CAT LC Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAT LC Polska Sp. z o.o.

Maja

Spedycja i analiza szkód - średnia rotacja 1,5 miesiąca. Ale ogłoszeń jakoś nie widzę, więc kto tam w ogóle pracuje? I jak jest w przypadku Specjalisty ds. Obsługi Klienta? Też nieporządek i odejścia co chwilę? Zaznaczam, że też ogłoszeń nie widać. Autor ostatnich wpisów się wypowie, a może ktoś z pracowników w ogóle?

Fajna firma.. kończy ci się umowa, a nie wiesz, czy ją przedłużą, czy nie i chodzisz kilka dni bez.. Ta firma to jakieś nieporozumienie. Podobno brakuje pracowników, a traktowanie jak w latach 90. Nie polecam, burdel straszny. Wszyscy w spedycji są tak dociśnięci, że średnia rotacja to ok. 1,5 mies.

Nie polecam!

Firma wysyłając pracowników w delegację za granicę nie zapewnia im środków finansowych; za wynajem samochodu muszą płacić z własnej kieszeni, tak samo jak za posiłki. Pracownicy muszą się prosić o przelew środków finansowych w czasie delegacju tak samo, jak o wypłatę. Totalna kompromitacja dla takiej firmy.

Nikt ważny

CAT poszukuje teraz analityków szkód do swojej podspółki VM. Tu ostrzegam - praca polega na windykowaniu przewoźników, do których nie ma kontaktów, którzy olewają sprawy, do tego brak jest dokumentacji. Do tego trzeba jeszcze weryfikować kosztorysy, czego przewoźnicy i tak nie akceptują. Poza tym dział spedycji kompletnie nie panuje nad tym, kto jest ich podwykonawcą, czasem samochody giną i nikt niczego nie wie. Zgłaszający szkodę dealerzy też nie są znani. Ogólnie w tej firmie musisz robić za spedytora, windykatora, rzeczoznawcę i prawnika. Średnia rotacja to ok. 1,5 miesiąca. Jeśli ktoś ma opcję pracy w takim towarzystwie ubezpieczeń, to niech się nie zastanawia nad tą firmą, tylko rozwija się właśnie tam.

Rozmowa, jak każda inna, merytoryczna,

Brak informacji zwrotnej, kompletnny brak odezwu w którym kierunku się idzie czy zatrudnią czy nie.

Krzysztof

Chyba przydałby się jakiś przełożony który ogarnąłby ten bałagan organizacyjny. Nie ma nikogo takiego do kogo można się zwrócić w razie problemów z ładunkiem czy kadrową?

adfa
@Krzysztof

Przyda się, ale w tej firmie ma być bajzel. Nikt niczego nie wie, nie wiadomo, komu ładunki są przekazywane, ludzie nie mają umów, kadrowa nawet nie wie, kto przedłuża, a kto nie (chociaż pasowałoby zapytać o to, prawda?) Ogólnie cyrk na kółkach. Wydawałoby się, że w prywatnej firmie pieniądze będą pilnowane, ale tu jest taki bajzel, że w takim urzędzie jest perfekcyjny, pedantyczny porządek. a

@adfa

Ma być bajzel? A komu zależy żeby tak było bo chyba nie pracownikom, nie? Pracownicy sami nie dbają o to żeby mieć jasność w papierach i umowie? Przecież kadrowa tez człowiek i chyba można się z nią dogadać?

Asf
@Krzysztof

Pracownicy sie dopominaja, a i tak czasem chodzą bez umowy to raz. (usunięte przez administratora)wynika z tego, że ta forma oferuje slabe warunki, zatrudnia slabych pracowników, a dociska ich na 200%. W niektorych dzialach ludzie pracuja srednio po 1,5 miesiaca.

Izabela
@Asf

Kiepsko, a jakie umowy tam macie, zlecenia czy UoP też się zdarza? Przez to dociskanie masz na myśli nadgodziny? W których działach taka rotacja? Daj znać, będę wiedziała czego ewentualnie unikać :d

Witamy, celem wyjaśnienia opisywanej sprawy prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy https://cargo.groupecat.com/pl/formularz-kontaktowy. W treści prosimy również o podanie numeru przesyłki. Pozdrawiamy, Zespół CAT LC Polska

klient
@CAT LC Polska Sp. z o.o.

Niestety ale dzwoniąc do Was otrzymuje codziennie zapewnienie, że przesyłka będzie jutro. Wczoraj dostałem od salonu zapewnienie, że przesyłka będzie dziś. Telefon do kuriera: "Proszę Pana, przesyłka jest w Śremie, będzie jutro". Żarty sobie stroicie, a nie dostarczacie. Na Waszej cudownej stronie macie WIELKĄ INFORMACJĘ, że dostarczacie przesyłki w 48H. No chyba nietrafiona trochę informacja :) Mam nadzieję, że pismo o wypłacenie odszkodowania dla Banku dostaniecie w terminie. Mija prawie tydzień odkąd przesyłka została wysłana. Jeśli ten przedmiot w ogóle dojedzie do jutra to zostanie dogłębnie sprawdzony a każda nawet mikro rysa czy ślad na czymkolwiek będzie niestety ale zareklamowany. Radzę zaktualizować politykę firmy i podawać rzeczywiste terminy, bo jeśli jutro nie będzie motocykla to niestety ale w poniedziałek nie zostanie odebrany. Ani w żaden inny dzień. Nikomu nie polecam tej firmy, nawet odwiecznym wrogom. NIKOMU. Nie pozdrawiam. Następnym razem lepiej odpisać normalnie, a nie przekopiować wiadomość.

@klient

Witamy, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zależy nam na jej wyjaśnieniu. Do tego celu niezbędne jest podanie numeru przesyłki - prosimy o podanie. Pozdrawiamy, Zespół CAT LC Polska

@CAT LC Polska Sp. z o.o.

Sprytnie. Tylko w WASZYM dziale obsługi klienta nikt nie odbiera. Nawet nie ma podanego numeru odpowiedzialnego za przesyłki. Dodatkowo ten "super" formularz wyraźnie ma napisane, że skontaktujecie się "do 24h", czego nie czynicie . Jakaś kpina, Firma tragedia. Też czekałem ponad tydzień na paczkę od was, aż do rezygnacji. Powodzenia z takim podejściem w XXI wieku.

@brak

Wysyłałeś formularz i nikt się z tobą nie skontaktował? Może trzeba było spróbować jeszcze raz. Sprawdzałeś czy w ogóle jest dostępny towar, który zamówiłeś? Bo może o to chodziło?

elo
@Krzysztof

Trzeba dzwonić aż do skutku.

patryk

Niestety potwierdzam, przesyłka nadana w poniedziałek/wtorek jest piątek i kazdego dnia status dostarczenia przesyłki zmienia sie na kolejny dzień. Kompletnie nie polecam tej firmy do transportu motocykli. Dziwie sie, ze firmy jak Yamaha czy KTM współpracuja z tak niekompetentną firmą. Poza tym nie moge się dodzwonic zeby rozwiazac sprawe. Kazdego dnia musze czekac na dostarczenie przez co jestem niemobilny. Tracicie moj czas w tej chwili

@patryk

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o wysłanie wiadomości na adres: zapytania@groupecat.pl, zawierającej numer przesyłki i chętnie udzielimy odpowiedzi jaki jest jej status.

Malgoska469

Witam. Jestem w bardzo podobnej sytuacji. Czekam na skuter zakupiony w jednej z firm z miejscowości Ryki. Od środy do piątku wchodząc na śledzenie paczki dostawa byla odkładana z dnia na dzień. Dziś jest sobota i po wejściu na śledzenie statusu przesyłki, dostaje informacje, ze taka przesyłka nie istnieje. Proszę kogokolwiek o pomoc w tej sprawie, może jakieś podpowiedzi, co należałoby zrobić. Czy zgłaszać sprawę na policję?

jacekplacek12

3 miesiące brak jakiegokolwiek odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej. "oddzwonimy, w przyszłym tygodniu, poinformujemy o każdym etapie" Szkoda czasu, omijać szerokim łukiem. Totalny brak kultury. Śmiech na sali z takiego działu HR.

@jacekplacek12

Dzień dobry, bardzo przepraszamy, że został Pan/Pani pominięty(a) w udzieleniu odpowiedzi. Procesy rekrutacyjne są wieloetapowe i często trwają dłużej, niż wstępnie zakładamy. Prosimy o skontaktowanie się z Zespołem HR - z chęcią udzielimy informacji o danej rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół CAT LC Polska

Dddd

Dno czekam na paczkę od 5 lipca

@Dddd

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia sprawy prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta. Formularz kontaktowy: https://cargo.groupecat.com/pl/formularz-kontaktowy. W treści prosimy również o podanie numeru przesyłki. Zespół CAT LC Polska

NORB

Totalne dno ,brak kontaktu z firmą możesz dzwonić ile chcesz ale i tak nikt nie odbierze .Czekam na przesyłkę i termin dostawy z dnia na dzień przesuwany jest na kolejny ,niby napisane jest dostawą w 48h ale nic wspólnego to z prawdą nie ma . W końcu udało mi się dodzwonić to Pani powiedziała że mnie przekieruje do odpowodnich osób, ale po przekierowaniu po 1 sygnale rozłączyli się. I uprzedzę was na e-mail wasz pisałem z 5 razy i też brak odzewu . KATEGORYCZNIE NIE POLECAM !!!

Dominika
@NORB

To ile już łącznie czekasz na przesyłkę? :/

Sylwia Drzewicka

Czekam ponad tydzień nigdzie się nie dodzwonisz firma krzak to mało bez nadziejna nie polecam nikomu dono

@Sylwia Drzewicka

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia sytuacji uprzejmie prosimy o kontakt na podany adres mailowy: lcpl_cs@groupecat.com podając numer przesyłki której status chciałaby Pani wyjaśnić.

Witam, czy może ktoś opisać jak wygląda praca magazyniera w Zbrudzewie obok Śremu? Czy są jakieś normy? Jak wygląda praca i atmosfera w firmie? Ile przerw itp.

Jaki jest wkład kierownictwa CAT LC Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

asd

Kierownictwo to chyba tylko z nazwy.....zobaczą efekty swojego zaangażowania na przestrzeni najbliższych 3 miesięcy....

@asd

Co masz do kierownictwa? Uważasz, że są problemy z zarządzaniem? Wiadomo, że jak jest coś nie tak to i zysków nie ma. O to ci chodziło?

asd
@Krzysztof

Widzę Krzysztof że usunięta została poprzednia odpowiedz :) Chyba prawda zabolał :):):)

@asd

Serio usunęli twoją odpowiedź? Możesz napisać jeszcze raz o co chodziło? Bo ja tu nie pracuje tylko dopiero chce aplikować i dlatego chce więcej dowiedzieć się o firmie.

Anioł

Witam, Jak obecnie pracuje się w firmę ?

Paulina

Hej, a może jakiś pracownik CAT LC podzieli się nowymi informacjami odnośnie pracy w firmie? Dawno nikt się w tym temacie nie wypowiadał a jestem ciekawa co i jak :) Czy stawki na przestrzeni czasu wzrosły? Ile obecnie wynosi pensja? Jak się generalnie pracuje, polecacie wiązać z firmą swoją przyszłość zawodową?

@Paulina

Niestety hyba nie. Ludzie na magazynie zarabjajom po 2300-2700

Przemysław

Może lepiej odezwij się bezpośrednio do firmy? Czasem takie rzeczy się zdarzają niestety... Nie wszystko jest zależne od firmy ;)

Kolejny...

U mnie jakoś bardzo termin nie minął ale widzę że motocykl jest jakieś max 50 km od celu a coś już czuje ze będę czekał i czekał.

@Kolejny...

W ile dni miałeś mieć dostarczony towar, bo jak będzie duże opóźnienie to możesz to reklamować. Może wtedy chociaż zwrócą ci za przesyłkę. Warto spróbować.

Dominika

NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!! człowiek czeka juz 3 tygodnie na przesyłkę, na sledzeniu tylko z dnia na dzień się przesuwa na kolejny dzień roboczy ! To są kpiny, a pisza ze dostarczają w 2 dni robocze ! Nie polecam !!

Klien

Ludzie ta firma to jakaś porażka tz. Firma krzak ,ze to jeszcze funkcjonuje to normalnie szok. Przesyłka 100km wyslana w poniedziałek jeszcze nie dotarla. Dzwoniac na imfolinie tylko cie przekierowuja z dzialu na dzial . Obiecuja ci , że pszesylka jutro bedzie i tak to sie ciagnie już 4 dni. Przesylki nadal nie ma . Mam już dosyc tego . Dzwonie do sklepu że odstepuje od umowy . Niech oni się tym matwią . Mam nadzieje że zrozumieja ,wyciągna z tego wnioski i zrezygnuja z usług tej felernej firmy. Bo tacą przez nią tylko swoją reputację.

To jest firma krzak

2 tygodnie oczekiwania i nadal brak przesyłki, firma od tygodnia zapewnia, że "będzie jutro", na stronie śledzenia przesyłki termin dostawy od 4.08 codziennie jest przesuwany o 1 dzień do przodu do chwili obecnej. Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o CAT LC Polska Sp. z o.o. - Duchnice

• Jak się pracuje w CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAT LC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CAT LC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CAT LC Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CAT LC Polska Sp. z o.o.