SGP

Opinie o SGP

oskarek

dla mnie atmosfera ok. dobrze płacą za wyjazdy zagraniczne. kiedyś dostałem karę 50zł za spóźnianie się, ale jak dobrze wykonujesz swoją pracę to można liczyć na premię do 300 zł. ja poleca tą firmę.

witam

Witam jestem umowiona na rozmowe do firmy SGP-Powiecie mi czy placa na czas i czy atmosfera jest fajna ?? :D

ewka

Pozwalaja wyjsc w sgp na fajke czy jest zakaz?

Junior_DW

Osoby które cały czas spamują że praca w SGP to największe dno, że zarobki są beznadziejne, że praca ciężka, że niby pracodawca obchodzi sie z wami jak ze szmatą to niech wpierw pomyślą co piszą. Sam pracuję już rok w SGP we Wrocku, wcześniej szukałem pracy w rożnych firmach oczywiście z umową o pracę i powyżej 1500 na rękę tak jak moje studia zapewniały mi minimum takie zarobki, lecz niestety są takie realia, że nawet jak ukończysz najlepsze studia a nie jesteś osobą elastyczną to wielkie g ci zapewniają. Pracowałem ok 7 miesięcy jako kontroler i wcale nie byłem niezadowolony z pracy, fakt może i zarobki nie są adekwatne do pracy(też nie są złe 7.10 zł do 7.80zł /h + bonusy) ale zawsze czegoś się uczysz, zdobywasz doświadczenie, atmosfera w pracy jest bardzo luźna i bezstresowa a praca tez nie jest monotonna jak na produkcji. Po tych 7 miesiącach dostałem propozycję zostania liderem, oczywiście wpierw nie chciałem bo to odpowiedzialność nie idąca z wynagrodzeniem itd. lecz po 2 miesiącach liderowania dostałem propozycję zostania koordynatorem a aktualnie mam możliwość również zostać rezydentem klienta współpracującego w SGP. Wiem że większość sobie pomyśli, że jestem już na wyższym stanowisku to teraz słodzę firmie, ale wcale tak nie jest. Firma SGP ma bardzo dużo niedociągnięć i sprawia wrażenie problematycznej firmy lecz w porównaniu z innymi firmami tego typu jest naprawdę profesjonalna i zorganizowana a także daje możliwość w miarę dobrego zarobku osobom w okresie przejściowym ( szukam innej pracy ale przynajmniej coś zarobię nie siedząc na (usunięte przez administratora) studentom ale nawet osobom takim jak ja, które nie myślały że długo zabawią w tej firmie lecz stało się inaczej :). Naprawdę praca w SGP to nie jest szczyt marzeń, ale nie jest tak źle, a nawet bym powiedział całkiem dobrze. zamiast od razu słuchać innych idiotów, którzy z pewnością do tego momentu nie znaleźli innej, lepszej roboty (jak znaleźli to GRATULACJE) popracujcie miesiąc i sami sobie wyrobicie zdanie o SGP (dodam, że jako kontroler bez problemu było mnie stać na wynajmowanie mieszkania we Wroc + utrzymanie się + odłożenie pieniędzy na fajne wakacje)* *nie dotyczy pierwszej wypłaty po miesiącu pracy :P oraz okresu wakacyjnego

Kontroler jakości

rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, pani wszystko opisała dokładnie, stawka dla mnie OK, odprowadzają składki z umowy zlecenia więc tu też OK

?

Ludzie ja mam [usunięte przez moderatora] wypłacalna firma, ciuchy za darmo i Koordynatorka fajna :D Nie wiem jak tam u was ale u mnie jest wszystko cacy

ogar

mi tez nie wyplacili pieniedzy za kwiecien , [usunięte przez moderatora] !!!!!

jaaaaaaaaaaaa

Banda ktora nie wyplaca zarobionych pieniedzy nedznych !!!!!!!!!! Cale haslo z Mysla o kontroli tragedia u nas w zakladzie ciagle nowi nikt na niczym sie nie zna duzo bubli puscili.Nie polecam tej firmy chyba ze jakiemus desperatowi !!!!!!!!!!!!!!

sgp -> Koncentration Lager,

Jak się do ciebie odezwali to olej ich. Na pewno stać cię na lepsza prace i lada moment ja znajdziesz. Firma nie szanuje pracownika bo jednego zamienia kolejnym który dał sie im nabrać. Pierwsza sprawa to dyspozycyjność czesto wymagaja zostania po godzinach lub dodatkowej pracy w weekend. Jak odmowisz to strzelaja fochy. Koordynatorzy zachowuja sie jak dzieci pogobione we mgle - ciagle zminiaja plany i zdanie. I najwazniejsze - pensja wpływa po miesiacu od przepracowania, ale to tylko optymistyczny wariant nie zawsze majacy miejsce mnie zdarzyło sie czekac za pensja 2 miesiace mimo iz dopełniłem wszystkich regulaminowych warunków. Jednym zdaniem omijac szerokim łukiem bo powyrzej 1100 na reke nie dostaniesz a tyrac bedziesz w słabych warunkach z nieciekawa kadrą koordynujaca, a na naprawdę ciezko zarobiona kase bedziesz czekał miesiac i dłużej. NIE NIE i jeszcze raz NIE.

ona

Ja tez pracowalam w SGP i musze przyznac ze dosc dlugo bo ponad rok. zrezygnowalam z racji wyprowadzki do innego miasta. nie narzekam ani na prace, ani na wyplaty. mi sie wszystko podobalo. dla studenta praca idealna, pracowalam kiedy mi sie podobalo, w grafik wpisywalam sie praktycznie z dnia na dzien, nikt nie narzucal mi konkretnych godzin, praca zawsze byla po 8 godzin dziennie. wyplata zawsze sie zgadzala. polecam wszystkim studentom, ktorzy maja malo czasu na prace i nie zawsze moga pracowac w tych samych dniach i godzinach. nie rozumiem tych narzekan. widac osoby sie tu wypowiadajace cos kombinowaly a teraz chca byc swiete.

Kamil SGP SOSNOWIEC

SKARGA DOTYCZY: (KOORDYNATOR [usunięte przez moderatora]) Byłem zatrudniony w Państwa firmie od 18.11.2010r. do 31.01.2011r. Podpisałem trzy umowy na listopad, grudzień i styczeń. Za styczeń nie otrzymałem w ogóle wypłaty ani zwrotu za ubrania a czas minął 28 lutego. Moja dziewczyna zatrudniona była od 08.12.2010r. do 31.12.2010r. ona podpisała jedną na grudzień. Zwolniłem się sam, ponieważ potrzebowałem stałej i stabilnej pracy. Pierwszą rzeczą jest to, że moja dziewczyna nie otrzymała całego kompletu ubrań a pobrano jej za to 50zł, nie miała szansy odzyskać pieniędzy, ponieważ zatrudnienie skończyło się na jednej umowie. Drugą rzeczą jest jak twierdzi mój koordynator, mój pierwszy zwrot 25zł za ubrania otrzymałem z wynagrodzeniem za grudzień na konto mojej dziewczyny. A z jakiej to niby racji? Po trzecie moim powodem zwolnienia było urządzanie sobie kpiny przez koordynatora. Praca trzy razy w tygodniu po 4h, codziennie na inną zmianę. To chyba nie dziwi Państwa, że co kilka dni jest zatrudniona nowa osoba, ponieważ nikt nie chce tak pracować. Na ubrania czekałem 2 miesiące. Koordynator oblicza sobie inaczej kwoty brutto do wypłaty niż jest to naprawdę w rzeczywistości, jeżeli chodzi o liczbę przepracowanych godzin. Zwroty za ubrania niby przelewa na konto całkiem obcej mi osoby a tak naprawdę żadnego zwrotu niema. Następną rzeczą jest moja umowa za listopad. Stawka z umowy to 8,50zł/9,50zł dostałem grosze za 9 dni i w tym 7 nocek. Dlaczego? Koordynator twierdzi, że liczył mi po 7,50zł/8,50zł. Podpisałem umowę i coś kogoś obowiązuje. Dostałem dwie wypłaty i w każdej brakowało faktycznie zarobionych pieniędzy a trzecie w ogóle. Zwrotu za ubrania żadnego a powinno być 2 x 25zł. Sprawę zgłaszam do PIPU, Urzędu Skarbowego oraz Sądu Pracy. A takich pracowników jak Wasz koordynator powinniście zwalniać bo nie nadaje się nawet na tego kontrolera jakości.

Nie polecam tej firmy,straszny balagan,oszukuja na kasie,ogolnie jedna wielka mafia!!!najgorsza firma w jakmiej pracowalem!!!!WYSTRZEGAJCIE SIE JEJ I OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM NAPRAWDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taki jeden

pracowalem tam iserdecznie NIE polecam

set

nata - 2009-12-31 15:58:05 TRAGEDIA - nikomu nie polecam.......... Zalegają z wypłatą od października (dziś mamy 31 grudnia) .... Szykuję pozew do sądu pracy. Pracowałem w tej firmie jako magazynier tyle, że w oddziale w Sosnowcu i ja takiej sytuacji nie miałem bo uczulili mnie żeby nie spóźnić się z oddaniem tej karty ewidencji pracy bo mogą potem być problemy z wyliczeniem godzin... Najwyraźniej "nata" miałaś(eś) jakieś zaległości.. Pozdrawiam!

nata

Zostaw merytoryczną opinię o SGP - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGP?

Kandydaci do pracy w SGP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGP