IT.integro

Opinie o IT.integro

Marcel

@Andrzej a to na jakie stanowisko rekrutowałeś?

Czy pracownicy IT.integro chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

;;;;;;;

@;;;;;;;

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się interesującym artykułem. W IT.integro staramy się zapewnić jak najlepszy, proces rekrutacji. Mamy świadomość, że każde spotkanie to inne, cenne doświadczenie, z którego wyciągamy wnioski. Jeśli chciałby Pan/Pani przekazać dokładniejsze uwagi odnośnie procesu rekrutacji, zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@it.integro.pl Pozdrawiamy, Zespół HR.

Pracownik PT

Największy plus to ludzie, bezapelacyjne. zarówno zespoły i zarząd - mega! Warunki finansowe są bardzo dobre. Benefity tj. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i multisport są. Jest możliwość finansowania kursów i szkoleń (programistycznych, księgowych itp). w każdej placówce są też zajęcia z angielskiego dla chętnych. Dziewczyny z działu HR zawsze służą pomocą. Rozmowa rekrutacyjna, kulturalna i później bardzo dokładna informacja zwrotna. Ja idąc do pracy jestem zawsze uśmiechnięta i nie boję się iść. Plus ogromny, że firma nie boi się zatrudniać osoby po macierzyńskim. Mój Menager to mega dobry człowiek i uważam, że zawsze idzie się dogadać i z zazrządem i z Menagerem. Co do rekrutacji to Agata przeprowadziła ją w bardzo kulturalny i rzetelny sposób. Z tego co wiem to każda firma robi testy lub zadania dla pracowników ponieważ doświadczenie na papierze i szkoła nie świadczą o " mega kompetencjach i kwalifikacjach".

Niezadowolony kandydat

Pani z Hr zachowała się bardzo nieprofesjonalnie. Po pierwsze robi testy wiedzy specjalistom posiadającym długoletni staż pracy, co jest wielkim nietaktem, ponieważ za specjalistyczną wiedzę się płaci grube pieniądze. Szczerze mówiąc, bardziej to wygląda na wyłudzanie wiedzy niż na sprawdzenie kompetencji. Rażąca też była bezczelna odpowiedź zwrotna sugerująca, że nie mam kompetencji,a tylko rozbudowane CV, a także podziękowania za podjęcie decyzji o nieprzystąpieniu do testu. Po rekrutacji pozostał jedynie niesmak do firmy IT.integro. Firmie tym bardziej podziękuję, a Pani z HR życzę powodzenia w poszukiwaniu kandydata z odpowiednimi "kompetencjami praktycznymi", co z pewnością sprawdzi przygotowany "test wiedzy"..

gosc
@Niezadowolony kandydat

Nie przesadzasz z tym 'za specjalistyczną wiedzę się płaci grube pieniądze'. Skoro takie duże doświadczenie to jaki problem był w napisaniu tego testu? Chyba odpowiedzi z niego nie wykorzystają do komercyjnych projektów :D

@gosc

Tobie może nie, ale mi pracodawca płaci grube pieniądze w firmie, dla której obecnie pracuję. Zresztą moje wykształcenie i doświadczenie mówi za siebie i nie muszę niczego udowadniać. Widać, że nie siedzisz w temacie, dlatego nie powinieneś się w nim wypowiadać i insynuować przesadyzm, tam gdzie go nie ma :) Twoja brak zrozumienia może sugerować tylko dwie rzeczy, że albo pracujesz dla IT.Integro albo stażystom/bezrobotnym - aplikuj, właśnie takich ludzi szukają :) Niedoświadczonych teoretyków, którzy zdadzą test pewnie przygotowany z błędami, bo suma summarum, jak to powiedziano, nie liczy się wynik testu :) Tylko odpowiedzi xD

@gosc

Tobie może nie, ale mi pracodawca płaci grube pieniądze w firmie, dla której obecnie pracuję. Zresztą moje wykształcenie i doświadczenie mówi za siebie i nie muszę niczego udowadniać. Widać, że nie siedzisz w temacie, dlatego nie powinieneś się w nim wypowiadać i insynuować przesadyzm, tam gdzie go nie ma :) Twoja brak zrozumienia może sugerować tylko dwie rzeczy, że albo jesteś ignorantem pracującym dla IT.Integro albo stażystą/bezrobotnym - aplikuj, właśnie takich ludzi szukają :) Niedoświadczonych teoretyków, którzy zdadzą test, który pewnie jest przygotowany z błędami, bo suma summarum, jak to powiedziano, nie liczy się wynik testu :) Czyli już wiadomo, że firma specjalistów nie szanuje.

@Niezadowolony kandydat

Rozumiem i szanuję Pana decyzję. Przyjmuję też Pana uwagę odnośnie etapów rekrutacji i samego testu. Jeśli poczuł się Pan urażony moją wiadomością, proszę wybaczyć, nie taka była moja intencja. Agata, Dział HR.

@IT.integro

Ciesze się, że Pani rozumie. Następnym razem proszę się zwracać z szacunkiem do kandydatów i zachować niestosowne uwagi dla siebie.

@Niezadowolony kandydat

Z całym szacunkiem, ale akurat Pani z działu HR nie trzeba uczyć szacunku do drugiego człowieka. Zrozumiałym może być, że jeśli Panu nie po myśli poszła rozmowa rekrutacyjna ma Pan problem z zaakceptowaniem tego faktu. Ale pokora jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a zbyt rozdmuchane ego tak. Osobiście polecam pracę w ITIntegro, nie dlatego że tu pracuję ( choć takie są fakty ) ale dlatego, że tu się bardzo dobrze pracuje, a ludzi traktuje się właśnie z szacunkiem, godnością i jak równych sobie!

Pracownik TT
@Niezadowolony kandydat

Pracuję w firmie IT Integro i tj. jedna z niewielu firm, która odnośni się z szacunkiem do pracowników, traktuje wszystkich równo. Wiem, że firmy z branży IT, które rekrutując specjalistów lub programistów zawsze robią test lub przygotowują zadanie do wykonania dla kandydata. Nigdy nie rekrutują na "podstawie szkoły i doświadczenia z CV " oraz stażu pracy na papierze można napisać wszystko. Dodam jeszcze, że koleżanka z HR jest osobą taktowną i potrafi prowadzić rozmowy rekrutacyjne zachowując się kulturalnie. 4 Lata temu nie przeszłam procesu rekrutacji ale uzyskałam rzetelną informację na temat testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Polecam firmę IT Integro jako pracodawcę szanującego ludzi, który nie ma problemów zatrudnić pracownika po urlopie macierzyńskim- tj rzadkość na rynku.

Nie polecam - rekrutują na stanowisko a potem w sumie sami nie wiedzą co chcą i rezygnują. Jaki problem jest zatrudnić i sprawdzić kompetencje w okresie próbnym danej osoby.

Niezadowolony kandydat

(usunięte przez administratora)Po pierwsze robi testy wiedzy specjalistom posiadającym długoletni staż pracy, co jest wielkim nietaktem, ponieważ za specjalistyczną wiedzę się płaci. Szczerze mówiąc, bardziej to wygląda na wyłudzanie wiedzy niż na sprawdzenie kompetencji, a za wiedze specjalistyczną się płaci. Rażąca też była bezczelna odpowiedź zwrotna sugerująca, że nie mam kompetencji,a tylko rozbudowane CV, a także podziękowania za podjęcie decyzji o nieprzystąpieniu do testu. Po rekrutacji pozostał jedynie niesmak do firmy IT.integro. Firmie tym bardziej zatem podziękuję, a Pani z HR życzę powodzenia w poszukiwaniu kandydata z odpowiednimi "kompetencjami teoretyczno-praktycznymi", co z pewnością sprawdzi przygotowany test wiedzy.

Czy IT.integro praktykuje "luźne piątki"?

A na czym mają polegać? Pozdrawiam, Agata, HR

gość12

Cześć, Jak firma patrzy na poziom języka angielskiego, czy jest to jedno z głównych kryterium przyjęć? Czy osoba z trochę słabszym językiem ale z doświadczeniem jako wdrożeniowiec może również dostać pracę i podciągać się językowo z biegiem czasu? (daily calle z międzynarodowym zespołem, konsultacje z help-deskiem ok, jednak prowadzenie szkoleń, prezentacji w języku obcym już nie.) Czy można początkowo trafić do polskiego projektu? Z góry dzięki za informację

@gość12

Cześć, w każdej rekrutacji sprawdzamy krótko znajomość języka angielskiego. Akceptujemy umiejętność posługiwania się angielskim na poziomie komunikatywnym (rozumiem pytania, potrafię odpowiedzieć prostym, ale poprawnym językiem), która najczęściej wiąże się z umiejętnością czytania (będę rozumiał/a materiały edukacyjne/ e-learningowe po angielsku). Działamy w branży IT, gdzie angielski jest językiem wymiany wiedzy na forach, dokumentacji, podręczników. Pracujemy jednak, obok firm międzynarodowych, dla wielu klientów polskich. W każdym z naszych oddziałów odbywają się zajęcia z angielskiego, w których można (do czego zachęcamy!) brać udział i rozwijać swoje zdolności językowe. Co więcej, pierwsze kilka miesięcy pracy to czas wdrożenia, nauki, wsparcia kolegów i stopniowo zwiększany poziom trudności zadań. Minie więc trochę czasu zanim poprowadzisz call, konsultację czy szkolenie bezpośrednio z klientem. Pozdrawiam, Agata, HR

Mariusz

@IT.integro czy staz jest u Was płatny ? Ile mniej więcej ?

@Mariusz

Staż jest płatny. Stawka godzinowa to 18 zł netto (ok 2900 zł netto miesięcznie przy pełnym wymiarze godzin). 1 marca 2020 startujemy z tegoroczną edycją staży i rekrutacją. Zapraszamy wówczas na stronę https://www.careerstarter.pl/ do aplikowania na ogłoszenia. Na staż zapraszamy do Poznania, Warszawy, Wrocławia, Wieliczki lub Gdańska. Pozdrawiam, Agata, Dział HR.

Krzysztof

Chciałbym zatrudnić się w firmie IT.Integro. Czy firma poza wynagrodzeniem oferuje też jakieś benefity - multisport, ubezpieczenie medyczne itp?

@Krzysztof

Tak, poza wynagrodzeniem można korzystać u nas z takich benefitów jak karta Multisport czy prywatna opieka medyczna (pakiet indywidualny, partnerski, rodzinny). Oba benefity są w dużej części finansowane przez firmę, w mniejszej przez samego pracownika. Można również dołączyć do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach. Aktualnie prowadzimy jednocześnie kilka ciekawych procesów rekrutacyjnych. Wszystkie ogłoszenia znajdzie Pan na stronie: https://www.it.integro.pl/aktualne-oferty-pracy/. Zapraszamy do kontaktu. Agata, Dział HR

Jak ze studentami w IT.integro? Chętnie zatrudniają?

Co roku przyjmujemy kilkunastu studentów na letni staż w ramach programu https://www.careerstarter.pl/. Staż jest płatny, trwa pełne dwa miesiące. Nasi stażyści to studenci minimum III roku, najczęściej informatyki, ekonometrii, automatyki i robotyki, zarzadzania i inżynierii produkcji, i pokrewnych. Duża część z nich zostaje z nami po letnim stażu na dłużej i godzi pracę ze studiami. Zapraszamy :)

Może ktoś ma wiedzę o nowych ofertach pracy?

@Andrzej

@Andrzej, wszystkie bieżące oferty znajdziesz zawsze na naszej stronie: https://www.it.integro.pl/microsoft-partner/praca/. Jesteśmy świeżo po dużej rekrutacji na letni staż dla absolwentów i studentów ostatnich lat. Teraz szukamy przede wszystkim Młodszego Konsultanta do zespołu Global Help Desk (wsparcie klientów międzynarodowych) i do polskiego Help Desku. Poza tym jesteśmy nieprzerwanie otwarci na Konsultantów do zespołów projektowych, aktualnie szczególnie w Poznaniu, Krakowie (Wieliczce) i Warszawie. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, skontaktuj się z nami śmiało na rekrutacja@it.integro.pl. Pozdrawiam, Agata

Maja

@młodszy konsultant, to, co piszesz brzmi naprawdę dobrze. A co uważasz za największy plus pracy w IT.integro? Dziękuję za Twoją odpowiedź! Jak oceniacie warunki oferowane przez IT.integro? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

młodszy konsultant
@Maja

największy plus to ludzie, bezapelacyjne. zarówno zespoły projektowe jak i sam zarząd - mega! warunki są w porządku, dostosowane do potrzeb danej osoby, ogólnie jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi więc wszystko da się dogadać. ja nie narzekam, biuro jest nowoczesne, wszystko co potrzebne mam, na wynagrodzenie również nie narzekam - zwiększa się stopniowo z doświadczeniem i umiejętnościami benefity są. jest możliwość finansowania kursów i szkoleń (programistycznych, księgowych itp), w każdej placówce są też zajęcia z angielskiego dla chętnych. jeżeli chodzi o karnety sportowe to nie spotkałem się z nimi

Maja

@Senior, rozumiem, że pracujesz w IT.integro. Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę oraz atmosferze panującej w firmie? Czy praca w IT.integro jest rozwojowa? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zdobywającym swoje pierwsze zawodowe doświadczenia?

młodszy konsultant
@Maja

też pracuję w it.integro, jeżeli chodzi o atmosferę to lepszej się nie znajdzie, rodzinnie, ciepło, otwarcie, wszyscy chętni do pomocy i nigdy nie usłyszałem słowa 'nie' gdy miałem problem, więc atmosfera jest bardzo bardzo dobra, aż się uśmiecham gdy idę do pracy jeżeli chodzi o rozwój to jak najbardziej, jest wiele kierunków w których można się tutaj rozwijać zarówno w programowaniu, księgowości, zarządzaniu czy np poszczególnych modułach jak sprzedaż, produkcja itp. szkoleń jest wiele wewnętrznych jak również z chęcią finansowane są szkolenia zewnętrzne ogólnie jednym z głównych warunków przyjęcia tutaj jest chęć rozwoju oraz nauki :) to miejsce jest też idealne dla młodych ludzi ze względu na dużo osób z dłuższym stażem >10-15 lat pracy od których można się wiele nauczyć polecam i nie chcę zmieniać

ToJaJan

Ja ze swojej strony firmy nie polecam z całego serca. Odszedłem po roku pracy. Firma dobra na początek przygody z NAVem, ale doświadczony konsultant czy programista NAVa się tam nie odnajdzie. Generalnie to taka biedronka wśród partnerów Microsoftu.

Senior
@ToJaJan

Ciekawe, skąd ten wniosek skoro w IT.integro jest ponad 70 osób ma staż 5-10 lat a rotacja jest minimalna. Nie każdy po prostu daje radę.

Nie ma ideałów, być może dlatego nie wszyscy są zadowoleni. generalnie IT.integro do super pracodawca.

Maja

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w IT.integro? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy każde stanowisko ma jasno określone ścieżki kariery? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Maja

Dzień dobry, jeśli pod pojęciem 'warunki pracy' kryje się forma umowy, wynagrodzenie, godziny pracy to będą się one różnić w zależności od stanowiska. Standardowo pracujemy w oparciu o umowę o pracę, ale można z nami współpracować również na zasadach B2B. Ok 70% naszego zespołu to Konsultanci - Wdrożeniowcy, których wynagrodzenie składa się z podstawy i prowizji. Pracujemy w standardowych godzinach tzw. "biurowych", poza delegacjami czy szkoleniami, które mogą mieć inne, ustalone z klientem ramy. Ścieżkę rozwoju Konsultanta można znaleźć na naszej stronie: https://www.it.integro.pl/microsoft-partner/praca/proces-rekrutacji-sciezka-rozwoju-konsultanta-erp/. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się też z nami śmiało poprzez kontakt (mail, tel) na stronie. Pozdrawiam

Maja

Zastanawiasz się nad pracą w IT.integro? Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.it.integro.pl/microsoft-partner/praca/ Zamierzacie aplikować?

nego

wake up, wszystko u nich jest w miarę dobrze zorganizowane. Teraz akurat potrzebują stażystę, konsultanta ERP.

Obiektywny

Czytam, czytam i wierzyć się nie chce... zmuszanie do zakładania firmy? Ludzie, kto kogo zmusza? Mam wrażenie, że pracuję w innej firmie niż opisywana. Jaki też baran napisał o tym, że firma przedstawia się jako firma z Torunia?! Przecież to pierwszy z komentujących założył w ten sposób wątek - mylę się? Wyrzucanie ludzi na bruk, biedacy lądujący pod mostem - wszystko wina firmy... Obiektywna jest opinia o procesie rekrutacyjnym - potrzebna jest podstawowa znajomość księgowości i programowania. Ale to żadna tajemnica. Jeśli chodzi o warunki pracy - oceniłbym je jako bardzo dobre. Jest miejsce na rozwój, można zyskać sporo doświadczenia dzięki kontaktom z klientami o różnych profilach. Pracę w tej firmie mogę zdecydowanie polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o IT.integro - Poznań

• Jak się pracuje w IT.integro?

Zobacz opinie na temat firmy IT.integro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT.integro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IT.integro?

Kandydaci do pracy w IT.integro napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IT.integro