logo Atex

Atex

Oława

Opinie o Atex

anonim 2009-02-09 12:54:52
fajne zasady między pracownikami. Pensje na czas
gosc 2014-02-04 08:43:25
hej, czy ktos moze napisac cos wiecej o tej firmie, pojawily sie oferty pracy, wyslalm cv ale czego sie moge spodziewac, czy jest to praca dla kobiet, jakie warunki, zmiany, place??
kolo 2014-12-14 20:01:50
Ha ha dobre i tak pewnie te wpisy zostaną usunięte jak te co były wcześniej bo komuś porostu nie pasuje prawda
kolo 2014-12-17 22:59:40
No i wiedziałem że wpisy zostaną usunięte bo komuś prawda przeszkadza. Dalej to będą robić ale piszcie może nareszcie zrozumieją że trzeba szanować pracowników
ernest 2014-12-19 15:43:32
(usunięte przez administratora)ty nieudaczniku lepiej się zwolnij i poszukaj sobie pracy która jest adekwatna do twojego wykształcenia czyli do zwiku do czyszczenia kanalizacji
gość~~ 2014-12-19 16:56:21
Czyżby te dwa nieudaczniki płacili serwisowi gowork.pl za usuwanie komentarzy? A swoją drogą szkoda że serwis nie stosuje się do swojej UWAGI zamieszczonej na samym dole.Jak ktoś może się dowiedzieć o firmie i stosunkach panujących w zakładzie. Nierzetelny serwis!!!
kolo 2014-12-21 20:22:44

obraźliwe gesty
sarkazm
publiczne krytykowanie wyglądu
taktyka zastraszenia
zakaz robienia przerw pod groźbą utraty pracy
groźby ustne
używanie wulgaryzmów
stosowanie przemocy fizycznej
przymusowe zostawanie po godzinach pracy
zastraszanie zwolnieniem z pracy
taktyka pomniejszenia kompetencji
taktyka izolacji
taktyka poniżania
taktyka utrudniania wykonywania pracy
Mobbing może być działaniem bezpośrednim lub niebezpośrednim, tj. takim, w którym ofiara nie ma bezpośredniego kontaktu z osobą stosującą mobbing, a jedynie jest narażona na skutki jej zamierzonych nieetycznych działań.
kolo 2014-12-21 20:59:44
Sorry że to z Wikipedii ale niech ludzie wiedzą
WIKIPEDIA 2014-12-21 21:12:11
Według regulaminu WIKIPEDIA nie można wprost cytować treści. Można zamieścić link.
anonim 2014-12-21 21:37:29
ludzie jestescie wszyscy jacys nienormalni, Nie pasuje robota ? To won - zawsze mozna zmienic - jest wolnosc - dookola sa inne firmy jak ZWIK, JELCZ, DREMAT, STELWELD, JURCZAK - zobacz jak tam sie pracuje. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.
Swoje trzeba robic a nie przez cala zmiane ploty kto kogo gdzie i co. Zycia wlasnego nie macie czy co ? Żałosne .
Z opisów innych firm w okolicy wygląda na to, że wszystkie firmy są do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A najlepiej iść na linkę do firm za 1500 i nic nie myslec. W ATEX masz kase na czas, dostajesz tyle ile masz na umowie, a nic pod stolem jak to w innych firmach masz. Robic trzeba - tego nie zmienisz. Pozdrawiam zwyczajnych zwykłych ludzi którzy robią swoje i nie pitolą głupot na innych ;)
nike 2015-01-25 08:26:55
szukam pracy i przeczytałem opinie.Opinie są wporządku ale męczy mnie to że też zostały usunięte.Niech ktoś napisze co tam się dzieje,czy warto iść tam do pracy?Proszę o rzetelne informacje o firmie atex
pracownik 2015-02-09 14:07:29
Opinie są różne tam gdzie 5 polaków tam 5 opini.Ja pracuje od nie dawna i myślę że firma jest ok a pracować trzeba czy tu czy gdzie indziej i nie ma co patrzeć na innych co piszą i co mówią ,pozdrawiam :)
zxcv 2015-02-13 19:21:58
Witam chciałbym się zapytać jak wyglądają wynagrodzenia w tej firmie czy warto składać papiery ?? czy są jakieś dodatki świąteczne lub wakacyjne ??
DO "pracownik" 2015-02-22 08:36:52
TWOJA OPINIA JEAT NIEPRAWDZIWA W FIRMIE ATEX PRACUJE SIĘ OD 7 DO 15 A TY PISZESZ W PONIEDZIALEK O 14.GŁĄBIE JAK PISZESZ TAKIE RZECZY TO ROB TO Z GŁOWĄ. TY W TYM CZASIE NIE PRACOWAŁEŚ I NIE BIJ PIANY ŻE TAKI PORZĄDNY JESTEŚ BO LUDZIE JUŻ DOMYŚLĄ SIĘ SKĄD WYCHODZĄ TE WYPOCINY
DZIAŁ PRODUKCJI A 2015-03-20 17:39:13
Nie znam ptaka co by robił we własne gniazdo. Nie rozumiem Waszych rozmów które przeprowadzacie między sobą ile to niema zakładów jak tam jest dobrze, a tu jest źle, przecież każdy ma prawo wyboru nikt nie jest uwiązany. Nie oczerniajcie Firmy bo to jest jedna z kilku Polskich rozwijających się Firm. Jeżeli pracujesz w firmie ATEX i się wypowiadasz negatywnie to się zastanów czy nie wypowiadasz się o samym sobie i czy nie masz jakiegoś problemu ze sobą. Ps. Według mnie to szacunek dla Szefa który budował Firmę od podstaw i pokonał kryzys który zrujnował nie jedną firmę. I jeszcze jedno pisząc że to syf, zadaj sobie pytanie kim jesteś.
Karol 2015-03-30 05:34:22
Tak masz rację Kolo ale co zrobić wszyscy się boją głośno o tym mówić.
KOMUNA POWRACA
pracownik 2015-04-01 18:45:01
mała zmiana makijażu
xxx 2015-05-30 19:48:43
Super wynagrodzenia ,dobry kontakt z kierownictwem,składacie CV warto próbować i zostać pracownikiem w firmie ATEX
Kolo 2015-06-20 19:00:47
Dobry kontakt z kierownictwem - dobre.
ATEX 2015-10-02 21:52:02
W atexie na razie żałoba zobaczymy co dalej.
Koło 2016-02-04 16:47:18
Dyrektor (dyktator) to takie małe dziecko któremu ktoś ukradł wiaderko z piaskownicy właśnie tak się zachowuje no i do tego jest fałszywy gada głupoty na ludzi poza ich plecami i już szkoda słów zresztą wszyscy o tym wiedzą oczywiście poza szefostwem
bzyk 2016-02-19 06:49:04
Ja pracuje tu od niedawna i widzę co się dzieje. Dyrektor obstawil się nierobami, zresztą on też nim jest
Otto 2016-02-21 19:02:14
A pastowany kaban to kto to??
szwejk 2016-04-03 19:10:44
Kaban,Kaban popraw się.Kto cie tu trzyma i po co?Przecież ty całymi dniami nic nie robisz.2godz.max pracujesz a resztę dnia przełazisz.Mało ci tego to przychodzisz w soboty żeby nabić godzin.Jesteś 5.piszesz sobie 6.Nie wstyd ci ze inni muszą trać na ciebie?Ja zrobiłbym wgląd w twoją kartę pracy i wywaliłbym cię na bruk.Najlepsze jest to że wszyscy to widzą a każdy przymyka oczy. :)
ludzik 2016-06-07 19:31:11
Powiem tak.Mleko się rozlało.Kierownik tłoczni,ten z pierwszej łapanki przeszedł samego siebie. To co zrobił nadaje się do prokuratury lub inspekcji pracy. Jak można dosłownie ukraść pracownikowi detal i schować go u siebie,po to tylko źeby go udupić.Bzdurne tłumaczenie że chciał sprawdzić czy dobrze liczy nie ma pokrycia w sobie. pytanie tylko czy działał sam czy z czyjegoś polecenia?Czy zdaje sobie sprawę z tego co przewiduje za to kodeks karny?Wydaje mi się że nie bo gdyby trochę pomyślał jeden z drugim to strach by mu nie pozwolił. Za takie haniebne zachowanie teraz tylko nagana z wpisem do akt i zabrana premia na 3 miesiące.I niech całuje po rękach bo inny wywaliłby na zbity pysk.
Kolo 2016-06-08 06:50:19
Przecież dobrze wiecie że to jest marionetka kierowana przez dyrektora to nic nie da
g 2016-06-18 19:12:20
@ludzik to jakaś masakra jest, jesli to prawda!!! :O
Zostaw swoją opinię o Atex - Oława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atex