ALAB laboratoria Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Aga

Alab super Pani (usunięte przez administratora) jest rewelacyjna , Wszystko super sprawnie załatwia Odpowiednia Osoba na stanowisku

Od 13 lat korzystam z usług Alab Legionowo Napisze tak wszystko na najwyższym poziomie Pani (usunięte przez administratora) po prostu REWELACJA SUPER KOBIETA (usunięte przez administratora) WSZYSTKO SZYBKO SPRAWNIE NAJLEPSZE LABORATORIUM W (usunięte przez administratora)

PA

Pracuję w laboratorium centralnym od półtora roku. Potwierdzam opinię poniżej. Zmiana kierownictwa to ogromny strzał w kolano dla oddziału centralnego. Brak kompetencji zarówno zawodowych jak i interpersonalnych. Niewiedza na temat struktury i organizacji pracy oraz brak chęci ich poznania, co generuje absurdalne sytuacje, nakładanie niemożliwych fizycznie/czasowo ilości obowiązków do wykonania oraz lekceważenie komunikatów i próśb o rozwiązanie problemów kadrowych. W zamian próby wyciągania konsekwencji i obarczanie winą zespołu za sytuacje, które są efektem braku reakcji na zgłaszane problemy.

OA
@PA

Gdyby te chęci były to wtedy firma zapewnia jakieś szkolenia czy jak to w praktyce miałoby wyglądać? Podaj jakiś przykład, czego wymagają co jest niemożliwe do ogarnięcia. Gdyby się jednak komuś udało to wtedy taki pracownik jest nagradzany?

Marcin Nowy wpis
@PA

Potwierdzam wszystko. Odradzam pracę w tym miejscu z tym kierownictwem. Nie ma wspracia, nic nie wiedzą, tyko od siebie wszystko i najważniejsze papierki do audytow aby produkować przed audytem... Gorzej i gorzej.... A (usunięte przez administratora) coraz więcej

jcc

ile teraz na rękę jako rejestratorka?

Ulka
@jcc

Najniższa krajowa ,ani złotówki więcej ,premie tylko dla wybranych ,zero na święta ,firma porażka

Justyna
@jcc

Najnizsza stawka godzinowa, Próg premii zdecydowanie za wysoki względem możliwości. Obowiązków mnóstwo. Ogólnie praca na tym stanowisku, na umowie zlecenie to jakieś nieporozumienie. Powinni zatrudniać na stanowisku Rejestratorki Medycznej a piszą stanowisko z tyłka wzięte aby obejść ustawę. Brak premii świątecznych, bonów, talonów, kombinacje co zrobić żeby "dać" mniej.

Boguśka Nowy wpis
@Justyna

Hej, jak obowiązków jest mnóstwo, to co musi robić, poza umawianiem pacjentów, odbierać telefony czy wpisywać terminy do kalendarza? Fajnie jak ktoś poda przykłady zadań i dajcie znać, czy one wszystkie są wpisane do tej UZ.

Ania Nowy wpis

Alab Zabierzow - pani Monika która tan jest najczęściej, bardzo miła, umie doradzić jakie zrobić badania. Szybko i bezbolesnie pobiera. Chodzę tan z synkiem który nigdy wcześniej tak chętnie nie pobierał krwi. Ma dobre podejście do dzieci. Ma dużo empatii. polecam

Sie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Ile zarabia kurier w tej firmie?

Rejestratorka

Firma od jakiegoś czasu tnie koszty, zawyża premiowane progi tak, żeby nie musieć wypłacać dodatkowych pieniędzy. Dodatkowo odejmuje z puli pakiety, za które są też naliczane benefity. Nie ma mowy o umowie o pracę, tylko zleceniówka. Żenada, oczekują od nas, że będziemy rejestratorkami, sekretarkami, logistyczkami i do tego sprzątaczkami a dają w zamian ochłapy. Na święta zero premii, choć przyszły podziękowania za "dobrą postawę" w sprawie ataku hakerskiego. Podziękowania i nic poza tym. Wstyd!!! Taka duża i bogata firma, niby troszczącą się o pacjentów a swoich pracowników traktuje w pożałowania godny sposób. Uciekajcie jak najdalej, nie warto.

Gabi
@Rejestratorka

No czytam niżej, że jakieś zwolnienia były, to pewnie dlatego jest więcej obowiązków? I serio nikt nie ma szansy na umowę o pracę? Bo ja bym chociaż chciała taką perspektywę mieć np. po roku czy coś. Co to za progi, od których zależą premie?

Rejestratorka
@Gabi

Przy rozmowie kwalifikacyjnej zapewniano mnie, że jest możliwość pracy na umowę. W chwili obecnej już słyszę, że nie ma takiej możliwości.

WA
@Rejestratorka

Według tego co piszesz firma odejmuje z puli pakiety, za które naliczane są benefity. Wiadomo, że benefity to taki trochę motor napędzający pracownika. Co byś mogła na chwilę obecną wymienić w benefitach dla rejestratorów bo po nicku widzę, że do tych pracowników należysz a sama myślałam nad zatrudnieniem.

Iwona

Jestem bardzo zadowolona z obsługi badań przeprowadzonych w ALAB w Poznaniu na os.Wichrowym Wzgórzu.Pani,która mnie obsługiwała bardzo miła i rzetelna.Pełna kultura i profesjonalizm dało się zauważyć od chwili wejścia do laboratorium.Mimo,że było trochę utrudnień w logowaniu się do systemu (badania profilaktyczne 40+).Pani laboratantka nie poddała się i robiła wszystko,abym była obsłużona.Bardzo serdecznie dziękuję i aby w każdej Instytucji była tak fachowa obsługa.

Sara
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy opiekun medyczny może samodzielnie prowadzić, czyli pracować w punkcie pobrań?

0 feedbacku

Niby nie powinno się kopać leżącego, ale… proces rekrutacyjny do firmy ALAB jest jednym z najgorszych - przynajmniej w moim odczuciu. Kompletny brak zainteresowania kandydatem podczas rozmowy, a na kurtuazyjne „podziękowanie za udział w rekrutacji i poświęcony czas, ale wybraliśmy innego kandydata” człowiek nawet nie czeka, bo nie będzie się łudzić. Są na rynku firmy, gdzie rekrutacja może być przyjemna - ale to nie ALAB. Chociaż po aferze z hackerami widzę, że udało mi się ominąć prawdziwy pocisk :)

andrzej

Jakaś masakra !!! próbowałem się skontaktować e-mailowo i zadałem kilka zasadniczych pytań a zamiast tego ignorancja i pisanie jednego i tego samego na około ;' Dział obsługi klienta ALAB Laboratoria w Kielcach jest czynny od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. W soboty od 8:00 do 12:00. '................ telefonicznie nie ma szansy normalnie porozmawiać , bo na centrali masoni posadzili jakąś maszynę -cyborga a ja nie jestem ufoludkiem ,żebym miał dyskutować z cyborgami !!!!! wszystko wskazuje na to ,że to laboratorium już jest pod ścisła kontrolą sekty satanistycznej Iluminatów ! Stanowczo odradzam tak samo jak płatności kartami płatniczymi ( które są droga do chipowania ludzkości !! ! )

Elektryczna

Odradzam pracę w labolatirium centralnym. Atmosfera okropna a standardy spadły, odeszli wszyscy mądrzy ludzie i beda odchodzić kolejne nikt nie chce pracować z tym kierownictwem. Prowincjonalny grajdoł sie zrobił

@Elektryczna

Dokładnie tak. Rozmowy z kierownictwem to najgorsze co mnie spotkało. Zero szacunku do drugiego człowieka, traktowanie z góry i pokazywanie, że jest się nikim.

Analityk

Dyrekcja nie nadaje się do pełnionej funkcji. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Szczególnie jedna osoba. Dyrektor placówki jest fajną osoba ale zastępców ma do kitu. Pracowałam tam tylko parę godzin. Nie dałam rady być w tym miejscu ani chwili dłużej. Bardzo toksyczne miejsce. Nie wiem za jakie pieniądze można by myśleć o pracy tam.

RS
@Elektryczna

Dużo osób już tak odeszło? Aktualnie szukam pracy i pewnie będą w związku z tymi zwolenieniami nowe rekrutacje, próbuję się czegoś więcej dowiedzieć. Co masz na myśli przez to, że standardy spadły? Jakie zmiany wprowadziło nowe kierownictwo?

Bombel
@RS

Nękanie ludzi, rozgardiasz, dezinformacja, zabieranie premii, haos, zgniła atmosfera, niesmaczne układy..... itd. Przyjdź to zobaczysz

Mama Filipa

Zrobiłam wynik moczu i od rana do teraz nie ma wyniku to laboratorium to jakaś pomyłka !!! Jak można cały dzień czekać na wynik Białka w moczu cały dzień

Byla
@Mama Filipa

Szanowna mamo Filipa- po pierwsze to miejsce służy wymianie opinii o Alab jako pracodawcy. Po drugie jako „Mama Filipa” pewnie Pani nie wie ale WSZĘDZIE ma Pani napisane, że czas oczekiwania wynosi 1 dzień roboczy. Wystarczy umiejetność czytania ze zrozumieniem.

Pacjent

Na stronie www. placówka ALAB przy ul. 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu (szpital HCP) informuje, że badania 40+ wykonuje od pn. do pt. w godz. 8.00-10.00. Tymczasem pracownik "obsługujący system/pogram" pracuje wg tajnego grafika tylko 2-3 razy w tygodniu. Tak więc pacjent uczestniczy w loterii: albo jego bezcenny materiał biologiczny trafi do badania, albo... wyląduje w śmietniku (mój przypadek). Przed następną próbą (podejściem) - zadzwoniłam , żeby upewnić się, czy znowu nie odbiję się od drzwi. Podano mi najbliższe terminy, ale zapytałam, dlaczego informacja na stronie wprowadza w błąd - "Bo pacjenci zazwyczaj dzwonią" (ja zrobiłam to dopiero jako Polak mądry po skodzie...) Zapytałam, czy nie byłoby dobrze dopisać, że należy przyjść po telefonicznym potwierdzeniu możliwości wykonania badania. Wtedy dowiedziałam, że... mam napisać reklamację (bo pracownik ALAB nie może zaproponować tej innowacji -niech tam, choćby i na własne konto???). Pani w rozmowie telefonicznej uznała, że brakuje mi kultury. A czego brakuje ALAB? Uznałam, że nie napisze reklamacji, tylko wydam opinię, co czynię niniejszym. (PACJENT TO POMIETŁO)

Przychodząc prywatnie nie spodziewałam się takiej obslugi. Nie dość że małemu dziecku Pani pobierała krew igłą 12-najgrubsza, to jeszcze ani słowem nie zwróciła się do niego, coś tylko mruczała i wyzywała w swoim języku. Nie pomyślała że może rękę trzeba przytrzymac i że jest to dziecko. Dla mojego dziecka trauma, na sam widok przychodni juz jest płacz. Pani zatrudniona chyba prosto z ulicy bez znajomości języka, podejscia i pobierania krwi.

Maria
@Monika

A w którym to było punkcie - jeśli można spytać?

Ewelina
@Monika

Oj, brzmi słabo... Zwróciłaś może uwagę tej pani w trakcie pobierania? Ja bym chyba coś jej powiedziała

@Maria

Tak, na Gubińskiej

@Ewelina

Tak, zwróciłam uwagę, to jeszcze bardziej podniosła głos z pretensją i stała się nerwowa. Chciałam więc już jej nie denerwować (w końcu pobierała krew dziecku) i jak najszybciej wyjść. Masakra, żeby takie było podejście i to w prywatnym laboratorium.

Blanka
@Monika

Nie przesadzaj, igły 12 stosuje się w kroplówkach, nie pobiera się nikomu taka igłą, a co dopiero dziecku, jeżeli nie masz pojęcia o o czymś nie wiem to nie pisz (usunięte przez administratora)

Cal

Witam Chciałabym aplikować na stanowisko Pracownik Logistyki Wsparcia - Praca administracyjna w Punkcie Pobrań. Orientuje się ktoś z was, jaka jest stawka/h na wyżej wymienionym stanowisku, i czy istnieje możliwość pracy dwa/3 dni w tygodniu na umowie zlecenie?

Ulka
@Cal

Nie polecam ,najniższa krajowa ,premia tylko jeśli utarg będzie odpowiedni,wymyśli stanowisko logistykę wsparcia ,tylko po to żeby nie dać podwyżki dla rejestratorek medycznych ,a robisz to samo co rejestratorka namawiającą pacjentów do kupna badań , wiec musisz jakiś zakres medyczny znać ,czysta żenada ,nikt jeszcze się nie odważył żeby podać ich o takie praktyki do sądu pracy ,o podwyżce zapomnij ,sam obowiązki za (usunięte przez administratora) pieniądze ,salowe zarabiają więcej nie ubliżając zawodowi

Pola
@Ulka

A taki rejestratorki ile zarabiają? Najniższą pensję czy więcej? I czy rejestratorki pracują tu zmianowo, czy nie, jedna jedna zmiana?

Iza
@Pola

Najniższa krajowa nie licz na nic więcej

Wycieki

Wyciek danych w gratisie z umową. Pogratulować takiego miejsca pracy, nic się nie nauczyli po wtopie UPC.

Blanka

Widzę, że w ofercie na przedstawiciela handlowego firma oferuje umowę o pracę, dla mnie super ale zastanawiam się nad zarobkami, to mój główny motywator. Widełki zarobkowe ktoś zna? Samej podstawy ile jest gwarantowane?

@Blanka

Praca za 6000-6500 brutto o premiach zapomnij!!!szkoda czasu..

Hanka
@Marta

No ale jak to, handlowiec bez premii? Chyba pierwsze słyszę o takich praktykach. A co z prowizjami w takim razie, może w taki sposób to działa? Może jest wysoki procent? Ja z premiami teraz mam trochę więcej w mojej firmie. Da się chociaż negocjować tę podstawę czy nie ma szans na podwyżki?

@kulkA
@Hanka

Premie kwartalne w śmiesznych kwotach, wypłacane z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Budżet średnio do wykonania, premie tylko za dużych klientów, a za takimi chodzisz miesiącami, o ile w ogóle coś podpiszą. Telefonów tyle, jak w call center, maili po 100 dziennie. Każdy coś od Ciebie chce, bo jesteś na pierwszej linii frontu, a jak potrzebujesz jakiejś konkretnej decyzji, pomocy z jakiegokolwiek działu z Warszawy, to w 90% odbijasz się od ściany. W tej firmie ambicje opadną Ci do zera, jak i poczucie własnej wartości. W oczach klienta też będziesz średnio wyglądał, bo może Ty mu chcesz pomóc, ale zapomnij ze ktoś pomoże Tobie. Dużo by pisać....Podwyżki? (usunięte przez administratora)czujesz się niedoceniony, nawet jak zasuwasz za 5ciu.

Co jaki czas w ALAB laboratoria Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżka w tej firmie? Doby zart! HA HA HA !

Hehe próbować można, ale jeszcze nie słyszałam aby komuś dali podwyżkę!?? odpowiedz jest zawsze jedna ze budżet jest zamknięty na ten rok i wszelkie podwyżki zamrożone :)

A ma ktoś może opinie o stanowisku specjalista ds obsługi klienta?

wera

Teraz nie ma już takiego stanowiska. Jest technolog i młodszy technolog. Zrobili zmianę, aby specjaliści spraw obsługi klienta mogli mieć fizyczny kontakt z materiałem biologicznym. Pewnie teraz będą mieli więcej obowiązków, oczywiście za te same pieniądze.

Nie polecam, zero szkoleń, płaca śmieszna a wymagania i praca sama w sobie nie jest łatwa i przyjemna. Ciągłe odpieranie sfrustrowanych pacjentów.

Jestem pracownikiem firmy i to co tu się dzieje to jedna wielka katastrofa. Firma nie szanuje ani pracowników ani klientów. Dział IT w tej firmie zakrawa o żart, nie robi zupełnie NIC!!! Nic dziwnego że dochodzi do incydentów...Pracownicy nie są szkoleni stanowiskowo, dział CS nie potrafi udzielić prawidłowych informacji pacjentom, bo nikt ich nie przeszkolił. Przedstawiciele świecą oczami przed klientami i tłumaczą się z nieudolności działu IT tej firmy. Nikt za nic nie odpowiada, totalnie wolna amerykanka. W szefostwie zero wsparcia. Premie czy benefity dla pracownika właściwie nie istnieją!!! Wszyscy pracownicy są traktowani śmieciowo. Jeśli się zastanawiasz na pracą w tej firmie to od razu szukaj następnej opcji, szkoda zdrowia.

Helena

Pracowników mają gdzieś, klientów mają gdzieś. Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o ALAB laboratoria Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALAB laboratoria Sp. z o.o.