Elmo S.A

Żelków Kolonia

Opinie o Elmo S.A

2009-02-08 15:46
Fajna firma, organizują szkolenia z j.angielskiego. W Siedlcach to rzadkość. Dyscyplica trochę daleki dojazd do okolo 5 km do Siedlec.
Tp 2012-01-05 19:33
Praca w charakterze telemontera wyczerpująca, jakby zarobki stosunkowo były podniesione to stało by się sprawiedliwie. Za mała stawka dla pracowników do podwarszawskich powiatów które robi Elmo jak Grójec, Mińsk.
monter 2012-07-08 12:31
to samo co w relakomie, pazerny zarząd i niewolniczy tryb pracy oraz dziadowskie pobory
jan 2012-12-03 23:22
to gdzie teraz pracujecie chlopaki???
elmus 2015-05-10 09:04
Witam, może się i ja wypowiem na temat Elmo firma jak najbardziej ok lecz przed zatrudnieniem oferowali większą kwotę na start juz przy podpisaniu umowy o 100 zł mniej a to jest dużo jeśli ktoś dojeżdża . Ogólnie firma wypłacaLa na czas lecz mam bardzo duże ale nie płacą za delegacje za dojazd tez nie zapłacili a na szkolenie miałem ponad 100 km w jedna strone , po interwencji z kadrami rozmowa z strasznie nie miłym pracownikiem kadr miał pretensje , że czegoś od nich chcem Mial sie ze mna skontaktowac do dzis telefonu nie dostalem poprostu olewaja pracownika jak chca .Ogólnie atmosfera w firmie niezbyt przyjemna. Przy wypłata brakuje poklikaj nie zapłaconych nadgodzin. Temu kto ma zamiar zaczynać prace w Elmo to radzę się zastanowić , lub po podpisywaniu Umowy zadajcie więcej kasy na umowie Bo te 200 zł premiera to dostaniesz kilka kar a tojest nieuniknione w tej firmie i premie brak.
dziadbud-dramat.cf 2015-06-24 16:51
sprawdź też opinie o tej firmie na obiektywnym forum - dowiesz się więcej na >(usunięte przez administratora)
naz 2016-05-20 17:39
@ro nie tylko stabilność. Ta firma szybko się rozwija.Poszukują elektromontera, dyspozytora i wiele innych
Zostaw swoją opinię o Elmo S.A - Żelków Kolonia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmo S.A