AJAKS S.A.

Opinie o AJAKS S.A.

montier

Super maszyny? Wy tam chyba porządnych maszyn nie widzieliście. Te pompki stare ze stanów to żadne maszyny. Zobaczcie na czym robi konkurencja. I jak robi...

Obecny
@montier

Sorry >monter< ale piszesz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia w dupi? byłes i gówn? wiesz.

Halik Parzybroda

Generalnie wygląda to tak . Super maszyny, pompy, odkurzacze próżniowe itd. a operatorzy tegoż w/w sprzętu jacyś tacy biedni , w zwykłych sztormiakach i z nędzną pensyją co miesiąc. No co chcecie ? to jest przecież klasyczny imperialistyczny kapitalizm (wyzysk)

stary robol

Ja podziękowałem ajaksowi i dzieki znajomoscia robie za granica. Panie i Panowie normalnie wykonujesz swoja robota i zyjesz bez zadnych zmartwien! Goraco polecam prace na zachodzie czy nawet ostatnio na wschodzie. Szkoda ze firma nie jest bezposrednia konkurencja ajaksu bo wtedy dawalbym z siebie 110% byle tylko staremu dopiec. To ze ta firma walnie predzej czy pozniej to jestem pewien. Na zachodzie jakos kopalnie nie bankrutuja a u nas same straty. Bo kolegow trzeba ustawic, lape dac, od panstwa wyciagnac doplaty itp. I tak samo jest w ajaksie. Zgadzama sie w 100% z "polskim biznesem". On po prostu jak ta firma MUSI upasc.

Lee

No i bardzo dobrze robi jeżeli inwestuje w maszyny, a nie w ludzi. Jak sobie na to pozwalacie i robicie za psie pieniądze to jesteście sami sobie winni. Zresztą w przypadku ajaks nie jest to prawdą, stary ma mnóstwo kasy na kontach, a zakup potrzebnych maszyn i sprzętu przeciąga w nieskończoność. A jeżeli już kupuje to drogo za granicą, bo się na tym nie zna.

Rozmowa rekrutacyjna trwała około 15 minut. Brak informacji ze strony osoby rekrutującej na temat firmy np: ile trwa okres próbny, jak jest umowa na okresie próbnym, jak wyglądają wyjazdy za granicę itp. Zadanie do wykonania z użyciem poziomicy. Pokazanie gazetki o firmie. Rozmowę przeprowadziła kobieta z biura z działu HR, natomiast nie było żadnego pracownika czy kierownika który pracuje na stanowisku technika i mógłby opowiedzieć o tej pracy. Uważam rozmowę za mało profesjonalną.

- czy jestem zaczepiony przeciwko covid - czy miałem jakieś traumatyczne przeżycie - jakbym opisał siebie - do jakiego smerfa bym się porównał

Bruce

Firma inwestuje dużo w maszyny ale nie w ludzi i ich pensje , pracownik to zło konieczne.

dachbud

Oj kiepsko tma bedziecie mieli w tym 2015. Prezes nawet domow nie moze sprzedac a co dopiero taka firma zarzadzac przy takich cenach ropy :( Bedzie duzo krzyku i halasu :( Pewnie jak zwykle o nic, no ale :(

Jordan

Liczenie mega abstrakcji często totalnie z kosmosu to inicjatywa Olisia , przyznam że jest to istna gehenna warta nagrania

Sadim

Firmę tworzą ludzie i relacje między nimi. Niestety Pan wszystko psuje i niszczy własny skarb , to smutne

Marabut

Panie Prezesie do lepszego zarządzania firmą polecam program timecamp lepszy o kosmos od oka szefa. Każde marnotrawstwo czasu pracy ten program wykryje.

Witia

to na praewde tam nie polecacie pracowac, tak z reka na sercu mowiac to myslalem ze to bedzie dobre miesjce dla mnie ale skoro gdzie indziej jest lepiej... chyba ze warto tutaj isna poczatek zeby potem docenic inne miesjce a tutaj zlapac tylko doswiadczenia zyciowego troszke ktore na pewno sie pozniej przyda

Magnus

Dzięki za informacje , już wysłałem CV do w/w firm konkurencyjnych, moi kumple też. Szkoda życia w Ajaksie. Spadamy chłopaki. Narra

Alabama Man

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem - czyż tak nie jest w naszej firmie ?

aktualny pracownik

do "byłego pracownika" - jeżeli rzeczywiście jesteś byłym pracownikiem to jedynie z tych zwolnionych za alkohol lub złodziejstwo, co mają szlaban na ponowne zatrudnienie w tej firmie - widać po tych twoich wpisach że mocno boli, co ?

aktualny pracownik

Sprawdziłem wczoraj dokładnie w kadrach Ajaksu – od 2010 roku, na ok. 160 etatowców wypowiedzenie złożyły raptem dwie osoby i to nie z powodu złych warunków pracy(usunięte przez administratora) ) został podkupiony przez zagraniczną konkurencję – firmę B. ale po kilku miesiącach usilnie prosił o przyjęcie z powrotem do Ajaksu; i tu prosty test na wiarygodność: jeżeli ktoś zna więcej przypadków ludzi, którzy się niby sami zwolnili z Ajaksu w ostatnich czterech latach to niech poda konkretne nazwiska; te anonimowe bzdury są wpisywane albo przez jednego z tych byłych pracowników wywalonych z firmy za złodziejstwo, alkohol lub olewanie pracy i kolegów albo przez jakiegoś trolla z upadłej konkurencji, która nie ma już nic lepszego do roboty jak siedzieć przy komputerze i tworzyć kolejne pomyje na Ajaks – to chyba jedyny sens życia teraz, co ?

aktualny pracownik

a ja pracuję w Ajaksie od 14 lat i powiem wam ze 99% opinii to totalne bzdury - proponuję nie czytać tych anonimowych (usunięte przez administratora)i porozmawiać na żywo z kimś z firmy - a najlepiej popracować kilka tygodni i wyrobić sobie własny obraz;

Pompejusz

Panowie jedynie w jedności siła, sam kamienia nie przeniesiesz. Dopóki koledzy z załogi którzy są opłacani przez Szefa będą siać ferment i rozbijać jedność dopóty będzie bida i totalne nieposzanowanie człowieka. Prezes właśnie tak steruje załogą , jednym daje innym odbiera. Istnieje tzw. klika lepiej opłacanych. Łatwo jest namierzyć takiego gościa bo on w sytuacji krytycznej zawsze się jakoś wymiguje, np. idzie na urlop i nic się nie dzieje. No ale tacy właśnie jesteśmy my Polacy egoiści i dlatego cały świat nas kopie w tyłek od zarania dziejów. ot

w 11

wasyl, wydaje mi się, że w najbliższym czasie kilka wielkich tajemnic może wyjść na jaw.

wasyl donguralesko

ah była i jest to draka ale i tajemnica zarazem wielka

Płocki

Po Płocku chodzi news jaka to wtopę zaliczył Ajaks na koncernie z nowym systemem byli dyrektorzy działów miało być super amerykanskie cacko a tu zong nie działa a takie fajne amerykanskie, pewnie polecą głowy za ten blamaż

Jastrun

U nas w USA jest taka życiowa reguła: ojciec buduje fortunę, syn próbuje to utrzymać ale mu sie to kiepsko udaje i zaczyna tracić, a wnuk staje sie bankruptem. Pieniądze robi sie na biednej masie a nie na pojedyńczych bogackich, ot co.

Zostaw merytoryczną opinię o AJAKS S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w AJAKS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AJAKS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJAKS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJAKS S.A.?

Kandydaci do pracy w AJAKS S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJAKS S.A.