Welmax

Opinie o Welmax

czytająca

tak czytam czytam od pewnego czasu i sie przyglądam...Ludzie idą poprostu tam gdzie im lepiej nie rozumiem wiec wpisu wymienionego wyżej który zalatuje zazdrością:)ludzie wiedzą po co przychodza do takiej pracy i jaki jest cel ich pracy, nie uczy sie księdza modlić.

WYZWOLONA

Ludzie na Norwida to bajka 0 stresu ,zadnych podsluchow i naslochow.A koordynatorki to zajebiste o odczuciach ludzkich babki!!No i zarobki ludzkie.

bzdura
@WYZWOLONA

taaaak, z pewnością niczego nie wymagają i za nic dużo płacą, a firma się utrzyma na rynku tylko dlatego, że sa fajne babki - bo przecież telemarketerzy są zdolni sami z siebie i nie trzeba ich wspomagać (np. poprzez odsłuchy rozmów...bo przecież wtedy wyłapuje się najwięcej błędów)...

marta

tak? jasne że wiem, to cieszę się, wielkie dzięki za info:) Pozdrawiam

Pati

Na norwida jest fajnie i fajne są zarobki, super atmosfera:) tam gdzie rossa kiedys byla nie wiem czy wiesz

marta

szukam pracy w telemarketingu,mam 2 lata doswiadczenia w w/w pracy.Jak ktoś zna maila do Welmaxu to niech mi poda to wysle swoja aplikacje bo nie wiem gdzie szukac .Pozdrawiam Marta Gorna.

ollores

Dajcie na luz nie dla Was ta praca.Roboty z was zrobia do dzwonienia 3/4 ludzi z tad poszlo do innej firmy aby miec ludzkie zarobki i ludzkie traktowanie.Porazka i jeszcze raz porazka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Klara

@maciej: to witaj w klubie, ja tesz jestem świeżutka absolwenekta stosunków międzynarodowych i europeistyki w Poznaniu. I tesz szukam pracy od dłuższego czasu, póki co bez skutecznie. Nie wiem z czego to wynika... Nieważne. Widziałam, że wciąż jest aktualna ta oferta na konsultanta ds. sprzedaży. Jakby tak patrzeć na wymaagania to się łapię na tę pracę bez problemu, tylko jedna kwestia - napiszcie czy ten język rosyjski jest na rozmowie kwalifikacyjnej jakoś weryfikwoany w szczegolny sposób? Nie mam żadnego certyfikatu, po prostu nauczyłam się języka rosyjskiego, bo mój narzeczony pochodzi w Pietropawłowska, a zę mam dryg do języków to podobno gadam jak native speakerka :). Jak ktoś wie niech da znać prędko.

Maciej

O kurczę, a ja jestem świeżo po studiach i chciałem właśnie sie zaczepić gdzieś w telemarketingu, myślałem o tej firmie bo chyba jest dosyć popularna ( ze słyszenia, od innych) ale jak tam jest tak niefajnie to chyba poszukam czegoś innego:) może mi polecicie jakąś firmę telemarketingową gdzie jest spoko?

zadora

ja pierdziu robie tutaj od niedawna ale tutaj jest masakra,czy ktos moze mi polecic jakas fajna prace w telemarketingu??(usunięte przez administratora)

do ma

hej ma jeśli szukasz dobrej pracy w Poznaniu zapraszam do kontaktu podaj swój adres a ja do Ciebie napiszę

Jacek
@do ma

Czekam na taką prace. jacektmobile@wp.pl Napisz proszę....

qwerty

Jasne że można, można nim jeździć na wakacje,robić przeprowadzki, podjeżdżać na imprezy, wypożyczać na wesela, chrzciny i komunie dodatkowo dorzucają jeszcze złotą kartę kredytową by móc tankować bez końca i karte stałego klienta na kawę w starbucksie. Spoko polecam ta robotę.

lola

popieram że nieźle się sprawdza jako listonosz ;)

gośka

ja też szukam pracy po filologii, mam doświadczenie dwa lata przy obsłudze klienta rosyjskojęzycznego w hotelu trzygwiazdkowym. Ale najbardziej mnie zastanawiają niektóre opinie o dużym tempie pracy.

filolog rosyjski

Konsultant ds. sprzedaży w Poznaniu to może być dobra fucha. Po filologii rosyjskiej w Wielkopolsce no nie ma pracy po prostu za dużo, daleko od granicy. A tu widzę, że szukacie człowieka, który ogarnie sprzedaż po polsku i rosyjsku. Piszę się na to.

Damian

A to prawda ze wasza firma upada? słyszałem ze źle sie dzieje

qwerty

no to teraz dopiero w tej Wrześni się dzieje...

qwerty2
@qwerty

ej nie pochwalisz się co tam się wyprawia, każdy jest ciekawy:) nawet nie wiesz ilu ludzi czeka na te wiadomości

biker

no to nie wiem w takim razie kto zgadza się na tego typu warunki... przecież to jest poniżej wszelkiej krytyki

menager

mam pytanie czy jest ktoś kto poszukuje pracy z wojew. małopolskiego, podkarpackiego czy lubelskiego?

fanka

grubo, ale to prawda

xxxxxx

Bez premii max (usunięte przez administratora)zl

xxx
@xxxxxx

To kicha

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welmax