AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

wadim

po niektórych opiniach jakie czytam na tym forum to aż strach pytać o ich oferty pracy, a wiszą ciągle

Tiger

Tylko narzekacie i jęczycie , weźcie w garść swoje życie i próbujcie gdzie indziej pracować , można lepiej można za lepszą kasę ale trzeba chcieć. A chcieć to móc . Prezesa Ajaksu nie zmienicie ale swoje życie możecie zawsze zmienić na lepsze. Więc nie jęczeć tylko działać ....

Nicole

Chłopie bart widzisz jakie są opinie to po co kretyńsko pytasz czy warto ....

Waluś

Jakimi potworami jesteśmy ..

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

dżolas

przerąbane tam macie , serio, może jakiś grupowy strajk by coś zmienił ....

robol

Hahaha no to szukaj ukrainców czy tam chinoli. W ajaksie i tak juz za miske ryzu sie pracuje. A jezeli mozna tam wszystkich pracownikow zastapic mentalnie odmiennymi chinczykami to to musi byc rewelacyjna firma, ktora chyba proste drewniane klocki lego produkuje :) Jak myslisz, ze jakis wyksztalcony ukrainiec co spedzil troche czasu na nauke systemu polskiego z przepisami itp. przy pracy biurowej bedzie pracowal za pensje ukrainska to powodzenia. Albo bedzie zarabial 3x tyle co w kraju (a zeby przetrzymac szefa ajaksu to 5x) albo pokaze wam fucka i pokombinuje jak np w tej chwili wiekszosc polakow - szara strefa, gdzie reguly gry sa inne i jak ktos nie placi do raczki pieniedzy to na nastepny dzien moze juz ta sama reka nie chwycic pieniedzy. Skoro w polsce ma zarabiac 3x wiecej to czemu nie pojechac do niemiec gdzie bedzie zarabial 12x wiecej? Ilosc ludzi, ktorym sie chce pracowac a nie wegetowac wcale nie jest taka wysoka. A zawsze mozna zostac urzednikiem i wpadac na kontrole :) Rzeczywistos jest taka, ze coraz wiecej polakow wyjezdza i bedziecie MUSIELI sciagac zagranicznych na ich miejsce. W polsce ludzie dojrzewaja i nikt nie bedzie niewolnikiem do szmacenia za psie pieniadze. Wtedy docenicie polakow, jak bedziecie musieli sie podstaw chinskiego uczyc i prowadzic za raczke a roszada bedzie jak na karuzeli (chociaz to akurat praktykujecie). A swoja droga nikt jeszcze nie wpadl na to aby w tym bajzlu ponagrywac jak lamie sie przepisy, oplacic lebskiego adwokata i zgarnac kase jak za 10 lat pracy ? O wiele bardziej oplacalne i BEZPIECZNE niz niesprawdzone pomieszczenia co pewnie potwiedzil by Ryba. Jak wielki aleks powydaje na BHP i social tyle ile zachodnie firmy i zacznie jezdzic ze skosnymi na kontrakty to moze zasmakuje prawdziwego biznesu :) Bo łapy i niewolnictwo to nic innowacyjnego to potrafi każdy, kto nie patrzy w lustro. Biznes to wspolpraca z ludzi a nie walka z nimi, bo w takim wypadku predzej czy pozniej upada a ludzie sie odwracaja.

Board

Witam! W głowach się wam wszystkim poprzewracało ale poczekajcie jeszcze chwilę a zatrudniać będziemy na wasze miejsca za mniejsze, znacznie mniejsze pieniądze pracowników z Ukrainy, Turcji albo Chin. Pracowników dozgonnie wdzięcznych, że w ogóle mają pracę i że nie żyją we wschodnim piekle. Powstają na rynku firmy które profesjonalnie się tym zajmują i rekrutują takich pracowników zarówno do biura jak i do ciężkiej pracy fizycznej. Już możecie się bać wy bezczelne, roszczeniowe typki.

Zbik

Wiesz, w zdecydowanej większości sytuacji pracownicy do szefa mają ambiwalentne podejście. Nikt swojego szefa nie musi uwielbiać, ważne by się nie wcinał i płacił na czas.

Zbik

Tu bym się z Tobą kolego johnny mógł sprzeczać, bo rozumiem, że jest źle, (usunięte przez administratora) Ale masz rację, nie ma co stać w miejscu :)

Nie polecam!

patryyk

witam mam zamiar isc na rozmowe o prace tam i nie wiem czy warto jakie tam sa zarobki prosze o info(usunięte przez administratora)

Zbychu

Idźcie na rozmowę i dokładnie nagrajcie jej przebieg. A potem tydzień popracujcie aby sprawdzić jaka jest rzeczywistość.(usunięte przez administratora)

tomek

Witam,mam pytanie,w tygodniu wybieram się do firmy ajaks na rozmowę o pracę.Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o warunkach pracy w przestrzeniach zamkniętych i zarobkach??

heheheh

Tak to jest jak prezes wyznaje zasadę dziel i rządź :) To firma w stylu - pracownicy odejmą sobie z pensji aby tylko przejść gdzie indziej. Dla siedzących tam, pamiętajcie, że świat leci do przodu a wy siedzicie w ajaksie i z psychozą jakiej się tam na wabicie, będzie ciężko gdzie indziej zacząć w końcu normalnie pracować. Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka...

łysy

(usunięte przez administratora) a teraz odpowiem na drugie pytanie dla utrzymania rodziny człowiek jest w stanie znieśc najgorsze (usunięte przez administratora) a takim jest ajaks, ale gdy tylko pojawiła sie okazja wydostałem się , ale nie życzę tego nikomu

Łysy

Pracowałem wiele lat w AJAKS i skończyło się to dla mnie utratą zdrowia nerwów, chciałbym przestrzec wszystkich przed pracą w/w firmie, bo to tylko z zewnątrz wygląda pięknie (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam.

Piotrek

Świetna firma!

worker

Ależ zarobki są (usunięte przez administratora) iste (!), średnio o 200% niższe yyy wyższe niż u konkurencji. Atmosfera w pracy jest boska, ludzie są bardzo odporni na stres (!), a prezes? Taki równy koleś (!) ze świecą szukać lepszego :P

była pracownica Ajaksu

Ja. - 2010-06-25 19:00:16 Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy to prawda ze szef jest b.wymagający ale chyba nie jest tak zle skoro wiekszosc pracowników pracuje w tej firmie ponad 10 lat.Pewnie ze mogło by byc lepiej ale "szanuj szefa swego bo możesz miec gorszego"tego nie mógł napisać nikt przy zdrowych zmysłach! (usunięte przez administratora)

Jasiek

Pozdrowienia dla byłych pracowników podkupionych przez konkurencję, jak przegrali sprawy w sądzie pracy i teraz wypisują takie głupoty – ciekawe czy piszą tak sami z siebie czy za pieniądze od nowego szefa ? a poważnie ajaks to firma wymagająca i perspektywiczna, stosunkowo niewielki zespół w biurze i jeżeli ktoś jest rzetelny i pracowity na pewno będzie zadowolony, chociaż zarobki zawsze mogą być lepsze ;) Warto pracować przy kontraktach eksportowych, co do pracowników fizycznych to nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.