Opinie o Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

luca Nowy wpis

9-17, ale to teoria. Masz zrobić swoje i są tacy co kibluja po godzinach często do nocy. Potem zarząd zadaje głupie pytania dlaczego siedzisz w biurze po godzinach pracy a jak im odpowiesz zgodnie z prawda, to usłyszysz, że sobie źle pracę organizujesz. Za przepracowane nadgodziny nie dostaniesz złamanego grosza ani dnia wolnego. Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie ma tam kompetentnego zarządzania, pomocy,, wiedzy. Jestes galernikiem a jak tylko spróbujesz zawalczxyć o swoje to cię wywala albo będziesz mobbingowany.

Nick Nowy wpis
@luca

To wszystko prawda

Emilia

@Radek wypowiadałeś się tu na forum, że firma jest dobra pod każdym względem ale równocześnie wymagająca. Mógłbyś napisać jakie są plusy z bycia pracownikiem Międzynarodowe Targi Polska MT Polska? Chętnie bym na ten temat poczytała. I jaki jest zakres obowiązków skoro jak wspomniałeś, firma jest wymagająca?

agaton Nowy wpis
@Emilia

Nie ma żadnych plusów. Jezeli jesteś masochistka to prace w tej firmie polecam. Zero szkoleń, pieniądze żadne. Dla pracownika nie ma nic, tylko wymagania i wieczne niezadowolenie. Na nic nie ma pieniedzy, nawet wypitą kawę wypominają. Brak szacunku dla pracownika. Pani prezes Urszula Potęga nienawidzi ludzi, uwielbia ich upokarzać i odzierać z godności. Nie masz prawa mieć swojego zdania. Zarząd to marionetki w jej reku. Niedecyzyjni, sterowani z tylnego siedzenia. Obiecują zlote gory a potem nie daja nic. To firma rodem z PRL-u z narcystyczną pania prezes, bez klasy, bez wiedzy, bez zahamowań i bez wstydu. Nie możesz byc lepszy tylko masz być zawsze głupszy i ślepo oddany. W innym przypadku będą cię szykanować albo zwolnią. Rotacja ludzi jest ogromna. Ludzie sami uciekaja, albo są zwalniani z dnia na dzień, nie wspominając o tym, że często bez tabletek uspokajających nie przeżyjesz. Dużo naprawde mądrych, wspaniałych ludzi odeszło albo zostali zwolnienii. To byli ludzie, od których można było sie wiele nauczyć. Teraz już tam pozostala garstka a firma toczy sie po rowni pochyłej. Ma fatalna opinię wśrod ludzi współpracujących. Firma ma procesy sądowe z wystawcami i pracownikami. Stanowczo nie polecam sie zatrudniać, bo szkoda zdrowia.

Zgadzam się ze wszystkim w 100% co zostało opisane na temat negatywnej atmosfery w firmie a pracowałam tam wiele lat. Szczerze odradzam, są inne firmy, ktore traktują pracownika normalnie A tego tam przede wszystkim brakuje.

Radek

Firma jest dobra pod każdym względem ,ale równocześnie wymagająca i niestety nie każdy sobie radzi.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o.?

Były Pracownik

Od jakiegoś czasu nie jestem już pracownikiem tej firmy, ale za moich czasów wysokość zarobków nie powalała. Generalnie panowała zasada że jak się zatrudnisz za jakaś kwotę ustaloną przy zatrudnianiu to za te pieniądze będziesz pracował przez najbliższe parę lat. Ciężko wynegocjować jakakolwiek podwyżkę lub premię.

Dariusz

Czy to wakacje spowodowały taka ciszę? Mógłby ktoś napisać jakieś informacje.

Barnaba

@Były pracownik Firma wiodąca w branży ma wysokie oczekiwania więc nie każdy może im sprostać

Moje doświadczenie z przed 18 lat jest dokładnie takie jak powyższe wypowiedzi. Poziom zarobków był na poziomie 1600 zlotych netto. Pozdrawiam

wieloletni obserwator

STANOWCZO ODRADZAM!!!! Generalnie odradzam wszystkim ludziom którzy wybierają się tam na rozmowy lub planują związać z firma swoją przyszłość zawodową.Omijajcie firm szerokim łukiem. To jest koszmar każdego pracownika. Z zewnątrz niby wszytko pięknie i ładnie ale w rzeczywistości totalne (usunięte przez administratora) Jednak powiedzmy sobie jasno i rozgraniczmy dwie rzeczy. Ludzie ( pracownicy ) którzy tam pracują są naprawdę ok. w większości to osoby ze sporym doświadczeniem zawodowym od którym można się wiele nauczyć, jednak osoba zarządzająca firmą a dokładnie Pani Prezes Urszula.P to jakaś pomyłka. Tego typu osoby w ogóle nie powinny zarządzać nawet schroniskiem dla zwierząt a co dopiero ludźmi. Na początku po zatrudnieniu wszytko jest pięknie i ładnie -dopiero po jakichś 2-3 miesiącach Pani Prezes pokazuje swoją prawdziwą twarz. Jest to osoba chamska i wyrachowana.Wyznaje zasadę " nauczanie przez poniżanie". Na każdym kroku stara się udowodnić pracownikowi z szerokim uśmiechem a twarzy jaki jest głupi i niekompetentny i twierdzi ze gdyby nie ona to ta firma już dawno przestała by istnieć. Wrzaski i krzyki dochodzące z gabinetu to już codzienność podczas tak zwanego"wyjaśniania spraw". Wszystkie osoby na około to według niej idioci którzy nie potrafią nic zrobić. Sekretarki i asystentki u Pani Prezes zmieniają się min raz w roku a nawet częściej- żadna nie jest w stanie wytrzymać codziennych krzyków i humorów tejże P.Prezes której wydaje się ze wszyscy na około są po to by jej usługiwać. Nagminnie myli jej się swera prywatna z zawodową i jest dla niej czymś normalnym ze sprawy prywatne załatwia za pośrednictwem swoich pracownikow ( kierowców, sekretarek i księgowych).Na codzień Panuje w firmie grobowa atmosfera a ludzie boja się wyjść na papierosa dopóki Urszula.P nie opuści biura. Mobbing i gnębienie psychiczne jest tu na porządku dziennym, człowiek pracuje w ciaglym strachu ze zbierze opierdziel za coś, co dokładnie dwie godziny wcześniej kazała mu zrobić w/w/ p.prezes, przy czym podczas zbierania ochrzanu ta pani potrafi w żywe oczy kłamca i i mowic" ze ona wcale tak nie kazała robić". Nic się dla niej nie liczy, potrafi dzwonić z awanturami do pracowników przebywających na zwolnieniu lekarskim. Generalnie P.Prezes chce uchodzić za bardzo światowa i elokwentną osobę i na taka sie kreuje jednak w rzeczywistości jest to zwykłe (usunięte przez administratora) bez wyczucia które przenosi swoje wszelkie frustracje na grunt zawodowy i wyzywa się na ludziach w każdy możliwy sposób. Generalnie wierzcie lub nie w to co tu opisuje ale juz nie jestem wstanie znieść tego cyrku który sie tu wyrabia na odzień a nie jestem w stanie zrezygnować z pracy z dnia na dzień dlatego pragnę przestrzec wszystkich którzy chcą się zatrudnić w tej firmie. JEŚLI NIE MA CIE NERWÓW ZE STALI NIE RÓBCIE TEGO

@wieloletni obserwator

wszystko to co jest opisane wyżej jest zgodne w 100% z prawdą. Pracowałam tam i dokładnie tak jest. Ta Pani jest terrorystką. Powinna dawno juz odpowiedziec za mobing

kwiatuszek
@anonymous

Również potwierdzam powyzsze wypowiedzi. Też tam pracowałam i równiez uwazam ze powyższa wypowiedz 100% jest prawdziwa i w pełni oddaje obraz firmy. Szkoda tylko ze tak mało osób decysuje sie na wypowiedzenie tego co mysli i podzielenie się swoimi doświadczeniam. Mysle ze wiekszosć osob poprostu chce zapomniec o tym ze tam kiedys parcowało.

Dariusz
@kwiatuszek

Rzeczywiście uważacie, że w firmie MT Polska (Międzynarodowe Targi Polska) dochodzi do sytuacji, które można sklasyfikować jako mobbing? Jest to poważne oskarżenie, dlatego, jeżeli rzeczywiście tego typu sytuacje mają miejsce, to zachęcam do skorzystania z nowej funkcji na forum, dzięki której można zgłosić ten fakt i go odpowiednio uargumentować. Moglibyście napisać, na jakie zarobki można liczyć na początku zatrudnienia w tym miejscu? Brakuje informacji na ten temat.

working_girl

hm.. dopiero teraz znalazłam to pytanie... bardzo głupie :) o czyje zarobki pytasz? prezesa? recepcjonistki czy kierowcy? :) za moich czasów firma super z rewelacyjną Panią Prezes Urszulą Potęgą, jak teraz, ne wiem, ale chyba też dla Ciebie nieaktualne :)

Czy ktoś może tam pracuje? Bardzo byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Jaka jest tam atmosfera, jakie zarobki, i ogólnie co wypadałoby wiedziec o pracy tam. Bardzo dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o.
  • Jordanowska 12
    04-204 Warszawa

Międzynarodowe Targi Polska MT Polska Sp. z o.o.