MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Ciekawa

Witam, jak wygląda sprawa przedłużenia kontraktu? Czy to okres 6 czy 12 miesięcy? Oraz kiedy trzeba byłoby się zdecydować na przedłużenie umowy

@Ciekawa

Pani Ciekawa, kwestię długości pracy na jednym zleceniu określa określa Ustawa z dnia 9 lipca 2003r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z późniejszymi zmianami. Łączny czas pracy tymczasowej na rzecz tego samego Kontrahenta (czyli pracodawcy-użytkownika) nie może przekroczyć 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy. Jeśli Pracownik jest zainteresowany przedłużeniem umowy, przesyłany jest odpowiedni aneks - umowa zawierany jest na okres kolejnych 12 miesięcy. Pracownik może kontynuować pracę u innego Kontrahenta (czyli innego pracodawcy-użytkownika) do czasu jej zakończenia (również otrzymuje wtedy odpowiedni aneks na zmianę pracodawcy-użytkownika). Wszystkie formalności związane z przedłużeniem współpracy mają miejsce przed zakończeniem trwania umowy - decyzję warto rozważyć zatem wcześniej. :) Pozdrawiamy.

Kapii12

Witam czy wysyłacie pit rozliczeniowy po Polsku aby się rolizczyć w Polsce?

@Kapii12

Tak, PIT-y do obowiązkowego rozliczenia podatków w Polsce będą umieszczone na platformie - do pobrania przy użyciu kodu przesłanego SMS'em. Dodatkowo, wszyscy Pracownicy otrzymali już drogą mailową niemieckie PIT-y. Rozliczenie w Niemczech nie jest obowiązkowe, jednak z doświadczenia zalecamy je zrobić, ponieważ często Pracownicy mogą liczyć na miły zwrot. :) Pomocne w rozliczeniu w Niemczech są kancelarie podatkowe, które specjalizują się w tej dziedzinie. Pozdrawiamy.

Mikołaj

witam szukam pracy za granicą język niemiecki niestety jest na poziomie bardzo podstawowym typu ich bin itd posiadam aktualne uprawnienia UDT II WJO czy i taki człowiek jak ja moze liczyć na jakąś sensowną prace ?

@Mikołaj

Panie Mikołaju, posiadamy oferty pracy również dla Pracowników z mniejszą znajomością języka niemieckiego. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji. :) Kontakt do naszych Rekruterów: Ola: +48600787656 Kasia W: +48692848424 Alina: +48536262629 Martyna: +48730212828 Asia G: +48501275510 Kinga: +48534202626 Agnieszka: +48536262020 Pozdrawiamy.

Mike

Lipna agencja niby mówią, że płacą od średniej krajowej polskiej ubezpieczenie na zus, a jak zachorujesz to dostajesz aż 70zł za dzień choroby to w polsce na najniższej krajowej dostaje się więcej na l4 śmiech na sali po prostu i agencja ci o tym nie powie nawet....

@Mike

Temat wyliczania wynagrodzenia chorobowego dla Pracownika Tymczasowego delegowanego do wykonywania pracy za granicą jest dosyć skomplikowany. Ogólnie przyjęta zasada, że jest to ok. 80% wynagrodzenia, nie sprawdza się w przypadku Pracownika delegowanego do wykonywania pracy w Niemczech. Zasady wyliczania tego wynagrodzenia chorobowego podane są na stronie ZUS, pod linkiem: https://www.zus.pl/-/zasady-ustalania-podstawy-wymiaru-swiadczen-w-razie-choroby-i-macierzynstwa-przyslugujacych-pracownikom-zatrudnionych-za-granica-u-polskich-pracodawcow Wg tych przepisów wyliczane jest wynagrodzenie chorobowe dla naszych Pracowników. W razie dodatkowych wątpliwości co do wysokości wynagrodzenia chorobowego, zapraszamy do kontaktu z Panią Anetą Kläsener - Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozdrawiamy serdecznie!

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nieznany

Nie polecam tego pracodawcy. Wysyłają setki kilometrow od miejsca zamieszkania ludzi do pokojów hotelowych bez dostępu do kuchni, No chyba ze ubierzesz buciki kurteczkę i będziesz przechodził na druga stronę ulicy do kuchni gotować sobie w KUCHNI INNYCH OSÓB ktore są z innej agencji. Jeśli masz samochód i przyjedziesz nim do pracy to jest wysokie prawdopodobieństwo, ze dorzuca Ci kogoś do samochodu żebyś go woził do pracy - to nie jest Twoja dobra wola, masz wozić kogoś i koniec. Nawet prania samemu nie da się zrobić bo zabierają Twoje ubrania i piora je bóg wie gdzie i w czym. Jeśli masz alergie skórne to napewno nie dla Ciebie. A jak zadzwonisz powiedzieć Pani przemiłej koordynatorce o zaistniałej sytuacji na miejscu to zaczyna się śmiać i mówić, ze ona w gorszych warunkach mieszkała. Porażka, a nie firma. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego w dalszym ciągu funkcjonuje ta firma. Dodam tyle, ze mniej więcej rok temu wystawiałem taka sama opinie, magicznie zniknęła :) prawda w oczy kole. Nie dajcie się nabrać na słodkie opowiastki, bo dostaniecie prędzej obuchem w łeb niż dobre warunki pracy i życia od tej agencji.

@Nieznany

Szanowny Panie NIEZNANY, Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników na pierwszym miejscu stawiamy dobre warunki oraz komfort. Niezwykle ważne jest dla nas, aby każdy Pracownik po powrocie do mieszkania, mógł zregenerować swoje siły i odpocząć po pracy. Zdarzają się okolice, gdzie dostępnych jest wiele mieszkań w dobrym standardzie. Zdarzają się i niestety takie, gdzie lepsze warunki mieszkaniowe mogą wpływać na dłuższą drogę do pracy – o czym Pracownik jest informowany. Pomimo że nie jest to obowiązkiem pracodawcy, oferujemy wtedy Pracownikom zwrot kosztów dojazdu do / z miejsca pracy do miejsca zamieszkania na terenie Niemiec. A każdy zgłoszony komentarz lub zażalenie jest przez nas bieżąco analizowany oraz niezwłocznie rozwiązywany. Na zakwaterowaniach zdarzają się zarówno kuchnie do indywidualnego użytku Pracownika, jak również kuchnie dzielone z innymi lokatorami. Jeśli chodzi o pranie wykonywane przez obsługę np. hotelu lub pensjonatu (w którym Pracownik jest zakwaterowany) jest to częsta praktyka w Niemczech. I żaden Pracownik nie zgłaszał wcześniej żadnych zażaleń z nią związanych, a wręcz przeciwnie. Zgadzamy się jednak, że może to wzbudzać wątpliwości związane z alergiami – zachęcamy wtedy do kontaktu z Managerem Kontraktu, który pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania w tej sytuacji. Jeśli chodzi o opinie zamieszcza na portalu to moderowane są one przez administratora serwisu i w momencie łamania regulaminu mogą zostać przez niego usunięte jeszcze przed publikacją. A pojawiąjące się komentarze w większości są pisane przez naszych Pracowników (aktualnie zatrudnionych lub takich którzy byli naszymi Pracownikami). Jak również przez Kandydatów u których nie doszło finalnie do zatrudnienia u nas lub aktualnie szukających pracy. Aby dokładnie zapoznać się z Pana przypadkiem, niezbędne jest dla nas poznanie Pana imienia i nazwisko. Pozwoli nam to prześledzić Pana kontakt z naszym zespołem oraz opisywane sytuacje, ponieważ zadowolenie naszych Pracowników to jeden z priorytetów naszej codziennej pracy. Prosimy o przesłanie informacji wraz z opisem sytuacji mailowo na adres: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozwoli nam to przeanalizować przedstawiony przez Pana problem i podjąć odpowiednie kroki. Z pozdrowieniami, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych aneta.klaesener@mrjob.pl

Wolna

Dziwne,że tak mało opinii negatywnych,aż nieprawdopodobne... Czy aby na pewno pośrednik jest taki dobry,że złego słowa nie wolno napisać, chętnie przeczytam od aktualnych pracowników, tylko prawdę.

Weroniqa
@Wolna

Również chciałbym więcej dowiedzieć się o agencji

Tomek W
@Weroniqa

Po 4 latach współpracy mogę Ci tylko napisać że wszystko git. Zdążały się drobne wpadki natury technicznej. Ale jeżeli chodzi o standardy mieszkania jest różnie zależy gdzie się pracuje. Raz miałem pokój w hotelu a przez resztę zleceń mieszkania. Raz również wynajmowałem sam a Job zwracał mi kasę na konto. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Karol
@Tomek W

Czyli jest dowolność jeśli chodzi o zakwaterowanie? Można samu coś znaleźć i firma to akceptuje? A jak z dojazdem do pracy? Jak jest spora odległość to też organizują transport?

@Karol

Panie Karolu, każdy nasz Pracownik może skorzystać z bezpłatnego zakwaterowania (zorganizowanego przez agencję) lub samodzielnie wynająć mieszkanie. Zwracamy wtedy koszt na podstawie m.in. dostarczonego rachunku (do 450 euro miesięcznie) oraz wg ustalonych zasad. Więcej informacji o samodzielnym najmie zakwaterowania uzyskać można każdorazowo od Managera Kontraktu. Dojazd do pracy jest we własnym zakresie Pracownika. Na zleceniach zdarzają się oczywiście Pracownicy, którzy posiadają swój samochód i w ramach dogadania się ze Współpracownikami dojeżdżają razem. Warto jednak każdorazowo konsultować z działem rekrutacji, czy wspólne dojazdy z innym Pracownikiem są możliwe. Pozdrawiamy.

Darek
@Wolna

Agencja to dno jednym słowem a wpisy pozytywne sami sobie dodają, bo mogą czemu nie...

@Darek

Szanowny Panie Darku, jedyne konto naszej agencji na portalu to to z którego piszemy do Pana tę odpowiedź. Inne publikowane opinie i komentarze wstawiane są w większości przez naszych Pracowników (byłych lub obecnie zatrudnionych). Zdarzają się również komentarze publikowane przez Kandydatów, którzy mają dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji lub takich, gdzie ostatecznie nie doszło do zatrudnienia. I zawsze jest nam niezmiernie miło, gdy Pracownicy dzielą się również pozytywnymi doświadczeniami z naszej współpracy. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń lub uwag, zachęcamy do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika lub Managerem Kontraktu. Podejmiemy odpowiednie kroki w celu rozwiązania sytuacji, ponieważ zależy nam, aby każdy Pracownik mógł polegać na komfortowej i bezpiecznej współpracy z nami. Pozdrawiamy.

Wiele zależy od firmy która zatrudniając pracownika, proponuje mu zakwaterowanie 1 osobowe. Dzisiaj to jest standard, że pracownik po przyjściu z pracy chce odpocząć, a nie użerać się z różnym współlokatorem!? Także dziś więcej firm, które chcą przyciągnąć na dłużej pracownika, proponuje mu taki standard. A nie aby upchać w jednym pokoju z 2, 3 osoby, z takich firm ludzie uciekają, a zostają desp*raci.

Hech
@Zainteresowany

Tak to prawda ????

@Zainteresowany

Panie ZAINTERESOWANY, zgadzamy się, że każdy Pracownik zasługuje na odpoczynek po powrocie z pracy. Właśnie dlatego standardowo, pokoje w jakich mieszkają nasi Pracownicy są 1 lub 2 osobowe. Zależy to oczywiście od możliwości mieszkaniowych w okolicy czy preferencji Pracowników. Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników, kierujemy się ich wygodą oraz lokalizacją - a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy. Wszelkie kwestie są także konsultowane z Pracownikami, ponieważ zależy nam na komforcie, który powinien być zapewniany, aby Pracownik mógł odpocząć wracając do domu. Niezwykle cieszy nas zatem, że w Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2021 aż 86,4%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre. :) Pozdrawiamy.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

OK oby tak było w rzeczywistości. Pozdrawiam.

Byłem na pierwszym wyjeździe w Niemczech. Firma wszystko zorganizowała od a do z. Opiekun pomógł z meldunkiem. Polecam

@Tomek

Panie Tomku, bardzo nam miło, że mogliśmy pomóc Panu rozpocząć pracę w Niemczech - zwłaszcza ze decyzja o wyjeździe często nie jest łatwa. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o współpracy z nami. Pozdrawiamy Pana serdecznie i zapraszamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań. :)

Mikołaj

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Szybko dostałem pracę w Legnicy. Rekruterzy bardzo pomocni i sympatyczni. Bez problemu odpowiadali na wszystkie pytania

Max

Witam mam pytanie czy agencja zatrudnia ludzi po 50-tce?

@Max

Panie MAX, nasze oferty pracy nie mają ograniczeń wiekowych. W trakcie rekrutacji, profile Kandydatów ostatecznie wysyłane są do akceptacji naszym Kontrahentom i to oni podejmują decyzje o zatrudnieniu Kandydata. :) Pozdrawiamy.

PatiKot

Ta agencja to porażka.

@PatiKot

Szanowny Panie, zależy nam, aby każdy Pracownik czuł się komfortowo w trakcie pracy w Niemczech i był z niej zadowolony, co przekłada się na długofalową współpracę. Zachęcamy więc do kontaktu z dedykowanym Opiekunem Pracownika lub Managerem Kontraktu, którzy podejmą odpowiednie kroki w celu rozwiązania zgłoszonych przez Pana zastrzeżeń. Dane kontaktowe Opiekuna oraz Managera Kontraktu znajdzie Pan m.in. w "ABC Pracownika", dokumentach otrzymanych przy zatrudnieniu, jak również w mailu powitalnym. Pozdrawiamy.

Tomek W
@PatiKot

Tak obszerny wpis że można wywnioskować kto jest porażką ????

Kamil

Słaby kontakt po rozwiązaniu umowy w celu ostatniej wypłaty ucieli kilka godzin, problem z nadgodzinami twierdzą że pracuje się u kotrahenta i on decyduje w jakich godzinach i godziny nocne nie obowiązują, przez 9 miesięcy pracy na oczy nie wiedziałem opiekuna, mieszkanie miałem swoje jako że pracowałem tylko 9 dni w nowym miesiącu to już za mieszkanie zwrot się nie należy nawet w przeliczeniu za 9dni drugi raz zastanowił bym się nad wyjazdem z ta firma, z plusów zwrot za paliwo w obie strony i zwroty za mieszkanie lub mieszkanie od firmy lecz tylko do danej kwoty

@Kamil

Panie Kamilu, był Pan naszym Pracownikiem do listopada 2022 roku. W tym czasie wielokrotnie kontaktował się z Panem zarówno Opiekun Pracownika, jak i Manager Kontraktu, którzy wspierali Pana w codziennej pracy w Niemczech. Jeśli chodzi o zastrzeżenia dotyczące ostatniej wypłaty - Opiekun Pracownika kontaktował się z Panem, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Błędnie policzył Pan 01.11 jako dzień, w którym przepracowanych zostało 9 godzin pracy. Był to jednak dzień wolny i firma była zamknięta. Jako rekompensatę za utracony dzień pracy, wypłacone zostało Panu wynagrodzenie z racji święta. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, co do wysokości swojego wynagrodzenia, zapraszamy do kontaktu z Panią Anetą Kläsener - Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: aneta.klaesener@mrjob.pl Panie Kamilu, zatrudniony był Pan na pracę zmianową i praca wykonywana była na dwie zmiany (o czym zawsze informujemy Kandydatów w trakcie rekrutacji). Ponieważ druga zmiana trwa z reguły do 23:00, zasady naliczania nadgodzin nocnych ustalone zostały bezpośrednio przez Kontrahenta i praca wykonywana na drugiej zmianie nie wliczała się do nadgodzin nocnych. Niezmiennie od ponad 12 lat, relacja z Pracownikami jest dla nas niezwykle ważna, dlatego zawsze mógł Pan liczyć na kontakt telefoniczny oraz mailowy. A w październiku, odbyło się spotkanie zespołu MR JOB z Pracownikami na zleceniu, gdzie wykonywał Pan pracę. Jak zawsze, spotkanie miało na celu lepsze poznanie naszych Pracowników, w tym ich potrzeb oraz cennych spostrzeżeń dotyczących współpracy. Odnosząc się do kwestii zwrotu za mieszkanie: ze względu na wyjaśnienia dotyczące ilości przepracowanych przez Pana godzin (do których odnieśliśmy się wcześniej), zwrot zrealizowany zostanie w tym tygodniu i będzie równoważny do przepracowanych przez Pana 8 dni. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Opiekunem Pracownika lub Managerem Kontraktu w celu rozwiązania wszystkich wątpliwości. Pozdrawiamy.

Kamil

Sprawa wyjaśniona

@Kamil

Panie Kamilu, miło nam, że sprawa została wyjaśniona. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy.

Jacek

Pracuje jako operator maszyn w Legnicy. Prace dostałem od zaraz co mnie bardzo cieszy. Zarobki są dobre. Nie chciałem wyjeżdżać za granicę i cieszę się że udało się znaleźć coś dla mnie w Polsce.

@Jacek

Panie Jacku, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Panu znaleźć zatrudnienie w Legnicy. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Wiktor

Agencja we wszystkim pomaga. Znaleźli zakwaterowanie. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie. Wypłaty na czas

Kolejna slaba agencja. 12.60 euro/h brutto-(he-he) to 8.50 euro????

@Marek

Panie Marku, nasi Pracownicy, w zależności od wybranego stanowiska, mogą liczyć na stawki w przedziale 12,50 - 18,00 euro/h. I każdorazowo zależy nam, aby zarobki Pracownika wyjeżdzającego były jak najwyższe, tak aby pracował on i był zadowolony jak najdłużej z naszej współpracy. Jeśli chodzi o stawkę netto to zależy ona w dużej mierze indywidualnej sytuacji pracownika oraz nadanej mu klasy podatkowej. Więcej o wynagrodzeniach naszych Pracowników piszemy na naszej stronie: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/wysokosc-wynagrodzen-w-mrjob/ Pozdrawiamy.

Artur

Zdecydowałem się na kontynuację współpracy z MR Job Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Praca mi odpowiada podobnie jak zarobki.

@Artur

Panie Arturze, cieszymy się, że zdecydował się Pan na kontynuację naszej współpracy. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Witam, czy jest możliwość rekrutację przeprowadzić online, ponieważ do Legnicy mam ponad 550km?

@Kandydat

Panie Kandydacie, oczywiście - możliwa jest również rekrutacja zdalna. :) Komplet przygotowanych dokumentów do zatrudnienia przesyłany jest wtedy w formie elektronicznej z prośbą o zapoznanie się oraz z informacją, że oryginały dokumentów dostarczone zostaną przez Kuriera. Kurier dostarcza dokumenty i czeka na ich podpisanie przez Kandydata, następnie zabiera je z powrotem do placówki MR JOB. Więcej o rekrutacji z nami, znajdzie Pan na naszej stronie: https://mrjob.pl/aktualnosci/jak-rozpoczac-prace-w-niemczech-z-bezplatnym-zakwaterowaniem/ Zapraszamy również do kontaktu z naszym działem rekrutacji. Kontakt do naszych Rekruterów: Ola: +48600787656 Kasia W: +48692848424 Alina: +48536262629 Martyna: +48730212828 Asia G: +48501275510 Kinga: +48534202626 Agnieszka: +48536262020 Pozdrawiamy.

Karol
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Rozumiem że przesyłacie dokumenty ale jest też wcześniej jakaś rozmowa online przez komunikator? Żeby bezpośrednio dopytać o szczegóły zanim obie strony zdecydują się na umowę. Takie spotkanie jest tylko jedno czy kilka etapów?

@Karol

Panie Karolu, w przypadku rekrutacji zdalnej rozmowy przeprowadzane są telefonicznie, a wszystkie informacje przesyłane mailowo. Standardowo w trakcie całej rekrutacji, odbywają się ok. 2-3 rozmowy - wiele zależy jednak od Kandydata i sytuacji. Z reguły najpierw przedstawiane są telefonicznie oferty na wybrane stanowisko oraz rekruter uzupełnia profil Kandydata, dział rekrutacji odpowiada również na wszystkie pytania dotyczące zlecenia oraz przyszłej współpracy. Dla kandydatów ze znajomością języka, przeprowadzana jest dodatkowo rozmowa sprawdzająca jego poziom. Po tym etapie, kontaktujemy się z Kandydatami w celu przedstawienie warunków współpracy oraz doprecyzowania wszystkich szczegółów. Profile chętnych Kandydatów przesyłane są następnie do Kontrahenta, który podejmuje ostateczną decyzją o zatrudnieniu, a my możemy przekazać Pracownikowi dobre wieści i rozpocząć wszystkie formalności (m.in. podpisanie umowy czy badania BHP). :) Pozdrawiamy.

Puli87

Witam czy trzeba się rozliczać w Niemczech i Polsce z podatku za cały rok?

@Puli87

Szanowna Pani / Szanowny Panie PULI87, Ponieważ praca wykonywana jest na terenie Niemiec, podatki od wynagrodzeń naszych Pracowników odprowadzane są do niemieckiego Urzędu Skarbowego. Radzimy naszym Pracownikom składanie rocznych deklaracji podatkowych do niemieckiego Urzędu Skarbowego, ponieważ z doświadczenia wiemy, że często można liczyć na zwrot nadpłaconego podatku. Warto w tej kwestii nawiązać kontakt z kancelarią podatkową, która specjalizuje się w tej dziedzinie i z pewnością będzie służyć pomocą. Rozliczenia podatków w Polsce są obowiązkowe i MR JOB jako Pracodawca wysyła dane każdego Pracownika do polskiego Urzędu Skarbowego. W PIT-11 wykazane są składki zdrowotne i emerytalne każdego Pracownika, które zostały opodatkowane w Niemczech. Mamy nadzieję, że szczegółowo przybliżyliśmy nurtujący temat. Z pozdrowieniami Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych aneta.klaesener@mrjob.pl

Mariusz

Pracuje w Niemczech jako spawacz MAG. Wszystko ok. Płacą na czas i można zawsze liczyć na pomoc biura.

@Mariusz

Panie Mariuszu, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią - cieszymy się, że możemy wspierać Pana w trakcie pracy w Niemczech. :) Pozdrawiamy!

Kris
@Mariusz

Jakie warunki mieszkalne?

Miras

Już rok pracuje w Niemczech na produkcji i nie narzekam. Praca dobrze płatna z zakwaterowanie. Firma zapewnia lokum i cały czas służy wsparciem.

@Miras

Czesc przy czym pracujesz moglbys cos wiecej powiedziec jak ci sie współpracuje z mr.job pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 512.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 343, z czego 266 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej