Szwajcarka Sikorski Marcin

Opinie o Szwajcarka Sikorski Marcin

Marek krakowiak. Nowy wpis

Kiedy pracowałem w tej firmie to tak naprawdę nie docenialem. Późnej zobaczyłem jak jest w innych miejscach i mogę powiedzieć że w Warszawie P. Sikorski w tym co robi jest najlepszy, pozdrawiam.

Jaki dress code obowiązuje w Szwajcarka Sikorski Marcin?

Marysia Nowy wpis

Czy tutaj pracownicy mogą zarabiać inaczej? zastanowił mnie ten komentarz w którym jedna Pani napisała, że wypłatę ma taka na którą się umówiła. Czy osoby o dłuższym stażu ale wykonujące te same zadania mogą zarabiać więcej? na przykład na kuchni?

Zawiedziona Nowy wpis

Przychodzac 2 lata temu atmosfera i pracownicy byli zdecydowanie lepsi konkretni i kompetetni niz teraz i przede wszystkim szczerzy wobec siebie.Do samego (usunięte przez administratora)moge powiedziec tyle, ze nie slucha totalnie dwoch stron co maja do powiedzenia ani argumentow ktore do niego sie przemawia, ale czas zweryfikuje z kim Pan pracuje i zycze na prawde wszystkiego dobrego. Co do spraw kadrowym plac wszystko raczej na czas z ludzmi z ktorymi pracowalam na szkole na prawde super. Rozmowe rekrutacyjna rowniez wspominam dobrze. Praca sama w sobie ciezka momentami ale bede wspominac dobrze.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szwajcarka Sikorski Marcin? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Witam, ja akurat oferty dla kierowcy to nie widziałam, a zauważyłam, że ktoś ostatnio nawiązał do tego stanowiska. od tygodnia natomiast widnieje oferta dla pomocy kuchennej. Wcześniej widziałam po komentarzach, że oceniali obsługę jako miłą i dlatego zastanawiam się czy taka atmosfera wciąż może się utrzymywać? Podkreślają w treści umiejętność radzenia sobie ze stresem.. czy możecie się co do tego odnieść?

Jak się pracuje z ludźmi z Szwajcarka Sikorski Marcin?

Katarzyna

W Szwajcarce pracuję od 2 lat, atmosfera jest można powiedzieć rodzinna, mimo, że to duża firma. Pracownicy pomocni, pozytywnie nastawieni. Wynagrodzenie zawsze na czas, w kwocie na jaką się umówiłam. Bardzo dobry pracodawca, cieszę się, że tu znalazłam swoje miejsce.

Beata Jabłecka

Jestem nauczycielem w VLO im. KS. J. Poniatowskiego w Warszawie. Regularnie biorę obiady na wynos. Chciałabym poinformować że kucharz jest fantastyczny. Przygotowuje bardzo różnorodne, kreatywne i smaczne obiady. Cała obsługa i pomoc kuchenna to przemiłe osoby.

Anna K

Byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy na Żoliborzu,.Pani z którą miałam rozmowę była miła i wszystko wyjaśniła. Co do zarobków to są znacznie wyższe niż w komentarzach Rekrutacja na pomoc kuchenną.

Adrian
@Anna K

Mhm, znacznie wyższe, czyli jakie? Konkrety jakieś podaj bo nie jesteśmy w stanie wróżyć z fusów.

Olga

specyficznie może to zabrzmi ale skoro obie strony są zadowolone... Ale co z innymi, którzy wiedzą, np., Ty, czemu sam nie zgłosisz?

Michal

Czy firma ma podpisana umowę z jakąś przychodnia lekarską, gdzie wykonuje die badania np. Okresowe lub inne?

Adrian

Wow! Skąd to wiesz? Jakieś odszkodowania też byly?

Krystyna

hmm.. ale zapewnienie obiadu nie jest obowiązkiem firmy. a widzę że Twoja opinia głównie wokół się tego kręciła. może powiesz coś o tym niskim wynagrodzeniu, o tym że pracownicy odchodzą? myślę że to jest ważniejsze niż jakieś obiady...

@Krystyna

Z tego co się orientuje firma nie prowadzi w tej chwili żadnej rekrutacji do ma stały zespół . Zresztą na 250 zatrudnianych pracowników zawsze i wszędzie będzie rotacja . Ja pracuje 8 lat .

Krystyna
@pracownik

mhm...a orientujesz się czy warto wysłać aplikację mimo tego że aktualnie nikogo nie poszukują?

OJI

sklepik jest bardzo dobry i ma dobre ceny oraz naprawdę duży wybór produktów, osobiście najbardziej lubie hot dogi. obsługa jest dobra i jestem pewien że obiady też są dobre mimo że jeszcze nie jadłem. UwU

Jarosław
@OJI

Też lubię hot dogi, ale mam nadzieję, że można też liczyć na domowe, świeżo przygotowane dania, niekoniecznie odgrzewane w mikrofali? Mają zupy, korzystają z sezonowych warzyw i owoców?

Raku

Obiady bardzo są smaczne i bardzo zdrowe. Obsługa jest niesamowicie miła i tworzy atmosferę przy której przyjemnie się je. Sam sklepik natomiast jest super rozwiązaniem dla osób które nie mają czasami czasu by zrobić kanapkę. Z całego serduszka polecam UwU (https://www.miejski.pl/slowo-UwU#:~:text=Emotikon%20oznaczaj%C4%85cy%20co%C5%9B%20%C5%9Blicznego%2C%20uroczego,gdy%20czujemy%20si%C4%99%20szczeg%C3%B3lnie%20szcz%C4%99%C5%9Bliwi.)

Halrog

Witam, jako klient w Te nr 8 w Warszawie pragnę wyrazić swoje ogromne zadowolenie z pracy pani obsługującej nasz bufet. Pani gotuje wyśmienicie, jest miła i zna się na rzeczy pozazdrościć pracownika

Honorata

Ale o czym Ty w ogóle mówisz? Jakie wynoszenie jedzenia?

MZ

Czy w firmie pobierane są próbki przygotowywanych posiłków? Jeżeli tak, to ile godzin i w jakich warunkach są przechowywane? Czy firma rzeczywiście spełnia wszystkie normy sanitarne? Na koniec co jaki czas przeprowadzane są kontrole placówki przez sanepid oraz co ile miesięcy pracownicy poddawani są kontrolnym badaniom oraz badaniom na nosicielstwo salmonelli? Proszę o odpowiedź na moje zapytania oraz o nieusuwanie tej wiadomości.

Wg792127

Nie polecam tej firmy Jedzenie zabierają dla siebie na koniec dnia, co szkoła płaci. Dziecko prosiło o dokładkę to pani z kuchni powiedziała nie.A resztę co zostało to biorą dla siebie do domu zamiast rozdać rodzicom..pracowalem kilka dni i dziękuję. Płacą 100zl za 8,5h pracy. Śmiech na sali. (usunięte przez administratora)na maksa.

@Wg792127

Co ty człowieku wygadujesz. Nikt nie bierze jedzenia dla siebie i nie wynosi go wiadrami a jeśli takie osoby są to szybko im się to skończyć może bo ogólnie jest zabronione wynoszenie jedzenia a zwłaszcza w takich ilościach.

Ruda

Tym opisem trafiłaś w samo sedno. Nic dodać, nic ująć. Lepiej bym tego nie opisała...(usunięte przez administratora) "Szanujmy pracowników - tak szybko odchodzą...."

Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią, absolutnie odradzam pracę w tej firmie,(usunięte przez administratora)

Gosc
@Ruda

Warto uczyć się i podjąć pracę lepiej płatną. Ale w każdej firmie, jeśli ma się nad sobą szefa i dodatkowo pracuje się z klientami, jest wykorzystywanie pracownika i niesprawiedliwość. Chyba jesteś jeszcze młoda albo z innej planety.

Ruda
@Gosc

Z innej planety to jesteś chyba Ty. Bo pracujesz w tej firmie i będziesz w niej pracować póki nie zgnijesz w dodatku za najniższą krajową na umowie. Chyba, że jesteś dyrektorem... Ale swoich czterech liter bo innego tam nie ma! Poza tym w firmie brak benefitów jakie oferują inni pracodawcy, np. socjal, Multisport, pakiety medyczne. Tutaj masz - jak sobie narysujesz i wytniesz.

Aga
@Ruda

Multisport był. Pracodawca dopłacał połowę lecz brak było chętnych. Jest grupowe PZU do którego też nam dopłaca. Co roku na Boże Narodzenie dostajemy duże premie. Także nie majacz I pisz prawdę.

Aga

Za co obcinają pensję ? Nigdy nie słyszałam aby ktoś u nas miała choć złotówkę mniejszą. Mogłabyś konkretnie napisać za co ? Jak nie to żenada.

Kk
@Ewa

Popieram, byłam tam na szkoleniu w cudzysłów. Wziąć. Nie polecam firmy (usunięte przez administratora)

Niki
@Aga

Z tymi premiami na swieta to przesadzilas pracuje od 2 lat i nie dostalam grosza wiecej

@Aga

He he pracuje w tej firmie juz dlozszy czas I jakies wieksze premie to tylko marzenie mode firma wyplacalna (usunięte przez administratora)

Wół
@Aga

Ciekawe od kiedy . W tym roku nic na święta nie było. Chyba że nowi pracownicy nie dostają premii na święta. I to nie der

Wg792127

Jestem ogólnie zadowolony z firmy Szkoda tylko że słaba pensja. Ludzie mili są. Pozdrawiam.

Julia
@Wg792127

Fajnie, że w Szwajcarka Sikorski Marcin można spodziewać się dobrych relacji z innymi pracownikami. Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Wspomniałeś jednak o słabej pensji. Ile ona wynosi?

Zostaw merytoryczną opinię o Szwajcarka Sikorski Marcin - Warszawa

• Jak się pracuje w Szwajcarka Sikorski Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Szwajcarka Sikorski Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szwajcarka Sikorski Marcin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szwajcarka Sikorski Marcin