ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Opinie o ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Hh

W takich sprawach nalezy napisac reklamacje. To portal dla przyszlych pracownikow. Jest bardzo duza liczba czynnikow wplywajacych na prawidlowosc wyniku badania, co moze wyjasnic fachowy personel, alabreklamacje.pl

Strona dotyczy wyrażania opinii o Alab jako pracodawcy a nie o jakości usług oferowanych przez firmę Posty, że ktoś czeka tyle a tyle na wyniki nic nie wnoszą dla potencjalnego pracownika, który chce aplikować do firmy. Niech admin cos z tym zrobi. A zainteresowani niech znajdą inną stronę na wylewanie swoich żali.

zly

DRAMAT! SZYBCIEJ DOCZEKASZ SIE WYNIKU ZE SZPITALA PUBLICZNEGO niz z prywatnego labolatorium!!! strona z wynikami zacina sie, nie sposob odczytac wynik !!!!! koszmar, odradzam gdyby kazali Wam jechac na test covid dio alab odmawiajcie i proscie o inne miejsce !!!

Wkurzona
@zly

Popieram, pojechałam do tego alab i tragedia, 48h i wyników dalej brak!!!

Tragedia!!! Zdecydowanie odradzam wykonywania jakichkolwiek badań w ALAB. Żona na wynik bhcg czeka już 3 dobę. Ciekawe jak długo jeszcze...

Gar

To moze warto zadzwonic do Biura Obsługi Klienta i wyjasnic? Napewno to duzo bardziej pomoze niz wypisywanie zali w internecie....

Agata88

Ja też zrobiłam we wtorek 16 marca Ich mieli zbadać w Głogowie wysłali do Warszawy pierwszy ostatni raz robię tutaj wyniki

Beata

Zamówiłam wizytę domową,pobranie krwi odbyło się szybko i bezboleśnie,wynik był niemal od razu, do wglądu czy wydrukowania, jesteśmy bardzo zadowoleni,polecam wszystkim Beata Łódź.

Zuzia

Witam. Znalazłam ofertę pracy w ALAB laboratoria w małym mieście. Po przeczytaniu tych opinii jestem przerażona... Zapewne zaoferują najniższe pieniądze i wycisną mnie jak cytrynę :) Czy to prawda, że diagnosta ma najniższe pieniądze? W takim razie co z biotechnologami i biologami (którzy nie są diagnostami), którym oferują pracę? Zarabiają mniej niż minimum? Ludzie doradźcie coś :)

Klient Stargard

Bardzo nerwowa Pani, może z powodu że jednocześnie kasuje klienta i pobiera próby ( w dobie Covida chyba tak nie powinno być). Nie mogła znaleźć badania na stronie, tłumaczyłam że dzwoniłam i dowiadywałam się ,że takie badanie jest. Znalazłam na stronie w swojej komórce i pokazałam. W końcu znalazła, prawie na mnie nakrzyczała. Badania robiłam odpłatnie. Za 10 minut poszłam do innego laboratorium na dalsze badania ( lab. szpitalu) - zupełnie inna sytuacja pomimo wielu klientów. Panie miłe, uprzejme. Doradzają. Pewnie ta sytuacja (Covid) spowodowała duży stres u Pani w Alablaboratorium w Stargardzie. Ja również się stresuję. Pierwszy raz spotkałam się z tak niemiłą obsługą.

Niezadowolony

(usunięte przez administratora) test antygenowy covid szybki wynik miał być po 24 godzinach brak stracone pieniądze badanie prywatne musiałam zrezygnować z lotu który przez brak testu nie mogłam odbyć straciłam mnóstwo pieniędzy nie polecema

Odradzam wykonywanie testów na Covid w tej firmie również zasugerowałem Się ceną a teraz niestety lipa na wynik czekasz i czekasz i czekasz mimo że zostałem zapewniony ze do 8 godzin będzie wynik. Minęły 2 dni a wynik jest jeszcze w lesie. Znajomy który ma podróżować razem wykonał test tego samego dnia w innej firmie i po kilku godzinach otrzymał wynikw i tu jest problem ponieważ test jest 48 godzin ważny i teraz będzie tak że jego straci ważność a ja nie będę miał wyniku. Śmiech na sali

Elzbieta

Robilam test RT PCR na koronawirusa w sobote o 8:00 rano, nawet sie nie spodziewalam ze juz o 17 tego samego dnia bede miala wynik. Nie mam zadnych zastrzezen do Alab, pracuja szybko i sprawnie. Polecam to laboratorium, chociaz mialam swoje watpliwosci po przeczytaniu innych opinión ale szybko sie rozwialy.

Ana

Zrobiłam testy na przeciwciała w czwartek a potem przeczytałam opinie i pomyślałam sobie, ocho to sobie poczekam na wynik. A tu proszę miłe zaskoczenie. Wynik IgM w piątek około 21 (czyli po jednym dniu roboczym) a IgG w sobotę rano. Także ja polecam

michał

czas oczekiwania bardzo długi. Po dodzwonieniu się do konsultanta odpowiedź że wyniki miały być do końca dnia (wczoraj). Od rana strona do logowania z wynikami nie działa

Niezadowolona z Otwock

Na stronie umawiasz godzinę pobrania, badanie i płacisz. W punkcie pobrań dowiadujesz się że te umawianie na stronie to lipa i jak chcesz zrobić badanie to musisz odstać parę godzin w kolejce. Czyli widać totalny brak zarządzania, obsługa niezainteresowana realizacją umowy.

Kris

Czas oczekiwania żenada, w sobotę pobrany wymaz , dziś wtorek i brak wyniku na covid, zabrać Alab możliwość wykonywania testów i po sprawie dać takiej firmie która będzie odpowiedzialna na nasze czasy, w Szczecinie koleżanka mojej żony w tym samym czasie miała test wynik jeszcze wieczorem, teraz ja jestem kierowcą autobusu żona nauczyciel w przedszkolu ile mamy zarażać bo jak bez wyniku mamy się tłumaczyć u prywaciarzy. Pozdrawiam.

Odradzam Alab na test COVID 4 dni nie ma wyniku, a pani z infolinii mówi ze lekarz musi wystąpić o wynik ???? Ja mówię ze mam profil zaufany i powinienem mieć wynik na pacjent.gov, a ta ze nie. Powiedziała ze mogę pojechać do punktu pobrań z dowodem i sobie odebrac??? Masakra jakaś bo mam kwarantannę i z domu ruszać się nie mogę .

rk

Firma nie daj się. 2 dni robocze deklarują - w praktyce po PIĘCIU dniach brak wyniku. A to był JEDEN parametr do zbadania. Do punktu pobrań nic nie mam , pobranie krwi - bez zbędnego bólu, pełen profesjonalizm. Tyle na plus. Lupanar na kółkach, czas rozpatrywania reklamacji ... 10 dni roboczych. Można pisać na Berdyczów a telefony w tzw. Dziale Obsługi Klienta - dodzwonić się nie sposób.

niezadowowlona

Alarmuje do wszystkich nie róbcie testów w ALAB w Ciechanowie. Wszystkie wychodzą negatywne. Znajomi i ja osobiści mamy objawy covid , a wynik jest negatywny. Wymaz robiony jest z gardła a nie nosogardzieli. Tragedia jak zarażę starszych rodziców wyciągnę konsekwencje za zrobienie takich testów. ODRADZAM.

b

Córka miała badanie genetyczne mimo objawów Covid wynik wyszedł negatywny... Objawy u 18 latki całkowity zanik smaku i węchu , kaszel i ból głowy. Lekarz każe czekać , kwarantanna zdjęta bo wynik negatywny... Kto odpowie jeśli ona zarazi innych a nie ma podstaw do stwierdzenia innej przyczyny dlaczego jej zanikł smak i węch... Zdrowa silna nastolatka...

Tragedia
@b

Większość.znajomych z ewidentnym objawami robiąc wymaz w alab ma.wynik negatywny. Robią wymazy tylko.z gardła I.każdy otrzymuje wynik negatywny. KTO ZA TO PODPOWIE .

Wymaz robiony w Ciechanowie , zanik węchu, temperatura suchy kaszel wynik negatywny. To nie jeden odosobniony przypadek znam ze 3 osobiście.wszystkie objawy covid , wymaz w Alab, a wynik negatywny. Kto za to odpowie .????? Zdjęcie kwarantanny choroby ciąg dalszy.... Jakość alba tragedia. Ludzie w kolejce do badań już między sobą rozmawiając wiedzą.,że wyniki wychodZą fałszywe co z tym zrobić?

Kamila

Witam.Chcialabym dowiedziec sie jak wyglada Praca na stanowisku :specjalista ds.obslugi klienta infolinia. Jak wyglada proces szkolenia i czy praca ta polega tylko na rozmowach z rozczeniowymi klientami czy jakies atuty tej pracy sa rowniez?

Atutów brak
@Kamila

Nie ma atutów. Słabe biuro, słaby sprzęt, dużo skarg, słaba jakość pracy a zarobki duuuzo niższe niż gdziekolwiek indziej

Jest tam żle
@Kamila

Jest tam żle .. te 3 słowa wyrażają wszystko. Infolinia nie jest infolinią tylko działem pomiędzy osobami badającymi próbki krwi, moczu i kału. Jest się odpowiedzialnym za wyjaśnianie czemu nie ma badań, gdzie zaginęły, czemu wiecznie czeka sie godzinę do poltorej na rozmowe z konsultantem. Szczerze odradzam. Kasa bardzo marna jak na takie obowiazki, z plusow bardzo sympatyczny zespół.

@Jest tam żle

Szanowna Pani, czas epidemii korona wirusa niefortunnie pokrzyżował plany zmian, jakie podejmowała firma by jak najlepiej świadczyć usługi swoim pacjentom. Jesteśmy w okresie przejściowym pomiędzy usprawnieniem funkcjonowania i weryfikacją zakresu prac w poszczególnych działach. Jeśli chcesz być częścią zmieniającej się rzeczywistości w rozwijającej się firmie, która stawia na profesjonalizm - zapraszamy do pracy. Stawiamy na rzetelność usług i zgrany zespół. Dziękujemy, że docenia Pani panującą u nas atmosferę i kontakty interpersonalne. Praca nie jest łatwa dziś, ale jutro dzięki zaangażowaniu możesz zyskać doświadczenie i angaż zawodowy dający satysfakcję.

były
@ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Pracuję w alabie umowa rejestrator co to jest rejestrator w magazynie czy medyczny nie rozumniem 8 godzn pracy przy matriale zakaźnym śmiech na sali rejestracja cov liczenie próbowek. rejestracja histopatologii i badań inaczej na umowie i w rzeczywistosc a najbardziej śmieszy umowa rejestrator ppytanie jaki medyczny pracuje 7.35 a tu umowa opiewa na 8

wask
@były

P.Morawiecki zarządz pan kontrole (usunięte przez administratora)

Marian
@wask

Nie bardzo rozumiem czemu maja sluzyc Pana wpisy tutaj? Raczej malo prawdopodobne jest ze Pan Premier czyta to forum. Moze bardziej zasadne jest napisanie do jego Kancelarii? No chyba ze chodzi o to aby die troche popienic dla radosci samego pienienia... No to rozumiem.

Kama
@ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Rozumiem wszystko, czas epidemii ale najgorsze jest to, że cierpią pacjenci. Ja od wtorku czekam na wynik covid, tydzień mam kaszel, gorączkę, duszności, brak węchu i smaku, a lekarz rodzinny nie podjął leczenie ponieważ czeka na wynik, a ja na co mam czekać na śmierć?! To jest nie wyobrażalne co wyprawiacie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ALAB laboratoria Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALAB laboratoria Sp. z o.o.