Opinie o Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz w Boguszów-Gorce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz w Boguszów-Gorce

Rozczarowany

Brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek odpowiedzialności. Nie informują o odwołanym kursie a o zwrot pieniędzy trzeba się upominać.

anna

najlepsza firma

Ambroży

Dobra firma.

Kornel

Miło i przyjemnie. Porównując jak inni jeżdżą to oni są zawsze punktualni i na czas. polecam

Aplikowałeś do firmy Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik produkcji / atrakcyjne wynagrodzenie!
KBTI Poland
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Boguszów-Gorce
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Dyspozytor / Logistyk
Maxpol
Azumi

Widać, że wszystkie te bezpodstawne komentarze z błędami ortograficznymi pisze ekipa Trans Expres myśląc, że w ten sposób ktokolwiek będzie jeździł z nimi bo przecież Jeremiasz to "oszust" :P Wy za to macie ekstra kierowców jak nie złodziej to pijak albo wariat co pluje na klientów czy straszy że zgwałci klientkę bo mu się podoba. Każdy jeździ z ludźmi na swoim poziomie :)

Mariusz

Najlepsze nyski. Miło i przyjemnie. :P

polecam

Od poczatku studiów jezdze i jestem zadowolony. Jak nyski to z golabkami. :-)

Tomasz

Najlepsza firma. Polecam

Ela

Mogą być. Przecież tylko nas przewożą z miejsca na mejsce a ty takie wywody. hehe

Anastazja

super, czesto jezdza i nawet punktualnie. jezdze tylko z nimi. buziole

do Magda

Podpisujesz się Magda, a piszesz jak facet potem jak kobieta więc zastanów się kim jesteś. Myślicie, że pisząc te bzdury ktoś wam uwierzy. Proszę pytać kierowców jak jest naprawdę. A panu Piotrkowi autorowi drugiego postu proponuję się zapoznać co znaczy "dewocja",a Daniela taka nie jest. W przeciwieństwie do Ciebie zna te określenie. Tak nawiasem też kiedyś będziesz starszy i nie bedziesz wiecznie młody.

kierowca 2

Ja też tam pracowałem i zawsze dostawałem wypłatę, a odszedłem z powodów osobistych i nie chce mi się wierzyć, że ktoś nie dostał wypłaty. Może zdradzisz imię i zobaczymy czy to nie pisze owo druga firma. A może biletów nie dawałeś pasażerą i kwit wędrował do twojej kieszeni, a teraz poszkodowanego udajesz. A teraz masz pretensje.

kierowca

Jeździłem cały miesiąc wypłaty nie dostalem.Kierowcy strzescie się tej firmy jak się puzniej dowiedziałem to byłem piąty co wypłaty nie dostałem zgłosiłem to do PIPu i cierpliwie czekam

W moich oczach są spoko i nie zgadzam się z przedmówcą. polecam

Mateusz

Moim zdaniem firma jest ok. W każdej firmie są lepsze i gorsze strony. Ja lubię z nimi jeździć.

Magda

Słyszałem że ten cały Jeremiasz wogule wypłat nie robi kierowcą słyszałam że już 7 kierowca poszedł bez wypłaty. Robiłam rozeznanie bo sama chciałam się tam przyjąć. Ale jak mam jeździć za frajer to już wolę konsorcjum.

iza

Ta firma to pomyłka zwłaszcza ten cały Jeremiasz

Kamila

Wybitnie chamscy kierowcy z ludźmi jerzdzą jak z kartoflami a o bilecie aby dostać to trzeba się prosić a ulg ustawowych to wogole nie dają rozczarowana klientka

Mariusz

Chamscy kierowcy szczegulnie brat Danieli buc jak ich mało

Piotrek

Jaka ona jest zajebista może była 10lat temu teraz jest zdewociała panna

Zostaw merytoryczną opinię o Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz - Boguszów-Gorce

Mt S.C. Usługi Transportowe Jeremiasz Nakrewicz Daniela Nakrewicz