Welmax

Opinie o Welmax

dostalam propozycje pracy jako handlowiec zna ktos warunki zatrudnienia jak to wyglada??

żabka

możesz nie mieć w ogóle doświadczenia nawet, ale ważne żebyś miała dobrą wymowę, bez jąkania itd. Ja też tam poszłam bez doświadczenia ;)

żabka

To już w sumie jak na loterii... ;) każdy nowy pracownik (prawdopodobnie żeby odrazu nie rezygnował) ma na początku udane a później...różnie bywa ;p Jak będziesz po rozmowie to daj znać też jestem ciekawa czy się coś zmieniło :D i powodzenia.

żabka

Hmm...ogólnie z miłą chęcią nie dają wolnego zwłaszcza jeśli często się chce brać, ale ogólnie nie jest źle,jak naprawde potrzebujesz to raczej można się dogadać. Tylko niezbyt często ;) a Ty już złożyłaś tam Cv? idziesz na rozmowę?

żabka

jeśli pokazy są "zielone" czyli udane to wtedy im większy wyrobiony limit, tym większa premia ;) Dlatego mówię, ogólnie da się zarobić i myślę że warto spróbować, wiem, że są osoby które pracują tam już dość długo i udało im się zdobyć umowę o pracę więc zawsze jest jakaś szansa (zwłaszcza jeśli polubi Cię kierowniczka ;p) Cieszę się, że mogłam pomóc :)

No to powiem szczerze że szkoda jeśli chodzi o tą umowę. To może są jakieś premie np. jak się wyrobi sporo ponad limit?

żabka

Heh bo na początku kazdy ma dobre wyniki...a potem nagle dziwnym trafem wychodzą same nieudane ;) To po pierwsze, po drugie trudno wytrzymać psychicznie, bo tak na prawde nie wiesz ile zarobisz, jest stres bo musisz zrobić limit itd. (usunięte przez administratora)

No to już wiem trochę więcej. A ta praca w Welmax w Poznaniu to dlaczego nie nadaje się na stałe?

żabka

Gdy pracowałam w tej firmie to podstawa wynosiła ok 1100zł (stawka była godzinowa). Do tego dochodziły premie za udane pokazy + (obowiązkowe lub nie) soboty płatne 10zł na rękę za godzinę. Można było też przychodzić wcześniej do pracy i to też było doliczane do wypłaty. (jak się miało szczęście to można było zgarnąć w miesiącu ok 3000zł wypłaty). Jeśli chcesz sobie zarobić i nie szukasz czegoś na stałe to polecałabym, ale serio nie wiem jak tam jest teraz, chociaż wątpie aby było tam tak źle jak tu piszą? Pozdrawiam

żabka

A chodzi Ci o pracę jako przedstawiciel czy telemarketer? Pracowałam tam kiedyś na telefonie...Mogę odp na Twoje pytania. I o jakie miasto Ci chodzi? Z tego co widzę to dużo się zmieniło chyba.

pracownik2

Jest Doba "internetu"zgodzę się,ale jak małe dzieci na gadu-gadu się zachowujecie, w rzeczywistości każdemu z tych co tutaj pisali obraźliwe posty nie starczyło by odwagi, żeby powiedzieć to komuś w oczy. Czyli tchórze? myślę że tak! Strach przed 2-gą osobą nie pozwala im wypowiedzieć się w rzeczywistości, tak więc siedzą w tych swoich ciemnych pokojach i wypisują jakieś bzdury, by czuć się dowartościowanym? lepszym? Ale tak nie jest, to tylko wasze złudzenie! jesteście ludźmi o poziomie ZNACZNIE niższym niż "normalni" ludzie, którzy potrafią rozmawiać "oko w oko". ps. też bym był/a zła gdyby mnie zwolnili, ale za nic nie zwalniają...

:))

tak to jest jak się osobę bez doświadczenie awansuje na stanowisko menadżera w nagrodę za to że się " ładnie ubiera" :) najpierw zwalniają za nic a potem ludzi do pracy nie mogą znaleźć

Aha. No ale naprawdę jest zastanawiające to z tymi stawkami. A czy w Welmax jest praca zmianowa? Jeśli tak to napiszcie w jakich godzinach są. Coraz bardziej zastanawiam się czy wysłać aplikację tam.

Pracowalam/lem tam jakis czas i te stawki sa od poczatku istnienia firmy. Poprostu firma mysli,ze tak jest dobrze i tyle. Stawki raczej nie ulegna zmianie. A czemu sa takie rozne co do tego to z tym pytaniem do prezesa

A nie bardzo rozumiem dlaczego w inne dni tygodnia jest inna stawka. Powiem tak jest to dla mnie dziwne i nigdy się nie spotkałem z czymś takim. A wiecie może dlaczego jest coś takiego a nie w każdy dzień taka sama stawka?

A na ile jest ta umowa zlecenie? Bo zdarzają się firmy że taka umowa jest podpisywana na miesiąc i przedłużana. Rozumiem że nowi pracownicy to dostają na początku mniejsze normy tak? Bo trzeba się jakoś wdrożyć

@

(usunięte przez administratora) normę wyrobisz jak dostaniesz dobre pokazy ale to łud szczęścia

Ale czy wyrobienie tej normy to jest wogóle realne? Czyli z tego co piszesz wynika że nie bardzo opłaca się robić nadgodziny w Welmax tak? A jak tam wygląda sprawa z umowami? Jak możecie to napiszcie jaką dają i czy jest szansa na umowę o pracę?

a te soboty i nadgodziny to są jakoś ekstra płacone w Welmax? Piszesz o tym wyrobieniu normy a czy są jakieś realne szanse na to że się ją wyrobi. No i moje kolejne pytanie jak się wyrobi normę to jaka jest kasa?

@

nie polecam (usunięte przez administratora). praca od 9 do 17 i 11 do 19 plus od czasu do czasu nadgodziny i 2 soboty w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welmax