Pro-Inżynier sp. z o.o.

Opinie o Pro-Inżynier sp. z o.o.

Zbyszek Nowy wpis

Rzuciło mi się w oczy że szukają mechanika - montera maszyn przemysłowych. Z wymagań to uprawnienia na wózki widłowe, SEP i podnośniki koszowe. Ja nie mam tych ostatnich to można zrobić kurs w pracy? Bo w benefitach jest rozwój i szkolenia to zastanawiam się czy można skorzystać i przy okazji zrobić sobie dodatkowe papiery. Ktoś wie?

^^^** Nowy wpis

Pracowalem na stanowisku operator plazmy,nie polecam tego pracodawcy mimo tego że obiecywali złote góry za checi do pracy,starania i dodatkowe dzialania nie wywiazuja się.Mimo tego że dawałem z siebie 110% nie dostałem doceniony wręcz przeciwnie...kierownictwo bardzo konfliktowe i brak kompetencji.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Export Manager w Pro-Inżynier sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Tak teraz napisali, że Spawacz MAG 135 zarabiać może od 5400 do 6600 zł netto / mies. W takim bądź razie, co zrobić, by mieć tego maksa, sprawdzają praktyczne umiejętności w trakcie rekrutacji? Też jest o perspektywie długotrwałej współpracy. Czyżby to oznaczało UoP na czas nieokreślony? I co to są za świąteczne bonusy?

Dzień dobry, Wynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności oraz doświadczenia. Praktyczny test jest wykonywany w trakcie rekrutacji. Umowa jaką proponujemy naszym pracownikom to 3 miesięczny okres próbny, który w przypadku wysokich kwalifikacji i dużego zaangażowania jest zamieniany w UoP na czas niekreślony. Świąteczne bonus jest wypłacany w formie pieniężnej. pozdrawiamy Pro-Inżynier

@Pro-Inżynier sp. z o.o.

Jaki jest czas na wykonanie tego testu i ile trzeba mieć poprawnych odpowiedzi? Można wiedzieć ile wynosi bonus świąteczny, już na rękę? :)

Firma Pro-Inżynier sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Export Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
YYYYY

Dla mnie bardzo fajnie wygląda oferta pracy dla Specjalisty ds. Administracji. Mam pytanie o to, że w liście obowiązków jest napisane, że trzeba zaopatrywać biuro i robić zakupy do firmy. Czy to jest tak, że pracownik ma karte firmową? Czy płaci za swoje, bierze fakturę i potem firma oddaje kase za te zakupy?

@YYYYY

Dzień dobry, Zakupy są realizowane u stałych dostawców, bezgotówkowo. Inne transakcje kartą firmową. pozdrawiam Pro-Inżynier

księzniczka

Majster chyba brygadzista zwykły (usunięte przez administratora)jak podskoczysz to wylecisz (usunięte przez administratora) Dopóki nie był brygadzistą swój chłop teraz to (usunięte przez administratora).

Damianś

Dzień dobry chciałbym się zapytać jaka stawka dla spawacza u państwa w firmie??

Hanna

@robot, czy wraz ze zdobywanym stażem w Pro-Inżynier, można renegocjować warunki zatrudnienia? A może pracodawca ten oferuje system premiowy? Mógłbyś swój wpis uzupełnić o takie informacje?

mechanik

Jakie są zarobki w firmie na stanowisku mechanika? Jakie jest podejście do pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Inżynier sp. z o.o. - Zródła

• Jak się pracuje w Pro-Inżynier sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Inżynier sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Inżynier sp. z o.o.?

Pro-Inżynier sp. z o.o.