Opinie o P.H. Anna Anna Zioło w Karpacz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.H. Anna Anna Zioło. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H. Anna Anna Zioło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. Anna Anna Zioło w Karpacz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w P.H. Anna Anna Zioło?

Gość Nowy wpis

Obsługa w hotelu jest arogancka. Na prośbę o szklankę zostałem po chamsku wyśmiany . W pokoju brak mydła pod prysznicem. W brodzikach grzyb. Nie polecam

Małgorzata Nowy wpis

Jak tu wygląda sytuacja po pandemii, jest teraz dużo pracy (bo w końcu sezon) i można sobie dodatkowo dorobić, zatrudniając się chociaż na część etatu? Jeśli tak, to czy jest szansa na zakwaterowanie dla pracownika w obiekcie?

Marcin Nowy wpis

Zostawiam opinię nie jako pracownik ale jako osoba która może określić z jakim pracodawcą możecie mieć do czynienia: Jak to nazwać? Kradzież? Złodziejstwo? Przywłaszczenie mienia? Wracając 25.05.18 z Zielonej Szkoły organizowanej w hotelu Mieszko w Karpaczu, po godzinie jazdy syn orientuje się, że zapomniał z pokoju głośnika przenośnego JBL. Prosi o pomoc wychowawcę, który dzwoni do hotelu. Osoba odpierająca telefon potwierdza, że zguba się znalazła i prosi o kontakt rodzica w celu omówienia szczegółów dostarczenia sprzętu. Kontakt następuje wraz z podaniem adresu na który głośnik ma zostać wysłany oraz faktu, że oczywiście pokryjemy wszelkie koszty jakie wynikną z transportu. I tyle dobrego, bo dalsze próby kontaktu kończą się albo nieobieraniem telefonu, albo w jednym przypadku odebraniem przez ochronę, w innym przez osobę która nic nie wie, bo nie była tego dnia na zmianie, w jeszcze innym przez Panią, która dopiero co wróciła z urlopu i się nie orientuje itp. W ubiegłym tygodniu zostało wysłane zgłoszenie mailowe na adres hotelu. Zgłoszenie pozostaje bez odpowiedzi do tej pory. Wczorajsza próba kontaktu zakończyła się nieprzyjemną rozmową, którą można spuentować „nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?”. Cóż, takie życie – mała szkodliwość czynu społecznego.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H. Anna Anna Zioło? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
józek

@qkaja, tadaaam przyjęcia są i to całkiem okazałe :) Co prawda, ogłoszenia pojawiły się kilka dni temu, więc pewnie już sporo osób zainteresowanych wysłało CV. Szukają pomocników druku no i standardowo pakowaczy. Wymagane jest doświadczenie i dobra organizacja pracy

kelnerka

Pracowałam tam, na szczęście niedługo, gdy sama się zwolniłam. O właścicielu nie wspomnę. Kiedys był to podobny lepszy ośrodek, ale byli właściele oddali ośrodek w ręce synowi, który jest bezczelnym dużym dzieckiem i myśli, ze wszystko mu wolno, z bogatą przeszłością. Niczym sie nie interesuje i olewa wszystkich wczasowiczów. Warunki są tragiczne. Podczas mojej pracy akurat odwiedził ich sanepid, po czym zaplacili i umówili na drugą kontrolę. W dzień kiedy po raz drugi miał ichn odwiedzić sanepid, chowali wszystko pzeterminowane w skrzynkach do magazynów do których sanepid nie miał dostępu. Serki dla dzieci na stole przeterminowane prawie pół roku, zupy zlewane razem ze sobą. Warunki tragiczne, odradzam wszystkim.

aga

lukasz - 2010-01-17 16:24:42 Najlepszy hotel w Karpaczu. Bylem tam kilka razy i naprawde polecam ten hotel. Swietne jedzenie, doskonala obsluga i bardzo czyste pokoje. POLECAM !Twoja opinia jest w ogóle nieprzydatna; nie o to chodzi na tej stronie...

Jurek

Świetnym pomysłem jest obiad w formie stołu szwedzkiego, który się zaczyna od 13.00 a kończy 19.00 Wszystkim polecam i nie czytajcie opinii ludzi którzy nic nie widzieli, nigdzie nie byli, a w domu nie mają porządnej łazienki, śniadania jedzą byle jakie i tak można by było jeszcze długo wymieniać.

lukasz

Leg

(usunięte przez administratora).Najwytrzymalsi wytrzymują góra 2 tygodnie ogłoszenia w(usunięte przez administratora) są dodawane codziennie.Na koniec jak niećpają to maja dobry dzień i da rady się dogadać,ale jest mało takich dni kiedy tego nie robią. Ocena powinna być nisza od tej co wystawiam i to o dużo

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Anna Anna Zioło - Karpacz

• Jak się pracuje w P.H. Anna Anna Zioło?

Zobacz opinie na temat firmy P.H. Anna Anna Zioło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H. Anna Anna Zioło?

P.H. Anna Anna Zioło
4.2/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Adama Mickiewicza 2
    58-540 Karpacz