Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

yyyyyy

może by było lepiej ale ciężko nie widzieć takich ludzi,ja norme muszę zrobić, a oni spokojnie i na luzie się opiepszają, i dostają tyle samo co ja

nie lepiej miec wszystko w czterech literach, robic swoje i nie ogladac sie za siebie?

hmmm..... no to jak sobie tłumaczyć sytuacje o których mowa wcześniej??? jeden z drugim albo jedna z druga zielonego pojącia nie mają o tym co robią,normy nie wyrabiają, ewentualnie puszczają braki,i jeszcze oburzeni jak się im zwróci uwagę bo oni lepiej wiedzą,czują się pewnie i tyle! nikt bez protekcji nie ma lekkiej roboty! a na dodatek niektórzy donoszą.

anonim - 2011-01-27 09:09:51 Poprzyjmowali nowych... katastrofa, sama rodzina kierownictwa, nikt, nigdzie się nie wyrabia, a ciebie człowieku by zajeba..i za brak normy. A co do miłej atmosfery to jak teraz idziecie do biura to włączcie sobie zawsze dyktafon w komórce wcześniej-polecam. Pozdro (byle do postoju) [usunięte przez moderatora] głupoty z tą rodziną...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Naiwny

anonim - 2011-01-10 23:49:26 Muszę stwierdzić, że od około dwóch miesięcy atmosfera w pracy się poprawia. Każdy robi swoje i jest git :) Istotnie jest git. Bardzo miła atmosfera była kiedy podpisywałem "upomnienie ustne" za L4. Jak w tym roku zachoruje to pewnie Naganę mi w akta wpiszą albo dyscyplinarkę dostanę. Rozumie że np. taki Mopmann może sobie z gorączką nowe usprawnienia wymyślać, chory na celi długo nie jest w stanie wytrzymać. Zdaje mi się że bystrzaki z biura chcą się pozbyć pracowników ze stałymi umowami i tylko szukają pretekstu.

yyyyyy

blee nie martw się i Twoja kolej kiedyś przyjdzie ;).

Anonim! Jeżeli uważasz ze jak baby zapierniczaja na ducato, na gazie i na gp a młode, leniwe i silne świeżaki spokojnie stoja na asystach i geficie jest git,to życzę Ci bardzo szczerze żebyś chociaż dostał porządnie po tyłku,i to tak że następnym razem zanim napiszesz takie głupoty pomyślisz co piszesz. A z innej beczki ciekawe kiedy kierownictwo zauważy i doceni zaangażowanie stałej kadry bo dla niektórych nowych kolegów nawet asyst jest zbyt męczący.

mała

Tak ma być, małe cele na montażach maja byc tzw szybkimi celami czyli zamiast trzech osób będą pracowały dwie osoby a normy nie wiem jakie ale chyba mniejsze bo nie ma szans wyrobic takiej samej normy.

koleś ty chyba nie wiesz co piszesz, pewnie cie wywalili albo co innego, kadra niewykształcona,

widze ze humor dopisuje :) :) :)

bleee

Nowy Rok!!! Nowe NORMY!!!

Wesołych Świąt :)

Prezes hala 41

Jutro maja byc rozmowy na temat premii swiatecznej

sam sie przekonasz

bleee

Matador6 - 2010-10-19 23:25:09 nawet na prawo jazdy nie mam a co dopiero wózek, po pierwsze kółka skręcają się nie te co w aucie, to trudna sztuka opanować takie bestie ;-) poza tym na kogoś musi być, wózkersi, kontrola jakosci. same [usunięte przez moderatora] :-) trzeba się było uczyć

Matador6

nawet na prawo jazdy nie mam a co dopiero wózek, po pierwsze kółka skręcają się nie te co w aucie, to trudna sztuka opanować takie bestie ;-) poza tym na kogoś musi być, wózkersi, kontrola jakosci. same [usunięte przez moderatora]:-)

robol

@biuro - 2010-10-18 11:58:59 to wy umiecie komputery obsługiwać? to wy w biurze potraficie czytać teks ze zrozumieniem jego sensu

bleee

do Matador6 coś Ty się tak wózkowych uczepił? zrób kurs na wózek (nic prostszego). jak szukali wózkowych to nie było chętnych na magazyn a teraz się czepiasz...

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.