Epam System

L'viv

Opinie o Epam System

Kraftwerk 2012-02-02 14:05:04
Witam, zastanawiam się nad podpisaniem umowy o pracę z firmą outsourcingową, mojego punktu widzenia to same plusy, jestem osobą elastyczną, praca w jednej agencji przez wiele lat trochę wypala człowieka zawodowo, tutaj konkretnie, masz kontrakt, cele do wykonania. Po skończonej pracy wynagrodzenie, dodatkowo szansa na rozwój, bo zmienia się branże. Chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto preferuje ten model pracy i mógłby przedstawić swoją opinię.
JaKUB 2012-03-07 19:14:06
Hej ja pracuję na takich zasadach. Pracuję w EPAMie już od 5 miesięcy. Akurat teraz realizujemy zlecenie dla dużej firmy, i fakt faktem co jest dużym plusem, EPAM zapewnia nam projekty, my je tylko wykonujemy. Jeśli w danym moemencie nie ma dla nas pracy to i tak nam płacą, co uważam za duży plus. Nie ma obaw o kontrakt. Warto sie zaczepić w outsourcingu. Zresztą coraz wiecej firm oferuje i preferuje ten model zatrudnienia
Janek 2012-03-28 12:29:25
Szukałem właśnie kogos kto pracuje w EPAMIE. Powiedz mi czy ciężko było się zrekrutować? Jakie są warunki, socjal itp? Myślę o zmianie firmy bo niedługo kończy mi się kontrakt... Z góry dzięki za odp
Piotrek 2012-04-05 10:34:41
Ja pracuję w epamie już od dwóch miesięcy. Rekrutacja jest dość trudna, ale jeśli Ci się uda to od razu dostajesz umowę na czas nieokreślony. Warunki są ok, ekipa też. Jeśli chodzi o socjal itp to porównywalnie do innych korp także myślę, że warto. Ja jestem zadowolony ze zmiany pracodawcy.
Kasia 2012-04-10 15:22:43
Mój brat własnie aplikuje do Epam, wiec cieszy opinia przedmówcy. A jak tam wyglada kwestia wynagrodzenia dokładnie. Wiemy na pewno, ze od pierwszego dnia, jeśli mu się uda, dostanie umowe na czas nieokreslony, ale o zarobkach jeszcze nie było rozmowy, bo dopiero wysłał formularz, czyli nawet jesce nie pierwszy etap. A zarobki tez sa podobno całkiem dobre.
man 2016-05-19 21:23:48
krówka myślę,że w pierwszej kolejności to zaproponują jednak umowę na czas określony - próbną.
Zostaw swoją opinię o Epam System - L'viv
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epam System