Opinie o Centrum Edukacji ATUT w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji ATUT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Edukacji ATUT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji ATUT w Poznań

XXXX

Jeśli jest tak duzo negatywnych informacji - to proszę napisać w jakim mieście ( województwie ) pracowaliscie lub pracujecie. Firma jest ogólnopolska a negatywne inforamacje nie tycza sie wszystkich!!! Będzie latwiej wyciągnać wnioski...........

sam

weksla - sory za błąd

sam

Podbijam pytanie . Czy ktos miał problemy z oddzyskaniem welsla ??

wieści z pierwszej reki

Centrum Edukacji Atut - Wielkopolska to totalny badziew i chłam, opowiem Wam wykladowcy na jakiej zasadzie obliczane jest wasze niskie wynagrodzenie, robi to arkusz kalkulacyjny, ktory wskazniki niejednokrotnie pobiera z kosmosu, nad poprawnoscia funkcjonowania tego systemu ma czuwac naczelny informatyk, ale im mniejsze wasze wynagrodzenie tym lepiej dla dyrektorki wiec nikt tego nie sprawdza i nawet nie probuje drażyc tematu bo jego wyjasnienie wyskoosci wynagrodzenia jest praktycznie niemozliwe :( w trakcie swojej pracy dostaniecie wiele dodatkowych obowiazkow , za ktore nie dostaniecie ani grosza wiecej. Najnizsze stawki za godzine na rynku podyktowane sa (usunięte przez administratora)a kiedy wasz zwierzchnik probuje wywalczyc dla was podwyzke to uslyszy " pracuje z nami 3 lata mozemy mu dac(usunięte przez administratora)wiecej", smutne lecz prawdziwe :( PODSUMOWUJAC: JESLI CHCECIE ZAROBIC A NIE STRACIC NIE ZATRUDNIAJCE SIE TAM NA (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Edukacji ATUT? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnimy lektora/korepetytora języka hiszpańskiego?
anisz

czy ktos mial problem z odzyskanie weksla ?? musza go oddac zaraz po zakonczeniu wspolpracy z tą firmą??

luke

pracowałem.. nagorsze doświadczenie w moim życiu firma bez zadnych podstaw zwleka z wyplatami, lub w ogole ich nie wyplaca. poziom ich (usunięte przez administratora) jest na najnizszym poziomie (usunięte przez administratora) zdecydowanie odradzam, jest wiele lepszych ofert na rynku niz atut

mak

nie polecam firmy czy mieli Państwo jakieś problemy przy składaniu wypowiedzenia z Wekslem ??

bob

mam problem z rozwiazaniem umowy wiecznie jakies problemy nie polecam

Myślę, że sami macie coś na sumieniu. Pracowałam 10 lat w Atucie i nigdy nie dostałam pieniędzy za późno. Wiadomo, wiele zależy od dyrektora. Wiele razy skarżyłam się, że za dużo szkoleń, albo nowych obowiązków. Ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie jest to zła firma. A co do pieniędzy nigdy się nie upominałam.

nie polecam pracy w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!! b(usunięte przez administratora) przy czym dla nas zostaje niewiele. a umowy to juz szkoda mówić ......................!!!

jak sie ma dobre zamiary i chce sie pracować, to umowa Ci krzywdy nie zrobi !!!! ja znam ludzi co po kilka lat tam uczą i polecają współpracę, zapisy w umowie moze i są troche dziwne, ale kazda firma sie zabezpiecza, a jak sie jest(usunięte przez administratora)to każdy zapis będzie odbierany jak goźba ;)))) Pozdrawiam moją(usunięte przez administratora)

wiecie kto

ja wspołpracowałam z ta firma kilka lat, czuję się strasznie oszukana. Oczywiscie finansowo. Chetnie opowiem, ale prosze podac nr kontaktowy lub maila...

Kropka

Pracowałam w Atucie rok, jeszcze jako studentka. Bardzo dobrze wspominam ten okres. Pracowałam rok czasu, ponieważ potem otrzymałam inną propozycję prace - w większym wymiarze godzin i zrezygnowałam z CE. Pensja była zawsze na czas i nigdy nie było żadnych problemów. Na pewno to co się dzieje w regionie zależy od samego dyrektora regionalnego.(usunięte przez administratora) Polecam!

yogi

mam podobne doswiadczenie z ce atut i odradzam wszystkim prace chyba ze lubicie jak robi sie(usunięte przez administratora)

loka

Ja też pracowałam w śląskim i równiez złozyłam wypowiedzenie na kilka miesiecy przed koncem umowy. Jak dla mnie firma totalnie nierzetelna ! Pare razy musiałam czekać na wypłate ponieważ pani ksiegowa nie zdazyła mnie rozliczyc! Zenada! co to za usprawiedliwienie?! Dyrektor reginalny był powiedzmy w porzadku ale taki nierozgarniety ze szok, nawet dyrektorki przedszkoli się skarżyły. Dodatkowo nie podobało mi się to ze jako lektor j. angielskiego musiałam realizować ich program (objety tajemnica super extra nowatorski) natomiast juz materiały potrzebne do przepriwadzania zajec, tudziez ksero pokrywałam ze swojej kieszeni! Szczerze odradzam prace w tej firmie - tu liczy się przede wsyztskim kasa a nie klient, nie wspominajac juz o pracownikach.

Aaa

Może w końcu ktoś napisze konkretnie ile się tam zarabia ( stawka na godzinę) i jak wygląda ta praca?

xxx

Moja Dr jest ok. ale nie wiedzialem ze ochodzi. Dziwia mnie komentarze ludzie iz nie otrzymuja wynagrodzenia, (usunięte przez administratora)(skoro piszemy skrotami) zawsze pilnowala zeby wszystko bylo na czas. Mam nadzieje ze to tylko plotki z jej odejsciem

No właśnie, jeśli ktoś w tej firmie jest w porządku to szybko stamtąd zmyka

K

Moja DR w Poznaniu, jest ok, szkoda tylko, że odchodzi. Niestety z nikim innym w firmie nie miałam kontaktu więc nie moge sie wypowiedziec. przerazaja mnie opinie i wypowiedzi wasze. Zastanawiam sie czy nie odejsc razem z nia, bo skoro takie sa uklady w firmie, to z kim mam dalej pracowac?

kama

Witam serdecznie kolegę po fachu..dołączam się do wypowiedzi...mam wrażenie,że mamy tego samego DR bo tylko o nim w firmie mogę powiedzieć dobre słowo...Apropos nagród dla dzieci-żanada...a jeszcze gorsze sa nowe ćwiczenia.łacząc sie w bólu ..pozdrawiam,[usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji ATUT - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji ATUT?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji ATUT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Edukacji ATUT