Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Opinie o Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Aplikant

Na temat samej pracy w Schracku się nie wypowiem, bo nie pracowałam. Natomiast byłam na rozmowie. W handlu mam ca.11 lat doświadczenia, w branzy elektrotechnicznej ponad 5 lat. A Schrack mimo tego, proponuje "na początek" - uwaga - 2500 zł brutto podstawy. W pierwszej pracy 15 lat temu miałam więcej. Oczywiście od tego są premie....czyli nie dajemy nic, bo ci nie ufamy, na pewno jesteś leniwy i nie będziesz pracował, mamy marchewkę i damy, ale....jak zrobisz 300.000 obrotu na mc, to wg wyliczeń rekrutera mogłabym liczyć na 3500 brutto podstawy, no szał po prostu, i uwaga, premia wtedy to chyba nawet 5000 brutto! Czyli jak przyniesz 300 tys i wszyscy klienci zapłacą to może 5000 zarobisz po jakimś czasie. Co ciekawe, jeśli chodzi o benefity, które dzisiaj są standardem, tam nie ma nic. Mało tego, na pytanie o bony na święta, Schrack odpowiada "Nie mamy na to czasu" na pytanie o tzw.dodatek urlopowy wypłacany przecież z FŚS, usłyszałam, że socjalizm się skończył. Drogi Schracku, krwiożerczy kapitalizm, też już się skończył :-) Lata 90' skończyły się 18 lat temu. Co do samej rozmowy, tak potwierdzam, testy z wiedzy sprzedażowej, technicznej itp. Generalnie rozmowa powiedzmy na poziomie, choć nie brakło pytań o stan cywilny, majątkowy, dzieci itp. Natomiast co być może dla niektórych istotne, Schrack sprzedaje bezpośrednio na inwestycje do inwestora, omija hurtownie elektrotechniczne, stąd w hurtowniach opinie ma bardzo złe.

@Aplikant

Mają fundusz na wakacje ale trzeba dłużej pracować. Co do zarobków jest bieda bez perspektyw na podwyżki. Aplikuj gdziekolwiek indziej.

Dluzej czyli ile? Po roku czy krocej sie dostanie?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

TyleWtemacie

Ludwig von Mises powiedział: "Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Niestety w Schracku jest odwrotnie, pożal się wypłata jest wg kierownictwa łaską. Masz się cieszyć, że nie obetną Ci premii. Jak nie jesteś służalczy to nie licz na nic więcej.

Jakub

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Zbychu
@Jakub

Kolejni odchodzą więc miejsce się znajdzie, jeśli nie szkoda Ci nerwów.

Paulina

@PIM piszesz, że warunki są beznadziejne, z czego byłaś najbardziej niezadowolona pracując w firmie Schrack Technik Polska Sp. z o.o.? Co byś dokładnie w niej zmieniła? Dzieląc się tymi informacjami pomagasz osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem do Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

AKtualnyDoradcaHandlowy
@Paulina

Zastanawia mnie kto wymyślił hasło kompetencja łączy , bo akurat w tej firmie brak kompetencji to codzienność. Ciężkie warunki do pracy na stanowisku handlowca. kompletny brak wsparcia, duży chaos i słaba decyzyjność. Płaca jest żenująca. Brak możliwości awansu, premie są ucinane a nie przyznawane. Zaciskam zęby i szukam pracy gdzie indziej. Jak tylko trafi się okazja uciekam z tej firmy.

doradca techniczny

1 etap: online; 2 etap: w siedzibie firmy 1: Nie wspominam rozmowy pozytywnie. Rekruter mało sympatyczny, sztywny, zadający ogólne pytania i wytykający, że moje odpowiedzi są równie ogólnikowe. W sumie nie dowiedziałem się za bardzo co mam właściwie robić, jakie są zarobki, jak wygląda ogólnie praca. Dostałem informację, że w drugim etapie będę wykonywać test sprawdzający moją wiedze techniczną. 2: w siedzibie firmie uderzyła mnie ta cisza, brak takiej przyjaznej atmosfery. Tam gdzie szedł szef tam milkły wszelkie rozmowy, głowy w dół i można było wyczuć napięcie. Rozmowa znów niezbyt sympatyczna. Test a,b,c,d z wiedzy teoretycznej z poziomu technikum. Szef sprawdził przy mnie test i podał mi procentowy wynik. Zaproponowano mi 3800 na rękę.

Czy czuje się na siłach jako doradca? Z jakimi produktami miałem do czynienia? Czy mam doświadczenie z elektryką? Test: jakie są rodzaje różnicówek, rodzaj kabla, rodzaj układów, na końcu schemat i rozczytanie co oznacza dany symbol

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Paulina

@Karyna jak długo pracowałaś w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.? I na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że na każdym stanowisku są inne warunki pracy i inne możliwości. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie?

PIM
@Paulina

Pracowałam wystarczająco długo by poznać firmę i nie polecać jej nikomu. Warunki są beznadziejne.

Paulina

@expracownik dlaczego nie polecasz? Czy są jakieś dodatkowe premie lub szansa na podwyżkę w firmie Schrack Technik Polska Sp. z o.o.? @AKtualnyDoradcaHandlowy a czy jest możliwość awansu na wyższe stanowisko pracownicze? To ważne informacje dla osób nowo zatrudniających się.

Karyna
@Paulina

Nie ma szans na premie ani na awans. Lepiej odpuścić tę firmę. Szkoda czasu.

expracownik

Dobrze pracować mało zarabiać priorytet firmy i prezesa. Nie polecam uważam że to stracony czas.

roman

Płaca żenująca, podwyżek nie ma od 5 lat, tylko raporty, raporciki i pseudo szkolenia, pomocy od PM żadnej. drobnymi kroczkami do tyłu.

Ellin
@roman

Widziałem ogłoszenie, że szukają ludzi Doradca techniczno Handlowy w Warszawie, czy ktoś może podać jakie są tutaj średnie zarobki na takim stanowisku? Mam 6 letnie doświadczenie u jednego z renomowanych producentów.

AKtualnyDoradcaHandlowy
@Ellin

Daruj sobie, zarobki są bardzo niskie z brakiem perspektyw na podwyżki.

@Paulina, rekrutacje wewnętrzne są stosowane, również na stanowiska kierownicze, niemniej jednak zależy to od działu, że nie wspomnę o zapotrzebowaniu.

Czesio Wyniesio

Człowieku, co ty pleciesz... Jakie rekrutacje wewnętrzne? Chyba, że z magazyniera na dział sprzedaży w Wawie :) Kierowniki już wszystkie obstawione, więc nie ma szans na taki awans. Trzymają się stołków, raportują grzecznie i po cichutku kręcą swoje lody na boku :]

@Czesio Wyniesio

Witam, w sumie racja, jeżeli marzy się awans z magazyniera na prezesa, to takich nie ma... A mówię nie tylko a Wawie. Era Kopciuszków minęła ;)

Paulina

@Pracownik, a czy firma chętnie stosuje rekrutacje wewnętrzne?

Szymon

Witam, Czy możecie coś powiedzieć o oddziale w Kielcach? Ogłoszenie o pracę pojawia się cyklicznie od jakichś 6 miesięcy albo nawet dłużej. I nie wiem czy tam jest aż taka rotacja, czy coś nie halo jest z tą robotą, skoro tak długo szukają. Pozdrowienia Sz

@Szymon

W Kielcach rotacji w zasadzie nie ma, po kilku dobrych latach odszedł jeden z pierwszych pracowników. Ciężko jest znaleźć na tym terenie osobę, która zna się na rzeczy, dlatego rekrutacja trochę się przedłuża. Ponadto rozwijamy biuro kieleckie, stąd też rekrutacja rozpoczęła się zanim ww. pracownik odszedł.

Fuck the system

Charakterystyki głównych bohaterów-Schrack Technik Warszawa od (A do Z) już niedługo: Ogólny opis osób pracujących w tej firmie . Fuck the system...

NickName
@Fuck the system

Czekam

grs

Bardzo niska płaca bez perspektyw na podwyżki. Ludzie po latach odchodzą z tej firmy przez to właśnie.

4r

no aled jak to wiadomo ze kazda praca ma swoje plusy i minusy cos za cos tak na dobra sprawę to chyba nie istnieje firma która by każdemu dogodzila i wszystko byłoby idealnie to fizyczna niemoziwlsc jest treba po prostu doceniać to co się ma i tyle..

wcj

Dobre warunki pracy, umowa, dobry samochód i inne narzędzia, ładne biura, dobre produkty, sprawna logistyka i know how z Austrii ... ale skandaliczne niskie zarobki, znikome prowizje, brak możliwości rozwoju i awansu, archaiczna struktura i sposób zarządzania, rywalizacja każdy z każdym, słabe kierownictwo średniego szczebla. Dobra praca na początek dla zdobycia doświadczenia. Większość kumatych po jakimś czasie odchodzi do konkurencji.

dawid

a wiecie cos jakie testy z elektryki prowadza na rozmowie rekrutacyjnej?? bo nie wiem co sobie mozna powturzyc.

Klient

Ten czarny PROSTOKĄT co jako magazynier pracuje to jakiś idiota czy psychiczna osoba która nie chce się leczy.Typowy dekiel kto go tam zatrudnił ,rodzina kogoś!!! jakiś kierownik zamieszania.Jak ci ludzie z nim wytrzymują ciągle tą mordę drze ,liczyć nie potrafi jak wydaje towar to zawsze telefon .

obiektywny

Dla spostrzegawczych. O dobrych firmach nie pisze się źle, nikt nie musi ich bronić, dobre firmy nie szukają non-stop pracowników, o dobrych firmach mało kto wypowiada się tutaj.Pozdrawiam.

Tu wszyscy handlowcy mają takie stanowisko (DT-H). Brzmi dumnie ale tak naprawdę to najzwyklejszy przedstawiciel handlowy. Pensja to podstawa + premia od obrotu. A proces rekrutacji to już majstersztyk w ich wykonaniu. Rekrutacja jak na kierownika promu kosmicznego NASA.

Caban

Najlepszy jest Wyszogród cała familiada –Kaban kierownik wie jak zarządzać ,no cóż zawsze ma coś $....

Zostaw merytoryczną opinię o Schrack Technik Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schrack Technik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schrack Technik Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schrack Technik Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.