Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Coroplast-Dylaki

Pracowałeś w firmie Coroplast-Dylaki i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
karamba - 2012-09-14 08:46:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak ja moglem pracowac w tym syfie chyba juz sam nie wiem,z doswiadczenia wiem ze nie ma gorszego zakladu na SWIECIE ,zaklad dla umyslowo chorych
zdjecie uzytkownika
ktos - 2012-10-01 12:28:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca ogolnie w zakladzie Coroplast nie jest taka najgorsza w zalezosci gdzie sie trafi- na jaki wydzial. Ci mozna ciekawego powiedziec to to ze pracownicy jacy sa w biurze to przechodzi ludzkie pojecie. Wiekosc osob pracujacych w biurze jest bezczelna nie uprzejma i bez kultury. Nic nie robia tylko sie obrzeżają ciastem. Jak chce sie cos zalatwic to jest ciezko bo przeciez czasu nie maja bo maja cos wazniejszego do roboty czyli obżeranie sie ciastem i tak jest caly czas ciasto kawka. Jak mozna wogole takich pracownikow trzymac ja to bym na zbity pysk wyrzucil!! Maja okropny balagan w papierach! Poprostu zenada!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast-Dylaki

Twoj email:
Wiadomość: