Dw Mieszko - karpacz

Karpacz

Opinie o Dw Mieszko - karpacz

Leg 2009-12-20 17:36:45
(usunięte przez administratora).Najwytrzymalsi wytrzymują góra 2 tygodnie ogłoszenia w(usunięte przez administratora) są dodawane codziennie.Na koniec jak niećpają to maja dobry dzień i da rady się dogadać,ale jest mało takich dni kiedy tego nie robią. Ocena powinna być nisza od tej co wystawiam i to o dużo
lukasz 2010-01-17 16:24:42
Najlepszy hotel w Karpaczu. Bylem tam kilka razy i naprawde polecam ten hotel. Swietne jedzenie, doskonala obsluga i bardzo czyste pokoje.
POLECAM !
Jurek 2013-06-17 20:58:49
Świetnym pomysłem jest obiad w formie stołu szwedzkiego, który się zaczyna od 13.00 a kończy 19.00
Wszystkim polecam i nie czytajcie opinii ludzi którzy nic nie widzieli, nigdzie nie byli, a w domu nie mają porządnej łazienki, śniadania jedzą byle jakie i tak można by było jeszcze długo wymieniać.
aga 2013-08-20 12:41:08
lukasz - 2010-01-17 16:24:42

POLECAM !
Twoja opinia jest w ogóle nieprzydatna; nie o to chodzi na tej stronie...
kelnerka 2015-07-23 22:16:15
Pracowałam tam, na szczęście niedługo, gdy sama się zwolniłam. O właścicielu nie wspomnę. Kiedys był to podobny lepszy ośrodek, ale byli właściele oddali ośrodek w ręce synowi, który jest bezczelnym dużym dzieckiem i myśli, ze wszystko mu wolno, z bogatą przeszłością. Niczym sie nie interesuje i olewa wszystkich wczasowiczów. Warunki są tragiczne. Podczas mojej pracy akurat odwiedził ich sanepid, po czym zaplacili i umówili na drugą kontrolę. W dzień kiedy po raz drugi miał ichn odwiedzić sanepid, chowali wszystko pzeterminowane w skrzynkach do magazynów do których sanepid nie miał dostępu. Serki dla dzieci na stole przeterminowane prawie pół roku, zupy zlewane razem ze sobą. Warunki tragiczne, odradzam wszystkim.
józek 2016-05-20 23:31:11
@qkaja, tadaaam przyjęcia są i to całkiem okazałe :) Co prawda, ogłoszenia pojawiły się kilka dni temu, więc pewnie już sporo osób zainteresowanych wysłało CV. Szukają pomocników druku no i standardowo pakowaczy. Wymagane jest doświadczenie i dobra organizacja pracy
Zostaw swoją opinię o Dw Mieszko - karpacz - Karpacz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dw Mieszko - karpacz