Opinie o Centrum Edukacji ATUT w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji ATUT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Edukacji ATUT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji ATUT w Poznań

mik

mają takich ludzi jakich uda im się znaleźć, być może dzięki tym wypowiedziom coraz trudniej będzie im zatrudnić osoby na poziomie

a w którym województwie pracowałaś?

ekspert

nie jest dobrze- pracuję tam ale nie ma co chwalić, na wszystkim oszczędzają i wciskają ze nie ma pieniędzy, szkoda mi tylko naszego dyrektora bo to najlepszy szef jaki mogł się trafić, zrobił by dla nas wykładowców wszystko, dwoi się i troi - ale jak się posłucha jak jest traktowany od góry "szefowie" śmiech- w moim mieście sobie chwalimy prace bo tak jak mówię ma się nami kto zająć, wynagrodzenia zawsze w terminie, wszystko dograne. (usunięte przez administratora)a jak odejdzie odejdziemy razem z nim ;((((

Przestrzegam

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi i co ważne prawidziwymi opiniami od strony pracowników na temat tej firmy. KAzdy kto zastanawia sie nad tym, żeby tam pracować niech się głęboko zastanowi i odradzam to serdecznie, sama bardzo zaluje, ze tam pracuje, na szczescie jeszcze tylko miesiac i nie moge się doczekac rozwiazania tej(usunięte przez administratora). Praca jest męcząca, u mnie w kazdym przedszkolu jest tylko 1 grupa, wiec jezdze od jednego do drugiego na pół godz., kasa taka, ze szkoda pisać, tu zarabia sie na firme a nie na siebie, to do nich wpływa prawie wszystko co MY zarabiamy. A jeszcze z tego trzeba nalac do baku. A kiedy sie rozchorujesz, to dopiero są problemy, kiedy jakies zajecia mają przepaść. Duzo by pisac... Ja w kazdym razie dziwie sie tym, ktorzy pracuja tam po kilka lat.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Edukacji ATUT? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnimy lektora/korepetytora języka hiszpańskiego?
obecny pracownik

A ja pracuje w Poznaniu i bardzo sobie chwalę współpracę z CE ATUT i obecnym dyrektorem. A wynagrodzenie zawsze mam na czas!

Były pracownik CE ATUT

No chyba trochę przesadzasz...ja pracowałam w CE ATUT 3 lata (w Bydgoszczy) i powiem szczerze, że to fantastyczna firma....uważam, że bardzo dużo mnie ona nauczyła i dzięki niej zdobyłam spore doswiadczenie, które teraz procentuje. A tak przy okazji to Dyrektor Regionalny (usunięte przez administratora) był fantastycznym przełożonym - na początku mocno mnie wspierał a później jak już nabrałam doświadczenia to dawał mi dużo swobody i nie stał nade mną z batem tak jak zdaża mi się to teraz ... to dopiero jest stres Gościu. Może należysz do tych ludzi co zawsze narzekają i będą narzekać - to Ty się lepiej zastanów!

atut

potrzebny kontakt z osobą, która pracowała/pracuje dla CE Atut. Proszę o maila czy gg mam pytanie

Pracownik ATUT

Firma nieprofesjonalna. Kiedy pracowałem (usunięte przez administratora)Z tego co wiem, znajomi których poznałem na szkoleniu tez mieli dużo problemów z wypłatą, (usunięte przez administratora).Podczas rozmowy przedstawiają wszystko w bardzo pozytywnym świetle jednak okazuje się że nie jest wcale ta kolorowo. Do dyrektora regionalnego ciężko było się dodzwonić a jak już się to udało to zbywał trzema słowami albo udawał ze nie wie o co chodzi. Ludzie, zastanówcie się zanim podjmiecie współpracę z tym "profesjonalnym" centrum, dobrze Wam radzę.

Słowa kojarzące się z Centrum Edukacji ATUT Wielkopolska (, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Centrum Edukacji ATUT Wielkopolska : Najbardziej nie podobało mi się w Centrum Edukacji ATUT Wielkopolska :

Maria

Fajna szkola, można się dużo nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji ATUT - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji ATUT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji ATUT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Edukacji ATUT