MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Pani Marta L, zajmująca się sprawą naszego mieszkania zasługuje na moją najwyższą rekomendację. To kompetentna i zaangażowana osoba, która wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także osobistą troską o nasze dobro. W czwartek właścicielka mieszkania w którym zostaliśmy zakwaterowani, zdecydowała ze mamy się wyprowadzić. Pani Marta podjęła inicjatywę i z zaangażowaniem przeszukała dostępne oferty. Nie tylko znalazła dla nas mieszkanie spełniające nasze oczekiwania, ale także zorganizowała spotkanie z właścicielami mieszkania. Nowe mieszkanie, które nam znalazła, okazało się znacznie lepsze niż to, w którym wcześniej mieszkaliśmy. Dzięki niej teraz możemy cieszyć się lepszym standardem życia i komfortem w nowym miejscu. Pani Marta zasługuje na najwyższą ocenę i jesteśmy pewni, że każdy, kto będzie miał okazję z nią współpracować, będzie równie zadowolony.

@@Pracownik

Drodzy Państwo, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nami. Robimy co w naszej mocy, aby szybko rozwiązywać się pojawiające problemy i cieszymy się, że cała sprawa zakończyła się pozytywnie:) Życzymy satysfakcji z nowego miejsca zamieszkania i dalszej udanej współpracy!

majkel

Zaczynaliśmy na innym zleceniu, ale pracując w Niemczech zawsze może zapytać o inne zlecenia i nowe oferty jak coś komus nie pasuje. Agencja pomaga i udziela wszystkich informacji. Wiadomo, jak ktoś chce pracowac to zawsze mozna sie dogadać. Przejechaliśmy bez żadnych problemów na inne zlecenie i pracuje nam się super.

@majkel

Dziękujemy za informację. Nasz dział rekrutacji i opieka robią co w ich mocy, aby zapracować na takie opinie. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

Damian

Agencja pomogła mi znaleźć pracę kilka miesięcy temu i jestem zadowolony! Dobra współpraca, pełna wsparcie i pieniądze na czas. Zakończenie współpracy zgodnie z umową, nie było żadnych problemów, wszystko dokładnie zostało wyjaśnione, a świadectwo pracy przyszło w kilka dni. Nic nie mogę zarzucić, bo wszystko zrobione miło i zawsze mogłem zadzwonić i dopytać, jak były wątpliwości. Musiałem wrócić do Polski, ale jeśli będę mógł znowu wyjechać to na pewno zadzownię do MrJOB i pani Marty!

@Damian

Panie Damianie, dziękujemy za pozytywną informację zwrotną. Cieszymy się, że mogliśmy Pan u pomóc. Polecamy się na przyszłość!

MDK

Nie polecam tej agencji nie dość że wyrzucają ludzi i śpią pod gołym niebem . Mój chłopak został pobity a agencja ma to w (usunięte przez administratora) . Pani M twierdzi że coś braliśmy lub piliśmy gdy nigdy tego nie dotykaliśmy .

@MDK

Pani MDK, Zgadzamy się, że opisywana przez Panią sytuacja nie powinna mieć miejsca i jako agencja nigdy nie pozwolilibyśmy, aby się wydarzyła. Nigdy nie wyrzucamy Pracowników z mieszkań z dnia na dzień, ponieważ uważamy, że byłoby to zachowanie niepoduszczanie oraz niezgodne z naszymi wartościami. Każdorazowo Pracownik poinformowany jest wcześniej o zakończeniu współpracy oraz dacie opuszczenia zakwaterowania, odpowiadającej okresowi wypowiedzenia. A informacja przesyłana jest mailowo z odpowiednim wyprzedzeniem. Pani zarzuty są bardzo krzywdzące i poważne, a opisana sytuacja nie była do nas zgłaszana. Być może doszło do pomyłki i komentarz dotyczy innej agencji pracy. Jeśli jednak komentarz skierowany jest do nas, prosimy o przesłanie pełnego opisu, dodatkowych informacji oraz Państwa danych osobowych mailowo na adres: skargi@mrjob.pl. Zależy nam na dokładnym wyjaśnieniu sytuacji, więc Państwa zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych. Pozdrawiamy.

@MDK2
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Wyrzucacie ludzi z dnia na dzień bez żadnych informacji e- mail. Jedynie co wyślecie to dokument, aby pracownik sam wypowiedział z wami umowę. To , że przypisujecie ludziom różne , negatywne zachowania to tez prawda. Ktoś jeszcze jest takim głupolem, że się nabiera na te wasze kłamstwa???

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nick

Pracuje już kilka miesięcy z kolegą. Dużym atutem pracy w Niemczech jest wynagrodzenie na czas. Zawsze punktualnie i nigdy nie było ze coś się nie zgadza. Są tez dobre warunki pracy, każdemu na tym zależy i tutaj wszystko jest jak było mówione na rekrutacji!

olek

Widzałem reklame na instagramie i interesuje mnie praca elektryka w Jaworze. Gdzie mogę się zgłosić? Kiedy można będzie rozpocząc prace? Chętnie poznam jakieś extra informacje.

@olek

Panie Olku, rekrutacja do pracy w Jaworze na stanowisko elektryka-energetyka wciąż trwa! :) Możliwe jest zatrudnienie od zaraz. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji pod numerem 535 202 021, 798 465 997 lub 791 242 423. Może Pan również odwiedzić nasze Biuro Rekrutacyjne na ul. Św. Piotra 9 w Legnicy lub wysłać swoje CV mailowo na adres: rekrutacja.legnica@mrjob.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania oraz przedstawimy dokładnie ofertę pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu! :)

Witam,mam pytanie jak wygląda sprawa zakwaterowania po ile osób przeważnie jest na mieszkaniu, ponieważ zdarzyło się parę razy w innej agencji że było nas i po 10 osób na jedną kuchnię i łazienkę z czego większość pracowała na jedną zmianę,a jak praca na automotiv czy kobieta sobie poradzi bo nie ukrywam oferta a automotiv mnie i partnera zainteresowała.

@Anna

Pani Anno, standardowo, pokoje w jakich mieszkają nasi Pracownicy są 1 lub 2 osobowe. Zależy to oczywiście od możliwości mieszkaniowych w okolicy czy preferencji Pracowników. A liczba osób w mieszkaniu często odpowiada ilości dostępnych pokoi. Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników, kierujemy się komfortem oraz lokalizacją — a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy. Wszelkie kwestie są także konsultowane z Pracownikami, ponieważ zależy nam na komforcie, który powinien być zapewniany, aby Pracownik mógł odpocząć po pracy. Co więcej, w Badaniach Satysfakcji Pracowników MR JOB w roku 2022 aż 87%* ankietowanych oceniło zapewniane przez nas warunki mieszkaniowe w Niemczech jako dobre, co bardzo nas cieszy. Jeśli chodzi o zakres pracy to wiele zależy od wybranego zlecenia (a posiadamy ich kilka na terenie Niemiec i na bieżąco aktualizujemy nasze ogłoszenia). Każdorazowo dział rekrutacji udzieli wszystkich informacji o zakresie pracy oraz obowiązkach wykonywanych na interesującej Państwa ofercie pracy. :) Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem rekrutacji: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Patrycja: +48 501 275 510 Pozdrawiamy!

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Dziękuję za odpowiedź,będę się w niedługim czasie kontaktować.

szymek

Pracę w Legnicy pomogli załatwić błyskawicznie! Na każdym etapie, bo już od pierwszego telefonu, otrzymujecie pomoc. A każda wizyta w biurze przy galerii to sama przyejmność. Wszystko wytlumaczą, dokladnie opisza i pomogą. No i przede wszystkim szybko działają.

Gigi
@szymek

A już pracując też zawsze służą pomocą? Ma się wybór w ofertach pracy, dają swobodę jeśli chodzi o wybór etatów? Ile tak właściwie jest etapów całej procedury?

@Gigi

Posiadamy kilka różnych ofert pracy w Legnicy i okolicach, które mogą różnić się wymaganym doświadczenie u Kandydata lub umiejętnościami. Pierwsza rozmowa z Kandydatem, pozwala nam poznać go lepiej i przedstawić dopasowane oferty. Jeśli chodzi o późniejsze zatrudnienie, to w trakcie pracy zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc naszego zespołu. Skontaktują się Państwo z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście poprzez wizytę w naszym Biurze Rekrutacyjnym na ul. Św. Piotra 9 w Legnicy. Cały proces rekrutacji opisujemy dokładnie na naszej stronie: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/proces-rekrutacyjny-pl-2/ Zapraszamy również do kontaktu i bezpośredniej rozmowy telefonicznej z naszymi rekruterkami: +48 535 202 021, +48 798 465 997 lub +48 791 242 423. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania oraz przedstawimy aktualne oferty pracy. :) Pozdrawiamy.

Hanna
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Co do tej pierwszej rozmowy z kandydatem, to jest rozmowa online, telefoniczna, stacjonarna? I czy potem, po przedstawieniu dopasowanych ofert, kandydat ma czas na zastanowienie, czy do razu z miejsca ma odpowiedzieć, wybrać?

@Hanna

Pani Hanno, pierwsza rozmowa może odbyć się w preferowanej przez Panią formie. Można zadzwonić do nas lub odwiedzić nasze Biuro Rekrutacyjne w centrum Legnicy (ul. Św. Piotra 9). Nie musi umawiać się Pani wcześniej, wystarczy podejść w godzinach pracy biura czy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Każdy Kandydat ma oczywiście czas na zastanowienie się, czy chce aplikować na wybrane oferty, a jeśli tak to, które zlecenie go interesuje. Po podjęciu decyzji wystarczy ponownie skontaktować się z naszym Biurem Rekrutacji. Jeśli rozmowa odbyła się na żywo, to zawsze dostanie Pani wizytówkę z danymi kontaktowymi rekruterki. Dane kontaktowe można znaleźć również na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Rekruterka potwierdzi, czy oferta jest wciąż aktualna i przeprowadzi Panią przez dalszy proces rekrutacji. :) Zapraszamy do kontaktu i bezpośredniej rozmowy telefonicznej z naszymi rekruterkami: +48 535 202 021, +48 798 465 997 lub +48 791 242 423. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania oraz przedstawimy aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy!

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A jest opcja pojechania do pracy w to samo miejsce w kilka osób? Jak np. ktoś chce ze znajomymi jechać i razem pracować, to da radę to załatwić? Czy jednak oferty pracy sa pojedyncze i nie ma szans na grupowe wyjazdy??

Wspólny wyjazd jest jak najbardziej możliwy i współpracują z nami zarówno pary, jak i kilkuosobowe grupy znajomych. Wystarczy zapytać dział rekrutacji o aktualne oferty właśnie dla grupy. Może zdarzyć się sytuacja, że w danym tygodniu nie będzie dostępnych nowych ofert dla grupy lub rekrutacja na zlecenia zostanie już zakończona. Warto zatem każdorazowo konsultować z Rekruterem, czy wspólny wyjazd w większej grupie będzie dostępny, ponieważ Rekrutacja ma bieżące informacje o zleceniach. :) Numery do naszych rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Patrycja: +48 501 275 510 Pozdrawiamy!

Tomasz

Chyba jakaś lipa z tą firmą ponieważ są tylko pozytywy zero negatywów co więcej są usunięte

@Tomasz

Panie Tomaszu, komentarze i opinie o nas w większości są pisane przez naszych Pracowników (aktualnie zatrudnionych lub takich, którzy byli naszymi Pracownikami). Zdarzają się również komentarze kandydatów, gdzie ostatecznie nie doszło do zatrudnienia. I zawsze cieszy nas, gdy nie tylko negatywne historie są poruszane, a Pracownicy dzielą się również tym pozytywnym doświadczeniem. Komentarze nie są usuwane przez naszą firmę. Może jednak zdarzyć się, że administrator portalu ukryje opinie, łamiącą regulamin portalu, czyli np. zawierające wulgaryzmy lub łamiące prawo. Wtedy może ona nie pojawić się wśród innych opinii. Pozdrawiamy.

IB
@Tomasz

Mój syn w zeszłym roku ,zaraz po ukończeniu szkoły wyjechał do pracy podpisując umowę z tą firmą . Jest bardzo zadowolony z pracy ,warunków mieszkaniowych i zarobków. Za trzy miesiące kończy mu się umowa ,ale ma zamiar dalej pracować przez tą agencję .Dla mnie pozytywna opinia wystawiona przez syna jest wiarygodna .

Mimo

Czy jakaś praca dla pary bez znajomości języka

@Mimo

W sprawie aktualnych ofert pracy zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji, który posiada bieżące informacje o dostępnych zleceniach. Zachęcamy również do obserwowania naszych mediów społecznościowych oraz strony WWW: https://mrjob.pl/oferty-pracy/ gdzie pojawią się nasze nowe oferty pracy w Niemczech. :) Numery do naszych rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Patrycja: +48 501 275 510 Pozdrawiamy!

Wkurzyłem się oby dwoje prawko z kobietą własne autko kazali dzwonić albo sami się odezwa przyjęliśmy ofertę i się lipa zrobiła 2tyg straty i teraz musimy szukać innej agencji szkoda ze tak wyszło bo nie mają ofert dla par

Szanowny Panie Pracownik, jak każdorazowo informujemy w trakcie rekrutacji, profile Kandydatów przesyłane są bezpośrednio do Kontrahentów w celu ostatecznej akceptacji. A decyzja może potrwać kilka dni. Jak odnosiliśmy się do Pana komentarzy już wcześniej na innych portalach oraz mailowo, Państwa kandydatura nie została zaakceptowana, dlatego zaproponowaliśmy Państwu inne zlecenie. Nie zdecydowali się Państwo wtedy na wyjazd, ponieważ mieli problemy z autem. Wracając jednak do ostatnich kilku dni, skontaktowali się Państwo z nami ponownie w ten poniedziałek (w dniu wystawienia opinii) z pytaniem, czy mamy aktualne oferty pracy dla pary. Niestety, w tym tygodniu nie ma nowych zleceń dla par, o czym zostali Państwo poinformowani. Warto zaznaczyć, że oferty dla par są bardzo popularne. Oznacza to, że aplikuje na nie wiele Kandydatów lub Kontrahent decyduje się na konkretnych pracowników. Każdego dnia prowadzimy również procesy rekrutacyjne, a sytuacja często dynamicznie się zmienia. Jednocześnie, co poniedziałek mamy nowe oferty pracy oraz aktualizujemy dostępne zlecenia. A celem pracy każdego pracownika działu rekrutacji jest wspieranie Kandydatów w znalezieniu pracy oraz pozytywne przeprowadzenie ich przez proces rekrutacji. Pozdrawiamy.

GIENEK

Nie ma na co narzekać! Spoko atmosfera, wypłata na czas, praca znaleziona według większości moich wymagań. Jak ktoś chce pracować i na powaznie szuka tej pracy to polecam, bo napewno pomogą.

Kangur

Cześć, Czy ktoś z Was pracował na produkcji konserw warzywnych w Straelen/Herongen? Jak możecie opisać wrażenia z pracy? Jaka jakość zakwaterowania? Czy daleko mieliście do pracy? Czy dużo Polaków tam pracuje?

@Kangur

Witam tez się dołączę do pytania na temat tej oferty będę wdzięczny pozdrawiam

Kolejne zlecenie z Mr JOB i znowu jest w porzadku. Praca dokladnie tak jak mowili przez telefon i to co w umowie. Zwrot Agencja wszystkim się zajmie i jeszcze zadba o terminową wypłatę wynagrodzenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń!

@Paweł

Panie Pawle, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem ze współpracy z nami. Bardzo cieszy nas, że jest Pan zadowolony z podjętej z nami pracy oraz zdecydował się Pan na kolejne zlecenie. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Stefan

NIE POLECAM AGENCJI. Wszystko robią, żeby jak najpóźniej zrobić wypłatę po prostu wydziwiają. Po 1 wysyłają ludzi do innej pracy niż w umowie. Na miejscu okazuje się, że praca jest w innym charakterze i albo ją przyjmujesz albo wracasz do domu za co ci nie wypłacą. Po drugie jak już pracujesz to nie wiesz tak naprawdę jak długo bo to agencja pracy tymczasowej na miesiącu okazuje się, że praca jest na 3 tygodnie co za tym idzie, agencja nie zwróci Ci kosztów przejazdu bo nie przepracowałeś miesiąca jak pisze w umowie i za obuwie również. Po trzecie agencja nie zapewnia innej pracy jeśli jedne projekt się skończy...Po 4 te niby pożal się boże koordynatorki, które pracują w firmie nie są dobrze przeszkolone i jak zadajesz im pytanie to nie umieją odpowiedzieć, albo błędnie wskazują odpowiedź. Omijać z daleka .

@Stefan

Szanowny Panie Stefanie, bardzo nam przykro, że negatywnie ocenia Pan swoją współpracę z nami. Nie możemy jednak zgodzić się ze stwierdzeniem, że wysyłamy Pracowników do pracy innej niż zawartej w umowie. Prowadziłoby to tylko do frustracji Pracowników oraz decyzji o zakończeniu z nami współpracy, co mija się z celem naszej działalności jako agencji pracy. Jeśli chodzi o ewentualne rozbieżności w zakresie pracy lub inne problemy, każdorazowo prosimy o kontakt z Managerem Kontraktu i zgłaszanie wszelkich sytuacji, abyśmy na bieżąco mogli zareagować. Jednocześnie, proponujemy Pracownikowi inne możliwe zlecenie, na które może się przenieść, tak aby mógł komfortowo kontynuować pracę w Niemczech. Jeśli pomimo naszych starań, Pracownik postanowi zakończyć współpracę i wrócić do Polski - każdorazowo otrzymuje on rozliczenie za przepracowany czas pracy. Terminowość wypłat to nasz priorytet, ponieważ zatrudniamy ponad 800 osób na terenie Niemiec, które obdarzyło nas zaufaniem. Wynagrodzenia Pracowników wypłacane są w systemie miesięcznym, do 10 dnia miesiąca, za miesiąc poprzedni oraz przepracowane godziny. I nigdy nie podejmujemy celowych działań, które miałaby opóźnić ich wypłatę. Co więcej, jak wykazały Badania Satysfakcji Pracowników, 98% potwierdziło, że wypłatę otrzymuje zawsze na czas. Nie wysyłamy także pracowników na zlecenia trwające kilkanaście dni – byłoby to zwyczajnie nieekonomiczne dla każdej ze stron. Wręcz przeciwnie: zależy nam na długiej współpracy z każdym Pracownikiem oraz jego zadowoleniu z pracy w Niemczech. Właśnie dlatego umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, a w momencie szybszego zakończenia Kontraktu, staramy się zaproponować Pracownikom przejazd na inne zlecenie i kontynuowanie pracy. Jeśli chodzi o kwestię zwrotów kosztów poniesionych w związku z wyjazdem do pracy (np. odzież robocza czy koszt dojazdu) są one zwracane po przepracowanym okresie 30 dni, co wskazywane jest podczas rekrutacji, w zawartej umowie czy w otrzymanym przy zatrudnieniu informatorze „ABC Pracownika”. Panie Stefanie, jeśli chodzi o inne wspomniane przez Pana zastrzeżenia, niestety w związku z brakiem dokładnych informacji, ciężko nam się do nich odnieść. Zależy nam jednak na pełnym wyjaśnieniu wydarzeń, które skłoniły Pana do napisania tylu negatywnych słów i opublikowania tak negatywnej opinii o współpracy z nami. Pozwoli nam to również na podjęcie odpowiednich kroków, aby w pełni wyjaśnić zaistniałą sytuację. Prosimy więc o bezpośredni kontakt drogą mailową z dokładnym opisem sytuacji do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych - mail: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozdrawiamy.

fifi
@Stefan

Zgadzam się z punktem 2; 3 i 4 to jest niestety prawda. Odpowiedz Mr Job w poniższym komentarzu jest kłamstwem. "MR JOB" przecież wy tak notorycznie źle tratujecie pracowników, to dlaczego nie potraficie się przyznać do swoich słabych punktów.

@fifi

Szanowny Panie, Pana oskarżenia są bardzo poważne i krzywdzące, zwłaszcza że nigdy nie posuwamy się do kłamstwa w naszych odpowiedziach. Niestety, ze względu na anonimowość Pana komentarza oraz brak dokładnych informacji czy opisów sytuacji, ciężko nam merytorycznie odnieść się do Pana zastrzeżeń. W związku z tym prosimy o przesłanie dodatkowych informacji mailowo na adres: skargi@mrjob.pl - Pana zgłoszenie zostanie przekazane bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych i podejmiemy odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy.

@Stefan

Wydasz (usunięte przez administratora) kasy na dojazd z Polski I do pracy, jak nie przepracujesz 3 mcy bo sie okaże że syfiaste kwatery albo praca (usunięte przez administratora) nic ci nie zwrócą ani za dojazdy ani za odzież robocza, i możesz,dołożyć do interesu bo praca daleko od granicy

Szanowny Panie, posiadamy oferty pracy na terenie całych Niemiec i każdorazowo informujemy Kandydata o lokalizacji zlecenia. Dokładne przedstawienie oferty oraz warunków współpracy jest dla nas istotne, ponieważ pozwala naszym Pracownikom, na podjęcie świadomej decyzji o wyjeździe i zadowolenie z podjętej współpracy. Miejsce pracy jest również wskazane w podpisanej przez Pana umowie o pracę. Miał Pan zatem pełną informację dotyczącą lokalizacji Kontraktu oraz odległości od granicy. Zwroty kosztów związanych przejazdem do miejsca pracy w Niemczech, otrzymać można po przepracowaniu 30 dni, a zasady zwrotów są zawsze dokładnie wyjaśniane w Informatorze "ABC Pracownika", który otrzymał Pan z dokumentami przy zatrudnieniu, mailu powitalnym oraz przez naszych Opiekunów Pracownika. Oferujemy również naszym Pracownikom zwroty za odzież roboczą oraz koszty związane z przejazdami z zakwaterowanie do miejsca pracy w Niemczech, zgodnie z określonymi warunkami. Warto zaznaczyć, że zwroty te są dobrą wolą agencji i nie są naszym obowiązkiem jako pracodawcy. Ich wypłacanie jest w pełni dobrowalną decyzją, aby ułatwić rozpoczęcie pracy oraz zwiększyć komfort naszych Pracowników. Ich zasady oraz warunki również przedstawiane są na początku zatrudnienia, a w razie dodatkowych wątpliwości Pracownik może zwrócić się do nas z dodatkowymi pytania, zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Czy Pana zastrzeżenia dotyczące zakwaterowania lub pracy zgłoszone zostały do Managera Kontraktu? Zawsze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, co pozwala nam na niezwłoczne podjęcie odpowiednich kroków w celu rozwiązania sytuacja. A w razie dodatkowych wątpliwości dotyczących zasad zwrotów, zapraszamy do kontaktu z Panią Anetą Kläsener — Managerem Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, email: aneta.klaesener@mrjob.pl Pozdrawiamy.

fifi
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Wydaje mi się, że e-mailowo ta skarga nic nie da, skoro nie tylko jedna osoba potwierdza tą tezę. Wiem, że czasami jest trudno przyznać się do braku kompetencji i (usunięte przez administratora) ale niestety w niektórych przypadkach wcale nie traktujecie dobrze pracowników, także przestańcie wypisywać takie głupoty na forum.

@fifi

Szanowny Panie, każdy Pracownik kontaktujący się z nami, czy to bezpośrednio w trakcie współpracy, czy po jej zakończeniu przez wspomnianą przez Pana skargę mailową może liczyć na pełną odpowiedź z naszej strony. Opinia naszych Pracowników jest dla nas ważna i od pierwszych dni naszej pracy, przykładamy do niej dużą wagę. To właśnie m.in. uwagi i zastrzeżenia w przeszłości dotyczące kontaktu oraz czasu oczekiwania na odpowiedź poprowadziły nas do wprowadzenia zamian w tym obszarze i stworzenia stanowiska Opiekuna Pracownika, które zostało przyjęte entuzjastycznie i oceniane jest bardzo pozytywnie. W ten sposób powstał nasz Zespół ds. Pracowników Zagranicznych i jest to tylko jeden z przykładów. Naszą chęć zmieniania się dla Państwa zauważyło także wielu Pracowników na przestrzeni lat, którzy w bezpośrednich rozmowach czy Badaniach Satysfakcji wspominają zmiany, które nieustannie wprowadzamy, aby współpraca z nami była komfortowa dla każdego. Niestety, ponieważ wiele wstawianych tutaj komentarzy (w tym również te opublikowane przez Pana) są anonimowe i lakoniczne, ciężko nam szczegółowo odnieść się do niektórych uwag czy zastrzeżeń. Niekiedy na podstawie wspomnianych sytuacji czy miejsc udaje nam się zidentyfikować autora opinii. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Aktualnie na terenie Niemiec, pracuje z nami ok. 850 osób i na podstawie kilku anonimowych zdań nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się, kto napisał dany komentarz, czy był naszym pracownikiem oraz jak wyglądała współpraca. Aby poprawić ten obszar komunikacji, uruchomiliśmy dodatkowego maila (pod adresem: skargi@mrjob.pl). Pracownicy byli i obecni mogą zgłaszać tam swoje zastrzeżenia, a ich wiadomości trafiają bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, który na podstawie podanych danych osobowych oraz informacji, dokładnie sprawdza przebieg współpracy i opisywane sytuacje. Pozwala nam to w pełni przeanalizować zgłoszone zastrzeżenia oraz podjąć potrzebne kroki w razie potrzeby, a także merytorycznie i w pełni odnieść się do przesłanej wiadomości. Pozdrawiamy.

Renata

Czyli pracownicy sami ponoszą koszty odzieży? Co trzeba kupić są jakieś wymagania odnośnie ubrań? Kwatery ilu osobowe?

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Zacytuje bardzo mądre przysłowie "Prawda zawsze wyjdzie na jaw". Tym wpisem to sami ujawniliście. Napisaliście , że "Niekiedy na podstawie wspomnianych sytuacji, czy miejsc udaje nam się zidentyfikować autora opinii. Jednak nie zawsze jest to możliwe". To podkreśla, że takie sytuacje były, są i będą dopóki nie zmienicie swojego myślenia.

@@fifi

Szanowny Panie, cytując całą naszą wypowiedź, która dokładniej obrazuje naszą odpowiedź na Pana komentarze: "Niestety, ponieważ wiele wstawianych tutaj komentarzy (w tym również te opublikowane przez Pana) są anonimowe i lakoniczne, ciężko nam szczegółowo odnieść się do niektórych uwag czy zastrzeżeń. Niekiedy na podstawie wspomnianych sytuacji czy miejsc udaje nam się zidentyfikować autora opinii. Jednak nie zawsze jest to możliwe. (....) Aby poprawić ten obszar komunikacji, uruchomiliśmy dodatkowego maila (pod adresem: skargi@mrjob.pl). Pracownicy byli i obecni mogą zgłaszać tam swoje zastrzeżenia, a ich wiadomości trafiają bezpośrednio do Managera Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych, który na podstawie podanych danych osobowych oraz informacji, dokładnie sprawdza przebieg współpracy i opisywane sytuacje". Niestety, ale nie mamy wpływu na to, czy publikowane przez Państwa opinie są anonimowe, czy z danymi osobowymi (np. imieniem) i informacjami, które pozwoliłoby nam od razu sprawdzić sytuację i szczegółowo odnieść się do wstawionego komentarza. Jak jednak pisaliśmy już wcześniej i powtórzymy ponownie: zawsze zależy nam, aby móc w pełni przeanalizować zgłoszone zastrzeżenia oraz podjąć potrzebne kroki w razie takiej potrzeby, a także merytorycznie i w pełni odnieść się do przesłanej wiadomości. Pozdrawiamy.

@Renata

Pani Renato, nasi Pracownicy mogą liczyć na zwrot kosztów za odzież roboczą. Nie jest to nasz obowiązek, a jedynie dobra wola, aby zwiększyć komfort Państwa pracy w Niemczech. Dokładne warunki zwrotów przedstawiane są zawsze w na początku współpracy — informacje o nich znajdzie Pani w otrzymanym informatorze Pracownika, dokumentach przy zatrudnieniu oraz w mailu powitalnym. W razie wątpliwości można również skontaktować się bezpośrednio z dedykowanym Opiekunem Pracownika, który chętnie przedstawi dokładnie zasady zwrotów. Wymagania dotyczące odzieży roboczej, mogą różnić się w zależności od zlecenia oraz wykonywanych obowiązków w miejscu pracy. Zachęcamy każdorazowo do kontaktu z Działem Rekrutacji, który posiada wszystkie informacje o naszych aktualnych ofertach. Standardowo, pokoje w jakich mieszkają nasi Pracownicy są 1 lub 2 osobowe. Zależy to oczywiście od możliwości mieszkaniowych w okolicy czy preferencji Pracowników. Wybierając zakwaterowanie dla naszych Pracowników, kierujemy się komfortem oraz lokalizacją — a wszystkie mieszkania muszą spełniać określone przez nas standardy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. :) Pozdrawiamy.

Debeściak

Siemka. Czy ktoś pracował w Gardelegen przy produkcji uszczelek dla przemysłu motoryzacyjnego? Jakie macie wrażenia z pracy? I jak tam wygląda jakość zakwaterowania i odległość od pracy? Dzięki za wszystkie odpowiedzi:)

@Debeściak

Jeśli chodzi o wrażenie z miejsca pracy, to mamy nadzieję, że któryś z obecnych Pracowników na zleceniu odpowie na Pana pytania. W kwestii zakwaterowania to jest to pensjonat z możliwością pokoi jednoosobowych i dwuosobowych oraz wspólną kuchnią. Znajduje się on ok. 14 km od miejsca pracy. Ponieważ rekrutacja na to zlecenie jest już częściowo zamknięta, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem rekrutacji, który ma bieżące informacje o aktualnych ofertach pracy. :) Numery do naszych rekruterów: Ola: +48 600 787 656 Kasia W: +48 692 848 424 Alina: +48 536 262 629 Martyna: +48 730 212 828 Kinga: +48 534 202 626 Agnieszka: +48 536 262 020 Patrycja: +48 501 275 510 Pozdrawiamy!

karol

Praca na produkcji w Niemczech super! Błyskawiczna rekrutacja i sporo ofert do wuboru od ręki. Jeśli macie samochód gotowy na wyjazd, to z dnia na dzień macie zatrudnienie i to za spoko stawkę! Ja wyjechałem prawie dwa miesięce temu, teraz pytałem czy moze przyjechać kolega bo spoko praca, a mieszkac możemy razem. Mowią, że nie bedzie problemu z tym i juz dzwonil do rekruterki. Wszystkie zwroty też tak jak mówili! Wystarczy czytac zezroumieniem i tak jak prosza w mailu.

@karol

Panie Karolu, miło nam, że pozytywnie ocenia Pan i poleca współpracę z nami znajomym. Dziękujemy za opinię. :) Pozdrawiamy!

Kolorowa_myszka

Dzień dobry, czy Ktoś z Państwa pracował w firmie Eldisy w Gardelegen przy produkcji uszczelek w przemyśle motoryzacyjnym i może napisać kilka słów czy praca jest ok?

maras

Ogromny plus za terminowe wynagrodzenie i dobre stawki. Nikdy nie było żadnego spóźnienia ani u mnie ani u nikogo ze zlecenia. Ze znalezieniem zakwaterowania w dobrych warunkach nie ma żadnego problemu. Adres i zdjecia wysłane jeszcze przed wyjazdem, wiec nie jedziesz w ciemno i niewiadomo co dalej. I serio nie dopłacasz do mieszkania, a czasami można się naciąć na taki ukryty koszt.

Witam czy ktoś z was wybiera się na operatora wózka widłowego w miejscowości forchheim będę wdzięczny za odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 504.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 265 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej