Coroplast-Dylaki

Dylaki

Opinie o Coroplast-Dylaki

karamba 2012-09-14 08:46:11
Jak ja moglem pracowac w tym syfie chyba juz sam nie wiem,z doswiadczenia wiem ze nie ma gorszego zakladu na SWIECIE ,zaklad dla umyslowo chorych
ktos 2012-10-01 12:28:16
Praca ogolnie w zakladzie Coroplast nie jest taka najgorsza w zalezosci gdzie sie trafi- na jaki wydzial. Ci mozna ciekawego powiedziec to to ze pracownicy jacy sa w biurze to przechodzi ludzkie pojecie. Wiekosc osob pracujacych w biurze jest bezczelna nie uprzejma i bez kultury. Nic nie robia tylko sie obrzeżają ciastem. Jak chce sie cos zalatwic to jest ciezko bo przeciez czasu nie maja bo maja cos wazniejszego do roboty czyli obżeranie sie ciastem i tak jest caly czas ciasto kawka. Jak mozna wogole takich pracownikow trzymac ja to bym na zbity pysk wyrzucil!! Maja okropny balagan w papierach! Poprostu zenada!!!!!!!!!!!!!!
Ewelina 2014-11-30 11:23:41
Mam takie pytanie do tych co tam pracowali.Czy WAM też kazano czekać na umowe o prace tak długo po jej rozpoczęciu?Mnie powiedziała niemiła osoba z kadr że czeka się trzy dni do tygodnia, co jest wg mnie głupie.Proszę o informacje!!
coro 2015-03-31 15:01:57
Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...
Mewa 2015-07-22 14:55:45
Oni oszukują jak umia zwolnili mnie bo dużo chorowała a tonze odwalalam ciężką pracę to nic brygadzistki nic nie robią INO kawę piją ludzie nie idźcie tam
Sowa 2015-07-22 15:00:54
Wezcie się za brygadzistki źle traktują ludzi byłam świadkiem maja też nielegalną produkcję chowali nas przed kontrolą w małych halach i kazali być cicho tam coś jest nie tak niech ktoś się tym zainteresuje
ala 2015-09-22 18:39:50
@Sowa/Mewa, już nie przesadzaj, wiadomo, ze możesz czuć się rozgoryczona, bo Cię zwolniono, ale pewnie powód był inny niż ciągłe L4. Nie musisz pisac tylu komentarzy na siłę, a jeśli już chcesz to chociaż pozostac przy jednym nicku, bo patrzac po godzinie posta nie ma wątpliwości, że pisałas pod kilkoma.
Wojti 2016-04-22 13:43:55
Witam, dawno nikt nie pisał, to może ja napiszę kilka słów o firmie Coroplast-Dylaki. Osobiście współpracowałem z nimi ok roku. Warunki zatrudnienia były jasne i klarowne. Nie rozumiem skąd jakieś złe opinie o brygadziście? Jak dla mnie super.
Jeszcze pracuje 2016-05-11 19:01:52
Nie klucie sie miedzy soba jeden mial lepiej drugi gorzej kwesia kto na co zasulyl lub nie ale teraz firma was potrzebuje nie bojcie sie walczyc o swoje ! W grupie jestescie sila walczcie o godziwe zarobki
ksoa 2016-05-21 18:54:10
chyba o jakiejś innej firmie mowa..firma kelnerów nie szuka bynajmniej. Za to swego czasu widziałem ofertę na specjalistę ds. technicznych, jakoś na początku tego roku. Podejrzewam, że poza doświadczeniem, wymagane było techniczne wykształcenie kierunkowe.
Zostaw swoją opinię o Coroplast-Dylaki - Dylaki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast-Dylaki