Opinie o Bystrzyckie Fabryki Mebli SA w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bystrzyckie Fabryki Mebli SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bystrzyckie Fabryki Mebli SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bystrzyckie Fabryki Mebli SA w Bystrzyca Kłodzka

tapicer Nowy wpis

czy to była stara fabryki mebli czy teraz tak zarwana tessa to to samo (usunięte przez administratora)zero organizacji pracy wieczny bałagan nikt nic nie wie co trzeba robić nie ma poszanowania pracownika no i ta gatka jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić na twoje miejsce jest stu no i ta atmosfrera jeden drugiego podpierdala i ci lepsi dostają najlepszą robote.nie polecam.

???? Nowy wpis
@tapicer

Dają już umowę o pracę, czy w dalszym ciągu zatrudnienie na czarno?

Kamil Nowy wpis

Czy fabryka nadal działa ?

Mariusz Nowy wpis

Witam, dawno nikt nie pisał, szukam pracy i trafiłem na firmę Bystrzyckie Fabryki Mebli SA, pracowałem u nich w 2013 roku, ale musiałem wyjechać. Osobiście bardzo polecam firmę, dobre warunki zatrudnienia, super atmosfera i przede wszystkim profesjonalne podejście do pracowników.

dawny pracownik

Powiadasz pan świetna organizacja?A był pan na kolejowej?Widział pan ten ciągły bałagan,zerowa organizacja pracy...jedna wielka porażka,może dobrze,że jej już nie ma...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bystrzyckie Fabryki Mebli SA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Włodzimierz

Słowa kojarzące się z Bystrzyckie Fabryki Mebli SA : solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący byli profesjonalistami . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie ma już firmy. Najbardziej podobało mi się w Bystrzyckie Fabryki Mebli SA :dobra organizacja pracy Najbardziej nie podobało mi się w Bystrzyckie Fabryki Mebli SA : marnotrawstwo .

Hans

A ta firma ma problemy finansowe, czy to prawda? Meble teraz gorzej się sprzedają.

Zostaw merytoryczną opinię o Bystrzyckie Fabryki Mebli SA - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w Bystrzyckie Fabryki Mebli SA?

Zobacz opinie na temat firmy Bystrzyckie Fabryki Mebli SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bystrzyckie Fabryki Mebli SA