DNP Sp. z o.o.

Opinie o DNP Sp. z o.o.

Za 200h ok 4tys, myslicie ze to możliwe w tym zakladzie pracy? Czy bajeczki?

@Anonim

O jakim stanowisku w Dnp mówisz? 200 godzin miesięcznie- to chyba łącznie z nadgodzinami? Napisz konkretniej o co pytasz, ciekawe pytanie, z chęcią dowiem się więcej.

@Anonim

Wykwalifikowani pracownicy w pełnym wymiarze czasu pracy, przewidzianym kodeksem pracy, z premiami, osiągają zarobki w wysokości nawet powyżej tej kwoty.

Krystyna
@Dolina Noteci

To ile ich premie w tym przypadku muszą wynosić, żeby osiągać wspomniane wyniki?

@Krystyna

Premie uzależnione są od osiąganych wyników całych działów, które mają do wypracowania określone normy. Na wysokość premii wpływ ma również zaangażowanie, doświadczenie, umiejętności. Wszystko jest kwestią indywidualną.

Cezary

@Raven A wystarczy być dobrym pracownikiem znającym się na swojej pracy żeby mieć satysfakcję finansową!!

@Cezary

Podzielamy tę opinię. Doceniamy sumiennych, rzetelnych pracowników, którzy wywiązują się ze swoich obowiązków i chcą się rozwijać. Dlatego umożliwiamy dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, podnoszących kwalifikacje i umiejętności.

Karol

Firma wyszła na plus czy ciężko sobie radzi?

@Karol

Prosimy o doprecyzowanie. Jeśli chodzi o obecną sytuację ekonomiczno-gospodarczą to firma bardzo dobrze prosperuje, o czym świadczy prowadzona cały czas rekrutacja na wiele różnych stanowisk.

Nnnn

Jakie są zarobki ile na godzinę

Jan
@Nnnn

Najniższa krajowa plus premia

@Nnnn

Stawka ustalana jest indywidualnie, podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bierzemy pod uwagę doświadczenie zawodowe, umiejętności. Na okresie próbnym, dla pracowników bez doświadczenia stawki zaczynają się od 22,50 zł brutto.

Renata

Moje pytanie: czy Dnp organizuje staże pracownicze? Jeżeli tak to na jakich warunkach? Bardzo na Was liczę, jeżeli coś wiecie - piszcie w komentarzu. Z góry serdecznie dziękuję.

@Renata

Nie nie organizuje z tego co pamiętam

@Renata

Nie organizujemy staży.

Co wchodzi w socjal Dnp S.A.?

AAA

Nic nie wchodź nie ma socjalu poza ubezpieczniem grupowym a biorą ci pieniądze z wypłaty bo ty za nie płacisz

Olga
@AAA

Ile w takim razie trzeba zapłacić za ubezpieczenie w Dnp? Wiem już że innych benefitów nie ma, a czym ogólnie firma zachęca kandydatów? Może jakieś premie obowiązują? Jeśli tak, to jakie?

Dolina Noteci

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, oferujemy ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny, za który pracownik w wersji podstawowej płaci tylko 1zł. Dzięki temu ma dostęp do badań diagnostycznych i szerokiej listy specjalistów z grupy Lux Med. Może również skorzystać z placówek współpracujących na terenie całej Polski. Wprowadziliśmy też Program Poleceń Pracowników - nagradzamy dodatkowo pracownika, jeśli zarekomendowany przez niego kandydat przejdzie pozytywnie rekrutację, zostanie u nas zatrudniony i przepracuje co najmniej pół roku. Od 2021 roku 58 osób skorzystało z tego programu, otrzymując bonus w wysokości 1000 zł. W okresie świątecznym przekazujemy też pracownikom bony - 500 zł, które mogą wykorzystać w punktach partnerskich. Oprócz tego, od lat obowiązuje u nas atrakcyjny system premiowy. Premie wypłacane są w zależności od działu, stanowiska, zaangażowania, doświadczenia i spełnienia wyznaczonych celów.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dnp S.A.?

Raven

W zasadzie to zależy jak się ugadasz z kierownictwem. Im niżej się kłaniasz tym lepiej dla Ciebie.

@Raven

Sugerujesz, że warto negocjować wynagrodzenie na rozmowie kwalifikacyjnej? Zawsze obawiam się, że żądając większej pensji zostanę skreślona przez pracodawcę. Ktoś negocjował swoje wynagrodzenie w Dnp?

Dolina Noteci

Podstawa wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej. Zapoznajemy się wówczas z doświadczeniem kandydata, który z kolei ma również możliwość przedstawienia swoich oczekiwań finansowych.

Olaf214

Hej, powiedzcie konkretnie i merytorycznie jaka jest atmosfera w firmie i czy wypłacają na czas pieniądze?

@Olaf214

Ja nigdy nie miałam opóźnień w wynagrodzeniu, zawsze jest na czas. Co do atmosfery - to też nie mogę narzekać, naprawdę na fajnych ludzi trafiłam :)

@Olaf214

Wynagrodzenie zawsze wypłacamy na czas. Jest dla nas bardzo ważne, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie, mając stabilne zatrudnienie. A o atmosferze w pracy decydują ludzie. Wiemy jak ważną rolę odgrywa ona podczas wykonywania codziennych zadań i obowiązków dlatego wprowadziliśmy Program Poleceń Pracowników. Dzięki temu obecni pracownicy mają realny wpływ na tworzenie swojego zespołu. Jeśli kandydat z polecenia przejdzie pomyślnie rekrutację i zostanie zatrudniony, nagradzamy dodatkowo osobę, przez którą został zarekomendowany. Od 2021 roku z Programu Poleceń Pracowników skorzystało 58 osób. Każda z nich otrzymała bonus w wysokości 1000zł.

Czy pracownicy w Dnp S.A. dogadują się między sobą?

Aneta

Dużo zależy od ludzi, w naszym zespole pewnie tak

Onaboga

Czy może ktoś napisać coś o stawkach. Słyszałam, że się różnią. Dokładniej interesuje mnie: Pakowanie Produkcja Magazyn

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dnp S.A.?

Dolina Noteci

Przebieg procesu rekrutacji uzależniony jest od stanowiska, na jakie dana osoba aplikuje. Kandydat jest zatrudniany na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej i informacji przedstawionych w dostarczonych dokumentach, a podczas pracy na okresie próbnym, staramy się dobrać dla niego stanowisko odpowiadające jego umiejętnościom.

Niunia

Hej Ile wynosi premia ? ( Ile to jest 50 procent premii )? Pozdrawiam

@Niunia

Premia uzależniona jest od kilku czynników, związanych głównie z zaangażowanie pracownika w wykonywane obowiązki. Jeśli jest mowa o 50% premii, oznacza to dodatkowe 50% od podstawowego wynagrodzenia (wypracowanych godzin). Możliwa jest również do wypracowania premia za osiągnięcie określonych celów, jest ona wypłacana kwartalnie.

Niesmak

Pierwszy raz spotkałem się z rekrutacją umówioną na daną godzinę, gdzie trzeba było czekać na swoją kolej. Dwie godziny stracone. No i to badanie alkomatem (sic!). Porażka. Czy to jest w ogóle legalne? Brak szacunku dla potencjalnego pracownika, nawet nie było dystrybutora żeby się wody napić w trakcie oczekiwania na swoją kolej(sic!). Rozmowa też nie przebiega profesjonalnie. Nie polecam. Nie pozdrawiam.

ŻANETA
@Niesmak

Chyba dobrze ze na godzine. Ja byłam na rekrutacji. Panie które przeprowadzały rekrutację bardzo miłe. Fakt czekałam też na swoją kolejkę ale opóźnione o 15 min. To nie jest tak źle. (usunięte przez administratora)

Edyta
@ŻANETA

po rekrutacji był jakis feedback czy nikt o niczym nie informowal ?

Niesmak
@ŻANETA

Skoro umawiamy się na daną godzinę to rozmowa powinna odbyć się o DANEJ godzinie. Czego nie rozumiesz?

Oooolaaa
@Niesmak

Tam wszyscy potencjalini pracownicy są umawiami na tą samą godzinę :D

@Niesmak

Umawianie kilku osób na rozmowy kwalifikacyjne na tą samą godzinę jest praktyką często spotykaną, z uwagi na to, że nie da się przewidzieć czasu trwania poszczególnych rozmów. Poddanie się badaniu alkomatem jest dobrowolne, a jego przeprowadzenie ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie zakładu, gdzie odbywa się intensywny ruch pojazdów. Słuchając opinii kandydatów, jesteśmy w trakcie wprowadzania zmian dotyczących procesu rekrutacji, który staramy się stale usprawniać.

Adamus

Praca jak w każdej innej firmie. Zarobki mogą byc ale szału nie ma . Wynagrodzenie na czas . Kierownictwo za bardzo nie wykształcone wywieraja presję na pracownikach i może w tym problem. Ogólnie praca zalerzy gdzie i z kim i na jakim stanowisku i pod kim .

Maciej
@Adamus

Powiesz coś więcej o zarobkach? Bo "może być" niewiele mówi niestety :D Jakieś widełki obowiązujące w Dnp by się przydały, jesteś w stanie je tu podać? :)

maniutek50

(usunięte przez administratora) do kierownictwa na każdym kroku. Kierownictwo zero inteligencji, uwielbia konfidentów, jak za czasów hitlera. Poszanowania dla pracownika brak. Żadnego socjalu. Szczerze nie polecam pracy w tym bandyckim zakładzie, ale decyzja należy do was, przekonacie się sami...

@maniutek50

Cześć @maniutek50, byłoby dobrze gdybyś podał konkretne sytuacje i zdarzenia, które miały wpływ na Twoją opinię o pracy w Dnp. Dzięki temu opinia byłaby bardziej wiarygodna i pomocna dla mnie, jak i innych osób sprawdzających sytuację w firmie.

Maly

Co wy chszanicie jak w każdym zakładzie znajdzie się "kapus" bądź ok. to przekonasz się jacy fajni ludzie tam pracuja????

Zostaw merytoryczną opinię o DNP Sp. z o.o. - Wyrzysk

• Jak się pracuje w DNP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DNP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 13 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DNP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DNP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DNP Sp. z o.o.