ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Opinie o ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Brak

Bbb

Brak

Mocne to możliwości rozwojowe kasa na czas jasne reguly pracy dosc elastyczny grafik jest tez możliwość dorobienia jak nie w labie w którym pracujesz to w innym. Ogolnie spoko mozn sie duzo nauczyc ale mowie o warszawie nie wiem jak w innych mistach i nievwiem jak w innych sektorach

Dość wykorzystywania
@Karolina

Elastyczny grafik ? Masz na myśli pracę w biurze 8-16, a potem zdalnie z domu 17-23, bez platnych nadgodzin. Tak nie da się długo wytrzymać.

Maria
@Dość wykorzystywania

Nie no nawet elastycznie to wygląda, macie aż godzinę, żeby dobiec z pracy do domu. ;) A tak poważnie to czy w związku z takimi niekorzystnymi w Twoich oczach warunkami względem współpracy z firmą, dalej w niej pracujesz? Czy została podjęta decyzja o odejściu i namawiasz do niej również pozostałych współpracowników?

Yasa

Beznadzieja. Na rozmowie kwalifikacyjnej po podaniu oczekiwań finansowych (10 lat pracy w zawodzie diagnosty) wcale niewiele większych niż regulowane ustawa brwi pani kierowniczki podjechały mocno w górę z niedowierzaniem. Zapytała,czy jest szansa negocjacji na niższe warunki. Dodam,że wymagania względem diagnosty takie,że praca po 12h plus weekendy w które obowiązuje również praca na rejestracji i pobieraniu krwi a wynagrodzenie minimalne z ustawy. Po odbytej rozmowie brak informacji zwrotnej,mimo że i tak nie miałam zamiaru podejmować u nich pracy po tym co usłyszałam,to myślę że wypada dać znać tym bardziej jeśli deklaruje się kontakt niezależnie od wyniku rekrutacji. Generalnie jestem szczęśliwa,że mnie nie przyjęli ????

Kamila
@Yasa

Mój udział w rekrutacji był identyczny. Wymagania duże, oczekiwane minimum 4-letnie doświadczenie, a wynagrodzenie minimalne. Również cieszę się że nie oddzwonili :)

Maria
@Yasa

Właśnie z innych komentarzy można się dowiedzieć, że "dają info" po tygodniu. Ale może definicja tego słowa jest dla nich pojęciem względnym. ;) A czy w innym miejscu udało się już znaleźć posadę z oczekiwanym przez Panią wynagrodzeniem? Czy może do tego czasu jednak firma oddzwoniła i podjęła Pani właśnie z nią współpracę?

Krzysztof

Wrocław Gubińska 17 / test covid u 3-go dziecka / brak możliwości wykonania testu z gardła - tylko z nosa / dla porównania w Danii taki test z nosa jest nie do pomyślenia z uwagi na duże ryzyko wyrządzenia dziecku krzywdy / Pani rzeźnik / brak podejścia do dziecka / skaleczyła w moją córkę buzię, obecnie dziecko wpada w panikę gdy ma iść do jakiego kolwiek lekarza! Brak mi słów na waszą niekompetencje ! Z wyrazami braku szacunku i nie pozdrawiam !

Olga

Witam. Chcesz być szanowanym człowiekiem z wyższym wykształceniem, a tym bardziej diagnosta ? Tam Ci radę, unikaj alabu jak ognia ! Pensja ninimalna ustawowo wzrasta o 200 zł. A oni proponują podwyżkę 100 - 200 zł brutto. Pomijając "mały" fakt, że w tej firmie to kurier zarabia więcej niż diagnosta. Firma nie sprawdza danych o niekaralności kuriera i do tego stopnia, że potrafi zatrudnić osobę poszukiwaną listem gończym !!!

Ziutek
@Olga

Bo to prawda. ALAB, to firma która nie trzyma się standardów, ani etycznych, ani moralnych. ani zobowiązań.

Robson z administacji
@Olga

Kurier wiecej niz diagnosta???????????? ktoś Wam płaci za wypisywanie tych durnot ? ???????????? Olga zejdź dziewczyno na ziemię i juz przestań proszę.

Alab NIE
@Ziutek

Jak kto dba tak ma. Alan nie dba o szeregowych pracowników, a reszta to kolesiostwo.

Czy w ALAB laboratoria Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Xxx

Nie

Nie ma. Zero możliwości rozwoju.

Daro

Tylko dla kółka wzajemnej adoracji np dla "wąskiego zaufanego grona" Pani M.

To akurat bzdura. Tych szkoleń jest az za duzo. Przynajmniej w laboratorium nie wiem jak w innych działach

Ceny z kosmosu. W porównaniu do innego laboratorium zapłaciłam 100%wiecej. Za co, za jakie wygody??? Bo żadnych nie zauważyłam. Najbardziej żal mi było starszych, schorowanych ludzi, kiedy za bad. moczu babinka musi płacić (usunięte przez administratora)zł. Usługa pielęgniarska (usunięte przez administratora)?????? Za co, za to że Pani jest cały czas w jednej maseczce czy za to, że ma zwykły biały fartuszek?????? Nigdy więcej i wszystkim będę odradzać Wasze drogie usługi.

@Anna

może za prace kilkunastu osób które te próbki badają. wbrew pozorom to nie robi się samo i nie robi tego osoba pobierająca krew. Dochodzą tez ceny odczynników, sprzętu, itp.

@ja

w Alabie ferrytyna 48zł, w Diagnostyce 33 .... Pierwszy raz skorzystałam z alabu i ostatni. Baardzo długi czas oczekiwania na wyniki (Koszalin). Zero prywatności i zachowania RODO. poczekalnia i punkt pobrań w jednym, wszyscy słuchają danych

Ty
@ja

Tak i dlatego w Diagnostyce zaraz nie będzie komu pracować za to coś co oni pensja nazywają.

@Ty

Nie tylko w diagnostyce. W innych działach też przeladowanie pracą za glodowe pensje. Brak szacunku ze strony przełożonych. Brak możliwości rozwoju. Brak komunikacji.

Klaudia
@Marcin

Dramat, nie ma rąk do pracy. Brak szacunku do pracowników, brak możliwości rozwoju. Wynagrodzenie nieadekwatne do ilości obowiązków. Odradzam pracę w Alabie.

Bbb
@Klaudia

Alab wyciśnie Cię jak cytrynę dając obietnice awansu/podwyżki bez pokrycia. Brak szacunku że strony przełożonych. Wiele osób pracuje po godzinach bez wynagrodzenia za nadgodziny. Jest tak dużo obowiązków, że czesto jedna osoba pracuje za 2-3 osoby, a dyrekcja uważa to za normę. Nie przedluzylam z nimi umowy.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Były prac.rejestr.Stepińska

Nie.

Pam

Taka ogromna firma dzialajaca w branzy medycznej, gdzie standardem sa pakiety medyczne, nie oferuje ich nawet w Warszawie.

Paulina

Tak i to bardzo, z czystym sumieniem mozna polecić mila atmosfera i bardzo dobre warunki w porownaniu do rynku

Irena
@Paulina

Czy mogłabyś opisać te dobre warunki pracy w Alabie? Co jest na plus? ;)

Paulina
@Paulina

Byłam na kilku rozmowach i wczesniej pracowałam w konkurencji tu w centrali dostalam najwiecjej plus dyżury jeszcze. Na plus jest tez bardzo sympatyczna atmosfera i podejscie kierownictwa w przeciwieństwie do mich poprzednich prac naprawdę jestem zadowolona.

@Pam

Pracowałam w Alab Laboratoria 3 miesiące. Zrezygnowałam po okresie próbnym. Szukają pracowników z wieloletnim doświadczeniem, a oferują mierne wynagrodzenie. Po rozpoczęciu pracy okazało się, że nie ma żadnego systemu motywacyjnego, a podczas rekrutacji komunikat był inny. Pakietów medycznych brak. Ubezpieczenie dodatkowe drogie.

była

pracowałam tam

Hhh
@Ania

Kiedy prawie kazda firma oferuje ubezpieczenje zdrowotne, jedna z najwiekszych firm laboratoryjnych go nie posiada. Kpina.

MiKi

Pracuje się bardzo przyjemnie. Zdarzają się zgrzyty z bezpośrednimi przełożonymi, ale to jak wszędzie. Często pracuje się pod presją czasu. Ale świadomość robienia czegoś pożytecznego oraz satysfakcjonujący sposób wynagradzania niweluje te niedogodności.

@MiKi

Fajnie że opisałeś jak pracuje się w ALABie, widzę że jesteś dość zadowolony. Możesz też wspomnieć o pensji? Ile się tu realnie zarobi obecnie? :)

@Piotr

Od najniższej krajowej do 3000 netto na stanowiskach obsługowych.

Klient

Na wyniki czekałem 3 tygodnie. To jest koszmar, dzwoniłem 4 razy i za każdym razem słyszałem to samo " proszę czekać" w słuchawce pani podawała inny czas oczekiwania niż na stronie. Koniec końców jak poszedłem z wynikami do lekarza to odesłał mnie bym zrobił je jeszcze raz i złapał się za głowę jak zobaczył te 3 tygodnie.

Strona z wynikami online działa beznadziejnie, albo pokazuje, że kod kreskowy nie istnieje albo nic się nie pokazuje. Wynik miał być wczoraj. Zadzwoniłam dzisiaj do laboratorium i Pani powiedziała, że awarię wczoraj mieli. Ale dzisiaj wyniku też nie ma. A jak nie ma wyniku, to jak się leczyć??!!!! Ile można czekać!!!!!!!

Katarzyna
@Ania

Też siedzę jak na szpilkach. Mam dziś wizytę, a wyników brak . Nie wiem co zrobić.

złodzieje

proszę omijać tę firmę z daleka. właśnie sie dowiedziałem, że wynik, który miałem mieć w ciągu 24 godzin, będę miał w ciągu 3 tygodni. partactwo i wyłudzanie pieniędzy.

Ewelina

Skandal noe odboeranoe przez cy dzień telefonu w głównej siedzibie!!!!! Żaden z działów!!! Pano sekretarka podnosi słuchawkę i odklada naprwde skandal!!!

Buszto

Profesjonalnie, na najwyższym poziomie.

Aga klient

Radom- ciągły problem z wrzucaniem pliku na serwer płacisz a i tak musisz jeździć po papier . Zgłaszasz żeby wrzucili plik po tyg nadal pliku nie ma który powinien być wrzucony w 1 dzień roboczy. Tydzień później ta sama sytuacja z kolejnym badaniem

Dzień dobry. Chcę zapytać, jak wyglada praca kuriera na terenie Warszawy ? Czy można pracować na zlecenie, jakie są stawki? Czy ogólnie ciężko dostać się do pracy na stanowisko kuriera w WWA? Pozdrawiam.

Kloent

Z. Jakich składników składa się opłata pielęgniarka w wysokości 8 zł. naliczana przy badaniu prywatnym? Pomimo wykonywania badania na NFZ i przy wkłuciu i chęci dokupienia dodatkowego badania Alan dolicza opłatę pielęgniarską pomimo, iż już jest wykonane wkłucie na zlecenie z poradnii. To jest okradanie pacjentów. Absurd goni absurd!

Aleksandra

Tragedia z tymi ich laboratoriami 520zl test a nazwiska nie potrafią porządnie wpisać ciołki i tyle

Małgorzata Wasilewska

W dniu03.07.2021( sobota, ), byłam wraz z kolezanka na teście antygenowym., w Łodzi przy ul. Pasjonistów 15. Zostałyśmy przyjęte bardzo sprawnie. Panie były bardzo mile, oddane sprawie . Bardzo polecam taka fachowa obsluge. Malgorzata Wasilewska z Lodzi

Klient

Nie rubcie testow czas oczekiwania na wynik w przyblizeniu 24h

Dawid

Jakie są u was stawki dla osób które pracują już jakiś czas? Są podwyżki?

MiKi
@Dawid

Kurierzy mają zróżnicowane pensje w zależności od stażu pracy. Są widełki do 3lat, od 3 do 5 i powyżej 5 lat stażu.

Irena
@MiKi

Mógłbyś przybliżyć jak wyglądają widełki pensji w ALABie dla osoby ze stażem pracy do 3 lat? Czy aby dostać później podwyżkę to również trzeba przepracować jakiś okres czasu by była ona możliwa? Czy trzeba spełnić jeszcze jakieś inne warunki? O ile wzrasta wtedy stawka?

Zostaw merytoryczną opinię o ALAB laboratoria Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALAB laboratoria Sp. z o.o.