Coroplast-Dylaki

Dylaki

Opinie o Coroplast-Dylaki

karamba 2012-09-14 08:46:11
Jak ja moglem pracowac w tym syfie chyba juz sam nie wiem,z doswiadczenia wiem ze nie ma gorszego zakladu na SWIECIE ,zaklad dla umyslowo chorych
ktos 2012-10-01 12:28:16
Praca ogolnie w zakladzie Coroplast nie jest taka najgorsza w zalezosci gdzie sie trafi- na jaki wydzial. Ci mozna ciekawego powiedziec to to ze pracownicy jacy sa w biurze to przechodzi ludzkie pojecie. Wiekosc osob pracujacych w biurze jest bezczelna nie uprzejma i bez kultury. Nic nie robia tylko sie obrzeżają ciastem. Jak chce sie cos zalatwic to jest ciezko bo przeciez czasu nie maja bo maja cos wazniejszego do roboty czyli obżeranie sie ciastem i tak jest caly czas ciasto kawka. Jak mozna wogole takich pracownikow trzymac ja to bym na zbity pysk wyrzucil!! Maja okropny balagan w papierach! Poprostu zenada!!!!!!!!!!!!!!
Ewelina 2014-11-30 11:23:41
Mam takie pytanie do tych co tam pracowali.Czy WAM też kazano czekać na umowe o prace tak długo po jej rozpoczęciu?Mnie powiedziała niemiła osoba z kadr że czeka się trzy dni do tygodnia, co jest wg mnie głupie.Proszę o informacje!!
coro 2015-03-31 15:01:57
Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...
Mewa 2015-07-22 14:55:45
Oni oszukują jak umia zwolnili mnie bo dużo chorowała a tonze odwalalam ciężką pracę to nic brygadzistki nic nie robią INO kawę piją ludzie nie idźcie tam
Sowa 2015-07-22 15:00:54
Wezcie się za brygadzistki źle traktują ludzi byłam świadkiem maja też nielegalną produkcję chowali nas przed kontrolą w małych halach i kazali być cicho tam coś jest nie tak niech ktoś się tym zainteresuje
Jeszcze pracuje 2016-05-11 19:01:52
Nie klucie sie miedzy soba jeden mial lepiej drugi gorzej kwesia kto na co zasulyl lub nie ale teraz firma was potrzebuje nie bojcie sie walczyc o swoje ! W grupie jestescie sila walczcie o godziwe zarobki
xxxxx 2016-09-18 21:37:09
Ja powiem tak za dużo ludzi siedzi w biurze za dużo ich podkreślam. Logistyki od produkcji nie maja wogule pojęcia do liczenia norm na stanowiskach pracy.
Następna sprawa do kierownictwa chcecie zeby maszyny lsniły ale jak? przez tyle czasu nie bylo sprzatane a chcecie zrobicć w 24h labolatorium z tego zakladu tak sie nieda!
dlaczego ich nagle teraz przyszło? logistyk zmienia sie kierownik magazynu i inne? po co kiedyś bylo lepiej i Większa produkcja ale zawsze cos! Szczerze dla mnie to kolega woła kolege po studiach i tak sie rodzi rodzina w crpl.
Powiem tak podziwiam Pana z zmiany "B" Pracownik transportowy wydział ABS "Testery" że tak ciagle zagina non stop po schodach z skrzynkami góra dól,Widlak tam i powrót ale jest ok i dziwie się ludziom ze go odgadują ze nic nie robi ale jakby ktoś wykonywał prace za niego nie tylko testery i inne morze by zrozumiał.

Yyy 2016-09-25 18:12:44
To zależy o którym transportowym mówisz ,bo jest jeden który mało co robi .
ta co dala wypowiedzenie 2016-09-26 01:46:35
Aktualnie zwolnienia. Kadra polska zmieniana na kadre Ukrainska. Poczatek roku, masowe zwolnienia,4 miesiace pozniej nowa kadra kierownicza, ponowne przyjecia zwolnionych. Po kolejnych 3 miesiacach przyjelismy zwolnionych ? To teraz nie przedluzymy im umowy..mamy Ukraincow. Praca? W zaleznosci na jaki wydzial trafisz. Brygadzistki? W zaleznosci na jaka trafisz. Kierownictwo? Karierowicze, ktorzy probuja sie wykazac kosztem ludzi. Jak nie ma pracy to niewiadomo co zrobic z pracownikiem, jak jest to gonia ludzi jak mrowki. Dodatkowo ostatnio bardzo modne zrobilo sie zmuszanie ludzi do przychodzenia na setki. Ciesze sie , ze juz tam nie pracuje. To zaklad dla ludzi o mocnych nerwach..chociaz i takiego tam wykoncza.
Nicki 2016-11-11 11:52:12
Nadal tam płaca 1300zł na śmieciówce ??
Zostaw swoją opinię o Coroplast-Dylaki - Dylaki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast-Dylaki