Opinie o Rohrbogen Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rohrbogen Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rohrbogen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rohrbogen Sp. z o.o. w Radom

obiektywna

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Rohrobogen bardzo dobre warunki pracy, pełny socjal, wczasy pod gruszą itp. Zarobki jak na Radom też niezłe.

Zadowolony

Ja też jestem zadowolony, na tyle na ile mogą idą pracownikowi na rękę. Latem w hali bywa gorąco, za to zimą w krótkim rękawku się pracuje. Kasa max 3 dnia miesiąca na koncie i nie przesadzajmy, nie są to najgorsze pieniądze.

Ja tam jestem zadowolony, cieżko ale kasa na czas, robisz swoje i wychodzisz. Jak trzeba zaliczki daja. Jedyny minus to soboty drugie zmiany ale maja zlikwidowac na prosbe pracowników.

De marco

Do nowego roku

Rohrbogen

Drodzy Państwo, cenimy sobie chęć opiniowania na temat naszej firmy, ale pamiętajmy o rzetelności wypowiedzi. Prawdą jest, że firma pracuje w systemie trzyzmianowym (średnio 5-dniowym tygodniu pracy) od niedzieli godz. 22.00 do soboty 22.00. Oznacza, to że pracownik rozpoczynający pracę w niedziele kończy tydzień pracy w piątek o 6.00 i ma wolne do poniedziałku do godz. 14.00 czyli ponad 3 doby - ten system wprowadziliśmy na prośbę pracowników. Prawdą jest również, że w zamian za dzień wolny (od poniedziałku do piątku) pracujemy w sobotę- jest to jedna sobota w miesiącu - max. co drugi miesiąc dwie. Są osoby, którym to odpowiada. Natomiast nieprawdą jest, że którykolwiek pracownik produkcji otrzymuje wynagrodzenie równe minimalnej krajowej. W Rohrbogen obowiązują stawki rynkowe ( chętnych zapraszamy do zapoznania się z warunkami finansowymi, które oferujemy na stanowiskach, gdzie rekrutacja trwa). Na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia wypłacane są premie świąteczne, oraz świadczenia urlopowe ( ,,wczasy pod gruszą"). Chętnych zapraszamy na osobistą rozmowę, celem zapoznania się z rzeczywistą sytuacją panująca w firmie.

Adrian
@Rohrbogen

Jak to wszystko ładnie wygląda na początku, aż pod wrażeniem jestem. Ja tez się nabrałem! A gdzie szacunek do pracownika? (jako szacunek do drugiego czlowieka?) A gdzie ta cała organizacja w tym zakładzie? Na ile wyceniacie zdrowie fizyczne i psychiczne swoich pracowników? - bo jak na tyle co teraz płacicie, to to jest śmieszne # to jest tylko moja wypowiedz moich odczuć w tej dyskusji która mam prawo wypowiedzieć, każdy może spróbować tu pracy (ale dłużej niż pierwsze 2-3 tygodnie) i albo opowie się za mną albo wytworzy swoja opinię Aaa, prawie zapomniałbym... ogólnie to zakład utrzymuje się dzięki tym najmniejszym rangą, jak im żle - odchodzą, jak będzie ich zbyt mało, zakład zostaje zamknięty i wszyscy tracą pracę... - czy tak to wygląd? skrócie i na temat: czy pracodawcy nie są uzależnieni od pracowników? a ciężko mieć pracowników, przy takich warunkach - według mojego rozumowania; moje zdanie, które mam prawo wypowiedzieć

Ja nie polecam pracy w tej firmie jako operator. Dostaniecie najniższą krajową a do tego prace w soboty (2 zmiany) i niedzielę(zaczynamy 3 zmiane).Podwyżki mają być, ale dopiero w STYCZNIU, aneksy mamy dostac teraz a to dlatego,że wyszkoleni pracownicy z wieloletnim stażem się zwalniają i chcą uspokoić sytuację w firmie. Premię dostaniecie jak dział wyrobi 100 000 sztuk na tydzień całe 50 zł (rzadko się zdarza). Nowi pracownicy przychodzą, ale kiedy zobaczą ten bałagan od środka to szybciej wychodzą jak weszli (Max 2 dni). Pracownik traktowany jest jak robot ma zapier...... Ć i się nie odzywać.

Pracownik szlifierni

Polecam, nie rozumiem czemu ktoś tu takie głupoty wypisuje. Jeszcze nikogo nie zwolnili nie dając mu wielu szans Pracuje tu od niedawna, pieniądze niezle, ludzie ok, nie ma chamstwa itd. Co Ci sie nalezy otrzymasz, nie oszczedzaja na BHP

W firmie wlasnie aż huczy, że jakies negatywy są zamieszczone w necie. Powiem tak czlowiek, ktorego zwolnili, a nie sam sie zwolnił byl nawet pojętny, ale spedzal wiecej czasu na zagasywaniu ludzi niz przyuczniu się. Dali mu szanse na innym dziale, ale tam również nie mial ochoty do roboty, tp go zwolnili natychmiastowo. Co do szlifierni praca wylacznie reczna, nie najłatwiejsza, ale widze ze ludzie sie tam odnajduja. Faktycznie norm nie wyrabiaja, dzial isnieje krótko, wiec pwwnie niebawem dadzą rade. Mnie osobiscie przeszkadza praca w soboty za odbior, ale dopuki jest to jedna max 2 w miesiacu - przezyje. Obiecali podwyżki ????

zainteresowany

Pracowałeś na tej polernii czy jako operator ? Jestem zainteresowany pracą jako operator, znajomy tam pracuje od lat i sobie chwali, że kasa zawsze na czas i na warunki radomskie Ok. Do pracownika podchodzą jak do człowieka. Kurcze trochę mnie dziwią te negatywne wpisy, bo od ludzi słyszę dobre opinie. Już nie wiem co myśleć.

Poliren ;)

W tej chwili nie polecam. Jeszcze kilka miesięcy temu było ok. Teraz fatalna atmosfera, zarobki coraz gorzej (niska premia).

noga

witam. chcialem zatrudnic sie w tej firmie, reklamuje sie jako zagraniczny kapital, czy ktos moze doradzic czy warto.

admin

Jak wspominasz pracę w firmie Rohrbogen Sp. z o.o.? Skomentuj i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Rohrbogen Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Rohrbogen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rohrbogen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rohrbogen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rohrbogen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rohrbogen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rohrbogen Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Grobickiego 21
    26-600 Radom