Welmax

Opinie o Welmax

beatka

Ja ma wrażenie, że większość narzekających chciałoby, żeby było lekko, przyjemnie i dobrze płatnie. Ale jak to się mówi bez pracy nie ma ... pieniędzy. Praca w firmie Welmax najłatwiejsza nie jest, ale jest to specyfika pracy handlowca. Zarobki są adekwatne do włożonego wysiłku.

hania

zastanawiam sie nad ta placa bo PABUGa piszesz,ze jest rozliczanie godzinowe to ile mozna zarobic dziennie?ktos jeszce pisal o zielonych i czerwonych pokazach to ile mozna zarobic?ile mozna miec tych czerwonych pokazow?i co zwalniaja?teraz jest ciezko o prace,wiec walka o pokazy to znaczy,ze samemu sobie wybierasz co dzwonisz?a limit dzienny jest jakis co trzeba umowic?dziekuje za pomoc

aabb

a czy ktoś wie jak to jest w welmaxie w słupcy? tez nadgodziny?

Olga

Od 3 miesięcy pracuję w Welmax-ie, jest to praca pełna wyzwań i pewnie dlatego bardzo ją lubię. Poznaję nowych ludzi, nowe miejsca, nie jest to praca nudna, bo ciągle coś się dzieje. Płaci się od wyników, myślę, że to sprawiedliwe zarobione pieniądze.

nowy234h
@Olga

Witam, mam mieć rozmowę dlatego wolę wpierw zapytać obecnych pracowników o pewne warunki. 1. Jak wygląda sytuacja z samochodem i paliwem do niego? 2. Jak wygląda zdobywanie potencjalnych klientów. 3. Jak wygląda rozliczanie wynagrodzenia? Poproszę o konkretne odpowiedzi i ewentualnie inne ważne informacje za co z góry dziękuję.

marta

pracuje jako handlowiec w welmaxie od pół roku i w koncu jest to praca ktora daje mi satysfakcje, nie lubię sie nudzic, a tutaj na to miejsca i czasu nie ma, atmosfera jest w porządku, a wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy, czyli coś co mi odpowiada

PAPUGa

praca w welmaxie we Wrześni nie jest najlepsza, nadgodziny, mała kasa, praca w soboty, w tygodniu do 19.00, stawka godzinowa, wypłata uzależniona od wyników

Zdegustowani pracą w Welmaxie są pewnie osoby, które dużo krzyczą a mało robi, a do tego liczą na to, że wynik się sam zrobi... W Welmaxie płaci się za efekty i zaangażowanie. Ja lubię kontakt z ludźmi, sprzedaż, lubię osoby z którymi pracuję, nie tylko na stopie zawodowej ale również prywatne.

Milka

Nie każdy może pracować jako sprzedawca, naprawdę trzeba mieć predyspozycje do tego, chęci i najważniejsze lubić swoją pracę. Zdecydowanie wtedy przekłada się to na wyniki sprzedażowe i zarobki. Dla mnie Welmax to dobry pracodawca, ale ja lubię typ pracy gdzie zasady są jasne, to ile zarobię zależy od włożonego przeze mnie wysiłku.

maja

Pracuję w handlu już parę lat i wiem, że jest ciężko. To nie jest robota dla wszystkich. W welmaxie za całą pewnością łatwo nie było, ale tak jest w tym zawodzie.

AnkaKowalska

W Welmax pracuję od jakiegoś czasu, szczerze polecam, jest to praca pełna wyzwań, dla ambitnych ludzi, atmosfera bardziej niż przyjazna. Zarobki zależą ode mnie i mojego wysiłku jaki wkładam w pracę, a to mi bardzo odpowiada

Mała_Mi

W firmie Welmax pracuję od kwietnia. Jest dużo pracy, jak w większości firm trochę stresu. Jednak ja się cieszę, ze w ogóle mam pracę i możliwość zarobku.

gość

Ja jestem zadowolona z pracy w Welmaxie, zarobki adekwatne do włożonego wysiłku. Owszem wiąże się ze stresem i nerwami, ale która praca się nie wiąże?

Pracuję w Welmaxie ponad pół roku. Jak to w sprzedaży, raz jest lepiej, raz gorzej. Trzeba się starać, robić plan, jestem ambitną osobą, ta praca jest dla mnie idealna.

gość 378

Czy ktoś z byłych pracowników, o samym przygotowywaniu pracowników do prezentacji, co należy mówić klientowi żeby kupił produkt, jak i gdzie odbywa się szkolenie pracowników, czy jest ono darmowe, ile należy sprzedać, aby zasłużyć na zielony pokaz i czy jest jakieś minimum utargu bez którego nie wolno pokazywać się w firmie?

co to znaczy że w firmie Welmax nie da się dowiedzieć prawdy? czy ta firma oszukuje swoich pracowników?

Dzień dobry czy pracuje ktoś obecnie w Welmaxie i może powiedzieć czy to jest rudna praca i czy trudno sprzedac taki produkt zeby zarobic duza premie

Przełożeni jacyś normalni?

abcdefgh

anonim - 2013-07-11 17:58:49 wiecie coś w temacie zatrudnienia w Welmax? o jakiś przyjęciach słyszeliście czy raczej na razie nie ma na co liczyć?cały czas ktoś się zwalnia, lub jest zwalniany, więc cały czas zatrudniają ..

Mam pytanie dostałam propozycje pracy w welmax jako PH wie ktos jakie warunki i jaka kasa?? to prawda ze po 3 miesiacach jest umowa o prace ?prosze o odpowiedz jak ktos wie

ja pytam o warunki a nie o to czy to pierwsza praca zna ktos warunki na jakich pracuja Ph i ile mozna zarobic???

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welmax