Matex Transport S.C.

Opinie o Matex Transport S.C.

Kaśka

Dlaczego są usuwane posty? Wczoraj było więcej - widać ktoś wyciąga brudy i prawdę pisze a firma pewnie chce, aby ktoś o tym nie wiedział... szkoda bo tak naprawde przez takie coś się traci zaufanie do ludzi. Widać musi być tam źle:/ Widziałam oferty pracy, ale teraz to wole sobie to odpuścić. I chyba każdemu to przekaże - jak dla mnie nieuczciwe!:/ NIE POLECAM!

Z doswiadczenia

Ludzie spieszcie sie czytac opinie, tak szybko sa usuwane ! :) Zwlaszcza te prawdziwe np. O tym ze ta firma to terror psychiczny! Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy ciagle maja sile tam pracowac

W biurze

Witam, No to teraz opowie coś ja. Pracuje... A ile jeszcze popracuje sam(a) nie wiem. Widząc co się tutaj dzieje różnie może być. (usunięte przez administratora)Każdy siedzi przed tym swoim komputerem u szuka zlecen, czy klienta. Tak to jest Nasza praca ale nie za wszelką cene(usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla pracujących i tych których już nie ma - a szkoda:( Czy polecam - jeśli masz coś podobnego idz tam... (usunięte przez administratora)

Anioł
@W biurze

Prawdziwy opis firmy i przekaz do ludzi tam pracujących!!! Szacunek za opis na autentycznych faktach!!!

Anioł

Szczerze nie polecam,(usunięte przez administratora) Ciągle mało, słabe wyniki. P.S. Pozdrawiam Wszystkich Pracujących i Życzę Powodzenia! Jesteście Bardzo Wartościowymi Ludźmi i Pracownikami!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matex Transport S.C.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dari

Pracowałam w Matexie. Czy polecam - NIE! Dlaczego - nie ważne kim jeste i ile robisz. Non stop mało. Dzwonisz mało, piszesz do klientów - mało. Najlepiej jakby siedziec po godzinach w pracy tak by chcieli w firmie. Zbyt często wprowadzane są zmiany i nie są w stanie zobaczyć czy poprzednie przyniosą efekt. Atmosfera - GROBOWA - choć pracowałam z (usunięte przez administratora)i wbrew temu co niektorzy tu piszą wporząku gosc - bardzo wesoły ale niszczy go tu praca. (usunięte przez administratora)System premiowy a tak naprawde premii się nie widzi więc podstawa smieszna:/ zawsze cos bylo nie tak z transportem... no ale cóz na szczescie juz tam nie pracuje!

kris

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Matex Transport Monika Sobolewska: pomyślcie o pracownikach - to też są ludzie Lubię atmosferę w Matex Transport Monika Sobolewska za: koledzy z pracy

Karma

Fakt ze w zeszlym roku z firmy zostalo zwolnionych okolo 30 osob, i mowie tu tylko o pracownikach biura , powinien dac przyszlym kandydatom do myslenia. A do pracy szukaja kogos bez przerwy . Nie zdazysz sie dobrze przedstawic a juz musisz sie pozegnac hehe. Jak wczesniej ktos podkreslil , kierowcy w zaden sposob nie zostali docenieni pod koniec roku ? pracownicy biura rowniez . Nawet zyczenia swiateczne nie dotarly. Atmosfera wiekszosc czasu jak sie wchodzi jest taka ze mozna siekiere zawiesic ...zobaczymy jak dlugo jeszcze to pociagnie w takim stanie .

Jezus

Grubo się bawicie koledzy. W twarz sobie powiedzcie co leży na sercu, a nie tu i do tego anonimowo.

haha
@Jezus

szkoda że sam byłeś zawsze mocny w gębie ale tylko przy flaszce na parkingu a w biurze podkulałeś ogonek, aż w końcu uciekłeś do konkurencji żeby potem dziadować o gadżety firmowe od matexu, czyżby nowa firma nie dawała prezentów że sępisz w starej ?

Sylwia
@haha

Bardzo uprzejmie Was proszę o zakończenie tych prywatnych sprzeczek i zajęcie się rzeczami, których dotyczy to forum. Może moglibyście powiedzieć, czy nowo zatrudniona osoba w firmie Matex może liczyć na stabilny rodzaj zatrudnienia w firmie. I jak ogólnie prezentuje się atmosfera w tym miejscu między pracownikami - można liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie?

Kamil
@Sylwia

Jak widać po wpisach na forum, jedynie zawiść tu króluje. Ha ha ha

Gall_Anonym

Manager działu sprzedaży Mr Super Funny to kompromitacja z jego poziomem jezyka angielskiego na poziomie dzieciaka z podstawówki albo kiepskiego polskiego slangu z Londynu. Szkolenia sprzedazowe w tej firmie prowadzone przez tego typa to jest smieszna sprawa. Pozdrawiam pracowników, jest tam wiele fajnych osób, od których można się wiele dowiedzieć.

Miła

Aktualnie pracuje w biurze i jestem zadowolona. Paca w porządku są wymagania wiadomo jak w każdej firmie. Ale jest tez dużo udogodnień. Pensja zawsze na czas, nigdy nie ma opóźnień, nie to co mój były pracodawca gdzie musiałam się o kasę prosić. Więc być może tak jest, że jakiś niezadowolony pracownik i to pewnie zwolniony robi złe opinie.

stary

Jestem byłym pracownikiem Matex i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. Stanowisko wiadomo wymagające ale jak w każdej pracy. Ja rozstałem się z firmą pozytywnie, niestety zakończenie współpracy było spowodowane przeprowadzką do innego miasta.

Zadowolona

Pracuję w biurze Matex już ponad rok - nie mogę się zgodzić z niektórymi opiniami. Nie spotkała mnie jeszcze żadna niemiła sytuacja, wręcz przeciwnie - doceniają tu moją pracę i pozwalają mi się rozwijać zawodowo. Jeżeli ktoś traktuje prace poważnie, wywiązuje się z obowiązków i gra fair to nie ma powodów do narzekania. Osobiście polecam

Nie kumam tych ludzi, narzekać to każdy potrafi pracuje jakiś czas już i spoko jest. Kasa nawet luz , atmosfera tez luz. I po co to pisać jak i tak każdy ma swoje zdanie. Ja polecam

Witam, Aktualnie pracuję w biurze i jestem zadowolony. Dobra atmosfera i spoko ludzie. Kasa też ok.

Witek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

HR

Jako HR wypowiem się teraz. Nie zgodzę, że do mnie należy zasypywanie pozytywami negatywnych komentarzy. Przykro jest czytać opinie, które nie prawdziwe. Niestety stanowisko menagera wiąże się z dużą odpowiedzialnością i pracą z ludźmi. być może to stanowisko nie było dla Ciebie, aczkolwiek Twoje kompetencje i umiejętności być może sprawdziły by się lepiej na innym stanowisku. Nie ma co obrzucać błotem byłego pracodawcy tylko trzeba stanąć na wysokości zadania i poradzić sobie z daną sytuacją.

Przemek

Droga Joanno bardzo przykro było mi czytać taką nie na miejscu opinie na temat firmy w której przepracowałaś tylko 6 miesięcy. W każdej pracy na stanowisku managera jest poziom który trzeba osiągnąć i trzeba się z tym liczyć podejmując się wyzwania. Nie prawdą jest droga Joanno że nasza firma stawia cele nie do zrealizowania. Miernikiem sukcesu jest praca z zespołem gdzie nie mogłaś poradzić sobie z zarządzaniem tego poziomu dla tego pisząc ten komentarz który nie uraził firmy tylko każdą osobę z którą miałaś przyjemność pracować. Pracuje z tym zespołem ponad 3 lata uważam że są wyjątkowo kreatywni oraz perfekcyjni w tym co robią. Boli tylko i wyłącznie to że byłaś osobą która stanowiła przyszłość tej firmy a w pewnym momencie sama się poddałaś.

Gonzo

komu sie nie chce pracowac to kazda praca jest zla najlepiej jakby przez tydzien malo bylo jazdy a lykend picie na parkingu taki system wszystkim by odpowiadal.Jak ktos znajdzie lepsza firme to powodzenia firma jest stabilna na rynku pieniadze na czas i jest ok

Gogol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

zadowolony

Jak najbardziej polecam, pracuję chwilę w Matex w biurze i uważam to za moją jedną z lepszych prac. Ludzie są w porządku, obowiązki też. Pensja jak najbardziej ok.

Potwierdzam.Nie polecam.Dużo ukrainców jest.

zonk
@Paweł

Nie rozumiem dlaczego to, że są zatrudnieni Ukraińcy ma być negatywem. To tak samo kierowcy jak my.

Zostaw merytoryczną opinię o Matex Transport S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Matex Transport S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Matex Transport S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matex Transport S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 42 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Matex Transport S.C.?

Kandydaci do pracy w Matex Transport S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Matex Transport S.C.