Opinie o Trazmet w Dojutrów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trazmet. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trazmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trazmet w Dojutrów

Dla kierowców

Totalna (usunięte przez administratora). Idziesz pracować ale co chwilę szefostwo zmienia system jazdy oraz wypłaty, sam nie wiesz na ile będziesz jeździć ani za ile. To że auta są nowe to nic nie znaczy jak nie szanuje się tam kierowcy. Jedyny plus że kasa na czas ale problem się zaczyna jak idziesz na urlop, wtedy dowiesz się ze Ci się za dużo nie należy :)

Cześć, to jakie sa umowy podpisywane, że to tak róźnie wypada z tymi jazdami i wynagrodzeniem? Bo nie rozumiem, a obczajam firmę w necie, czy czasem nie byłoby się dobrze tu przyjąć. Ty jeździsz po kraju czy w międzynarodówce? Zdradzisz coś więcej o pracy tu? Mocno się wypłaty wahają?

Administrator Nowy wpis

W Dojutrów gm. Blizanów Trazmet poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Marcela Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam, że jeszcze w zeszłym roku wystawiana była oferta dla dyspozytora międzynarodowego. Proszę mi powiedzieć po pierwsze czy takie przyjęcia będą jeszcze reflektowane? I druga sprawa to zarobki. Jakie mogą wyjść aktualne średnie widełki?

Krzysztof Nowy wpis

Ja Krzysztof Palinkiewicz przepraszam za obrazliwe i nieprawdziwe słowa na temat Firmy Trazmet Lager Technik Sp z o.o zamieszczone przeze mnie we wpisie na portalu Go.work.pl w dniu 08.02.2023 o godz 21.59

Możecie napisać wprost ile wynosi teraz akord u spawacza? Teraz niedawno ktoś się do niego odniósł a już kiedyś pisali o tym, że trzeba na pełnych obrotach robić, bo inaczej nie przejdzie. Czy to się zgadza? jak całość na pasku wygląda?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trazmet na stanowisko Kierowca C+E Transport Międzynarodowy.? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Rozczarowany

Spawacze Jednym słowem (usunięte przez administratora). Stawki akordowe niskie. Za godziny nie jest płacone, możesz pół dnia czekać za materiałem i nikogo nie interesuje że ty nie zarabiasz. Spore różnice w wypłatach w zależności od ekipy, zależy kogo (usunięte przez administratora) bardziej lubi. (usunięte przez administratora)

Dla kierowców

@Dla kierowców

Ano widziałam też wcześniejsze info, że za l4 podobno potrącają z wypłaty, faktycznie takie sytuacje się zdarzały? Ile ludziom zabierali jak już?

@Natalia

Zarabiając dajmy na to 2-3 stówki dniówki, na L4 wyliczą Ci przy dobrych wiatrach 90 złotych

@.

"wyliczą", a na podstawię czego to robią?

Kierowca
@Natalia

Ja z firmą rozstałem się w dobrych relacjach, nie wiem co wy wymyślacie. Czy to urlop czy chorobowe wypłacane było zgodnie z odczytami, średnimi z iluś tam miesięcy. Jak ktoś się nie umie porozumieć i odezwać o swoje, to w internecie później się popisuje tylko. W wielu firmach pracowałem, pracowałbym tutaj nadal ale system jazdy mi nie odpowiadał ze względów osobistych.

Honorata
@Kierowca

opiszesz ten system jazdy ? o co chodzi że nie odpowiadał ?

Kierowca
@Honorata

Po prostu potrzebowałem być codziennie w domu a jako kierowca międzynarodowy to nie jest możliwe, na kraj stanowisko było już obsadzone

Agata
@Kierowca

Ano to jasne, nie spodziewałeś się tego, że nie wrócisz z zagranicy w kilka godzin? No ale lepiej płacą niż na krajówce?

Kocur
@Dla kierowców

Byłem na rozmowie o pracę... Hmm... powiem tak .. bez szału i bajkopisarstwo. Gdybym wiedział, że rozmowa będzie tak niewdzięczna to bym nie pojawił się tam. Szkoda mojego cennego czasu. Ładne biuro to napewno.

Bartłomiej Ignaszak
@Kocur

Po pierwsze wypadałoby się przedstawić i napisać kiedy Pan na rzekomej rozmowie był – taka uwaga, żeby opinia była wiarygodna. Po drugie proszę rozwinąć i wyjaśnić co Pan rozumie przez określenie „Niewdzięczna rozmowa” i „Bajkopisarstwo”. Proszę również podzielić się informacjami, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna będąca „szałem”.

Też

Wszystko w 90% się zgadza, BHP raczej przestrzegane. Jeśli chodzi o spawaczy to akord bardzo ponaciągany. Trzeba pracować cały czas na pełnych obrotach, aby zarobić, a i czasem to się nawet nie uda. Dodał bym jeszcze problem z wychodzeniem na papierosa.

Paulina

Szefowie bardzo wyrozumiali z indywidualnym podejściem do każdego pracownika. Atmosfera w pracy przyjazna. Nie ma problemów nie do rozwiązania wystarczy porozmawiać. Zarządzający firmą kładą duży nacisk na przestrzeganie przepisów prawa pracy oraz bhp. Jako kobieta mogę planować założenie rodziny bez obaw przed utratą pracy. Szefostwo na pierwszym miejscu stawia zawsze pracownika i stara się polubownie rozwiązać wszelkie nieporozumienia.

@Paulina

Czyli z opinii wynika że każdy problem który podczas pracy tutaj wystąpi jest przegadany? mimo Wszystko można się dowiedzieć na jakie najczęściej problematyczne sytuacje można się natknąć podczas pracy tutaj? z czym najczęściej ludzie się tutaj do szefostwa zgłaszają? i w jaki sposób jest to rozwiązywane?

Ciekawy

Wie może ktoś jaka jest stawka początkowa lub ogólnie zarobki,?

@Ciekawy

Zależy na jakim stanowisku Ci zależny

Ciekawy

Wiercenie, giecie, ogólnie fizyczna produkcyjna

Witam jakie są stawki dla Spawacza?

Maly
@Ciekawy

Na start 17 zł i nosisz stał

Agata

A czemu takie oświadczenie, w sądzie byli z tobą?

Maciej

Szanuje firmę. Szef dzwoni jak coś potrzebuje. Trzymają na dystans kierowców. Brak premii za wyniki. Mało motywujące. Większość olewa sprzęt. Brak osoby monitujacej wyposażenie i stan techniczny. Przykre.

Zibi

W dobrej firmie a za taką jest uważany Trazmet trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje i chęci do pracy, polecam.

Jakie wartości są cenione w Trazmet?

Niewolnik

O to trzeba pytać wlascicieli

Jak wygląda ścieżka awansu w Trazmet?

Niewolnik

A jest tam sciezka awansu???raczej nie

Witam chciałbym się dowiedzieć cos na temat kierowców w jakim systemie jeżdżą oraz czy praca z godnie kodeksem.. Oraz czy jezdza tylko pl czy Ue?

Czy Trazmet narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Niestety tak

Dominik

Sądzę, że nie wszyscy są zadowoleni z pracy w firmie bo wybrali sobie niewłaściwą firmę!!

Witek

@Paweł... Możesz rozwinąć swoją myśl? Słyszałem, że firma ma dobre opinie i dziwi mnie ten wpis.

Xxana

(usunięte przez administratora)jedyny plus pięniądze wypłacają jak się umówią i na czas. Pozatym 0 organizacji pracy ciężki dojazd spora rotacja ludzi. Nie polecam.

długi

za te pieniądze nie warto marnować życia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Trazmet - Dojutrów

• Jak się pracuje w Trazmet?

Zobacz opinie na temat firmy Trazmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trazmet?

Trazmet