ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Opinie o ALAB laboratoria Sp. z o.o.

beata

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia Operacyjnego ?

Panda
@beata

Niskie. Po zmianach ktore sobie wymyslili nie obejmuje tego stanowiska coroczna podwyżka dla medyków, bo nie jest to zawód medyczny (nie tak jak wczesniejsza nazwa tego stanowiska czyli asystent techniczny). Nie polecam się tu zatrudniać. Wykorzystują to stanowisko do maxa, robisz wszystko a zapłacą Ci za pół tego.

@Panda

Możesz napisać jakie to są mniej więcej kwoty? Ciężko mi sobie wyobrazić bez konkretów. Na jakiej umowie jest praca na tym stanowisku? Można chociaż umowę o pracę dostać?

Ariel
@Małgorzata

U mnie jest to 25zł/h przy umowie zlecenie, ale mogę w każdej chwili przejść na umowę o pracę

Gabriela
@Ariel

Na jaki czas podpisują tu zleceniówki? I ile godzin dziennie w ogóle jest praca? 8 h? Czy jakieś nadgodziny też wchodzą w grę?

Czesc wszystkim, jak wyglada praca jako kurier?

Małgorzata

Dużo osób zrezygnowało z pracy tutaj skoro piszesz że zostali sami desperaci? Ciekawa jestem jak finansowo wygląda zatrudnienie tutaj? Ile płacą na pierwszej umowie teraz

Justyna

Jakie są zarobki na stanowisku pomoc techniczna w Alab laboratoria w Trójmieście?

Ola

Witam, proszę o opinię pracy w centrali firmy w Warszawie. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej.

@Ola

Opinii nie mam bo też się przymierzam do aplikowania. Czy mogłabyś dać znać jak atmosfera na tej rozmowie? Z kim ma się takie spotkanie? O co pytają na rozmowie?

Była
@Ola

Pytasz o atmosferę w pracy w Alabie ? Zdecydowana większość osób odchodzi stamtąd właśnie ze względu na złą atmosferę i niskie zarobki. Z pozoru wszyscy przełożeni mili i sympatyczni, ale w zdecydowanej większości okazują się po czasie zupełnie inni, może dlatego że Ich też mocno cisną. Nikt nikomu nie pomoże tylko jeszcze wetknie mu szpilę. Generalnie nie polecam.

Ewelina
@Była

Niskie zarobki czyli jakie? U konkurencji można zarobić więcej? Co się zmienia po czasie w podejściu przełożonych do pracowników?

Aaaa
@Była

Bo tak jest .bardzo niskie pensję . Nie ma z kim rozmawiać.

Wiktoria
@Aaaa

były próby negocjacji ze strony pracowników? W takim razie jeśli brakuje ludzi to często wiszą ogłoszenia o pracę? powiedz jakie to najczęściej stanowiska ?

baba

Na wyniki czeka się dobę ,oprogeamowanie do niczego!!! wyniki tylko na numer a nie w koncie beznadzieja

Zainteresowana

Ogłoszenia na które nikt nie odpowiada, przez pracuj.pl widać, że nawet nikt ich nie otwiera. Fikcja literacka albo ustawione rekrutacje. Nie polecam. Szkoda czasu.

Optymistka
@Zainteresowana

To dziwne, bo ja złożyłam ofertę w piątek przez pracuj.pl, a w poniedziałek miałam już telefon i maila z zaproszeniem na spotkanie na środę.

Ala
@Zainteresowana

Również złożyłam cv przez ten portal i pp 3 dniach dostałam zaproszenie na rozmowę.

@Ala

I co, byłaś już na niej? Możesz opisać jak przebiegała sama rozmowa? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Anka
@Piotr

Kiedy masz? Przyjeli cie?

Optymistka
@Zainteresowana

Niestety ale tak jest w większości firm ,gdzie są ogłoszenia przez internet ,dlatego zawsze jest klauzula że odezwą się tylko do wybranych osób i to nie jest powód do złych opinii

LB
@Zainteresowana

No dziwne, bo do mnie też od razu zadzwonili i zaprosili na rozmowę. I było wszystko ok ????

Chcesz być szanowanym człowiekiem i wartościowym pracownikem? Zapomnij! Nie w Alabie! Mimo Twojego zaangażowania i motywacji nic się tam nie zmieni na lepsze. Praca w soboty za dzień wolny w tygodni. Praca w niedzielę i święta. Pieniądze ujrzysz dopiero za ponad 3 miesiące później, bo przecież muszą na Tobie zarobić i przejechać walcem byś czuł się "dowartościowany".

@Michał

możesz wyjaśnić o co chodzi z tymi trzema miesiącami później? w jakim kontekście sytuacyjnym tak się przytrafia, to jest faktycznie uzasadnione?

A
@Maria

Rozliczenie kwartalne, jak nie ma kiedy oddać dnia wolnego np w lipcu,sierpniu czy wrześniu bo są urlopy itp. to kasę za np. sobotę przepracowaną w lipcu dostajesz w październiku

Łucja
@A

Czyli te opóźnienia to dotyczą tylko jakichś pojedynczych dni i kasy za nie, a nie całej pensji tak? W ogóle to za weekendy i święta są jakieś wyższe stawki?

Czy orientują się Państwo jakie są stawki za godzinę na stanowisku osoby rejestrująco-pobierającej?

Klient

Nie mogę doczekać się na wynik badania. Obietnice typu dziśiaj na pewno będzie, wysłaliśmy próbki do innego laboratorium. I na obietnicach się kończy. Potrzebuję pilnie ten wynik, ale nikogo to nie interesuje, że jest już po czasie. Zaczynam wątpić czy zrobią. Zapłaciliśmy naprawdę dużo pieniędzy za to i inne badania. Słabe podejście do klienta.

Ciekawa

Czy ktoś się orientuje jakie są warunki na przedstawiciela medycznego? Z góry dziękuje :)

Pati

W jakich terminach wypłacają wypłaty ?

aaa
@Pati

zawsze na czas, do 10tego

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Emi

Biorą wszystkich

Krzysztof
@Emi

Dziwne. Po co w takim razie w najnowszym ogłoszeniu na asystenta ds. administracyjnych wymagają wyższego wykształcenia, znajomości Excela, czy doświadczenia na podobnym stanowisku? Może bardziej precyzyjny będziesz podając kwotę wynagrodzenia na tym stanowisku dla nowej osoby?

Była

Najgorsza Firma w jakiej pracowałem. Brak profesjonalizmu i kultury szczególnie na wyższych stanowiskach. Pracownik nie ma żadnych praw a jedynie coraz więcej obowiązków. O podwyżce można sobie pomarzyć, o czymkolwiek na Święta także. Ciecia wszędzie i na wszystkim. Nie polecam w żadnym dziale ani na żadnym stanowisku.

Kondor007
@Była

To prawda. Brak kompetencji i kultury osobistej. Atmosfera coraz gorsza. Jak ktoś wytrzyma w dziale medycznym dłużej niż 2 lata, (wiadomo z kim) to chylę czoła. Ze tez nikt z nim nic nie jest w stanie zrobić. Naciski, wymuszenia, kary, Krzyki, agresja. To ma swoją nazwę. Zarobki najnuzsze jakie mogą być. Aby tylko 50 złotych uszczknąć. Ogromnym działem operacyjnym kieruje osoba bez pohamowan i bez odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Nie reprezentacyjna dla takiej firmy i takiego stanowiska. Na miescie się dużo mówi o tym.

Konrad
@Kondor007

Nikt nic nie zrobi bo to żołnierz zarządu ale opinia w punkt gratulacje

@Kondor007

To cenny pracownik ,, pracujemy nad nim,, żenada

Majdek

Cenny? Bo nikt z nim nie chce pracować? Dostawcy opowiadają w innych miejscach, że spotkania z nim to cofnięcie do systemu zarządzania i poziom kultury osobistej z czasów (usunięte przez administratora) i że jedzie się na zjebke a nie na biznesowe spotkanie i ktoś nad tym pracuje? To lepiej szybciej bo taka teraz jest Wizytówka firmy.....

Konrad

Potrzebuje bo wykona każdy rozkaz a zarząd ma czyste rączki i może je zacierać

Ja123
@Była

Zgadzam się, do tej pory zastanawiam się dlaczego nikt nie wniósł pozwu o (usunięte przez administratora)

Gołąb
@Ja123

Może się zbierają ludzie. W końcu trafi kosa na kamień a kto wie czy już nie trafiła.

NICK
@Gołąb

(więcej) (usunięte przez administratora)jest całkowicie zakazany w polskim prawie pracy. Jeśli boicie się zgłosić pracodawcy, bo to i tak nic nie da, możecie udać się ze swoim zgłoszeniem do najbliższej jednostki PIP lub bezpośrednio do sądu pracy. Każdy się boi, to natrualne, ale z tego co czytam to nie chodzi tylko o krzywdzenie jednej osoby... Zarzuty, które tu padają są bardzo poważne... Nawet zolnierze zarządu przestają być nietykalni, kiedy zaczynają zbyt mocno uwierać...

Nizoraldo
@NICK

SPRAWA JUŻ DAWNO POWINNA WPAŚĆ NA WOKANDĘ, DOWODÓ JEST CAŁY WOREK

Gwiezdny pył
@Kondor007

Wiem o co chodzi jak tam pracowałem to dziwiło mnie to niebywale. Wydawało się, że to nie potrwa długo ale czytam, że nawet zdaje się awansik wpadł. Wyrazy współczucia wszystkim podwładnym bo tylko wy wiecie z czym musicie się mierzyć i wcale nie chodzi o dużo zadań na zeszły tydzień tylko o poszanowanie drugiego człowieka. Każdy zna reguły gry w pracy, szef, zadania do odwalenia tabelka zaliczona ale w tym przypadku to nie tylko to, to też równanie człowieka z błotem i (usunięte przez administratora) w agresywny sposób.

Smerfedka
@NICK

To nie jest takie proste. Kiedyś zagroziłam (w innej firmie) oskarżeniem o [to zostanie usunięte przez administratora, więc nie ma sensu pisać; najwyraźniej tego słowa nie wolno tu używać]. Przyszła jakaś pani, a moi koledzy wszyscy powiedzieli, że "nic nie powiedzą". Pani doszła do wniosku, że [to słowo] nie istnieje w tej firmie.

Dzień dobry, niestety jako była pracownica muszę poskarżyć się na nie miła atmosferę pracy. Niestety osoba która jest koordynatorem w oddziale zachodniopomorskim jest niekompetentna (zatrudniona chyba i wyłącznie po znajomosci tylko), nie idzie się dogadać i wyzywa się na pracownikach ( chyba z braku umiejętności rozwiązywania inteligentnie problemów)

glifosat

firma działa najpradopodobniej pod koncerny. gdy wybuchła afera z żywnoscia,szybko podbili cenę badań na glifosat,by dzieci i dorosli nie mogli sie zbadać ze 150zł na ponad 400

Ja była

Potwierdzam doświadczyłam na własnej skórze

Sztucce

Przecież sztućce to groszowa sprawa, nawet na tym oszczedzają? ????

@Sztucce

nie wiem o co chodziło z tymi sztućcami ale piszesz "nawet" czyli na tym jeszcze w razie czego? pensje pewnie masz na myśli a coś jeszcze?

Naprawdę mocno nie polecam . Bardzo ale to bardzo niskie zarobki , praca ciężka użeranie się z pacjentami , nowe obowiązki a praca nie jest dobrze wynagradzana , żadnych premi i dodatków na świta też nic , grafiki są co chwila zmieniane . Można by tak wymieniać bez końca . Dużo stresu i zdrowia ta pracą kosztuje .

Michalina
@Anonim

Zgadzam się całkowicie. Szkoda zdrowia i nerwów. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Pacjent
@Anonim

Wszystko inne rozumiem, ale jeżeli piszesz "użeranie się z pacjentami" tz. że musisz zmienić zajęcie.

NN
@Pacjent

Pytanie dlaczego pacjenci są roszczeniowi i trzeba się użerać bo transport próbek trwa długo z oszczędności kurier objeżdża wszystkie możliwe punkty po drodze próbki giną są źle przechowywane np. w niewłaściwej temperaturze aby zachować stabilność czyli nadawać się do badania, badania wykonują ludzie nic nie mający wspólnego z zawodem medycznym bo diagnosta za drogi na koniec wynik na który czeka się wieki budzi u pacjenta wątpliwości i słusznie. Logo firmy to pomyłka. Prawda jak się na to patrzy pozostaje zmienić miejsce pracy

Nn
@Anonim

Dobre w końcu ludzie mają odwagę pisać prawdę zostaną tam tylko ludziki uwiązane lojalkami i kredytami BRAWO

alaboznaczawiarygodnosc????
@NN

Akurat do kurierów bym się nie czepiała, wykonują swoją prace tak jak im każą koordynatorzy. Próbki krwi z tego co pamietam maja być zwożone do lab do max trzech godzin. Proszę pomyśleć tez o różnych nieprzewidzianych sytuacjach na drodze, typu korki albo kolizja. Moim zdaniem kurierzy w tym całym szajsie są najmniej winni

Po przeczytaniu opinii wiem na pewno, że nie podejmę pracy w tego pracodawcy.

Lulo

Polecam. 4 miesiąc i jestem zadowolony. Nie czytajcie tych komentarzy. Mocno przesolone????

Halina
@Lulo

Na jakim stanowisku pracujesz ? Jakie benefity dostałeś?

@Lulo

Co za bzruda. Alab to slaby pracodawca. Przełożeni oczekują aby pracownik był mierny, ale wierny. Niskie wynagrodzenie, brak systemu motywacyjnego, brak podwyżek. Brak szacunku że strony przełożonych. Brak możliwości rozwoju.

Tyyh

Zgadzam sie. Zero motywacji.

@Lulo

Obecnych pracowników przeprowadzka do nowej siedziby tuż przy sortowni (usunięte przez administratora) też nie napawa optymizmem :)

Były pracowinik Krakow
@Lulo

Czy należysz do kółka wzajemnej adoracji a może kierownikiem w Alabie jesteś. Dziwne ze prawie wszystkie opinie są negatywne.ALAB to koszmar , jeden wielki bur..

Marian
@Były pracowinik Krakow

Tak sie zastanawiam czytając te opinie... po co siedzicie w tym okropnym Alabie? Pracowników szukają wszedzie. Na pewno z otwartymi ramionami przyjmą Was inne laby gdzie dostaniecie (usunięte przez administratora) kasy za nicnierobienie :). I nie nie jestem kierownikiem i nie należę do ķółka wzajemnej adoracji uprzedzając komentarze... A co do nowej siedziby to proponuję najpierw pojechac i.zobaczyc a potem krytykować... A zamiast tracic czas i energię na wylewanie frustracji tu wejsć na stronę KIDL z ogloszeniami lub na pracuj.pl...

asd
@Marian

Portal służy do pisania opinii dla przyszłych pracowników/ osób zainteresowanych pracą, dlatego piszemy opinie na portalu z opiniami. Może szukamy pracy? Może już zmieniliśmy? Może lubimy pracować w takich warunkach? Polska wolny kraj, można pracować, nawet jak się nie podoba.

@asd

Z tą konstruktywną odpowiedzią na powyższe wtrącenie jak najbardziej się zgodzę, ale narzekać na firmę też jednak trzeba z wyczuciem a chociaż z odrobiną kultury osobistej. ;p Mnie jednak ciekawi stwierdzenie, że faktycznie jest "zero motywacji", bez niej to chyba wcale tych pracowników w zespole by nie było? Ciekawa jestem czy jest tu ktoś kto jednak ma całkowicie odmienne zdanie i przestawiłby swój punkt widzenia odnośnie omawianego stanowiska w firmie?

Byłem, zobaczyłem, zrezygnował
@Marian

@Marian jeśli zakładasz że ktoś wylewa tu żale bo mu sie robić nie chce to jesteś pokroju ludzi z zarządu. Ludzie chcą godnej pracy i płacy oraz szacunku i zaufania. Narzędzi do pracy, oraz wyrozumiałości i wparcia. Gdy zarząd próbuje naśladować Elona Muska w swoim grubiańskim zachowaniu i (usunięte przez administratora)to jest na dobrej drodze do tego samego co spotyka jego najnowsze inwestycje. Na szczęście świat się zmienia, a po naszym pokoleniu ludzi umiejących ciężko i wydajnie pracować przychodzi właśnie fala nowych roszczeniowych pracowników. Życzę żeby takiemu aLabowi odbiło się czkawką własnie w postaci młodych pracowników, którzy spluną wam w Twarz zamiast zaakceptować warunki jakie oferujecie.

Lol
@Marian

No było się w tej nowej siedzibie i się zobaczyło ten brak chodnika w okolicach, błoto, krzaki i problem z dojazdem komunikacja

Zostaw merytoryczną opinię o ALAB laboratoria Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 5 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALAB laboratoria Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALAB laboratoria Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALAB laboratoria Sp. z o.o.