TelForceOne S.A.

Opinie o TelForceOne S.A.

Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy a patrząc na forum i tą ciszę sadzę, że tak jest!

Weronika
@ola

Cześć Ola, to w takim razie może napisałabyś jeszcze coś więcej o pozytywnych aspektach pracy w TelForceOne? Na co prócz dobrych relacji z przełożonymi/szefostwem można liczyć? Jak wynagrodzenie? Może jakieś premie, benefity lub dodatki? I na jakim stanowisku pracowałaś?

Nie wiem czy widzieliście ale wczoraj dodano ofertę dla specjalisty ds. e-commerce, to chyba dość szybki strzał jeśli o nabory chodzi, bo widzę ze jeszcze przez 4 dni ogłoszenie jest dostępne, musze się więc streszczać. Chciałbym przeczytać wasza opinie odnośnie aktualnych warunkach zatrudnienia. raczej zgłoszę się na rozmowę, po jakim czasie udaje się na nią umówić? I czy stawkę na niej właśnie się negocjuje? Nie ma widełek

Nowy wpis

Ogłoszenie było dodane około miesiąc temu, także to najprawdopodobniej automatyczne odświeżenie. Kwestie formalne dotyczące warunków zatrudnienia omawiamy podczas rozmowy oraz w ofercie pracy.

Na jakie wsparcie w TelForceOne S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nowy wpis

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. Kodeks Pracy przewiduje różne uprawnienia dla kobiet w ciąży, które są zależne od charakterystyki pracy. Jednym z uprawnień jest np. zachowanie prawa do wynagrodzenia w czasie zwolnienia od wykonywania pracy na badania lekarskie. Firma przestrzega tej zasady jak również innych. Dodam, że każdy pracownik ma też inną sytuację osobistą oraz potrzeby, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy.

X

Najniższa krajowa. Wykorzystują na zleceniu. 3/4 ludzi to Ukraina. Spoko atmosfera, ale szkoda czasu i energii za takie pieniądze. (usunięte przez administratora)

@X

Tak dla jasności co tak naprawdę uważasz za kluczowy powód odnośnie tego ze atmosfera mimo wszystko jest super? Po samym początku zarobki pewnie nie, ale co z cala reszta? Handlowca teraz szukają na dwa rejony (jeden mój) i chce zbadać o co chodzi, bo podkreślają, że to robota w zasadzie od zaraz

Pasikonik

O jaki proces Ci chodzi? Nie napisalas/ les ;) Ja bralem udzial niedawno w rekrutacji do sprzedazy i bylo w porzadku, poznalem kobiete, ktora miala byc moja przelozona. Dostalem info, ze teraz nie, ale za jakis czas znowu wysle cv.

Lena
@Pasikonik

Dasz znać o jakim stanowisku u Ciebie mowa? I przede wszystkim co oznacza „teraz nie”? wzięto inna osobę? Nie możesz się dowiedzieć dlaczego? mam na myśli to czego ewentualnie zabrakło i nad czym warto popracować, żeby otrzymać angaż? Ja myślałam o pracy jako asystentka PM

Pasikonik
@Lena

Ja aplikowalem na handlowca z wloskim i dostalem info, ze wybrali kogos innego i podali powod wiec wiem co i jak i dlaczego.

Ewka

i tylko tyle wystarczy? Na nic więcej nie patrzą? Z tym językiem jak rozmowa wygląda, w jaki sposób go weryfikują? Ciekawi mnie także czy są oferowane kursy z innych w razie czego? I jak sądzicie ile wynosi teraz max kwota oporowa?

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna była prowadzona w sposób profesjonalny i rzetelny. Zadawane pytania były trafne i zróżnicowane, co umożliwiło mi przedstawienie swojego doświadczenia oraz umiejętności w odpowiedni sposób. Cały proces był klarowny i pozwolił mi na poznanie oczekiwań oraz wartości firmy. Jako kandydat, byłem zadowolony z przebiegu rozmowy i mam pozytywne wrażenie na temat firmy.

Rzetelne i na temat.

Jak szefostwo w TelForceOne S.A. traktuje ludzi?

Dav

Bardzooo duża rotacja, ludzie przychodzą i szybko uciekają, oferty pracy w Telforceone są non stop na wszystkich portalach. Pomyślcie, o czymś to świadczy...

Marzena
@Dav

A wiesz, co jest konkretnym powodem tego, że ludzie przychodzą i szybko uciekają? Co im nie pasuje w pracy w tej firmie? Chodzi o zarobki? Czy może o atmosferę? Bo to najczęstsze problemy albo za dużo pracy.

Teodora
@Marzena

Pracuje w zespole gdzie jest sporo osob i ja uwazam, ze nie ma duzej rotacji. Atmosfera jest bardzo spoko jestem zadowolona z pracy tutaj, nie planuje zmieniac w najblizszym czasie, bo firma dostosowuje sie do tego co sie dzieje w ogole na rynku teraz, nie jest tak, ze trzyma sie sztywno tego co bylo kiedys a juz nie dziala. Slysze i czytam, ze teraz generalnie w innych firmach jest duzo zwolnien, ze niektore duze firmy robia grupowe zwolnienia, a tutaj tak nie ma.

@Teodora

To ciekawe co mówisz, bo ostatnio zostało zwolnionych sporo osób.

Hanna

Sporo czyli? Ile na ile w sumie i jakie miałyby byc ku temu powody? Obecnie jak ze stabilnością zatrudnienia tu jest?

Xxx
@Teodora

Np duże zwolnienia w Eoptimo ponad połowa obsady bo przeliczyli siły na zamiary. Najłatwiej zatrudnić kilkadziesiąt osób a później ich zwolnić

ciekawy

Jak wyglądaja zadania rekrutacyjne na stanowisko "specjalista ds. sprzedaży"?

TelForceOne S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Product Manager. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Widziałem ogłoszenie na grafika. Jakie są Wasze wrażenia? Jak wypłata, ilość zadań?

@Zainteresowany

Chodzi i kreatywnego czy 3D? Mnie zastanawia w tych dwóch ofertach rozbieżność w liczbie benefitów. Czemu ten od wizualizacji ma dodatkowo prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie biletów do kina, teatru? Są to oferty z tamtego roku, czy doszły jeszcze jakieś benefity?

Hanna

mimo wszystko jakieś uzasadnienie by się przydało. dlaczego akurat ambicje tu podkreślasz? a jakieś inne predyspozycje? co powiesz o pracy jako Product Manager? właśnie szukają do siebie. ile osób mniej więcej tu zajmuje to stanowisko?

Natalia

Napisałam do firmy w sprawie ładowarki, reakcja była ekspresowa wszystko załatwione w bardzo szybkim tempie. Polecam

Dzieciom popsuły sie ładowarki do zegarków załatwione w ciągu jednej rozmowy j wielkości e mail następnego dnia wysłane profesjonaliści

Ewelina

Pracownik Magazynowy, ja w sprawie tej oferty pracy właśnie. Czy ktoś wie, ile aktualnie proponują, jeśli chodzi o wynagrodzenie? Ciekawe, czy tyle samo, co konkurencyjne firmy.

Koval

Generalnie zatrudnial mnie Seba i wiele lat budowałem swoją pozycję. Piąłem się po szczeblach, aż wszedłem na sam szczyt. Także mogę teraz powiedzieć, że zadowolony jestem. Polecam raczej firmę.

Elżbieta
@Koval

Czyli są jakieś mozliwości na awans i rozwój tutaj?

@Elżbieta

tak, jak najbardziej, moja historia jest tego przykladem

@Koval

No to motywujące pewnie, jeśli są możliwości. A ten awans jak wpływa na zarobki wtedy?

@Hanna

Zależy od wyników firmy. Mam podstawę i premię. Raczej nie narzekam.

Firma myśli że jest Korporacja:) Nie polecam nikomu jak chcesz się zwolnić robią ci problemy i szukają dziury w całym zarobki bardzo marne lepiej nie pisać bo szkoda miejsca :)

Teresa

ile zarabia w firmie Asystent Product Manager ? na stronie w zakładce kariera jest oferta sporo wymagan i oczekiwań ale o kasie nic a nic ? powiecie coś o firmie ?

Teresa

czy biuro firmy Momi i Telforceone to to samo miejsce?

bez nogi Joe

A jak sie nazywal manager, ktory Cie rekrutowal?

Nowik
@Teresa

Nie. Biuro firmy Momi ma siedzibę w Poznaniu, Telforceone we Wrocławiu.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z TelForceOne S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

FIFTY-FIFTY

Jak nie jestes nieudacznikiem zyciowym to sam stamtad odejdziesz. Jesli nie masz zadnych ambicji i na niczym sie nie znasz, to Cie zwolnia. w TFO nalezy byc do bolu przecietnym - wtedy sie mozna utrzymac.

Elżbieta
@FIFTY-FIFTY

A w czym trzeba być przeciętnym? Każdego stanowiska to dotyczy?

Praca dobra dla kogoś kto zaczyna swoją karierę zawodową i nie ma jeszcze za dużo doświadczenia. Na dłuższą metę zarobki bardzo słabe jak na wymagania pracodawcy… dodatkowo totalny chaos w firmie i często brak pomysłów - 0 kreatywności.

Hanna

Czyli świeżaki raczej ostatnio się tu załapują w takim razie? A ten wspomniany chaos to skąd się bierze i czemu nikt nad tym nie zapanuje? :(

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TelForceOne S.A.?

Zależy w jakim dziale ale ... jeśli liczysz że przekroczysz próg podatkowy to marne szanse po 3 latach pracy jeszcze nie udało mi się to przekroczyć

Wanda
@Odpowiedz

Znasz w ogóle firmy gdzie przeciętny pracownik (nie w rozumieniu przeciętnie uzdolniony czy zaangażowany) przekracza próg podatkowy? A to ciekawe.

Pracowałam przez jakiś czas w dziale marketingu. Ogólnie ludzie fajni, przyjaźnie nastawieni i sympatyczni, ale co z tego skoro prawie 8h dziennie (wyłączając przerwę ;)) klepie się w komputer w ciszy, najlepiej w słuchawkach ze swoją muzyką i niemalże nikt się nie odzywa. Praca schematyczna, monotonna, wręcz nudna - każdy dzień taki sam, na moim stanowisku zero inwencji twórczej, słabe szanse rozwoju, praca zadaniowa - ktoś ci zleca, ty klepiesz. Nic kreatywnego. Pewnie dużo zależy od obejmowanego stanowisko, ale mimo że u mnie było stanowisko mid specialist to w obecnej pracy w innej firmie, na niższym stanowisku robię tysiąc razy więcej i ciekawszych, bardziej rozwijających rzeczy ;) Pieniądze jakie dostałam w TFO były w porzadku, będą dobre dla młodych ludzi, którzy chcą zdobyć jakieś doświadczenie i trochę zarobić, ale raczej nie jest to firma, w której będzie się pięło po szczeblach kariery i zrobi rewolucję. No i branża nie jakoś szczególnie ciekawa, zależy co kto lubi. Nie dostałam przedłużenia umowy przez covid i w sumie jestem wdzięczna, bo trafiłam w inne miejsce, gdzie mogę się rozwijać marketingowo :) Pozdrawiam znajome twarze z TFO, ktokolwiek to czyta :P

nie brzmi to pocieszająco

pieniądze dobre dla młodych ludzi czyli ile ? 3000 na rękę ? to już skraj ubóstwa, żeby przeżyć hahahHa twoja opinia mówi wszystko

Były

Święta prawda! Uvieklem z tego miejsca i jako nowy pracownik dostałam 50%więcej do podstawy jak tam . Nie wspominając o rozwoju osobistym czego niestety w tej firmie brak

Zostaw merytoryczną opinię o TelForceOne S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TelForceOne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TelForceOne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TelForceOne S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TelForceOne S.A.?

Kandydaci do pracy w TelForceOne S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TelForceOne S.A.