Welmax

Opinie o Welmax

oooooooooooooo

gabrysia - 2013-05-20 23:27:27 mam pytanie,kiedys pracowalam w jako telemarketeka,zastanawialam sie aby powrocic do tej pracy.....czytam poinie o tej firmie i sie wystraszylam......ale zawsze uwazalam,ze trzeba przekonac sie na wlasnej skorze,ale czy ktos sie oientuje co to sa zielone i czerwone pokazy?dzwoni sie zawsze samemu pokazy i wtedy przelozona ocenia skutecznosc czy jak?i pytanie jeszcze czy siedzi sie ak dlugo w przcy az sie nie dokonczy pokazu? dziekuje za szczere odpowiedziczerwone pokazy to są pokazy nieudane, zielone = udane ( czyli osiągnęłaś odpowiednia pułap sprzedaży na pokazie), w pracy siedzisz średnio 8 h, a jeśli nie jesteś wstanie sama skończyć w odpowiednim terminie pokazu to reszta Ci pomaga ;). strach ma wielkie oczy, ale nie jest źle. przyjdź i się przekonaj:)

gabrysia

Czytając te opinie powiem szczerze śmiać mi się chce. Wiadomo że te opinie wystawiają osoby które zostały zwolnione i po prostu tutaj wylewają swoje żale i tyle... A odnośnie pracy w welmayxie to wcale nie jest tak źle. Wiadomo nigdzie lekko nie jest ale jak się chce to można naprawdę dobre pieniądze zarobić,trzeba się starać i tyle. Natomiast co do menagerek to moim zdaniem robią to co muszą i starają się jak tylko mogą

TakiJeden

Jezu ludzie ale wy jesteście... Psioczycie i psioczycie na tą firmę. Jest jak jest ale teraz z praca ciężko. Dla nie których widzę że lepiej lenić się w domu niż iśc pracowac... Tak najlepiej jak by dali wam prace typu 8 godzin siedzenie za 10 zł netto nie ? Jak twierdzicie ze w welmaxie jest zle zapraszam do pracy typu na produkcje itp. Co za ludzie.......

julianna

a ten telemarketing jest we Wrześni czy na Wieruszowskiej w Poznaniu ? I jeszcze jedno pytanie o strukturę Call center - te menadzerki to osoby zarządzające call center czy zespołami w cc ? czy jest ktoś kto zarządza całym call center ? z góry dziękuję za informację

Fakt faktem jest to praca stresująca, gdzie każda chciałaby mieć jak najwięcej zielonych pokazów... ale wiadomo, że każdy ma lepsze i gorsze dni jak w pracy tak i w życiu prywatnym... Ale nie można się poddawać tylko zmotywować i walczyć dalej... a jeśli Wy będziecie pisały same negatywne opinie, to wiadomo że nie jest to dobre wyjście. A po drugie pisanie takich komentarzy zniechęcają tylko do tego aby nie pracować w tej firmie i nie wiadomo jak straszna jest.. Nie jest to dobra droga, bo przyszłych zleceniobiorców będzie coraz mniej a tu nie o to chodzi, ponieważ same twierdzicie że nie chcecie nadgodzin. A jeśli są do zrealizowania pokazy, to trzeba zrobić. Taka jest praca i trzeba się podporządkować jak w każdej innej... a jeśli nie chcecie pracować to zwolnijcie się i nie obniżajcie skuteczności innym osobom. Jeśli chodzi o menagerki wykonują swoją pracę najlepiej jak tylko mogą, gdzie w skład tej pracy wchodzą właśnie m.in. zarządzanie zasobami ludzkimi. Wiadomo, że nikt nie będzie trzymał pracownika który ma dużą ilość czerwonych i nic nie próbuje z tym robić... Pozdrawiam:)

Teraz na temat, bo naprawdę powiało przedszkolem, tak więc praca w firmie Welmax: praca od poniedziałku do soboty, z godzinami to bywa różnie( naprawdę wyjątkowo rzadko zdarza się by było to mniej niż 8 godzin!),co do nadgodzin, kłamstwem jest że wszyscy je mają, grupa która wywiązuje się z terminami, nadgodzin nie ma obowiązkowych. Reszta gdyby się wzięła do roboty, a nie płakała na gowork-u i narzekała, tez by tak miała. ( przynajmniej tak mi się wydaję:) ). Faktem jest , że można szału dostać, jak człowiek cały miesiąc, naprawdę pracuje a tu mu jeden pokaz decydujący nie wychodzi i (usunięte przez administratora) bądź więcej przelatuje mu koło nosa. Albo ma 100% zielonych pokazów i niestety nie osiągnie limitu osób, to muszę się zgodzić, że oszaleć można. praca jest stresująca(jeśli komuś na pracy zależy), bo po 1. wiadomo, ze nikt osoby której wciąż nie idzie, trzymać nie będzie, zresztą siedzieć tyle godzin w pracy , starać się (a tu Ci wmawiają że Ci nie wychodzi bo masz wszystko gdzieś) i jeszcze premii nie uzyskać, to naprawdę jest masakra. Jedno trzeba przyznać, że tak jak mamy w umowie wypłata zawsze jest do 10 każdego miesiąca. (praktycznie zawsze przed). gdyby nie znieśli tego najmniejszego pułapu, to wydaje mi się, że nie było by tych dolin i załamek. no niestety nie można mieć wszystkiego. a co do menagerek, robią swoje i tyle. jak dla mnie jak komuś jest tak bardzo źle, to lepiej niech się zwolni i tyle. Po się laski męczycie. (usunięte przez administratora).(prosta zasada) ps. nie jestem zdesperowaną, niepełnosprawną,samotną matką, a i nie mam renty, ani emerytury, także zwyczajne osoby też tam pracują. Nie powiem, czasem jest ciężko, czasem ma się dość i ma ochotę rzucić to wszystko, ale bądź co bądź to moja praca i biorę to wszystko na dystans. Jak będzie mi tak wszystko przeszkadzać jak Wam, to po prostu się zwolnię. pozdrawiam

maraton

nieprawda, garnki sa super i za nieduże pieniazki w poruwnaniu z zepterem czy filipiakiem . .tylko trzeba wiedziec co sie chce kupić. A posciele, hmm . . .moze i mozna kupic taniej, ale ja jeszcze nie widziałem prawdziwej wełny sprzedawanej w marketach

zdziwiona

Chciałam się zatrudnić w tej firmie i przyznam szczerze na początku wszystkie te Wasze opinie, odepchnęły mnie tylko od tego pomysłu. Zastanawiam się teraz jednak, czy mam do czynienia z faktami na temat Welmax -u, czy może wszystkie opinie na temat tego miejsca pisze jedna zdesperowana osoba, która została zwolniona bo nieodpowiedzialnie i lekceważąco podchodziła do pracy. Dziwią mnie same negatywne opinie na temat firmy Welmax,bo z tego co wiem pracuje tam bardzo dużo osób. Po sposobie wypowiedzi na niektóre tematy wnioskuje że firma Welmax za Wami nie płacze, co jest pocieszające. Nie chciałabym współpracować z osobami, które psioczą na wszystkich jak kwoki w kurniku...

mała

Mam pytanie do osób pracujących w firmie Welmax.Mój mąż otrzymał po raz drugi propozycje pracy w tej firmie,ja natomiast czytałam kiedyś opinie na forum o tym co sie dzieje pomiedzy pracownikami(usunięte przez administratora)? Będę wdzięczna za odpowiedz.

rybka

Praca po 10 godzin zarobki dobre ale gdy wyrobi się normę i ma się udane pokazy. Kazda sobota do 16 w tygodniu od 8 do 18 przy nadgodzinach w trybie normalnym od 8 do 16 lub od 11 do 19.

marcjanna

jak dla mnie pozytyw,super kierownik,miła atmosfera,jest ok,pieniążki ok!!!polecam

super firma

ja pracowlam w tej firmie jeko jedna z pierwszych nigdy nie zrobiono mi krzydy wrecz przeciwnie zawsze moglam liczyc na ich pomoc gdybym mogla to wrocilabym

madzia

istnieje

aga

czy we Wrześni mieści się telemarketing Welmax-u?

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welmax