AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

Kamil

Czy wymagane są umiejętności techniczne do pracy w AJAKS S.A. Mowa o takich stanowiskach: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-serwisowy-rafinerii-technik-reaktorow-poznan%2Coferta%2C1001398723 https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-serwisowy-rafinerii-poznan%2Coferta%2C1001398734 Nie należę technicznych osób za to nadrabiam zaangażowaniem i pracowitością. Proszę o odpowiedź osoby co pracują kilka lat.

@Kamil

Witam Pana. Z pewnością umiejętności techniczne są mile widziane. Jednakże, przyjmując nowych pracowników patrzymy na człowieka jako całość. Ważne jest dotychczasowe doświadczenie, zdolności, umiejętności, wykształcenie, posiadanie prawa jazdy, uprawnienia dodatkowe np. na wózki widłowe, ale z pewnością bardzo ważne jest nastawienie do pracy. Jeżeli jest Pan osobą zaangażowaną i pracowitą to z pewnością już jest Pan bardzo dobrym kandydatem do pracy w firmie AJAKS S.A. :) Jeżeli znalazł się Pan tutaj to znaczy, że jest Pan żywo zainteresowany pracą w branży przemysłowej, więc jest Pan ciekawy naszej firmy. Skoro szuka Pan o nas informacji jest Pan otwarty na wiedzę i nowe informacje, a to świadczy o tym, że powinien Pan wysłać do nas swoje CV :) Serdecznie zapraszamy do aplikowania. Pracują u nas różni ludzie, z różnym wykształceniem. To co nas łączy to z pewnością ciekawość branży, zainteresowanie nowymi technologiami, wytrwałość, upór oraz otwartość na ludzi. Zapraszamy do kontaktu :)

Waldek

Pracuje 6 lat i jestem zadowolony. Pensja na czas, ludzie w porządku, do pracy blisko, dojazd dobry. JK w każdej pracy bywają trudne chwile, ale praca ciekawa ja polecam

Bolo
@Waldek

Jest ok

Mirek
@Waldek

Porządna firma, pracuje już wiele lat, koledzy są Ok, tworzymy zgrany zespół, nudzić się tu nie można

jestem po rozmowie rekrutacyjnej, miło i konkretnie, ćwiczenie do wykonania, rozmowa dotycząca obowiązków na stanowisku, filmiki do obejrzenia

kandydat
@Piotr

potwierdzam

@Piotr

Wszystko się zgadza Panie Piotrze. Dziękujemy za informacje zwrotne. Po wstępnej selekcji prowadzona jest rozmowa telefoniczna mająca na celu określić oczekiwania, predyspozycje kandydatów, wykluczyć ograniczenia psycho-fizyczne. Następnie, kandydaci zapraszani są na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy. Na bardziej wymagające stanowiska przeprowadzany jest test manualny, a kandydaci proszeni są o wypełnienie testu psychologicznego. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury oferowane jest zatrudnienie. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania :)

Kamil

rzeczywiście jak spełniasz wymagania firmy można już po tygodniu dostałem informacje o zatrudnieniu, polecam, bo konkretnie podchodzą do tematu, sprawdzili mnie, ale widać, że szukają konkretnych osób, które sobie poradzą

@Kamil

Dziękujemy za pozytywny komentarz i pozdrawiamy świątecznie :)

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

i widać, że potrzebują prawdziwych facetów, to się zgadza

i widać, że potrzebują prawdziwych facetów, do konkretnej pracy

Spoko na razie, jestem wdrazany na ciśnienie, ludzie ok, szkolenie praktyczne głównie. Niedługo wyjazd na robotę. Polecam

@Andrzej

Trzymamy kciuki Panie Andrzeju :)

Łukasz

Właśnie dostałem pracę, rekrutacja profesjonalna i miła, dobre warunki na start. Polecam

@Łukasz

Cieszymy się razem z Panem. Trzymamy kciuki :)

wadim

Witam serdecznie. Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Sam będę próbował dostać się na stanowisko specjalisty ds zakupów technicznych. Podobno dobre pieniądze

@wadim

Z pewnością tak jest. Jesteśmy otwarci na przyuczanie do wykonywania nowego zawodu. Wszystkie chętne i pracowite osoby są u nas mile widziane :)

Milik

A jak wygląda sprawa z paleniem? Czy jak jestem osobą palącą to przekreśla moje zatrudnienie w firmie?

@Milik

Wiitam. Palenie papierosów nie wyklucza Pana w żadnym stopniu z możliwości aplikowania do naszej Firmy. Zapraszamy. Ważne są dla nas kompetencje, uprawnienia, a w szczególności dotychczasowe doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B, C czy C+E.

...

jak chcesz robić w pracy coś ciekawego i nietuzinkowego to w tej firmie będziesz miał na to wiele szans i okazji, polecam

@...

Z pewnością tak jest. Praca jest ciekawa dla osób zainteresowanych branżą. Cykliczne wyjazdy na realizacje w Polsce oraz do różnych krajów Europy i nie tylko, praca przy nowoczesnym sprzęcie oraz maszynach, możliwość zdobycia nowego zawodu oraz wiele okazji do nauki języków obcych.

Aneta G

Pracuję w tej firmie parę lat ,i uważam że jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu .

@Aneta G

Cieszymy się, że jesteś z nami :)

jolo

jakie są zarobki na stanowisku technik katalizatorów? warto złożyć cv?

@jolo

6500-8000 brutto

lh

Witam,pracuję w tej firmie od kilka lat i jestem bardzo zadowolona , firma do wszystkiego podchodzi uczciwie pensja na czas. Z doświadczenia wiem że ilu ludzi tyle opinii,dlatego najlepiej sam sprubój. Ja ze swej strony gorąco polecam.

saj
@lh

pisze się -spróbuj włącz w kompie poprawę błędów

@saj

No właśnie :) Jedni widzą pojedyncze błędy, a inni patrzą na całokształt :) Każdy z nas szuka czegoś innego. Jedni chcą stabilizacji, drudzy wyzwań, pozostali mogą się nudzić w pracy i marzą o świętym spokoju. Nie do każdego każda praca pasuje. Różni są ludzie, rożni są Pracownicy. Wszystkich zainteresowanych naszą Firmą zapraszamy do kontaktu. Wszystkim pozostałym życzymy powodzenia w innych Firmach :)

monter

Zapraszam do Płocka, bo tu cały czas jest praca na miejscu . da się zarobić, najlepiej jak mija kwartał bo nadgodziny są rozliczane. Pracuję od 7 lat więc mogę się wypowiedzieć.

@monter

Zapraszamy do Oddziału Firmy w Płocku i w Poznaniu. Proszę śledzić ogłoszenia na www.ajaks.com i/lub na pracuj.pl. Firma ciągle się rozwija, szukamy pracowników do działów wykonawstwa oraz specjalistów.

KM

W Ajaksie odbywałam 2 miesięczny staż, dzięki któremu zdobyłam cenne doświadczenie, a dzięki referencjom zdobyłam dobra prace. Pracują tam zarówno doświadczone osoby, które z chęcią dziela się wiedzą, jak i takie, które zdobywają dopiero swoje pierwsze doświadczenie. Branża dotychczas nie była mi znana. Gdybym mieszkała w części Nowego Miasta z pewnością zostałabym na dłużej. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie

Sonia
@KM

W jakim dziale? Też właśnie szukam jakiejś sensownej firmy na odbycie stażu...

@KM

Cieszymy się. Zapraszamy również wszystkie chętne osoby, zainteresowane pracą w naszej firmie na programy stażowe. Każda osoba zainteresowana tą specyficzną branżą jest u nas mile widziana. Można nauczyć się wielu nowych rzeczy, zdobyć wiedzę o usługach serwisowych dla przemysłu. Poznać Klientów, którzy reprezentują przemysł ciężki w Europie oraz na własne oczy przekonać się jak wyglądają realizacje w tym sektorze przemysłu.

Praca w firmie Ajaks to dobra atmosfera i ciekawa praca w rafineriach, minus to wyjazdy za granicę na ok. 2-3 tygodnie, dla mnie trochę długo...

Gary
@Andrzej

Czy jeździcie na wschód (obszary poza UE)?

@Gary

Wyjeżdżamy wyłącznie do bezpiecznych krajów, Unia Europejska przede wszystkim. Pozdrawiam

Gary

elegancko! dzięki

@Andrzej

Zgadza się. Najdalsze kierunki to Wielka Brytania, Izrael, Turcja. Najczęściej jednak Europa centralna i zachodnia.

Filipek

Firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Podpowiedzcie jaka atmosfera?

Ted
@Filipek

Cały czas potrzebuje. Mnie wprowadzi i nauczyli wszystkiego - co i jak robić. Jak chce ci się pracować, to polecam.

Natalia
@Filipek

Obecnie firma AJAKS S.A. poszukuje osób do pracy na kilku stanowiskach, możesz je znaleźć tutaj https://www.ajaks.com/pl/oferty-pracy i tutaj https://pracodawcy.pracuj.pl/przedsiebiorstwo-specjalistyczne-ajaks-s-a,14447 . Myślisz, że znajdziesz coś dla siebie? Co do atmosfery, to mam nadzieję, że wypowiedzą się jakieś osoby tam zatrudnione.

@Ted

Witamy. Aktualnie rekrutujemy na stanowiska: Technik Reaktorów, Pracownik Serwisowy Rafinerii, Brygadzista - Kierownik robót serwisowych dla przemysłu oraz Pracownik Ochrony.

PW

Byłem w tym roku w pracy w Grecji,Turcji i na Litwie wszystko było ok, kasa na czas.

@PW

Cieszymy się :)

mysza

Ciekawa praca, wynagrodzenie na czas, bardzo dużo możliwości rozwoju - i dla wykonawstwa, i dla pracowników biurowych. Wystarczy się dogadać. Nie ma problemu z pogodzeniem życia prywatnego i zawodowego, np. wcześniejsze wyjście z pracy czy nagła nieobecność.

@mysza

Potwierdzamy. Osoby, które studiują lub robią kursy mają elastyczny grafik.

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.