Semisul

Opinie o Semisul

Prawie prawda

Prawie dobrze piszesz co duo warunków plus słabe wyżywienie oraz mieszkania na za dupiu. Byli pracownicy ale już zjechali bo zaczęli się domagać lepszy warunków i nie mieli swoich spawaczy. Ukraińcy ponoć też się do tego przyłożył czując konkurencję . A co do kwalifikacji monterzy znali się na swoje profesji czego nie można powiedzieć o pomocnikach aje za 7 euro nie ma co wymagać. Praca była po 9 H.

TAK TO JEST.

DLACZEGO NIE DODAJECIE Wpisów?

Prawda w oczy kole

(usunięte przez administratora)! Przez to człowiek się denerwuje gdyż rodzina wtedy musi przez to cierpieć !! Nic do nich nie dociera, nie dbają o pracowników! Gdy człowiek po raz setny zbulwersowany powiedział że zachowują się nie Stosowanie to umywają ręce od tego i nie odbierają telefonów. Firma nie warta tego. (usunięte przez administratora)

Kris

Witam pracowal ktos na magazynach projekty w roznych krajach jak z praca kasa kwatera

Zainteresowany,
@Kris

Chce być obiektywny w tym wpisie ale jeśli ruszył to dlaczego nikt kto tam jest nic rzeczowego nie na pisze ,może i piszą ludzie ale administrator nie pozwala ?Jest wiel nie wiadomych i sprzecznych informacji ?Dlaczego ?

robi
@Kris

Chcesz cos więcej sie dowiedzieć priv .FB robert durbacz warszawa

Czy ta sytuacja ma miejsce na obecnym projekcji na Węgrze ?Czy możesz napisac więcej informacji -warunki ,zakwaterowanie itp ?

Obserwator

Interesuje mnie nawiązanie współpracy z Semisulem i szukam informacji np.na Go Work przed podjęciem ostatecznej decyzji .Jedno co mogę powiedzieć ,złe opinie /może prawdziwe lub nie ?/-szybko są usuwane ,dlaczego ?

Były Pracownik

Daj spokój. Firma chyba ledwo zipie bo co chwila jakieś akcje z nieopłaconym zakwaterowaniem. Do tego kasa nigdy nie na czas.

Nie warto
@Zainteresowany,

Słyszałem od znajomych ,ze projekcje,na Węgrze warunki marne ,jedzenie do niczego ,brak organizacji na budowie tylko normy, dochodzi fakt że pracuje tam pół europy wschodniej .Rumuni,Ukraina itp.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Semisul, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Zainteresowany cdn.T

Czy możesz powiedzieć ,napisać że pracujesz na projekcje na Węgrze i tam macie takie problemy z płatnościami ? A czy możesz napisać o warunkach ,kwaterach ,pracy i z tym związanymi aspektami ?

Pracuś

Jak z automatem! Tak dokładnie przebiegają rozmowy i cała współpraca. Biuro pośrednictwa semisul nie współpracuje z Tobą ale ze swoim klientem a Ciebie tylko trzymają na sznurku. Nie dostaniesz wypłaty na czas ( a na pewno nie dostaniesz) to musisz dzwonić i się prosić (usunięte przez administratora)Bujda na resorach. Ogólnie prace na Europie spoko, mieszkania też nie złe i choć często można się żalić ale potrafią zmienić na lepsze. Tyle z pozytywów. Kontakt straszny a pieniądze swoje się musisz szarpać (usunięte przez administratora)

Neo

Ktoś pracuje na Węgrzech ? Jak to wygląda mieszkanie praca

Reksio
@Neo

Ludzie przecież ten projekt na Węgrze jeszcze nie ruszył ,start się przeciąga bardzo długo i nie wiadomo czy ruszy ?

@Reksio

Witamy, zgodnie z informacjami przekazanymi wcześniej, prezentowanymi na FB, projekt ruszył i proces rekrutacji trwa już około 2 m-ce. Pracownicy są już na projekcie. Przypomnimy ponownie - rekrutujemy w zakresie prac elektrycznych oraz prac mechanicznych. Te dwa obszary prac są nadzorowane przez dwie różne włoskie firmy co determinuje formę i warunki zatrudnienia. Celem uzyskania bieżących i właściwych informacji zapraszamy przede wszystkim do kontaktu mailowego lub telefonicznego z firmą, z Departamentem Rekrutacji: maila: rekrutacj@semisul.eu; tel: 221026153; 784570587; Pozdrawiamy Semisul Poland

Robi

Co do wypłaty to wypłata jest niejednokrotnie wypłacana po przepracowanych 2 miesiącach.Ubezpeczenie zdrowotne dużo daje do życzenia to nie Zus was będzie wspierał a Portuglia.Czytajcie dobrze kontrakt od początku do końca,(usunięte przez administratora)

Neo

@Reksio a ja słyszałem że ruszył już i ludzie tam są

King

Witam czy pracowal ktos na wegrzech jakie sa warunki zakwaterowania jak z kasa podobno teraz rumunska firma czy agencja zatrudnia rumuni raczej z jakoscia sie niekojarza

@King

Dzień dobry; widzimy, że jest szereg pytań dotyczących pracy na projekcie przemysłowym na Węgrzech - dziękujemy za zainteresowanie. Projekt jest duży i podzielony na dwóch wykonawców - tym samym na dwa obszary prac - prace elektryczne i prace mechaniczne. Powyższe determinuje formę i warunki zatrudnienia. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Departamentem Rekrutacji: tel. +48 22 1026153; +48 784570587

Damian

Witam chcialem sie dowiedziec cos na temat projektu na Wegrzech czy temat jest aktualny bo nie macie Państwo aktualnych ofert dla spawaczy monterów etc

A Ja nie
@Damian

Rekrutacja juz trwa ale bardzo wolno i ciągłe zmiany co do zasad .Wstępne założenia miały dotyczyć umowy z włochami teraz w efekcie końcowym będzie umowa z rumuńsku firmo .egzaminy wstępne jeśli ktos nie zda ,zjazd do domu ...Tylko za długo to trwa -stanowczo ..A pracownicy tylko powtarzają ''wkrótce juz.''

mixx

Witam pracował ktoś może jako pracownik wykończeniu obiektów magazynowych Amazon w Włoszech bądź w innym kraju jako osoba zatrudniona przez Semisul i może się podzielić opinią o pracy zarobkach, atmosferze oraz o warunkach współpracy z agencja.

Damian

Witam, minelo juz sporo czasu i mam pytanie czy coś wiadomo na temat projektu? Na stronie widze ze szukacie Państwo elektryków ale nie ma aktualnych ogłoszeń dla monterów spawaczy etc

Czy rozmowa rekrutacyjna w Semisul odbywa się również w języku angielskim?

mi

Moja odbyła się tylko w języku polskim

@mi

W sytuacji jeżeli profil stanowiska wymaga znajomości języka obcego - wówczas jest to weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Semisul Poland

@mi

A pracujesz w tej firmie? Bo ja zamieżam czekam na przebieg rekrutacji jak na razie nie odbierają telefonów

Pedro
@mi

Jaką robotę się starałeś?

Anonimm

Czy jest się w ubezpieczonym na umowie portugalskiej.?!

@Anonimm

Witamy, na większości projektów obowiązuje portugalska umowa o pracę, co oznacza, że składki ZUS są odprowadzane do Portugalii, a na projekcie od pierwszego dnia podróży obowiązuje ubezpieczenie A1. Pozdrawiamy Semisul Poland

Ze strony firmy dbamy o to aby pensje były wypłacane we wskazanym terminie. Jednak pragniemy poinformować, że nie mamy wpływu na długość procesów księgowania w poszczególnych bankach, a także na układ dni w kalendarzu – tj. np. weekend. Należy podkreślić, że proces wypłaty może być rozpoczęty dopiero po otrzymaniu pełnego zestawienia godzin z Projektów i dokonaniu ich pełnej weryfikacji. Dlatego mogą zdarzyć się pojedyncze opóźnienia wynikające z powyższego. Zawsze zapraszamy do kontaktu z firmą telefonicznego lub mailowego celem uzyskania bezpośrednich, konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiamy Semisul Poland

Czy aktualnie jest prowadzony nabór spawaczy na projekt w Tiszaujvaros. Miałem kontakt od Państwa we wrześniu, następnie w grudniu informację, że projekt jest przełożony, jak to wygląda na dzień dzisiejszy?. Pozdrawiam.

Witam, czekamy na potwierdzenie terminu rozpoczęcia projektu. Szacujemy, że rozpocznie się w II połowie kwietnia. Na tym etapie zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@semisul.eu. Pozdrawiamy serdecznie

Jaka umowa obowiązuje w Semisul podczas okresu próbnego?

W przypadku projektów zagranicznych są to portugalskie umowy o pracę.

J.
@Semisul

Na 600 euro, żebyśmy mieli jasność, zeznania podatkowe przychodzą równie ciekawe.

@J.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w Portugalii, w portugalskiej umowie o pracę jest wskazywana kwota podstawowa, podlegająca opodatkowaniu. Wielkość tej kwoty, zależy od stanowiska. Poza tą pozycją występują inne składowe, które nie są objęte opodatkowaniem.

Pinok.

Warunki mieszkalne wporządku ale jesli chodzi o płace to nie polecam

TOTOTO

Wszystko semisul pięknie opisuje to moze napiszecie jakie to macie warunki mieszkaniowe? Ilu osobowe pokoje? Na ile osób jedna łazienka, kuchnia tak średnio? Jak ktoś lubi towarzystwo w pokoju to firma to zapewni pokoje 2-3 osobowe czasem to salony właściwie także z tym zakwaterowaniem to średnio w Semisulu. Co do pięniędzy to fakt ile godzin tyle płacą.

@TOTOTO

Standardy zakwaterowania, które staramy się zapewnić naszym Pracownikom - to pokoje od 1 do 3 osób (najczęściej są to pokoje 2 - osobowe). Zwykle oferujemy mieszkania z wyposażoną kuchnią i łazienką i z dostępem do WI-FI. Powyższa informacja jest przekazywana każdemu kandydatowi w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie Semisul Poland

Zostaw merytoryczną opinię o Semisul - Warszawa

• Jak się pracuje w Semisul?

Zobacz opinie na temat firmy Semisul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semisul?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 12 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Semisul