Omni3D Sp. z o. o.

Opinie o Omni3D Sp. z o. o.

Kacper

Pracuję w Omni3D od kilku lat i szczerze mówiąc nie mogę narzekać! Patrząc na opinie można mieć różne zdanie na temat "osoby zarządzającej" ale nie powinno to mieć odbicia na całej firmie. Pracownicy się bardzo dobrze dogadują, bez napiętej atmosfery między pracownikiem a szefem, warunki pracy są okej, a biuro po skończonym już remoncie jest bardzo ładne. Szefowi również zależy na integracji z pracownikami. Wyjazdy i wyjścia firmowe nie są rzadkością, a to tylko umacnia ducha zespołu. Złe doświadczenia z jedną osobą nie powinny sprawiać, że skreślamy całą firmę :)

@Anon

Ja też nigdy nie pracowałem z Anonem ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Omni3D Sp. z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Omni3D Sp. z o. o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nowy wpis

Tak, wszystkie nasze rozmowy odbywają się w siedzibie firmy. Podczas spotkania kandydat ma od razu możliwość zapoznania się z naszymi drukarkami i technologią druku (usunięte przez administratora) :)

Czy pracownicy Omni3D mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nowy wpis

Zdecydowanie tak! W Omni3D mamy świetne, kilkudniowe wyjazdy integracyjne - ten najbliższy odbędzie się w Hiszpanii ;)

Co wchodzi w socjal Omni3D?

Omni3D

Cześć! W Omni3D mamy pakiet Multisport oraz bezpłatną opiekę medyczną. ...a aktualnie prowadzone rekrutacje znajdziesz na stronie: www.omni3d.com/pl/kariera/

Renata
@Omni3D

Czy te dodatki są dla wszystkich pracowników, czy trzeba mieć odpowiedni staż w firmie, aby je dostać?

@Renata

Benefity są dla wszystkich pracowników Omni3D bez względu na staż :)

Grażyna
@Omni3D

Hej ;) a czy można podpiąć może pod opiekę medyczną rodzine? W niektórych firmach jest to możliwe, dlatego pytam

@Grażyna

Oczywiście! Jest to możliwe dzięki pakietom partnerskim / rodzinnym :)

Omni3D

Jak najbardziej, jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami! Sprawdź proszę nasze aktualne oferty pracy na: https://omni3d.com/pl/kariera/ bądź napisz bezpośrednio na hr@omni3d.com

K.

Pracowałem w Omni3D ponad pół roku i dziwne, że ma aż tak negatywne opinie tutaj Atmosfera w firmie jest naprawdę fajna, ludzie są bardzo pomocni, pozytywnie nastawieni i ze świetnym poczuciem humoru :D (pozdrawiam asertywnego Bartka ;p) To nie jest korporacja, nie wszystko jest poukładane i doskonale zarządzane, ale widać, że robi się wszystko, żeby było lepiej. Daje mega doświadczenie, bo jest duża samodzielność i naprawdę wiele zależy od samego pracownika.

Anon
@Kacper

Kurde pracowałem tam, a żadnego Kacpra nie poznałem... Ciekawe

@Anon

Ja też nigdy nie pracowałem z Anonem ;)

al

@jasiu śmietanka a w jakim dziale pracowałeś? W każdym tak jest jak mówisz?

jasiu śmietanka

Słabiuteńka firma fatalnie zarządzana, zupełnie bez pomysłu.

Dawid

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca przedstawiał Ci warunki pracy, które na stanowisku tym obowiązują? Nie napisałeś większych szczegółów z samej rozmowy, dlatego chciałbym się czegoś dowiedzieć.

Paulina

Mnie zaciekawiła informacja od Omni3d, że zatrudniają tylko tych pracowników, którzy mówią po Polsku. Czyżby zatrudniali tak dużo osób z Ukrainy? Tną koszty na pracownikach, czy stawiają na wiedzę i doświadczenie?

Witam, Tak się składa że również znam poczynania obecnego CEO Omni3D z innej firmy i raczej wygląda to imponująco. Nie wiem skąd masz swoje informacje, ale na przykładzie ostatniego pracodawcy przyczynił się do przyrostu firmy pod względem przychodów i zysków ponad 10 krotnie, w ciągu 9 lat. Życzę mu żeby w Omni3D udało się zrealizować taki sam wynik.

Bartosz

Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie. Wiecie coś o ofercie pracy?

Tupolev
@Bartosz

Czytaj opinie poniżej. Najlepiej to nie wygląda.

Makroprocesor

Firma jest fatalnie zarządzana. Dostajemy co jakiś czas dofinansowania na innowacyjne projekty, a pieniądze są za kaźdym razem marnotrawione. Te które dostaliśmy w tym roku też niedługo się skończą a firma wcale się nie rozwija.

myśliciel

Nie zawsze wszystko idzie jak po maśle. Są gorsze momenty ale po to pracuje się żeby było dobrze.

...

Jestem pracownikiem tej firmy i mogę powiedzieć, że Omni3D tworzy zespół w pełni zaangażowanych ludzi. Omni3D działa na rynku już prawie 6 lat i przez ten czas zaliczyło kilka wzlotów i upadków, w tym problemy z płynnością finansową. Aktualnie firma pozyskała duże dofinansowania na rozwój innowacyjnych projektów co stabilizuje je pozycję na rynku na kolejne lata, a potencjalnym kandydatom może zapewnić ciekawie i rozwojowe zajęcie. Poziom wynagrodzeń uważam za ponadprzeciętny w tej branży.

Paulina

@. ciekawa jestem czy Twoje doświadczenia zOmni3d wynikają z pracy tam, czy może jesteś lub byłeś ich klientem. Informacje, które podajesz pochodzą ze sprawdzonego źródła? Forum jest cennym źródłem wiedzy dla osób poszukujących pracy, a wszelkie zamieszczane tu komentarze powinny być merytoryczne i sprawdzone.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Omni3d w mieście Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Obecnie u nich jest bardzo źle. Nie warto zaczynać współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Omni3D Sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Omni3D Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omni3D Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omni3D Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omni3D Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Omni3D Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omni3D Sp. z o. o.