Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Opinie o Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Bolko

Nie polecam. JANUSZEX 100%, NA UMOWIE NAJNIŻSZA RESZTA DO RĘKI POD STOŁEM. GENERALNIE FIRMA JEST POD WZGLĘDEM ZARZĄDZANIA I PRZESTRZEGANIA PRAWA PRACY W LATCH 90. Kiepska atmosfera.

Ulka

@Spedytorka Czyżby konkurencja zainspirowała do napisania tego tekstu?

Spedytorka

Jakoś w to nie wierzę, że takie dobre tam zarobki w biurze, jak tam ktoś pisze niżej. Wydaje mi się, że ktoś jest tam z biura do pisania pozytywnych opinii w celu stwarzania pozytywnego wizerunku firmy. Nie wiem z resztą. Wie kto coś??

gosc

Jak wygląda praca kierowcy na kat ,,B" co przewozi firma i jak to wygląda ?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH w firmie Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Mateusz

Wszytko ok , dobra firma, konkurencyjne wynagrodzenia.

nowy
@Mateusz

Mateusz możesz coś więcej napisać jak wygląda praca czy była by możliwość jazdy jednego kółka aby zobaczyć jakie są zasady chodzi mi najbardziej o dokumentację żeby to ogarnąć

Antoni

@Adam, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe, jednak czy możesz coś więcej dodać do swojej opinii? Opisz w sposób bardziej szczegółowy swoje zdanie na temat pracy u tego pracodawcy. Uargumentowana opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad pracą dla tego pracodawcy. @Agnieszka, fajnie, że podzieliłaś się z nami swoją opinią na temat pracy w tej firmie. Czy możesz coś więcej napisać na temat zajmowanego przez siebie stanowiska? Co dokładnie należało do Twoich obowiązków?

Nikodem
@Antoni

brak umowy dziwne podchody nie wiadomo co i za ile improwizacja

@Nikodem

Nie siej demagogi.

Antoni

@Nikodem, dziękuję za odpowiedź. Brak umowy? Na jakiej podstawie zatrudnia pracodawca w firmie Stylinart? Możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś i w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją sytuację związaną z pracą w tej firmie? Twój komentarz na chwile obecną jest bardzo ogólny i nie poparty żadnymi argumentami. Proszę uzupełnij swoją wypowiedź.

@Antoni

Kto dziś zatrudnia bez umowy ? Szczególnie tak duża firma na pewno nie może sobie pozwolić na takie ekstesy. Demagogię ktoś sieje.

Antoni

@Zainteresowany udało Ci się uzyskać informacje na temat rekrutacji w tej firmie? @Aga a na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy Stylinart oferuje dodatkowe benefity? Jestem ciekawy bieżących opinii o tym pracodawcy.

@Antoni

Umowa na pełny etat . Benefity ? Jest chyba wykupiony pakiet dla pracowników prywatnej opieki medycznej. Kierowcy są dodatkowo ubezpieczeni (opieka medyczna) , ubezpieczenie działa też za granicą.

@Agnieszka

Można też liczyć na spore rabaty na części i serwis prywatnego pojazdu w firmowym warsztacie.

Wszytko ok. Auta zadbane , serwisowane.

Robert Bogacki

Firma nawet ok. To że płacą na czas to chyba normalne ma być, więc nie wiem czym tu się drodzy forumowicze podniecają??? Minusy to właśnie to że Szef nie ma czasu dla pracownika i dniówka bardzo mała. Spedytorzy są Super. Więc polecam i hmm? Nie polecam.

Robert

Ok

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kierowców? Coś więcej się dowiem?

Igon

jazda bez magnesów , auta ok

może być

Aga

Jak nas Przemyśl nieźle płacą. Warunki pracy specyficzne ale firma powoli się reformuje . Serwis robi wrażenie:)

Robert

Ok

Arystokleks

jak najbardziej ok , wiadomo - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Anonimowa

Idzie wytrzymać , nie jest najgorzej, pensje dla osoby w biurze 2-3k.

Jan

przestrzegają tacho , wypłaty w terminie

Antonin

Dziwne, każdy kto kończył tam pracować odchodził z ulgą, że nie będzie musiał już słuchać tych "panów". Większość jak nie wszystkie pozytywne opinie wystawia pracownik w tym celu zatrudniony.

Zostaw merytoryczną opinię o Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Przemyśl

• Jak się pracuje w Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Stylinart Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe