! Jeśli nie jesteś zaszczepiony nie pojedziesz.

Hshss

Witam, ktoś może się wypowiedzieć na temat tej firmy kto już pracował i czy wszystko jest załatwiane tak jak mówią ?

@Hshss

skonkretyzuj co masz na myśli przez 'wszystko jest załatwiane tak jak mówią'. Ja miałem tak jak mi mówili

lab
@Hshss

Tak, co to przedstawiali w biurze pokryło się ze stanem faktycznym, w moim przypadku.

lab
@Hshss

Także generalnie moim zdaniem firma jest warta uwagi.

@lab

gdzie robiłeś?

mixx

Pracował ktoś jako Robotnik magazynowy - montaż POD we Włoszech i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

byłem, pracowałem, warto. To tak w skrócie, bo zarobki są dobre, z ludźmi można było pogadać. Z jedna osobą mam nadal kontakt, więc pozytywnie

Feor
@ktośpracował

Witaj, Powiesz coś więcej o pracy? W skali od 1 do 10 jak byś określił jak ciężko z tymi regałami pracować? Czy sztywno było 8h dziennie czy czasem są szanse na nadgodziny albo soboty? Pozdrawiam.! dzięki

Shshs
@Feor

Mnie zastanawia czy firma jest wypłacalna na czas ?

@Feor

a co to jakaś ankieta? No ciężko jest wiadomo, w końcu to regały

@Feor

niżej gdzieś mi się obiło o oczy, że praca nie jest specjalnie cięzka i podobno warto. sam prawdopodobnie będę to sprawdzał i się wybierał, ale to jeszcze nie jest w pełni klepnięta informacja, zobaczymy jak wyjdzie

@ktośpracował

nie ankieta, to chyba normalne, że ludzie chcą się dowiedzieć jak wygląda praca

@ktośpracował

plus jak ktoś nie pracował w czymś takim to ma prawo nie wiedzieć, czy to ciężkie, czy niekoniecznie

Bialy

Ja tak samo, odezwij się do mnie mbakowski92@gmail.com

@Lapsus

po prostu dla mnie dziwna forma pytania

@Lapsus

na pytanie odpowiedziałem, więc o co chodzi?

zibi

ZObaczyłem ogłoszenie niedawno wrzucone na fb, że szukają na magazyn w Czechach. Wie ktoś gdzie dokładnie? Jak daleko od nas tam jest?

pesto
@zibi

Kojetin, trochę ponad 130 km od granicy

zibi
@pesto

pracowałeś tam czy po prostu wiesz? Chodzi mi o to żebyś mi powiedział jeszcze jakie tam warunki są jeśli możesz.

pesto
@zibi

Pracowałem, nienajgorzej. W skrócie zarobić można, dojazd i zakwaterowanie ogarnięte przez firmę. Ten angielski warto trochę znać to tak z mojej perspektywy

Moro

Orientuje się ktoś jak jest na San Salvo (Włochy)? Widziałem ogłoszenie na fb i byłbym zainteresowanyNajbardziej mnie właśnie te Włochy interesują bo zawsze chciałem tam wyjechać.Jakby ktoś powiedział jakie warunki.

szakal

Witam wszystkich. Jest tu ktoś kto pracuje w Hof na magazynie i mógłby się podzielić opinią? Po ogłoszeniu wygląda dobrze ale wolę sprawdzić jak w praktyce to się ma, bo jadąc wyjazd za granicę wolę mieć pełną informację.

Mando
@szakal

W praktyce - czyli o jakie konkretnie aspekty pytasz?

@Mando

Jak wygląda kwestia zakwaterowania, czy wszystko jest uczciwie i tak jak to przedstawiają w biurze, takie ogólne kwestie.

Neos

Może ktoś napisać coś więcej o pracy w Czechach? Ile godzin jaka umowa jak płatna jak kwatera ile osób na kwaterze jak ludzie ?

Karol

Jak się pracuję w Czechach na magazynie?Oferta ciekawa a jak jest w praktyce? jak dojazdy i ogólnie warunki (zakwaterowanie itd)?

@Karol

ja na warunki nie psioczę. Wszystko w normie, przyzwoity standard mieszkania, dowozy do pracy. No i to pozałatwiane przez agencję, więc niczym sie nie przejmowałem

Karol
@lentilek

Dzięki. Dużo jest polaków? Przyznam że po czesku to znam tylko te śmieszne zbieżności języków. Nie ma z tym problemu?

@Karol

troche nas jest, ale to angielski jak znasz to będzie spoko, bo tu tak bardziej jest gadane

Neos
@Karol

Ktoś może coś więcej napisać o pracy w Czechach ? Jak wygląda jak płatna jak kwatera ile godzin itd ?

Ambros

Na ile najkrócej można pojechać na projekt?

Ontario
@Ambros

A to są jakieś terminy skrajne? nie widziałem nigdzie info na ten temat. Zasadniczo pewnie im dłużej tym się bardziej opłaca, ale to bardziej moja opinia po różnych wyjazdach.

@Ambros

A na ile chcesz jechać? Bo jak na nie wiem, miesiąc, to nie wiem czy w ogóle jest sens.

@Ambros

Najlepiej będzie jak się skontaktujesz z biurem, przedstawisz sprawę i się dowiesz, czy na którymś projekcie mieliby zapotrzebowanie na kogoś takiego jak ty

@1020

A na przykład pół roku już robi robotę?

@szakal

Nie chcę się wypowiadać jakoś specjalnie, bo sam nie wiem i nie chcę wprowadzić w błąd

@szakal

Ja myślę, że tak, ale to naturlanie zależy od danego projektu. Tobie też bym radził zadzwonić

@1020

Na pewno tak zrobię jeśli tutaj nie dostanę odpowiedzi jednak mój introwertyzm pokierował mnie najpierw tutaj zamiast do telefonu. Myślałem, że może ktoś był te pół roku.

@szakal

pół roku na pewno brzmi lepiej niż miesiąc jednak nie byłem nigdy 'tak krótko'. Proponuję przełamać swój introwertyzm i wklepać numer w telefonie

Michu

Jest teraz ktoś na jakimś projekcie w DE?

archie
@Michu

a coś potrzebujesz wiedzieć?

@archie

O widzisz pracujesz może w Hof?

@archie

Zadałem parę pytań i dopiero zobaczyłem temat. Mógłbyś coś powiedzieć o warunkach?

Jak się pracuje we Włoszech na stanowisku monter tras kablowych? Czy około 2letnie doświadczenie bedzie okej czy wymagaja wiekszego?

Ron
@22

myślę że dwa lata powinny ci spokojnie wystarczyć żeby podjąć tam prace

batman
@22

A sama praca we Włoszech wporzo.

@batman

Rozumiem, że mówisz o Włoszech ogólnie, a nie o tym stanowisku?

batman
@22

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi. Nie będę się wypowiadał o innych stanowiskach bo to by nie miało sensu. A o Włoszech ogólnie to chyba nie na to forum. Oczywiście bez urazy.

@batman

Po prostu zabrzmiało jakbyś nie mówił o monterze, ale spoko ogarniam

Derk
@batman

A tam zapewniają transport na projekt, w sensie z Pl, busa czy coś?

Derk
@batman

bo znalazłem taką ofertę też monter tylko akurat w Belgii

@Derk

Tak

@Derk

Masz to zresztą w ofercie wyszczególnione

marmoz

w ofertach piszą, że mają "efektywny proces rekrutacji". na czym w takim razie polega on i jego efektywność?

goch
@marmoz

Wydaje mi się, że to chodzi o szybkość przeprowadzania rekrytacji. Że nie czekasz miesiąc na odzew

liru
@goch

Tak, informacja zwrotna jest w ciągu kilku dni

Aka49
@goch

Może być, mi bardzo szybko odpowiedzieli po rozmowie, chyba nawet trzech dni nie było.

miku
@Aka49

to dobrze wiedzieć. Miło jak nie trzeba czekać miesiąca z niewiedzą na czym stoisz

Yark

wyjechałem dwa razy i było przyzwoicie, praca niezbyt lekka ale na taką się pisałem i przynajmniej dobrze zarobilem, jak komuś się za bardzo nie chce a liczy na miliony to niech się w to nie bawi. do niczego sie nie przyczepie, wrocilem i mam to na czym mi zależało

Waldi
@Yark

A jakie stanowisko?

Waldi
@Yark

Bo ja myślałem gdzieś na magazyny się załapać

Yark
@Waldi

zatrudniłem się tam jako monter, więc było co robić, ale poznałem w trakcie wyjazdu dwie osoby co robiły kiedyś na magazynie i mówiły, że tak względnie, ta praca montera była dla nich cięższa ale to już indywidualne odczucia

sane
@Waldi

Może te Pody? Projekt rusza 29.12, więc masz jeszcze chwilę czasu na zastanowienia A trwa 2 miesiące, więc nawet jak ci się nie spodoba, no to taki okres się wytrzyma na spokojnie, a 2k jurków miesięcznie nie brzmi źle Ja bym pojechał, gdybym mógł, ale termin mi totalnie się nie zgrywa

Szommm
@Waldi

Ja polecam Bremen, jest w porządku. Trafiłem na fajnych ludzi akurat ale też organizacja całkiem.

@Szommm

jaka robota na Bremen? jakie stanowiska? przybliżysz coś więcej?

ahh
@Marcin

To nie widziałeś ogłoszeń, tam jest taka lista możesz sobie zobaczyć.

Ratan
@Marcin

Na magazynie na wózek nożycowy jest. Ale nie wiem, czy aktualne.

@ahh

no to sobie obczaje wszystko ale chciałem też poznać wrażenia osób które tam faktycznie były może ktoś mi coś dopowiedział

nick
@Ratan

PYTANIE: czy na wózek nożycowy jest potrzebne doświadczenie i papiery polskie na wózek nożycowy? Jak to wygląda ?

Kikx
@nick

uprawnienia musisz mieć na pewno udt.jak masz doświadczenie to lepiej dla ciebie

?
@Kikx

a na nożycowy wózek to są te same uprawnienia co na zwykly?

Bremen
@Szommm

Co z tym Bremen w końcu powie ktoś jakie tam warunki czy warto jechać i tak dalej? Jakichś większych konkretów bym potrzebował jak ktoś akurat na tym projekcie jest. Będę wdzięczny.

forint
@Bremen

Jak chcesz sobie zarobić w normalnych warunkach i spełniasz wymagania to uważam że warto.jest i zakwaterowanie (byłem nawet zdziwiony bo myślałem że będzie słabiej a jest serio na dobrym poziomie)no i dojazdy, także o to nie trzeba się martwić.

forint
@Bremen

nie będę się na temat samej roboty może rozpisywał bo jak startujesz to raczej wiesz jak będzie wyglądać. Chyba że potrzebujesz?

Bremen
@forint

Nie no pod tym względem to wyobrażenie już mam, więc nie ma potrzeby. Dziękuję

Prawie pracownik

W życiu jeszcze nie spotkałem się z tak nie miła firma (babki z numeru z agencji z neta) cyrk firma , wysłali mi skierowanie na badania ze potrzebują do pracy na wczoraj , zrobiłem badania , mika dzien , tydzień , dwa dzwonię i mówią ze z kontaktem się pozmieniało i tak się czasem dzieje , a jak dzwonię żeby mi oddali pieniądze za wykonane badania to mi mówią ze mam miesiąc czekać - w sumie dwa bo z babami nie idzie się dogadać odradzam jednej wielki cyrki i nie zorganizowanie .

opinia

Porządna agencja.

Polon
@opinia

gdzie pracujesz?

Remek
@Polon

ja jestem zainteresowany ofertą elektryka we włoszech. był ktoś może albo jest i moźe się cokolwiek wypowiedzieć w temacie?

areks374
@Remek

Jadę do Włoch, czwarty raz. Jest okej.

Eryk
@areks374

Też właśnie myślę o tym kierunku. Na jakim stanowisku robisz? Bo myślę o elektryku i może ktoś mógłby powiedzieć jakie godziny i zmiany

peper
@Eryk

ale to myślisz o elektryku czy nim jesteś? bo jednak wymagania są, trzeba mieć doświadczenie i tak dalej...

Eryk
@peper

Oczywiście, że jestem, ale, myślę, żeby wyjechać konkretnie na tę lokalizację, źle to ująłem w słowach, stąd zamieszanie. Generalnie sprowadzało się to do tego, żeby ktoś powiedział o konkretach dotyczących pracy elektryka na tym projekcie

Mateee

Startował ktoś na stanowisko operator ładowarki teleskopowej ? Manitou ? Przy gazociągu w goleniowie ?? Może ktoś da znać jak to wyglada ?

Zostaw merytoryczną opinię o Semisul - Warszawa

• Jak się pracuje w Semisul?

Zobacz opinie na temat firmy Semisul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semisul?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 12 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Semisul