ATEX Sp. z o.o.

Opinie o ATEX Sp. z o.o.

Robert

Słyszałem, że Atex ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie coś więcej.

Jeśli ma pan wątpliwości dotyczące wynagrodzenia zachęcamy do odwiedzenia działu kadr lub rozmowy z kierownikiem.

Witam, pojawiła się oferta dla technologa. Widziałem, że ktoś wcześniej pytał o „klimat” na lakierni. W tym przypadku jaki występuje? Ciekaw jestem oceny osób zatrudnionych. Zauważyłem także w mile widzianych język angielski. Czy są organizowane z niego jakieś kursy pracownicze?

Spawacz
@Robert

Ja tam pracuje szef to w porządku gość.Firma nie oszukuje na godzinach ani na pieniądzach wszystko płaci legalnie,nic pod stołem,zapotrzebowanie na pracowników jest cały czas teraz w Godzikowicach buduje się nowoczesna hala.Warunki są dla spawaczy dobre tam pewnie jeszcze lepiej będzie.Jedyne złe to do dzisiaj nie wiem jak jest z tymi premiami raz taka a raz taka.Wiadomo nieraz człowiek się denerwuje na coś bo nigdy ani nigdzie nie jest idealnie.Czy polecam?raczej tak :)

Doda

Chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia na kontrolę jakości ,poszukuje pracy .

@Doda

Witam, aktualnie nie poszukujemy pracowników do działu kontroli jakości.

Dorota Nowy wpis
@ATEX Sp. z o.o.

Dzień dobry czy jest rekrutacja na kontrolera jakości ?

Nowy wpis

@Dorota

Dzień dobry, w aktualnej chwili nie prowadzimy rekrutacji

Oliwka Nowy wpis
@ATEX Sp. z o.o.

Dzień dobry. Kiedy można spodziewać się przyjęć dla kontrolerów jakości skoro obecnie ich nie ma? Chce się także zorientować czy obecnie trzeba mieć doświadczenie z pracy na tym stanowisku? Z wcześniejszych ofert wiem, że go wymagano

Nowy wpis

@Oliwka

Dzień dobry, obecnie wszystkie stanowiska są już zajęte, dlatego trudno nam określić termin wznowienia rekrutacji. Priorytetowo traktujemy kandydatów z odpowiednim doświadczeniem.

Klaudka

Hejka. Chłopak widział ofertę na produkcje z opcja na przyuczenie. Stawek nie ma podanych i zastanawiamy się czy to jest tak, że zacznie od minimalnej a potem dostanie podwyżkę? Jeśli tak to po jakim czasie?

@Klaudka

Stawka nie jest podana w ofercie, ponieważ jest to kwestia, którą preferujemy omówić indywidualnie z każdym kandydatem podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do złożenia CV.

Technolog produkcji

Rozmowa sama w sobie okej- konkrety z obu stron bez zbędnego owijania w bawełnę. Rozmowa 1 na 1 bez działu HR

-Doświadczenie -Wiedza z zakresu PPAP -Znajomość języka ( bez sprawdzania) Brak odzewu mimo deklarowanego czasu tygodnia i zapewnien o inf zwrotnej.

Robert

Słyszałem, że Atex ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie coś więcej.

Spawacz
@Robert

@Spawacz

Spawacz tego nie pisał, widać po ocenach. Robiłem z chłopakami i o dziwo ich opinia jest całkowicie odmienna. W szczególności jak mówimy o pieniądzach po za podstawą. Którą prezentują za premią uznaniową by wyglądała atrakcyjnie. Bez tej premii kwota już wypada bardzo słabo.

@Niepoprawny_Politycznie

Kwota wygląda słabo? Nie jesteś w stanie tego jakoś konkretniej wykazać? Całkiem poważnie po sześciu już latach nie udało się ogarnąć jak otrzymywać najlepsze premie? Jakie miały za Twoich czasów wysokości? Ciekawe czy rosną w czasie

Niepoprawny_Politycznie

Premia uznaniowa 15%, wciskają że jest to frekwencyjna. Bzdura, uznaniowa przez duże "U", z byle powodu zabierana.

@Niepoprawny_Politycznie

Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Chcielibyśmy potwierdzić, że premia przyznawana w naszej firmie jest faktycznie uznaniowa. Podczas rozmowy o pracy szczegółowo omawiamy zasady i kryteria przyznawania premii, aby zapewnić pełną przejrzystość.

@ Pracodawca
@ATEX Sp. z o.o.

Proszę zapoznać się z kodeksem pracy który mówi wyraźnie że premia uznaniowa nie posiada żadnych zasad jej przyznawana i zależy tylko od przełożonego który ją przyznaje, gdyż w momencie gdy są zapisane jakiekolwiek zasady staje się premią regulaminową która jest zapisana w umowie o pracę i wtedy pracownik ma prawo do tego aby dochodzić prawa do niej w razie gdy uważa że pracodawca bezprawnie go jej pozbawia .

@@ Pracodawca

Nie wiem tylko jakie zasady są spisane w umowie odnośnie tej premii, ponieważ jeszcze jej na oczy nie widziałem. Zastanawiam się czy ta sprawa była jeszcze omawiana na dniach w firmie? albo może na rozmowie teraz jakoś inaczej te szczegóły omawiają?

Potwiedzam to co Minionek napisał choć pracowałem tam dłużej(usunięte przez administratora)

Minionek

Niestety to prawda,rozpisałbym się bardziej i podał wiele przykładów ale muszę mieć dobrą wene ????myślę że na weekend będzie bardzoooo długi komentarz który by opisał wszystko ????brygadziści są w porządku (usunięte przez administratora) co do firmy to płaciła na czas i wszystko legalnie więc pretensje nie mam (usunięte przez administratora)

@Minionek

Ten wspomniany weekend raczej minął już? mnie to nic szczególnego się nie pokazało a tym samym zastanawiam się na ile to aktualne? ja dopiero będę się brał za podejmowanie zatrudnienia, na co powinienem zwrócić uwagę?

Minionek

Niepoprawny_Politycznie

Jeśli już ktoś chciał „zastosować” cenzurę, to jednak „administratora”. :D a te skriny co o nich piszesz to o co z nimi chodzi? tu na forum chyba nie da rady niczego dodać? A prócz głośnego mówienia to co się dzieje na tych halach już w kontekście pracy? od wiosny czegoś szukam i zastanawiam się czy nie mógłbym się przygarnąć?

Ludzie mają skriny zrobione jakie opinie dodawali a co moderatorzy ocenzurowali. A co na hali. Myślę że jak by ludzie pozbierali upomnienia na podstawie monitoringu to mogło być ciekawie . Jeśli możesz to nie idź tą drogą.

MINIONEK

Byłem pracownikiem tej firmy od 2016 roku i jeśli chodzi o wypłaty to zawsze były na czas i wszystko legalnie nic nie płacone pod stołem i praca była okej ale to na tyle pozytywów. (usunięte przez administratora) i przeglądanie kamer jest na porządku dziennym,układy,układziki,same zakazy i nakazy.Nie można nawet do innego pracownika się odezwać nawet w celach służbowych ani wyjść ze swojego stanowiska po wodę,tylko prosić magazyniera żeby ją przyniósł.Liczenie pracownikowi ile razy był w toalecie i ile czasu.Mam kontakt z pracownikami Waszej firmy i wiem że jest coraz gorzej i nic nie dało co powiedziałem w kadrach i nie zostało wyciągnięte żadne konsekwencje,więc w końcu postanowiłem napisać komentarz który i tak pewnie skasujecie i wszystkie negatywne wpisy. Więc proszę nie pisać proszę o kontakt z działem kadr w celu wyjść sytuacji bo wszystko jest zamiatane pod dywan.Opamiętajcie się bo niedługo nikt nie będzie chciał tam pracować a już ludzie się zwalaniają a nowi nie chcą przyjść,więc pomyślcie dlaczego....teraz jestem w porządnej firmie gdzie panuje świetna atmosfera i nie wiem jak mogłem tam tyle wytrzymać i jeszcze się podpisałem tak żebyście byli pewni kto to napisał.

Chciałbym przekazać pozytywną opinię na temat atmosfery jaka panuje między szarymi pracownikami jak również na linii szarak-lider na działach produkcyjnych. Natomiast negatywna opinia zaczyna się już stopień wyżej tzn brygadzista oraz kierownik. (usunięte przez administratora)

Zapraszamy do działu kadr. Postaramy się rozwiązać problem jaki Pan opisuje.

Niepoprawny_Politycznie

Zachęcamy serdecznie do wysłania CV, wtedy będziemy mogli umówić się na rozmowę rekrutacyjną podczas, której będzie możliwość rozmowy z Naszymi pracownikami i samodzielnej oceny "klimatu" który panuje. W związku z językiem angielskim zapewniamy kursy dokształcające.

Maja

@Adamuss A jaka ma byc atmosfera w korporacji podglądanie obserwacja ,rozliczanie czasu pracy,praca od dzwonka do dzwonka wyciskanie pracownika jak cytrynke,same zakazy ,zero rozmów i zapytań,ludzie ponurzy i smutni tak dołowani,takie podejscie góry tylko % produkcyjne się licża ,zakład przesiąknięty układami i układzikami od a do z ! Jak masz wybór to nie idz tą drogą !!!

@Maja

Jest Nam bardzo przykro że ma Pan takie odczucia w związku z pracą w naszej firmie, oraz że nie zostały one zgłoszone przez Pana do lidera podczas pracy. Zależy nam tak samo na dobrych wynikach jak na miłej atmosferze i przyjemnej pracy, świadkiem tego są Nasi pracownicy z długim stażem oraz fakt szukania nowych pracowników w związku z rozwojem firmy.

@Maja

@ATEX Sp. z o.o.

Pracuje na lakierni Od dłuższego czasu i jest coraz gorzej. (usunięte przez administratora)

@ja

Zapraszamy do kadr, w celu wyjaśnienia sytuacji.

@ja

Wyjaśniłeś może już te sprawę? Są oferty teraz w Internecie, na lakiernie do was także. ilu was pracuje tak w sumie i czemu ktoś jeszcze jest teraz potrzebny? Atmosfera mnie interesuje miedzy ludźmi przede wszystkim. Doświadczenie mam ale bez niego ludzie tez się dostają? Kto przyucza wtedy, kolega z działu?

@ATEX Sp. z o.o.

Cześć, czemu nie opisujecie jak się na wózkach pracuje? widzę ze jeden Pan się pytał o to z miesiąc temu. nie da rady o szczegóły? W jakim stanie są widlaki, jaka macie ogólna atmosferę? cały czas jest robota czy jednak zdarzają się przestoje?

Praca na wózkach widłowych i obowiązki dotyczące stanowiska magazyniera zależne są od konkretnego działu. Wszystkie wózki są sprawne i w dobrym stanie technicznym. Planiści dbają o ciągłość produkcji.

pracownicy

Na hali jest strasznie zimno. Zapraszamy wszystkich z biura do nas.

@pracownicy

Problem został zgłoszony do kierownika BHP, instalacja grzewcza działa w trybie ciągłym, temperatura na hali jest stale monitorowana.

@pracownicy

Bądźmy obiektywni, pracownicy biura (po za kierownictwem) to tak samo zwykli ludzie jak my na produkcji. Lecz ze względu, ze w biurze są też wyżsi hierarchią, plus sam szef wszystkich szefów. Tam zimno nie będzie. A produkcja w oczach kierownictwa nawet lepiej jak ma zimno, przynajmniej do roboty się wezmą zamiast stać. Będziesz zasuwać to będzie tobie cieplej.

Kiedy ostatnio Planista mógł być potrzebny? Zauważyłam, że wspomniano o tym stanowisku w jednym z ostatnich wątków, a z tego co widziałam w sieci chyba z 10 miesięcy temu była publikowana oferta? czy w tym przypadku istnieje możliwość na poszerzenie działu czy raczej należy oczekiwać jakiś zmian stanowiskowych by moc się zatrudnić?

Witam, aktualnie nie poszukujemy pracowników na stanowisko planisty.

@ATEX Sp. z o.o.

Witam, a czy prowadzą Państwo może staże w tej dziedzinie? Jestem osoba bez doświadczenia i od wiosny planuje zatrudnienie się. czy do tego czasu będą otwarte oferty dla osób początkujących?

Niestety nie przyjmujemy pracowników na staż

Lenka
@ATEX Sp. z o.o.

Staże nigdy nie było prowadzone czy po prostu aktualnie jest taki okres w firmie? dodatkowo zastanawiam się czy będą kiedykolwiek planowane? W sezonie letnim?

@Lenka

Nigdy nie prowadziliśmy staży

Witam. Mógłbym prosić o opowiedzenie w paru zdaniach, jak wygląda praca na stanowisku pracownik produkcji? Na początku jest się pod opieką innego pracownika? Do czasu przyuczenia? Znajomość rysunku technicznego jest niezbędna od początku, czy w tym temacie również jest czas na naukę? . @Pracodawca Z góry dziękuję za informację

@Kandydat

Pracownik produkcji zajmuje się obsługą maszyn do obróbki metalu (urządzenia manualne i maszyny zmodernizowane). Podczas rozmowy o pracę kandydat jest oprowadzany po przyszłym stanowisku pracy, aby móc zapoznać się z przyszłymi obowiązkami. Podczas pierwszych dni pracy zawsze czuwa nad pracownikiem lider, dopóki nowy pracownik nie nabierze doświadczenia. Znajomość rysunku technicznego nie jest niezbędna, lecz z pewnością będzie atutem podczas rozmowy o pracę.

@ATEX Sp. z o.o.

Jaka jest perspektywa czasowa dla takiego nowoprzyjętego pracownika aż będzie mógł się stać takim liderem? Wiadomo ze nie każdy ma te możliwość, bo pewnie stanowisk nie wystarczy… ale jeśli już to średnio po jakim czasie się awansuje? Jest to możliwe?

Obecnie wszystkie stanowiska kierownicze są zajęte, co może wpływać na ograniczenie możliwości awansu nowego pracownika. Brak konkretnej perspektywy czasowej, awans może zależeć od wielu czynników, takich jak wydajność, zaangażowanie, osiągnięcia, zdolności przywódcze pracownika oraz od obecnych potrzeb organizacji.

@ATEX Sp. z o.o.

Każdy nowy kierownik jest przy tym jakoś szkolony? Tak? zwłaszcza te osoby, które przechodzą awansem a nie poprzez zewnętrzna ofertę? swoją drogą jak obecnie wygląda dostęp do szkoleń dla wszystkich zatrudnionych? Są jakieś uniwersalne programy czy jednak wszystko zależy od działu?

Szkolenia w poszczególnych dziedzinach są organizowane zgodnie z matrycą kompetencji, a kluczowym elementem jest zaangażowanie pracowników oraz ich gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności. Kierownicy działów biorą udział w cyklicznych szkoleniach, które mają na celu doskonalenie ich kompetencji.

Kalo

Ktoś może powiedzieć jak wygląda praca dla wózkowych, magazynierów i jakie są widełki pracowe?

Zostaw merytoryczną opinię o ATEX Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w ATEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATEX Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATEX Sp. z o.o.