Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KROBER SECURITY SP Z O O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY SP Z O O w

ha nigdy nic nie wiadomo gdybys dalej pracowal i wynosil moze jakos bys sie na tym dorobil przestan sie wypierac czlowieku wszysscy o tobie gadaja tylko ty potrafiles tak lizac (usunięte przez administratora) kierownikom ze kazdy wierzyl w twoje chore pomysly az szkoda gadac ze byli tacy glupi pozdrawiam cie dorian moze jeszcze ogos kogo wyrzucili z kober abedziesz bronil bo z tego co wiadomo ci co juz nie pracuja to kardli widzisz popende wyje bli ale znowu go rzyjeli chyba ma lepiej gadane niz ty buhahaha

Dorek

hehehe urzekla mnie twoja historia ;)) hehehe oczywiscie zwijalem towar i dom sobie za to postawilem... ;) hehe

czlowieku masz racj eo kazdym potrafil powiedziec a o sobie tylko dobre rzeczy ze tu go chwalili tam a kazdy dobrze wie ze praktycznie kazdy dyrektor mial go dosc jego i tych jego akcji haha

ale po co mam sie przedstawiac wszyscy wiedza jaka jest prawda nikomu juz oczu nie zamydlisz opanuj sie czlowieku

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KROBER SECURITY SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
l

(usunięte przez administratora) jesteś i bendziesz kretynem kiedyś ty śmiałeś się ze mnie teraz ja z ciebie (usunięte przez administratora) jeden

Dorek

Ty anonim ty powinienes ksiazke napisac bo ja w przeciewienstwie do ciebei nie lizalem kazdemu (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)! I jeszcze cos ja nie potrzebuje pomocy a moze chodzi o ciebie czubie... Ja mam prace i to bardzo dobra ;)) I powiedz dlaczego sie nie przedstawisz??

(usunięte przez administratora)przyznaj sie w koncu i przestan zgrywac wazniaka a idiota i tak jestes idz dalej rozmawiaj z prezesami krobera ktorego juz nie ma idz oni ci pomoga napewno bedziesz dalej pacowal w kauflandzie hahahah idz porozmawiaj jeszcze z suliga on tez ci pomoze a moze jeszce z dyrektorami bys porozmawial no przeciez takie dobre uklady masz wszyscy cie lubia a moze nawet uwielbiaja moze ktos z 912 ci pomoze bedziesz kurw a sprzatal parking i myl kible po brudasach ZOBACZCIE JAKIE DORIAN MA UKLADY MYSLI ZE JEGO ZYCIE TO NIEKONCZACA SIE OPOWIESC BRAWOOOOOOO ZA WYOBRAZNIE

Dorek

No ale ja przeciez nie mowie ze nie ale gadalem z kilkoma osobami i rezygnacja ze strony internetowej ktora i tak byla bardzo biedna o niczym nie swiadczy... Pozatym nie zalezy mi na tym czy krober jest czy go nie ma... ;)

hehe widze ze ten wariat nawet za mnie sie podaje ostatni komentarz nie jest moj ale jest tam napisana prawda z tym ze nie pisalem nic o ukladach no i racja ze dlaczego mnie nie zlapales... ?? hehehe

Dorek

To dlaczego baranie jeden mnie nie zlapales?? Pokaz mi chociaz jedna wiadomosc tępaku w ktorej napisalem ze mam jakies uklady?? Jakies ploty siejesz durniu i jeszcze jedno idiota byl plemnik z ktorego powstalem i nie wyzywaj mnie albo sie przedstaw niech wszyscy wiedza co za baran sie kryje za nickime ''byly pracownik'' co zal ci (usunięte przez administratora) o cos sciska ochroniarzu od siedmiu bolesci?? I(usunięte przez administratora) nie kradli bo pracuja na kauflandzie z tego co sie orientuje;)

byly pacownik

co czlowieku wogole (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)tez wiec nie rob z siebie jakiegos niewiniatka co myslisz ze masz uklady a tak naprawde (usunięte przez administratora) masz jestes(usunięte przez administratora) zejdz na ziemie tylo w mordzie byles dobry (usunięte przez administratora)

Dorek

No wlasnie sam nie wiem o co chodzi jak ktos pisze o mojej osobie ze kradne... To nie jest prawda ale coz ... Jezeli chodzi o (usunięte przez administratora)to jak by ich ktos zlapal to nie robili by na kauflandach a awiem ze normalnie pracuja ;)) Tak wiec nie wiem skad te inf (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) masz racje tylko wez to pod uwage ze tutaj tylko ty potrafisz napisac prawde a reszta potrafi tylko oczerniac skoro juz tak udzielasz sie na tej stronie to powiedz co maja do cibie (usunięte przez administratora)jestem zainteresowany twoja opinia pozdrawiam szacun

Dorek

I jeszcze jedno jezeli chodzi o to jakie inf. posiadam to nie dotyczy krobera... Wiec nie wypisujcie glupot i nauczcie sie czytac ze zrozumieniem!! I jeszcze jedno nie mam zamiaru sie z nikim klucic poprostu mozna tu wymienic swoje zdanie i wielu rzeczy sie dowiedziec ;)

Dorek

Od pewnej mojej rozmowy z kims moge spokojnie pracowac na KAuflandach... Wiecie wogole o co chodzi i dlaczego nie moglem... ?? No to jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie... Co do firmy to nie mam zamiaru nikogo ani niczego ratowac teraz bardzie patrze na siebie i na to co ja moge i jak moge ulatwic sobie zycie, bo kiedys sie zwracalo uwage na kogos no ale coz konczylo sie to tym ze ktos mi ostro (usunięte przez administratora) obrabial... A krober dziala bo wiem ze dziala normalnie ale nie na kauflandzie... Myslicie ze wypisuje tu jakies bajki?? A jak narazie to o sobie cale mnostwo ich slyszalem... Piszecie ze ten czy tamten bierze w lape... Zlap i bedzie wszystko jasne tak jak z panem Darkiem z bedzina i nikt nie mial zadnych watpliwosci... Ale po co lepiej napierdalac na kogos bo komus cos tak sie wydaje... Ja mam prace i to bardzo dobra wy sie zadowalacie 100bonu a ja dostaje 1200 wy dymacie po 200godz na 1600zl a ja mam wiecej przy 160 ponadto mam gruche i lekka prace a wy myslicie ze biedny serweta ciagle liczy na kaufland... Nie poprostu chce z usmiechem na twarzy wezwac policje do ludzi ktorzy kradna na kauflandach ;)) Do ludzi ktorzy mysla ze maja cos do powiedzenia!!!

q

wesołych świąt i szczęsliwego nowego roku

zaren

serweta wez chlopie wroc do realnego swiata co ty myslisz ze jestes w jakims filmie akcji czy co co ty mozesz wiedziec jakby krober mial byc na kauflandach to by zostal co myslisz ze z powrotem cie przyjma jak podobno ze szwaja nie mozecie pracowac a ty tu wyjedzasz z numerem do suligi suliga ma cie w (usunięte przez administratora) i te twoje cenne informacje nie baw sie w supermena czy batmana i tak krobera nie uratujesz ha jestes jak male dziecko

Były Pracownik Krober

(usunięte przez administratora) takie bajki że firma normalnie istnieje to Dzieciom mów,firmy nie było stać na opłacenie serwera,z czynszem ze lokale jeżeli się nie ylę mają problem Bajkopisarzu :)

Dorek

I dalej widze anonimy ktore pisza a nikt nie ma odwagi sie normalnie podpisac... i takie anonimy to sa zalosni.... no ale coz nie wypowiadam sie na ten temat...

Dorek

Jakie dovny z was gadalem przed swietami z jedna osoba z zarzadu kroebera i ta firma jeszcze normalnie funkcjonuje... no firma nie skonczyla tak jak wy na kauflandzie hehehe a nr do pana [usunięte przez moderatora] jak najbardziej sie przyda... Jeszcze bedziecie mieli zonka jak krober w jakis sposob wroci na kaufland biorac pod uwage ze posiadam informacje ktore moga bardzo zainteresowac kierownictwo kauflanda... No ale to sie okaze...

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

KROBER SECURITY SP Z O O